WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas
http://www.citrina.lt/phpBB3/

Varva vairo stiprintuvas
http://www.citrina.lt/phpBB3/viewtopic.php?f=39&t=6027
Puslapis 11

Autorius:  Anonymous [ Vas 12 2006, 22:57 ]
Pranešimo tema:  Varva vairo stiprintuvas

Ar cilindras remontuojamas(keiciami salnykai), jei ne kiek kainuoja devetas? Ar kyla problemu keiciant(pvz nuorinimo), koks butu keitimo algoritmas.
Xm 91 2.1 Td

Autorius:  xminde [ Vas 14 2006, 19:32 ]
Pranešimo tema: 

quattro2 rašė:
tai ka niekas nesusiduret su tokia problema? Tai gal man ieskotis cilindro ir keist jei taip retai genda?


Nėra dažna bėda... Kad iš reduktoriaus varva tai taip - man net du kartus per 7 metus tai tvarkė.

Autorius:  Anonymous [ Vas 19 2006, 18:07 ]
Pranešimo tema: 

Na kagi pasikeiciau ta cilindra, varveti lyg ir nustojo, tik nzn ar ten niekas neuzsiorino :?:
Is ryto likau nustebes, kad citrina neguli ant pilvo, ar gali but, kad jis nusileis leciau kai nebevarva ten?

Sanaudos: 80 Lt cilindras, 16 Lt LHM, pusdienis darbo :( (pasirodo ne taip paprasta tuos vamzdelius prisukt kai priejimas ...)

Autorius:  Anonymous [ Vas 19 2006, 18:49 ]
Pranešimo tema: 

quattro2 rašė:
Na kagi pasikeiciau ta cilindra, varveti lyg ir nustojo, tik nzn ar ten niekas neuzsiorino :?:
mano Xm'ui kai keitė nieko nenuorino paskui...

Cituoti:
Is ryto likau nustebes, kad citrina neguli ant pilvo, ar gali but, kad jis nusileis leciau kai nebevarva ten?
kuo mažiau nesandarumų sistemoj, tuo ilgiau nenusileidinės :wink: Ir apskritai yra toks bruožas, kad kai pakeiti ką nors, ar praplauni, tai kelis rytus randi dar nenusileidusią, o paskui vėl tas pats :lol:

Puslapis 11 Visos datos yra Array Etc/GMT-2
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
https://www.phpbb.com/