WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Bir 17 2024, 00:36

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 1122 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 ELLIPSIS 5 6 7 8 9 ELLIPSIS 75 Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Kov 23 2007, 09:36 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgp 11 2004, 15:38
Pranešimai: 2045
Miestas: Vilnius
Vakas apie 22-23 val teko pasivazineti po Vilniaus centra. Na ka as galiu pasakyti - vyko lenktynes. :evil:
Vaziuoju sau ramiai, ziuriu - pro mane kokiu 120 nesasi 4 ar 5 automobilaii vienas paskui kita. Gaila numeriiu neiziurejau, buciau i policija paskambines.

_________________
Saulius
Xsara Picasso '00 1.8 LPG (Debesėlis)
Vilnius


Į viršų
 Pranešimo tema: STOP karui kelyje
StandartinėParašytas: Kov 23 2007, 16:33 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 24 2005, 14:54
Pranešimai: 1359
Miestas: Vilnius
O as siandien prie akropolio sankryzos buvau apipypsintas :cry: .Todel,kad ileidinejau pries mane i eile automobilius.Eile ilga,o as nemegstu pavaziuot-sustot-pavaziuot-sustot,tai judu letai,o tokiu atveju pries mane visada lieka gana didelis atstumas iki priekines masinos-nesuprantu,kam reikia lipt ant siknos :roll: .Man asmeniskai negaila-tegul isirikiuoja-vistiek,jei jiems reikia,tai kazkas is tolimesnio priekio ileistu-tai ar pries mano masina ar toliau-koks skirtumas,bet atsirado kazkokiu supernekantriu uz manes ir pradejo signalinti.Kur tu mieste nuleksi per spustis???Ir kam tuos nervus ir signalus gadinti???As galejau ir ta,kuris uz manes signalino ileisti pries save.Man tai kas :roll: .Negaila.Mieste juk nepaskubesi per daug.Esu tai paskaiciaves kazkada.Is vieno miesto galo i kita ne super greiciau gaunasi.Tas laiko islosimas neadekvatus rizikai :) .

_________________
860122334.
BX 1.9 GTI.
Xantia Activa 2.0 16V.
XM 2.5 turboD.
Xantia, BX, XM dalimis.


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Kov 23 2007, 16:54 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgp 18 2005, 23:32
Pranešimai: 343
Miestas: Kaunas
Dabar vyks reidai del girtumo.

_________________
BMW 320d e91 2009m.


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Kov 23 2007, 17:44 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 24 2005, 14:54
Pranešimai: 1359
Miestas: Vilnius
QAAZ rašė:
Dabar vyks reidai del girtumo.


Labai gerai.As uz reidus ir kad ju kuo daugiau butu:ir bausti negalima pasigaileti.

_________________
860122334.
BX 1.9 GTI.
Xantia Activa 2.0 16V.
XM 2.5 turboD.
Xantia, BX, XM dalimis.


Paskutinį kartą redagavo 1 deimantukas. Iš viso redaguota 0 kartus.

Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Kov 23 2007, 21:23 
Girtumas jau atskira tema. As tuo klausimu kategoriskas-bauda+teises tiutiu ir auto konfiskavimas(nesvarbu tavo ar kazkieno jis). Tokia manuo nuomone siuo klausimu...


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Kov 25 2007, 15:37 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Vas 19 2004, 22:12
Pranešimai: 633
Miestas: Kedainiai
Kėdainiai, kaubojų miestelis... čia ne vien AX-iukai griūna...

http://www.youtube.com/watch?v=VVGcRXj5PZw

Atkreipkite dėmesį, kaip gerai škodos amortikai veik... dar visai nauja, klebonėlio iškilmingai pašventyta. Irgi, į karą skubėjo... nenuostabu, kasdien taip laksto, tai dar palygint retai pataiko :wink:


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Kov 25 2007, 21:11 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 06 2004, 00:17
Pranešimai: 435
Miestas: Kėdainiai Lt,Bodo NO.
Jo,nu, aš ir galvojau,koks gaidys tą šviesoforą numušė,pasirodo savi.

_________________
HYUNDAI GALLOPER EXCEED 01 2,5
VW TIGUAN 09 2,0
Dabar jau tikras 4X4.


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Kov 26 2007, 14:24 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 17 2005, 23:07
Pranešimai: 32
Miestas: vilno
http://www.youtube.com/watch?v=SXI8-_9FrB4

nu niekas ne "ish niekur" neatsiranda, b1et chebra vairuojat nu pasukit kaushus, atmerkit akis ... per shias kelias savaites jau 4 moto mirtys. Jauni sveiki vyrai - zmones, ne kokia suniukai ar tarakonai, lietuvos genofondas jei norit.... nesvaigsiu, jei supratot tai supratot gincytis neketinu siuo klausimu.

_________________
"..suformuota ligota asmenybe... " volvo v70 2.5T AWD m.p.d. '97


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Kov 26 2007, 16:50 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 07 2004, 20:13
Pranešimai: 326
Miestas: Kaunas forever
bardakas rašė:
http://www.youtube.com/watch?v=SXI8-_9FrB4

nu niekas ne "ish niekur" neatsiranda, b1et chebra vairuojat nu pasukit kaushus, atmerkit akis ... per shias kelias savaites jau 4 moto mirtys. Jauni sveiki vyrai - zmones, ne kokia suniukai ar tarakonai, lietuvos genofondas jei norit.... nesvaigsiu, jei supratot tai supratot gincytis neketinu siuo klausimu.


Tu cia apie ka, kodel ir kaip ???
Ka norejai pasakyt ? Kad tarakonai ir sunys nevazineja motociklais?
Gal gali aiskiau isdestyt savo mintis.

_________________
AduX
Xantia - muilinė ant ratų, 2001, mėlyna, HDI
Kaunas forever


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Kov 26 2007, 21:04 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 17 2005, 23:07
Pranešimai: 32
Miestas: vilno
tai kad motociklai, buvo yra ir bus... ir kad jie neatsiranda "ne ish niekur" ir nesitrenkia i tave. Paprasciausiai reikia su tuo gyventi moketi priesitaikyti - pastebeti, jei dievas dave akis ir veidrodeli tai kodel jais nepasinaudojus.

moto tema jau buvo nagrineta shiame forume ir kiek pamenu nuomone apie motociklininkus ne per geriausia ishreishkata. Dabar velgi prasidejus moto sezonui per kelis savaitgalius uzsimushe ~8 zmones, neskaitant kiek atsirado ligoninese. Apie tai rasyta spaudoje, ir nete komentarai tikrai "demokratishki ir optimistishki" (taranuosiu, tempsim trosus skersai kelio, uzkishiu t.t.t) ne nu ish lietuviu tai galima pilnai to tiketis nes tauta tikrai nera psichiskai stabili (kad ir tas pats savizudziu rekordas). Kitas faktorius neatsargumas kai paprasciausia nepastebimas esi (ka gerai demonstruoja klipas) prasidejo sezonas - nejau negalima buti atidesniais ?

Jo galit sakyt kad greiciai nesveiki, prasom always welcome, bet tam yra policija ir nereikia kazkokios saviveiklos - taranavimu uzkishimu t.t.t. beja uz greicio virshima dar mirties bausmes neskiria, net ir nuzudimus <10m duoda (velgi "lietuvishaks standartas" bet cia aishku kita tema.... )

Nzn gal neteisinga vieta pasirinkau. Penktadieni vilniuj olandu gatvej vyko policijos reidas, sustabdytos masinos nuvaziuodavo i 1 juosta. Manes nestabde ir as ramiai vaziavau 30-40km/h, 2 juosta, tuo metu patikrintas pasatas nere tiesiai priesais mane ish pirmos juostos, jei nebuciau stabdes buciau tiesiog mentu akivaizdoj susikales.... as shoke :shock: mentu reakcija 0 (aishku nera ko ir tiketis) aplenkiu ta pasateli, o ten kaimietis pencininkas uz vairo. Aishku cia piketuodamas tokiu fruktu savo mintimis nekliudysi...

_________________
"..suformuota ligota asmenybe... " volvo v70 2.5T AWD m.p.d. '97


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Kov 27 2007, 06:28 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 12 2004, 19:29
Pranešimai: 7320
Miestas: Kaunas
Dėja - kaimičių labai padaugėjo gatvėsem aš važiuoju mažai, bet vos ne kasdiena aplenkiu nenuspėjmų veiksmų senesnių nei 20 modelių automobilių. Užtat diedukam su BX respektas - bet jie matyt vietiniai :). O motociklininkai, tie kurie laikosi KET yra pastebimi. Kelia turi matyti ir vertinti absoliučiai visi nuo žučkos iki vertapliočiko :).

_________________
Ex Jorgette D12 '91
Ex Brigitte turbo D12 Automatic '99
Mėlynė V6 2.7 Hdi
Paveikslėlis Paveikslėlis


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Kov 27 2007, 09:11 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 06 2004, 10:19
Pranešimai: 2227
Miestas: Kaunas
Kaip issireiske vienas uzkietejes motociklinykas: "tvarkingai vazinejanciu motociklininku beveik nera ". Tai jeigu patys taip snekat tai gal nuo saves pradekit. As nesu pries dviracius, nu bet tik ne uz tuos kuriems 2 ratu perdaug. Suprantu kad jums 50km/h mieste vaziuot yra nelygis, bet ta pati gali sakyt visi auto vairuotojai, kuriu masinos ne su 0.8ltr kubatura. Norit pasipuikuot, prasom, Nemuno ziede ar dar kur nors sukit rankenas kiek salmai leidzia, bet mieste kur judejimas intensyvus atleiskit, as irgi nespeju pamatyt is paskos lekiancio priedurnio 3kart greiciau nei vaziuoju.
Beje, o ka policija jus sudrausmins, gi neturi jie septinmyliu batu, kad jus pavyt....

_________________
Citroen C2 Style 1.4 HDi '05
Citroen C5 2,0 HDi, 2010 Onyxas


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Kov 27 2007, 09:16 
motociklininko mieste dar neteko man aplenkti :lol:
gal čia tik aš taip lėtai važinėju, kitiem gal yra pasisekę labiau?


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Kov 27 2007, 09:18 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Geg 23 2006, 18:55
Pranešimai: 5595
Miestas: Kaunas
Blogas dviratininkas-tai negras su juoda maike tamsią naktį ant juodo dviračio užmiesčio kely.
O matociklietininkai pavojingi mieste; bent keliskart per dieną tenka pamatyti braukiančius priešpriešinio eismo juosta gerokai didesniu nei leidžiamas greičiu. Jiems aišku kaifas palakstyti, bet būtent tas jų atsiradimas "iš niekur" dėl savo gerokai per didelio greičio ir lemia tokį avaringumą... :( Po to skundžiamasi, kad per daug jų nukerta. Lyg galima būtų nukirsti "per mažai"... :roll:


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Kov 27 2007, 09:27 
keletas straipsnių ta tema:
http://www.delfi.lt/news/daily/crime/ar ... d=12651868
http://www.delfi.lt/news/economy/automo ... d=12649804


Į viršų
   
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 1122 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 ELLIPSIS 5 6 7 8 9 ELLIPSIS 75 Kitas

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 3 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007