WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Kov 29 2024, 08:51

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 33 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2 3

Ka jus manote apie taip vadinama "kara keliuose"?
Mushiai tesiasi visose fronto linijose visu pajegumu. 30%  30%  [ 9 ]
Vakaru fronte nieko naujo. 30%  30%  [ 9 ]
Kazkas lyg ir kariavo, tik neaishku nei kur, nei su kuo. 23%  23%  [ 7 ]
Visada turi buti kazkoks atpirkimo ozhys. 17%  17%  [ 5 ]
Viso balsų: 30
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 21 2008, 20:16 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Spa 09 2007, 08:06
Pranešimai: 356
Miestas: Kaunas
Nu tai apie ka mes kalbam - vaizdo yrashas yra - ir daugiau nieko nereik - visa kita netenka prasmes, bet speju pachiam teko tuo yrashu rupintis, t.y.
pats ishaiaishkinai kad filmuojama, paprashei statoilo kopijos ir dar i policija nuvezhei kogero...

_________________
C5'02 2.2 HDI exclusive automatas, vis dar ieshkau problemu.


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 21 2008, 22:29 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Geg 23 2006, 18:55
Pranešimai: 5595
Miestas: Kaunas
Nieko panašaus aš nedariau.
Aš težiūrėjau, kad viskas protokole, kuriame pasirašiau, būtų užprotokoluota absoliučiai tiksliai; įskaitant ir įvykio vietos schemą su visais atstumais, ir kad ratų provėžos bei nuostoliai būtų užfiksuoti. Įvykio vietos nuotraukas, kaip papildomą medžiagą, ir tai tik po kelių dienų padariau, kai sužinojau, kad policijos sprendimas apskųstas. O visa kita išsikapstė arba teismas, arba avarijos kaltininkas; šito nė nežinau tiksliai.

Avarijos atveju svarbu nepradėti panikuoti, o kai prasideda santykiai su teisėsauga-nepasimesti... Žinau, kad esu teisus, bet tenka ne tik tą įrodyti, bet ir nepalikti sąlygų galimam dviprasmiškam įvykio traktavimui po laiko, kai kaltininkas atsitoki ir ima sukti uodegą. Ir tiek.
Bet tokiais atvejais, kaip pvz. rudenį mane autostradoj prie atitvaro užsimobiliakinęs šoperėlis prispaudė, dviprasmiškas traktavimas būna bemaž neįmanomas :lol: .


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 22 2008, 01:43 
Kaip minėjau, maniškis "audziuchininkas" buvo sugalvojęs savo taisyklę, kad "iš šitos gatvės važiuojančius visada praleidžia". Kažkada esu apturėjęs dar vieną avariją, kurios kaltininkas taip pat turėjo savo personalinių KET punktų. :) Kieme į mano stovinčią mazdą (aš sėdėjau viduje su įjungtu varikliu) staigiai rovęs iš vietos atbulas įvažiavo golfas. Vairuotojas nesigynė esąs kaltas (na, kaip gi išsiginsi :lol: ), bet užsimanė kaltę pasidalinti perpus, pareikšdamas, kad aš, pastebėjęs jo manevrą, privalėjau jį perspėti garsiniu signalu. Jis net kažkokią moteriškę atitempė į policiją, kuri puolė tvirtinti rūkiusi balkone ir mačiusi įvykį, kai niekadėjas mazdos vairuotojas neišleido nė garso ir leido golfui vožtis į jo mašiną. :lol: Reikėjo matyti policininkų, besistengiančių nežvengti balsu, veidus. 8)

Tiesą sakant, aš būčiau pyptelėjęs, bo kažkaip gaila tos šešerius metus ištikimai tarnavusios mazdikės, bet net nespėjau suprasti, kas darosi, ir tik bumbt... :evil: Mea maxima culpa. :)


Į viršų
   
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 33 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2 3

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 7 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007