WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Kov 28 2024, 22:16

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 43 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1 2 3 Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: Vas 23 2009, 23:31 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Spa 09 2007, 08:06
Pranešimai: 356
Miestas: Kaunas
Istorija: http://www.kaunas.lt/go.php/lit/Siandien_ivyko_Eismo_saugumo_komisijos_p/154/1/1, santruka: Vasario 10 dieną posėdžiavusi Eismo saugumo komisija nusprendė:
...
• Šilainių seniūnijos prašymu pertvarkyti eismą Šilainių mikrorajone Rasytės gatvėje nuo Jotvingių link Kuršių gatvės, įvedant joje vienpusį eismą;

Neslepsiu, kad gyvenu butent shioje gatveje, ir toks sprendimas mano ir daugumos vietiniu bei sheip aplinkiniu akimis atrodo mazu maziausiai "absurdiskas". Todel neiskente puoleme rinkti parasus shiam sprendimui atsaukti. Taigi visi norintys padeti ir prisideti, prasom parsisiusti parasu rinkimo lapa adresu: http://perlhosting.net/download7/94cbc209.html, ir parinkti, kad ir bent viena kita parasa. Tik nereikia galvoti, kad tai aktualu tik vietiniams gyventojams - anaptol - tai netgi labai aktualu, vykstantiems Nuo "Megos" Jotvingiu gatve. Priedo manau tai turetu buti aktualu kiekvienam bent kazkiek pabandziusiam isigilinti i situacija. Tiesiog reikia meginti priversti valdzia dirbti savo darba - t.y. priesh priimant tokius sprendimus bent minimaliai paskaiciuoti ir isigilinti i situacija, o ne paversti visa gatve "bandymu triusiais".

Jei norite tik palikti savo parasa, parasai renkami siose vietose:
* PC "IKI-Taubūčiai", Informacijos skyrius - Jotvingių 15;
* Gėlių parduotuvė - Jotvingių 19;
* Kirpykla - Rasytės 30;
* „Mikrovisatos TV“ salonas - Rasytės 10A;
* Kiemo parduotuvė - Rasytės 18;
* Šilainių seniūnija, Baltų pr. 53 (2 aukštas seniūno sekretoriatas).

Butu taip pat smagu jei savo nuomone pareikstumet emailu Silianiu seniunui arba Eismo saugumo komisijai.
Taip pat galite rasyti akcijos rengejams: vienpusis@gmail.com

_________________
C5'02 2.2 HDI exclusive automatas, vis dar ieshkau problemu.


Į viršų
StandartinėParašytas: Vas 24 2009, 10:01 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 12 2004, 19:29
Pranešimai: 7320
Miestas: Kaunas
Neesu aš dažnas šių gatvių lankytojas, bet kiek kartu teko Rasytės g. važiuoti, visada susiduriau su ta pačia problema - ji per siaura kai reikia prasilenkti dviem auto, todėl, kad surikiuoti gyventoju autombiliai padaro ją 1,5 juostos pralaidumo. Manau priprasite ir tik džiaugsitės :). Negi labai jau problematiška apvažiuoti tuos du kvartalus grįžtant nuo Megos pusės?

_________________
Ex Jorgette D12 '91
Ex Brigitte turbo D12 Automatic '99
Mėlynė V6 2.7 Hdi
Paveikslėlis Paveikslėlis


Į viršų
StandartinėParašytas: Vas 24 2009, 10:10 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Spa 08 2007, 10:37
Pranešimai: 541
Miestas: Kaunas
Man, kaip kompiuterastui, visa šita isterija primena eilinius kompo userius, kuriems, šiek tiek pasikeitus programos interfeisui, sugriūna pasaulis :D Reikia lanksčiau į viską žiūrėti ir nebijoti permainų. Kitaip bus labai sunku gyventi, o sentatvėje tapsite baisiais ir piktais bambekliais. Tokiais kaip Šustauskas :D Jei kažkas buvo padaryta, tai, matyt, tam buvo priežastis. Tikrai niekas sėdėdamas Laisvės al. esančiame savivaldybės pastate nesusapnavo, kad reikia kokioje nors gatvėje padaryti vienpusį eismą. Galima spėti, kad tai buvo padaryta gyventojams pasiūlius.

_________________
<< C8 2.2 HDi '06
Ford Mondeo Turnier 1.6 TDCi '12
Renault Grand Scenic 2.0T '07


Į viršų
StandartinėParašytas: Vas 24 2009, 14:18 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Spa 09 2007, 08:06
Pranešimai: 356
Miestas: Kaunas
@s-igi-s - tau, kaip, kompiuterastui, linkiu ir toliau sedeti savo virtualiam pasaulyje ir dziaugtis tuo ka jums pakisha adminai. Kas jusu virtualiame pasaulyje vadinasi isterija, pas mumis tai yra vadinama demokratija.

Siule ne gyventojai, o rasytes gatves direktore, kuri ant lapo atspausdino darbuotoju pavardes ir praejus susirinko ju parasus, ta pati kogero padare ir gretimuose darzeliuose. Ir mes gyventojai, ketinam irodyti, kad nepritarianchiu tokiai nesamuonei vos ne absuoliuti dauguma.

As anaiptol nesakau, kad ten eismo situacija yra gera - bet ivedus vienpusi eisma, situacija tik dar pabloges. As vis dar bandau suprasti direktores motyvus, nes visos problemos ir kamsciai rasytes gatveje kyla del tos mokyklos moksleiviu teveliu kurie atvazhiuoja su krutom tackem ir kaip taisykle, kuo krutesne tache tuo imantriau nutrenkia ja vidury gatves, ant perejos ar pan. Tas neikaip nepasikeis ivedus vienpusi - tik tiek, kad vietoj 2 ishvazhaivimu/ivazhiavimu i rasytes gatves teritorija liks tik po viena...

@xminde - mes vietiniai gyventojai kazkaip prasilenkiam, nas tai musu kasdienybe - bet tame yra labai teigiamas dalykas - kadangi pastoviai reikia vieni kitus praleidineti, gatveje vidutinis eismo greitis yra labai mazhas, ir del to tik ishloshia kruvos vaikuchiu nuolat skersai ishilgai varinejanciu per gatve. Taip pat galima pashmaikshtauti apie ugdoma vairuotoju kultura, mandaguma ir tolerancija.

Pagal dabartini sprendima - pershasi butent tokia isvada, kad kazkam yra nusishvilpti ant vaiku saugumo, motyvuojant kamsciais ir problemom prasilenkiant - brandoma prastumti "autostrados" ideja. T.y. pritariantieji galvoja tik apie save, kad atvazhivus i shia gatve butu galima greitai pro ja pravazhiuoti. Nepamirskit, kad tai yra kazkieno namai, ir jus pagalvokite ar noretumet kad pro jusu kiema butu paleista "autostrada."

Beda tame, kad ivedus vienpusi eisma, tam tikru paros laiku tikrai eis greitai lakstyti, bet piko metu gausis dar didesni kamciai, negana to, kad kazkas negales pasiekti savo namu - nepamirkim - ivedus vienpusi paliekamas vienintelis privaziavimas, bet susidarys kamsciai Jotvingiu gatveje, sukantys i Rasytes gatve(kas vazhineja - zhino, kad ne taip paprasta ypach piko metu), uzhkimsh 2 Jotvingiu gatves eisma, o pirma eile ir taip uzhimta taksi ir ten parkuojamu mashinu...

Beje nekalbu jau apie IKI ir kitus vietinius kioskelius aptatarnaujanchius sunkvezimius - jie irgi bus priversti varyti per visa Rasytes gatve - tai saugumo tikrai neprideda...

Tokius sprendimus turi priimti komisija tik ishnagrinejus visas aplinkybes ir pasekmes, o ne aklai priimti itagingo asmens "protingus" pasiulymus. Kita karta taip vadinami "gyventojai" uzhsimanys uzhdaryti autostrada arba padaryti "80" kasdieniniam savo marsrutui.

_________________
C5'02 2.2 HDI exclusive automatas, vis dar ieshkau problemu.


Į viršų
StandartinėParašytas: Vas 24 2009, 14:29 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Spa 08 2007, 10:37
Pranešimai: 541
Miestas: Kaunas
DasI rašė:
@s-igi-s - tau, kaip, kompiuterastui, linkiu ir toliau sedeti savo virtualiam pasaulyje, ir dziaugtis tuo ka jums pakisha adminai. Kas jusu virtualiame pasaulyje vadinasi isterija, pas mumis tai yra vadinama demokratija.

Gal galima būtų be rasizmo? :D Kalbant apie adminus, tai jie pakiša (nors nežinau apie kokias pakišas tu čia rašei :) ) tokiems kaip tu, nes adminai irgi kompiuterastai :D Kalbant šiaip apie gyvenimą, tai visada atsiras nepatenkintų bet kuriuo sprendimu. Ankstesnė situacija nepatiko vieniems, dabartinė - kitiems. Tad tau ir kitiems besiputojantiems siūlau nepamiršti, kad ne vieni gyvenate ;) Be to, galbūt tų, kuriems reikėjo tokių pasikeitimų, yra daugiau nei jūsų. O rašinėti, kad kažkas suorganizavo kažkokį sąmokslą ar apgaulę yra mažų mažiausiai kvaila.

_________________
<< C8 2.2 HDi '06
Ford Mondeo Turnier 1.6 TDCi '12
Renault Grand Scenic 2.0T '07


Į viršų
StandartinėParašytas: Vas 24 2009, 14:45 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Spa 09 2007, 08:06
Pranešimai: 356
Miestas: Kaunas
s-igi-s rašė:
Gal galima būtų be rasizmo? :D Kalbant apie adminus, tai jie pakiša (nors nežinau apie kokias pakišas tu čia rašei :) ) tokiems kaip tu, nes adminai irgi kompiuterastai :D
Nuo kada kompiuterastas - rase? O jei ir taip, tai tu pats gi save taip pavadinai.

Cituoti:
Kalbant šiaip apie gyvenimą, tai visada atsiras nepatenkintų bet kuriuo sprendimu. Ankstesnė situacija nepatiko vieniems, dabartinė - kitiems. Tad tau ir kitiems besiputojantiems siūlau nepamiršti, kad ne vieni gyvenate ;) Be to, galbūt tų, kuriems reikėjo tokių pasikeitimų, yra daugiau nei jūsų. O rašinėti, kad kažkas suorganizavo kažkokį sąmokslą ar apgaulę yra mažų mažiausiai kvaila.
Daug kas ka dabar rasineja, bet ash manau turiu tam teise nes zhinau faktus - pats savo akimis chiupinejau direktores surinktu "gyventoju" parashu lapus. Taip pat kalbejau su zhmonem kurie ten pasirashe, net nezhinodami ant ko. Beto machiau teksta kuris dauguma suklaidino - pradzia skamba grazhiai, o gale punktas apie vienpusi eisma - tie kurie pasirashinejo uzh ana, dabar rashosi priesh vienpusi eisma...
Beje, butu malonu suzhinoti kuo tu taip susijes su shituo reikalu? Ar tik sheip koks "krizes" nuskriaustas pilietis norintis ishlieti savo pykti?

_________________
C5'02 2.2 HDI exclusive automatas, vis dar ieshkau problemu.


Į viršų
StandartinėParašytas: Vas 24 2009, 15:03 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 12 2004, 19:29
Pranešimai: 7320
Miestas: Kaunas
Kad nebūtų lakstoma galima suguldyti "policinikus" ir baigsis kvailių skraidymai :). Bet jums ten geriau vietoje matyti kaip kas.

_________________
Ex Jorgette D12 '91
Ex Brigitte turbo D12 Automatic '99
Mėlynė V6 2.7 Hdi
Paveikslėlis Paveikslėlis


Į viršų
StandartinėParašytas: Vas 24 2009, 15:04 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Spa 08 2007, 10:37
Pranešimai: 541
Miestas: Kaunas
DasI rašė:
Nuo kada kompiuterastas - rase? O jei ir taip, tai tu pats gi save taip pavadinai.
Kiekvienas mes turim kažkokią specialybę, bet tai nesuteikia teisės kitiems už tai niekinti. Ypač kai tie "kompiuterastai" dažnai yra protingesni, gabesni bei daugiau uždirbantys už tuos, kurie juos niekina. Bet šiaip tai man dėl to tikrai dzin, čia jau problema tų, kurie taip siaurai mąsto.

Cituoti:
Beje, butu malonu suzhinoti kuo tu taip susijes su shituo reikalu? Ar tik sheip koks "krizes" nuskriaustas pilietis norintis ishlieti savo pykti?

Susijęs tuo, kad tu sukūrei temą Citrinos forume, o aš esu prisiregistravęs šiame forume :) Va man būtų įdomu sužinoti, kuo šita tema su citroenais susijusi. Pyktį matau tik iš tavo pusės, nesuprantu kur tu jį įžvelgei manyje :D Ten aš negyvenu, bet kadangi parašei, jog tai aktualu ne tik ten gyvenantiems, tai ir parašiau savo požiūrį. Aš šioje situacijoje esu neutralus, bet toks isteriškas rėkimas man pasirodė šiek tiek juokingas. Kad visi tokias problemas turėtų :)

_________________
<< C8 2.2 HDi '06
Ford Mondeo Turnier 1.6 TDCi '12
Renault Grand Scenic 2.0T '07


Į viršų
StandartinėParašytas: Vas 24 2009, 15:16 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Spa 09 2007, 08:06
Pranešimai: 356
Miestas: Kaunas
xminde rašė:
Kad nebūtų lakstoma galima suguldyti "policinikus" ir baigsis kvailių skraidymai :). Bet jums ten geriau vietoje matyti kaip kas.
Ar matei kur 800+m gatve ishklota policininkais :) Ten tikrai galima sugalvoti geresniu sprendimu, mes ir patys visokiu pasiulymu turim, bet musu niekas neklause, todel pirmas musu tikslas panaikinti sprendima kuris tik dar labiau blogina situacija.

_________________
C5'02 2.2 HDI exclusive automatas, vis dar ieshkau problemu.


Į viršų
StandartinėParašytas: Vas 24 2009, 15:21 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 12 2004, 19:29
Pranešimai: 7320
Miestas: Kaunas
Bet naikinant sprendimą reikia turėtu argumentuotą pasiūlymą naujam sprendimui? O jau priimto sprendimo argumentuotas pagrįstumas yra?

_________________
Ex Jorgette D12 '91
Ex Brigitte turbo D12 Automatic '99
Mėlynė V6 2.7 Hdi
Paveikslėlis Paveikslėlis


Į viršų
StandartinėParašytas: Vas 24 2009, 15:28 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Spa 09 2007, 08:06
Pranešimai: 356
Miestas: Kaunas
s-igi-s rašė:
Kiekvienas mes turim kažkokią specialybę, bet tai nesuteikia teisės kitiems už tai niekinti. Ypač kai tie "kompiuterastai" dažnai yra protingesni, gabesni bei daugiau uždirbantys už tuos, kurie juos niekina. Bet šiaip tai man dėl to tikrai dzin, čia jau problema tų, kurie taip siaurai mąsto.
Beda, kad niekas taves neniekina, tuk tik pats save niekini savo paties pareishkimais. Ir dar kita beda, gyvenime kaip taisykle siauriausiai masto butent kompiuteristai(0/1, juoda/balta) - jie beto labai drasus/ismintingi/samojingi tik uzh klaviaturos... Shiuo atveju nieko asmenishko, jei ka...
Cituoti:
Susijęs tuo, kad tu sukūrei temą Citrinos forume, o aš esu prisiregistravęs šiame forume :) Va man būtų įdomu sužinoti, kuo šita tema su citroenais susijusi. Pyktį matau tik iš tavo pusės, nesuprantu kur tu jį įžvelgei manyje :D Ten aš negyvenu, bet kadangi parašei, jog tai aktualu ne tik ten gyvenantiems, tai ir parašiau savo požiūrį. Aš šioje situacijoje esu neutralus, bet toks isteriškas rėkimas man pasirodė šiek tiek juokingas. Kad visi tokias problemas turėtų :)
O dabar dar karta paskaityk ka parashei. Shi tema labai susijusi su "Stop karui keliuose", jei zhinai geresne/tinkamesne tema kur toki dalyka talpinti, tai taip ir pasakyk uzhuot izheidinejes.

_________________
C5'02 2.2 HDI exclusive automatas, vis dar ieshkau problemu.


Į viršų
StandartinėParašytas: Vas 24 2009, 15:48 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Spa 08 2007, 10:37
Pranešimai: 541
Miestas: Kaunas
DasI rašė:
]Beda, kad niekas taves neniekina, tuk tik pats save niekini savo paties pareishkimais. Ir dar kita beda, gyvenime kaip taisykle siauriausiai masto butent kompiuteristai(0/1, juoda/balta) - jie beto labai drasus/ismintingi/samojingi tik uzh klaviaturos... Shiuo atveju nieko asmenishko, jei ka...

Jeigu ką, jautresnį žmogų žodžiai "tau, kaip, kompiuterastui, linkiu ir toliau sedeti savo virtualiam pasaulyje ir dziaugtis tuo ka jums pakisha adminai" tikrai įžeistų. Jeigu tau įdomu, tai aš pakankamai prisibendravęs gyvai su dauguma šio forumo ir net šios temos dalyvių. Nediskutuosiu daugiau apie tai, nes matau, kad tavo mąstymas yra absoliučiai stereotipinis ir tu absoliučiai nieko nesupranti apie tai bei dažnai pats sau prieštarauji.

Cituoti:
O dabar dar karta paskaityk ka parashei. Shi tema labai susijusi su "Stop karui keliuose", jei zhinai geresne/tinkamesne tema kur toki dalyka talpinti, tai taip ir pasakyk uzhuot izheidinejes.
Kur tu čia matai karą keliuose ar jo stabdymą? Aš matau tik tingėjimą nuvažiuoti didesnį atstumą. Tie svaičiojimai apie mažesnį greitį, tai tėra noras sau ir kitiems įrodyti, kad užsiimi kilniu darbu. Daugiau čia nieko nėra. Įžeidinėjimai? Keistas tu žmogus ;) Ar tave žeidžia bet kokia nuomonė, kuri nesutampa su tavąja?

_________________
<< C8 2.2 HDi '06
Ford Mondeo Turnier 1.6 TDCi '12
Renault Grand Scenic 2.0T '07


Į viršų
StandartinėParašytas: Vas 24 2009, 15:51 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Spa 09 2007, 08:06
Pranešimai: 356
Miestas: Kaunas
xminde rašė:
Bet naikinant sprendimą reikia turėtu argumentuotą pasiūlymą naujam sprendimui? O jau priimto sprendimo argumentuotas pagrįstumas yra?
Kaip jau minejau musu argumentas visu pirma yra tas, kad padarius vienpusi bus dar blogiau nei yra dabar - argumentai ishvardinti parashu rinkimu lape - nenoriu kartotis. Ir beje, kazkaip apie tai niekas nezhino - shone taubuchiu, stovi zhenklas "sustoti draudzhiama", kuris kik nesha mano KET zhinios galioja iki pat Rasytes gatves galo. O dabar klausimas - kiek mashinu per visa Rasytes gatve stovi deshineje puseje ir kiek uzh ta stovejima buvo nubausta nuo to zhenklo atsiradimo?

Pasakysiu dar kitaip: ar noretumet gyventi vietoje, kur aplinkui gyvena dar gerokai per 5000 zhmoniu, ir yra tik vienas ishvazhiavimas/ivazhiavimas...

Priimto sprendimo argumentas, kogero vienintelis: Direktores inicijuotas gyventoju(?) prashymas ir Seniuno pritarimas. Jei kam idomu imetu iniciatoriu parasu rinkimo teksta:
-----
DEL EISMO PERTVARKYMO RASYTES GATVE

Prasome Jus padeti ishpresti eismo problema Rasytes gatve: abiejose kelio pusese
yra visa diena parkuojamos masinos, eismas vyksta abiem kryptimis, nors gatve yra labai siaura.
Todel pravazhiavimas ne tik lengvosioms masinoms, bet ir spec. paskirties (siuksliu ishvezhimo,
maisto produktu tiekeju, remontininku) tapo nebeimanomas, o peschiuju pereja ir zenklas
"Vaikai" visishkai nefunkcionalus.
Siekiant uzhtikrinti vaiku ir darbuotoju sauguma, istaigu bendruomeniu vardu prasome Jus pertvarkyti eisma Silainiu mikrorajone, Rasytes gatveje:
1. Padaryti vienpusi eisma nuo Jotvingiu gatves pro "IKI" parduotuve link Kursiu gatves
2. Leisti stoveti mazinoms tik vienoje kelio puseje.
--------

Kaip jau minejau, ponia direktore net nezhinojo, kad sustoti draudziama zhenklas ten jau seniausiai stovi. Kitas dalykas, eismo kryptis niekuo nesusijusi su peschiuju perejos bei zhenklo "Vaikai" nefunkcionalumu...
Mano akimis tai tik skambus, ir nelogishkas tekstas...

_________________
C5'02 2.2 HDI exclusive automatas, vis dar ieshkau problemu.


Į viršų
StandartinėParašytas: Vas 24 2009, 16:00 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Spa 09 2007, 08:06
Pranešimai: 356
Miestas: Kaunas
s-igi-s rašė:
Jeigu ką, jautresnį žmogų žodžiai "tau, kaip, kompiuterastui, linkiu ir toliau sedeti savo virtualiam pasaulyje ir dziaugtis tuo ka jums pakisha adminai" tikrai įžeistų. Jeigu tau įdomu, tai aš pakankamai prisibendravęs gyvai su dauguma šio forumo ir net šios temos dalyvių. Nediskutuosiu daugiau apie tai, nes matau, kad tavo mąstymas yra absoliučiai stereotipinis ir tu absoliučiai nieko nesupranti apie tai bei dažnai pats sau prieštarauji.

Kur tu čia matai karą keliuose ar jo stabdymą? Aš matau tik tingėjimą nuvažiuoti didesnį atstumą. Tie svaičiojimai apie mažesnį greitį, tai tėra noras sau ir kitiems įrodyti, kad užsiimi kilniu darbu. Daugiau čia nieko nėra. Įžeidinėjimai? Keistas tu žmogus ;) Ar tave žeidžia bet kokia nuomonė, kuri nesutampa su tavąja?

"visa šita isterija primena eilinius kompo userius, šiek tiek pasikeitus programos interfeisui, sugriūna pasaulis" - o chia kas?
Kitokia nuomone manes tikrai nezheidzia, bet ash nepripazhystu tavo nuomones be argumentu ir be noro gilintis i shi reikala, ir be to susidaro ispudis, kad tavo tokia nuomone vien del to, kad kazkas tau neitiko mano parashytoj zhinutej...
Ir tiesa, jei teigi kad shi zhinute nieko bendro su forumo tema neturi - tai pasiulymo kur ji geriau tikru taip ir neishgirdau...

_________________
C5'02 2.2 HDI exclusive automatas, vis dar ieshkau problemu.


Į viršų
StandartinėParašytas: Vas 24 2009, 16:04 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Spa 08 2007, 10:37
Pranešimai: 541
Miestas: Kaunas
DasI rašė:
Ir tiesa, jei teigi kad shi zhinute nieko bendro su forumo tema neturi - tai pasiulymo kur ji geriau tikru taip ir neishgirdau...

Visoms nesąmonėms yra skirtas Haidparko skyrelis, kuris, beje, anksčiau ir vadinosi Nesąmonių skyreliu. Čia tau atsakymas, kur tokias temas kurti, jei jau taip reikia jas kurti.

_________________
<< C8 2.2 HDi '06
Ford Mondeo Turnier 1.6 TDCi '12
Renault Grand Scenic 2.0T '07


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 43 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1 2 3 Kitas

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 5 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007