WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Bal 19 2024, 20:27

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 131 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2 3 4 5 ELLIPSIS 9 Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bir 05 2004, 21:34 
Atsijungęs
Pastovusis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 06 2004, 22:04
Pranešimai: 100
Miestas: Vilnius
Čia yra mūsų kultūra. Girdejau Olandijoje praleidus pestyjį per perėją jis visada padėkoja. O pas mus? ...

_________________
09 Citroen C5 2,0 Hdi exclusive
99 Citroen Xantia 2,0 HDi break exclusive (ex)
93 Citroen Xantia 1,8i - gražiausia GM 2004 citrina (ex)


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Kas darosi keliuose ?
StandartinėParašytas: Vas 03 2009, 09:51 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 01 2006, 13:09
Pranešimai: 2358
Miestas: Vilnius
Na, parodziau savo, kaip eismo dalyvio, kultura - siandien pagaliau mane nubaude uz ejima per gatve degant draudziamam sviesoforo signalui prie darbovietes Savanoriu pr. :evil: Pikciausia tai, jog perejos reguliatorius neveikia ir turi laukt, kol centralizuota sistema suveiks, o kada ji suveiks - visai neaisku :twisted: Apeliuot i pareigunu sazine ir aiskint nebandziau - beviltiska, tad minimali bauda buvo irasyta -50 Lt. Teisinga, bet nemalonu :cry: Vat kas darosi keliuose ir gatvese...

_________________
`89 exBX 14RE,1.9RD,`02 exMazda Demio
`99 exXsara
'06 C5 Kombi HDi 135
'07 Peugot 307 SW HDi 135
AM/FM Canva 278 ASQ Farun JBA 230 - 66


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Kas darosi keliuose ?
StandartinėParašytas: Vas 03 2009, 13:59 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 17 2004, 09:41
Pranešimai: 909
Miestas: Vilnius
Aš tai visai siulytau, kad padarytų kaip amerikei - kokie 15 proc. mum įprasti kelio ženklai - visi kiti aiškiai parašyta: ONE WAY, Slow Down, Give Way ir tarma param... nors ir vėl blogai - visi skaitytų tuos anekdotus ir dar baisiau butu....


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Kas darosi keliuose ?
StandartinėParašytas: Vas 03 2009, 14:40 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 12 2004, 19:29
Pranešimai: 7320
Miestas: Kaunas
O aš nutariau iš Klinikų grįžti kirsdamas plačiają Nuokalnės gatvę ir taip patikrinti vairuotojų budrumą :). Nusileidau laiptukas iki pėsčiųjų perėjos, judėjimas nemenkas, retas kuris važiuoja 50 km/h, dauguma tikrai palei 70. Praplaukė vienas XMas pro šal - gražu žiūrėti. Aš savo dėmesį nukreipęs į judėjimą iš Vilijampolės, kai ten automobilių sumažės - bandysiu daryti veiksmus, kad noriu eiti, gal kas iš važiuojančių iš viršaus sustos. Ir, visai netikėtai, pirmoje eilėja stoja tamsus VW GOLF, už vairo moteriškė :), aš padėkodamas linkteliu galva ir pradedu eiti, matau stojančius ir antroje ir trečioje eilėje. Paspartinu žingsni vidurio linijos link, jau stoja ir 4'oje ir 5'oje juostoje važiuojantys, jau buvau bepradedas ristele, bet 6 juosta laisva ir girdžių atlekiant, stabdymas, ratai cypia - aš pristabdau - tamsi Xantia BHP 123 spėja sustoti. Žinoma mano ir vairuotojo žvilgsniai susitiko, aš tik pasukiojau galva, kad taip nevalia lakstyti ir saugiau pasiekiau kitą kelkraštį.

_________________
Ex Jorgette D12 '91
Ex Brigitte turbo D12 Automatic '99
Mėlynė V6 2.7 Hdi
Paveikslėlis Paveikslėlis


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Kas darosi keliuose ?
StandartinėParašytas: Vas 03 2009, 15:17 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bir 14 2004, 14:47
Pranešimai: 1045
Miestas: Vilnius
Nu nepyk kolega, bet kažkokie durniai ten perėja žmonėm žudyt padarė, o kažkas dar ir per ją eiti sugalvojo :) Baik su tokiais eksperimentais - nes klubas taip ir be pirminyko gali likti tfu.. tfu.. tfu...
Dar yra labai gerose vietose perėjos, ties išvažiavimu iš žiedo - taip pat labai saugios pestiesiems :bum:

_________________
Pole
Toyota Avensis 1.8 CVT Luxury 10'
XM 2.1 TD 91' mėtosi kažkur...niekam nereikia?


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Kas darosi keliuose ?
StandartinėParašytas: Vas 03 2009, 20:11 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 12 2004, 19:29
Pranešimai: 7320
Miestas: Kaunas
Ta perėja buvo dar tada kai aš vairuoti nemokėjau :), ją padarė su lyg gatvės modernizacija, bet panaikinti ją būtina, saugu ir patogu viadukas iš Utenos g. į Sukilelių g.

_________________
Ex Jorgette D12 '91
Ex Brigitte turbo D12 Automatic '99
Mėlynė V6 2.7 Hdi
Paveikslėlis Paveikslėlis


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Kas darosi keliuose ?
StandartinėParašytas: Vas 03 2009, 20:19 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Lap 11 2008, 14:24
Pranešimai: 606
Miestas: Voss. Norway
Pilnas Kaunas tokių perėjų- gaudyklių. Praleidinėju pėsčiuosius ir drebu- mano SOLARIS pakankamai didelis ir niekas iš pėsčiųjų nemato važiuojančių 2-3 juosta. Ne vienas kėglis, kurį praleidau, yra numuštas tiesiai man palei akis. O jei dar koks šustresnis jaunikaitis bando bėgt, pamatęs, kad aš jį praleidžiu, kontaktas su kapotu garantuotas. Dabar, jei praleidinėju, statau truliką skersą tarp 1 ir 2 juostos. Nu gaila tų skubančių ir smenegis stalčiuje laikančių...

_________________
Ex XM 2.1 TD 93 DIDŽIOJI NETEKTIS
Peugeot 307, 2004 m. 1,6,
VW CADDY 2013, 2,0 TDI 4 MOT (2vnt)
RENAULT CANGOO 2004, 1,9 TDI, 4X4
MAZDA 626, 2000, 2,0 TDI


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Kas darosi keliuose ?
StandartinėParašytas: Vas 03 2009, 20:30 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 12 2004, 19:29
Pranešimai: 7320
Miestas: Kaunas
Tai visas perėjas kur dvi ir daugiau juostų į vieną pusę, reikia arba uždaryti arba šviesoforus valdomus (kurie suprastų kad laukia bent 10 žmonių) sustatyti. Absurdiška kai Taikos pr. ar Varnių g. vienas pėstysis sulaiko kelioliką automobilių.

_________________
Ex Jorgette D12 '91
Ex Brigitte turbo D12 Automatic '99
Mėlynė V6 2.7 Hdi
Paveikslėlis Paveikslėlis


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Kas darosi keliuose ?
StandartinėParašytas: Vas 03 2009, 20:43 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Lap 11 2008, 14:24
Pranešimai: 606
Miestas: Voss. Norway
Nebus perėjų, bus dar blogiau. O šviesoforai reikalingi tik vairuotojams. Kėgliai, kaip ir visi gyvuliukai, prie maisto eina tiesiausiu keliu.

_________________
Ex XM 2.1 TD 93 DIDŽIOJI NETEKTIS
Peugeot 307, 2004 m. 1,6,
VW CADDY 2013, 2,0 TDI 4 MOT (2vnt)
RENAULT CANGOO 2004, 1,9 TDI, 4X4
MAZDA 626, 2000, 2,0 TDI


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Kas darosi keliuose ?
StandartinėParašytas: Vas 04 2009, 10:04 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 01 2006, 13:09
Pranešimai: 2358
Miestas: Vilnius
EEO090 rašė:
Nebus perėjų, bus dar blogiau. O šviesoforai reikalingi tik vairuotojams. Kėgliai, kaip ir visi gyvuliukai, prie maisto eina tiesiausiu keliu.
Ziurek, vienas ne keglis atsirado... :lol: bene niekada pescias niekur neini :?: :? Sviesoforai ir perejos, jei tokie irengti, besalygiskai privalo atlikti savo funkcijas :!: O KP privalo ne tik baust pazeidejus, bet ir informuot atitinkamas zinybas apie pavoju eismo dalyviams. Jei jos operatyviai gedimu nesalina - K. policininkai patys privalo garantuoti eismo sauguma :!: Taip turi buti, mano galva, bet...Beje, tas prakeiktas perejos reguliatorius siandien jau veike , idomu, ar ilgai :roll: :twisted: :!:

_________________
`89 exBX 14RE,1.9RD,`02 exMazda Demio
`99 exXsara
'06 C5 Kombi HDi 135
'07 Peugot 307 SW HDi 135
AM/FM Canva 278 ASQ Farun JBA 230 - 66


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Kas darosi keliuose ?
StandartinėParašytas: Vas 04 2009, 10:11 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Spa 08 2007, 10:37
Pranešimai: 541
Miestas: Kaunas
bardakasbx rašė:
Beje, tas prakeiktas perejos reguliatorius siandien jau veike , idomu, ar ilgai :roll: :twisted: :!:

Ir aišku policija ten nebestovi? :) Jie tik žuvingose vietose apsistoja. Brrr, kaip aš jų nekenčiu.

_________________
<< C8 2.2 HDi '06
Ford Mondeo Turnier 1.6 TDCi '12
Renault Grand Scenic 2.0T '07


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Kas darosi keliuose ?
StandartinėParašytas: Vas 04 2009, 10:41 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Lap 11 2008, 14:24
Pranešimai: 606
Miestas: Voss. Norway
bardakasbx rašė:
EEO090 rašė:
Nebus perėjų, bus dar blogiau. O šviesoforai reikalingi tik vairuotojams. Kėgliai, kaip ir visi gyvuliukai, prie maisto eina tiesiausiu keliu.
Ziurek, vienas ne keglis atsirado... :lol: bene niekada pescias niekur neini :?: :? Sviesoforai ir perejos, jei tokie irengti, besalygiskai privalo atlikti savo funkcijas :!: O KP privalo ne tik baust pazeidejus, bet ir informuot atitinkamas zinybas apie pavoju eismo dalyviams. Jei jos operatyviai gedimu nesalina - K. policininkai patys privalo garantuoti eismo sauguma :!: Taip turi buti, mano galva, bet...Beje, tas prakeiktas perejos reguliatorius siandien jau veike , idomu, ar ilgai :roll: :twisted: :!:

Papasakok, kaip perėja ar šviesoforas stengiasi besąlygiškai atlikinėti savo funkcijas. Gal tai eismo dalyvių pareigos???
Vaikštau pėsčias, bet kėgliu tapt nesiruošiu. Dabar paaiškinsiu , kas yra kėglis gatvėje. Atsistok prie šviesoforo reguliuojamos sankryžos ar perėjos ir stebėk. Tas, kurs eina per gatvę degant draudžiamam signalui- yra kėglis. T.y. potencialus kandidatas savo noru pakliūt po ratais, kuriam nusispjaut į eismo taisykles ir kitus eismo dalyvius. Klausimų ta tema dar yra?

_________________
Ex XM 2.1 TD 93 DIDŽIOJI NETEKTIS
Peugeot 307, 2004 m. 1,6,
VW CADDY 2013, 2,0 TDI 4 MOT (2vnt)
RENAULT CANGOO 2004, 1,9 TDI, 4X4
MAZDA 626, 2000, 2,0 TDI


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Kas darosi keliuose ?
StandartinėParašytas: Vas 04 2009, 19:04 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgp 27 2006, 14:12
Pranešimai: 942
Miestas: Tytuvenai /Lietuva
EEO090 rašė:
...
Vaikštau pėsčias, bet kėgliu tapt nesiruošiu. Dabar paaiškinsiu , kas yra kėglis gatvėje. Atsistok prie šviesoforo reguliuojamos sankryžos ar perėjos ir stebėk. Tas, kurs eina per gatvę degant draudžiamam signalui- yra kėglis. T.y. potencialus kandidatas savo noru pakliūt po ratais, kuriam nusispjaut į eismo taisykles ir kitus eismo dalyvius. Klausimų ta tema dar yra?
Nesvarbu, ar per zalia, ar per raudona eisi- TU KEGLIS....yra kas per raudona vaziuoja... :lapux:

_________________
Berlingo 1.6 HDI gimes 2006


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Kas darosi keliuose ?
StandartinėParašytas: Vas 04 2009, 22:31 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 01 2006, 13:09
Pranešimai: 2358
Miestas: Vilnius
s-igi-s rašė:
bardakasbx rašė:
Beje, tas prakeiktas perejos reguliatorius siandien jau veike , idomu, ar ilgai :roll: :twisted: :!:

Ir aišku policija ten nebestovi? :) Jie tik žuvingose vietose apsistoja. Brrr, kaip aš jų nekenčiu.
:taip: . policija ne tik nestovejo, bet ir patruliai nelakste... :evil: :wink: ... pabandysiu paaiskint, kaip suprantu sviesoforu ir pereju darba. Jei pastatytas sviesoforas - jis privalo sviesti ir buti matomas visiems dalyviams. Signalinis geltonas mirksejimas - ne iseitis. Reguliuojamoje perejoje padeties keitimo mygtukai turi paspaudus veikti ir sinchroniskai pakeisti sviesoforo lempas atitinkama spalva atitinkamu nustatytu intervalu. Bet tai nereiskia, jog pestysis privalo laukti 10 min., arba myges neveikianti mygtuka, vis tik taikyt momenta, kol gales pereit 2-3 eismo juostas, o veliau, dar laukes ~7 min. saleleje, pereitu galutinai gatve :roll: :evil: Gal nemoku isaiskint, bet kas vaiksciojot nemazai V.Europos miestuose, manau, pastebejot ir sviesoforu darba :roll: Ten niekas nelaksto per gatves, nes sviesoforai turi distancini automatini valdyma - nera pesciuju, vaziuok, dega zalia, atsirado pestysis - isiziebia perspejimas, atsiranda raudona. Ai, ka cia aiskint - kas buvot, tas, tikiuos, supratot. Kas nebuvot - pabuvosit ir suprasit. Suprasit, kodel ten miestuose reikia vazinet 20, 30 ir max.40 greiciu, o ne taip, kaip cia iprate lakstyt - mol, "delovye - skubame" ir visus einancius "nabagais","kegliais" laikyt :)

_________________
`89 exBX 14RE,1.9RD,`02 exMazda Demio
`99 exXsara
'06 C5 Kombi HDi 135
'07 Peugot 307 SW HDi 135
AM/FM Canva 278 ASQ Farun JBA 230 - 66


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Kas darosi keliuose ?
StandartinėParašytas: Vas 04 2009, 22:46 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Geg 23 2006, 18:55
Pranešimai: 5595
Miestas: Kaunas
xminde rašė:
Ta perėja buvo dar tada kai aš vairuoti nemokėjau :), ją padarė su lyg gatvės modernizacija, bet panaikinti ją būtina, saugu ir patogu viadukas iš Utenos g. į Sukilelių g.

Nu nežinau... Gyvenau kažkada Klonio g (Klinikų pusėje) praktiškai priešais tą perėją bei laiptus, ir niekas nebūtų privertęs manęs, kad patekti pvz. Žaliakalnio turgun, ropštis ir lyšną kilometrą pėdint per viaduką. Ta perėja skirta būtent vietiniams; jų nedaug, bet jei tiesiai eiti gaunasi vos puskilometris, o aplinkui- pusantro, jie visvien ten eis, nuimk tą perėją, statyk šlagbaumus ar gelžbetonines sienas. Išsprogdins :roll: .


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 131 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2 3 4 5 ELLIPSIS 9 Kitas

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 6 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007