WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Kov 29 2024, 03:14

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 131 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 ELLIPSIS 9 Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Kas darosi keliuose ?
StandartinėParašytas: Spa 21 2009, 07:29 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 01 2006, 13:09
Pranešimai: 2358
Miestas: Vilnius
BX16TGI rašė:
bardakasbx rašė:
... tiesiai pas miesto galva ant kilimelio - grieztai. :wink:

Na gal aš kiek kitaip auklėtas buvau ar kitokiose situacijose susidurdavau su "ant kilimėlio" bet man tai asocijuojasi su tuo, kad mane**** o ne aš **** :roll: Na bet kokiu atveju esmę supratau. Gal net kokie 5 metai netruks kol nueisiu :? bo baisiai apatiškas esu kai tenka bendrauti su valdininkais,nors... per 1,5m. su namų valdos direktore pagaliau radom kalbą :lol:

:shock: Na, tu duodi... 8) laikas keistis, nes visai ant galvos uzlips visi kas netingi :wink:

_________________
`89 exBX 14RE,1.9RD,`02 exMazda Demio
`99 exXsara
'06 C5 Kombi HDi 135
'07 Peugot 307 SW HDi 135
AM/FM Canva 278 ASQ Farun JBA 230 - 66


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Kas darosi keliuose ?
StandartinėParašytas: Gru 29 2009, 17:31 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 12 2004, 19:29
Pranešimai: 7320
Miestas: Kaunas
http://www.alfa.lt/straipsnis/10305736/ ... 2-26_12-18

_________________
Ex Jorgette D12 '91
Ex Brigitte turbo D12 Automatic '99
Mėlynė V6 2.7 Hdi
Paveikslėlis Paveikslėlis


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Kas darosi keliuose ?
StandartinėParašytas: Gru 30 2009, 12:07 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 01 2006, 13:09
Pranešimai: 2358
Miestas: Vilnius
xminde rašė:
http://www.alfa.lt/straipsnis/10305736/?Lietuvis.prie.vairo.apie.kita.negalvoja=2009-12-26_12-18

:) Dziugu, jog mus pastebi ir vertina.

_________________
`89 exBX 14RE,1.9RD,`02 exMazda Demio
`99 exXsara
'06 C5 Kombi HDi 135
'07 Peugot 307 SW HDi 135
AM/FM Canva 278 ASQ Farun JBA 230 - 66


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Kas darosi keliuose ?
StandartinėParašytas: Sau 01 2010, 15:41 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Geg 23 2006, 18:55
Pranešimai: 5595
Miestas: Kaunas
xminde rašė:
http://www.alfa.lt/straipsnis/10305736/?Lietuvis.prie.vairo.apie.kita.negalvoja=2009-12-26_12-18

Julius pasakojo, turbūt, apie užpernykštį slalomą :) . O kad aršūs "ralistai" keikia ir nevartoja hidropneumatinių citrų būtent dėl jų minkštumo "ir kad nėra quattro", senai žinoma. Ir ačiū dievui.

Kita vertus, kad kelyje niekada nebus pilno vairuotojų tarpusavio supratimo, irgi, berods, nepataisoma. Pvz. kad ir
Cituoti:
kodėl man, kaip moteriškos lyties atstovei, pajudėjus iš vietos, vaikinas būtinai turi rauti į priekį, net jeigu tai visiškai beprasmiška“, – svarstė R. Žukauskienė.
Atsakymas man rodosi elementarus. Vasarą, o ir žiemą tuščiame kelyje "rauti" nuo sankryžos laikau visiškai beprasmišku dalyku, bet žiemą, ant slidaus kelio ir jei tenka sustoti pirmam kolonoje šalia kito automobilio, iš vietos spirti per gazą laikau savaime suprantamu dalyku. Vienas dalykas, velniaižin, kaip ant ledo vairuoja tas, kuris šalia stovi ir kuris stovi iš paskos, ir ar neįvažiuos man šonan ar uodegon (man bepigu; aš šipuotas. O ar jis nepradės neštis skersas? Taip jau esu kadaise gavęs į vairuotojo duris), antras dalykas, jei dar už gretimos mašinos vairo pamatau moterį, gazo pedalas pats susmenga dar giliau. Ne dėl mandravojimo, ne "pakazuchai", o savo saugumo sumetimais; kad tik kuo greičiau ir kuo toliau atsidurti nuo potencialių, man nereikalingų problemų šaltinio. Va toks ir būtų paprastas paaiškinimas p.Žukauskienei.
Na, bet ar moteris jį suprastų? :)

_________________
XM Break 2.1TD HA1.
Xantia Break 2.0HDI.
Xantia Activa.
ex XM Break
ex AX


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Kas darosi keliuose ?
StandartinėParašytas: Sau 01 2010, 16:02 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Lap 10 2006, 16:01
Pranešimai: 1244
Miestas: Kaunas
:) paskaičiau ir aš tą straipsnį, grynas farsas. Nėra tie Citroen vairuotojai tokie kulturingi kaip giriasi, dažnai matau važinėjančiu BMW stilium ir nereik sakyt kad taip nėra. Jei Citroen būtų gaminami su galingesniais varikliais ir rankinis stabdytu galinius ratus tokiu būtų daug daugiau, bet tikrai užtenka ir dabar, nereik įsivaizduot, kad automobilio markė daro vairuotoją kulturingesniu ar ne. Stereotipai ir tiek.

Kas liečia "rovima nuo šviesaforo" tai vairuotojai galėtų tai daryti ir dažniau - sumažėtų bottleneck'ai ant sankryžų ir sumažėtų kamščiai. Tai ženkliai padidintų bendrą gatvių pralaidumą, nedidinant greičio būtų galima greičiau pasiekti kelionės tikslą. Bet kai stovi prie šviesoforo ar pagalvosi apie koloną už tavęs? Daugumai svarbu bus pačiam pravažiuoti ramiai palaukus kol žalia degs bent 5s, tada įsimetus antrą pavarą ramiai pajudėti iš vietos, kad bemirksint žaliai spėti pravažiuoti sankryžą, o po manęs nors ir tvanas...

_________________
Peugeot 206 SW '04 2.0 HDI Quicksilver
<< Xantia '94 2.0i VSX - buvo...


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Kas darosi keliuose ?
StandartinėParašytas: Sau 01 2010, 16:51 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Geg 23 2006, 18:55
Pranešimai: 5595
Miestas: Kaunas
Evil rašė:
Kas liečia "rovima nuo šviesaforo" tai vairuotojai galėtų tai daryti ir dažniau - sumažėtų bottleneck'ai ant sankryžų ir sumažėtų kamščiai. Tai ženkliai padidintų bendrą gatvių pralaidumą,
Nea, odnako. Pats važinėju pakankamai ramiai, ir prisiminčiau (kaip turbūt ir kiekvienas) gal milijoną atvejų, kai ramiai startuodamas, prie sekančios sankryžos ant raudono šviesoro pasiveji tą, kuris nuo anos sankryžos raute rovė. Rauti- tuščias kuro deginimas, o ne kamščių problemos sprendimas. Kamščius kažkiek apmažintų "žalia banga" arba mieste leidžiamo greičio padidinimas, bet tai vienam nėra babkių, antras pernelyg padidintų avaringumą... Todėl kamščiuose smaukysimės ir toliau, pakol žaliaskūrių galvos nepriims kokio saliamoniško sprendimo, kad pvz. žaliomis ir raudonomis mašinomis draudžiama važinėti porinėmis dienomis, o juodomis ir mėlynomis- neporinėmis :D . Tai labai efektyviai sumažintų kamščius.

Kas dėl citroenų juzerių- nu dėl senesnių pigumo prisiperka jų ir gezai, bet tai normalus gezas nepirks nieko kito , išskyrus golfą, audi ar BMW :) . Imant vidurkį, citroenų vairuotojai tikrai kultūringesni (ramesni), nei kitų markių. Rašai "stereotipas"... Bet tas stereotipas vargu ar būtų susiformavęs, jei citroenai masiškai skraidytų pažeme kaip audi ar bmw.


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Kas darosi keliuose ?
StandartinėParašytas: Sau 08 2010, 11:18 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Bir 20 2008, 14:51
Pranešimai: 5
Miestas: Kaunas
Lietuviskas poziuris: visi vazineja blogai, nomoksiskai ir agresyviai. As tai cia nieko detas, vaziuot pradejau is karto kaip profas su stazu 20 metu...:)
Siulyciau kiekvienam vertinant kitus - pazvelgti ir i save kritiskai, pesciuosius praleisti perejoje ne tik kai police stovi salia, posukius manevruojant ijungti taip pat dazniau ir t.t.
Nesam tobuli, bet "augti" yra dar kur labai, labai daug.... ir po kokiu 30 metu gal ir nebejausim skirtumo eismo kulturoje tarp civilizuotos Europos ir gimtines savo....?!

_________________
XM ieskomas vel....


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Kas darosi keliuose ?
StandartinėParašytas: Kov 30 2010, 13:36 
Atsijungęs
Pastovusis

Užsiregistravo: Vas 23 2010, 08:25
Pranešimai: 189
Miestas: Vilniaus r.
Pusiau juokais, pusiau rimtai:
Ramiai važinėti negalima! Reikia lėkti ir aplenkti karą keliuose.
1. Stoviu ramiai esant raudonai šviesoforo signalui sankryžoje ir tik bum subinėn. Golpuko priekis pabiro, gerai, kad kablys buvo, tai smūgį sugėrė.
2. Važiuoju aš ramiai „pensininko režimu“, sukuosi sankryžoje ir tik bum į šoną (manęs nepraleido).
3. Stoviu aš kieme ramiai, laukiu kol sniegą išstumdys traktorius, o tas traktoristas atgal pradėjo važiuoti ir net nežiūrėjo kur. Juk jo traktorius didelis, o kieno mašina didesnė, to ir pirmenybė :) Įvažiavo „kaušas“ pro priekinį stiklą.
4. Sustojau ir pasižiūrėjau per veidrodėlį- spėjau dar nusikeikti supratęs, kas bus, ir vėl buvo subinėn. Tada daug subinių ir priekių apdaužyta buvo, mano pirma mašina, iš paskos dar 5, ir viena spėjo į kelkraštį iššokti. Reikėjo viršyti greitį, tai neatsidurčiau netinkamoje vietoje netinkamu laiku :)
5. Važiuoju aš svečiose šalyse, viršiju greitį, juk Tėvynės ilgesys toks stiprus, miestelyje keistas ženklas (įtariu dėl padidėjusio avaringumo, tiksliai nežinau), prilėtinau, ir iš šalutinio mersas kompresorius tik bum į šoną. Reikėjo nežiūrėti ženklų ir neprilėtinti, būčiau prašokęs. Na ir pensijos Prancūzijoje (duočiau tam vairuotojui 80+ metų), su tokiais mersai šliaužioja.
Išvada: Taip kad jei važiuojate savo greitesniu stiliumi, nekeiskite jo, arba į jus įvažiuos :)

_________________
XMII 1995 v6.12 APD + LPG Paveikslėlis
http://8783b02b.linkbucks.com/


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Kas darosi keliuose ?
StandartinėParašytas: Kov 31 2010, 11:04 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 01 2006, 13:09
Pranešimai: 2358
Miestas: Vilnius
Pestysis rašė:
Pusiau juokais, pusiau rimtai:
Ramiai važinėti negalima! Reikia lėkti ir aplenkti karą keliuose.
1. Stoviu ramiai esant raudonai šviesoforo signalui sankryžoje ir tik bum subinėn. Golpuko priekis pabiro, gerai, kad kablys buvo, tai smūgį sugėrė.
2. Važiuoju aš ramiai „pensininko režimu“, sukuosi sankryžoje ir tik bum į šoną (manęs nepraleido).
3. Stoviu aš kieme ramiai, laukiu kol sniegą išstumdys traktorius, o tas traktoristas atgal pradėjo važiuoti ir net nežiūrėjo kur. Juk jo traktorius didelis, o kieno mašina didesnė, to ir pirmenybė :) Įvažiavo „kaušas“ pro priekinį stiklą.
4. Sustojau ir pasižiūrėjau per veidrodėlį- spėjau dar nusikeikti supratęs, kas bus, ir vėl buvo subinėn. Tada daug subinių ir priekių apdaužyta buvo, mano pirma mašina, iš paskos dar 5, ir viena spėjo į kelkraštį iššokti. Reikėjo viršyti greitį, tai neatsidurčiau netinkamoje vietoje netinkamu laiku :)
5. Važiuoju aš svečiose šalyse, viršiju greitį, juk Tėvynės ilgesys toks stiprus, miestelyje keistas ženklas (įtariu dėl padidėjusio avaringumo, tiksliai nežinau), prilėtinau, ir iš šalutinio mersas kompresorius tik bum į šoną. Reikėjo nežiūrėti ženklų ir neprilėtinti, būčiau prašokęs. Na ir pensijos Prancūzijoje (duočiau tam vairuotojui 80+ metų), su tokiais mersai šliaužioja.
Išvada: Taip kad jei važiuojate savo greitesniu stiliumi, nekeiskite jo, arba į jus įvažiuos :)
Su tokia istorija paciam draudimas turejo nupirkt bent kelias naujas masinas 8) O siandien jau pora stuktelejusiu Ukmerges g. rajone (link Utenos) maciau, Savanoriuose ties Vilkpede, matyt, ir "nabasnikas" atsirado - "greitoji" stoviniavo...

_________________
`89 exBX 14RE,1.9RD,`02 exMazda Demio
`99 exXsara
'06 C5 Kombi HDi 135
'07 Peugot 307 SW HDi 135
AM/FM Canva 278 ASQ Farun JBA 230 - 66


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Kas darosi keliuose ?
StandartinėParašytas: Bal 19 2010, 17:22 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 08 2004, 21:15
Pranešimai: 315
Miestas: Klaipėda (Vilnius)
Evil rašė:
... Jei Citroen būtų gaminami su galingesniais varikliais ir rankinis stabdytu galinius ratus tokiu būtų daug daugiau, bet tikrai užtenka ir dabar...

Vat čia dėl stabdančių ratų tai 100% tiesa.Pačiam teko matyti kaip XM`as "saules piešia" tiesa atbulas, tiesa be rankinio, tiesa tiek keleiviai tiek savininkas buvo "gatavi"... greičiausiai keleiviai "prigavo" vairuotoją ant žodžių "...tai ką- ne mašina?..." Po linksmų saulučių piešimo XM`ui teko keisti padangą (pradžiai), savininkui išlydėti draugus ir numigti iki ryto.
Tad negalėčiau pasakyti, kad jau << vairuoja tai tik kultūringi žmonės... ir pats ne visada būnu tolerantiškas kitiems, nes "lietuvio" genas nugali norą būt kultūringam...

_________________
Technology that rules the road (Citroen BX)
Mašina gali būti kokia tik nori...jei tai CITROËN
Xantia `00m. 2,0 HDi Exclusive
C5 `04m. 100kW Exclusive


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Kas darosi keliuose ?
StandartinėParašytas: Bal 20 2010, 16:13 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Bal 05 2010, 13:53
Pranešimai: 26
Miestas: Klaipėda
Gal neskubėkime ? Geriau truputi pavėluoti nei baigti savo kelionę nepasiekus galutinio tikslo.

http://www.liveleak.com/view?i=e70_1269960841

_________________
Citroen Xsara VTS


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Kas darosi keliuose ?
StandartinėParašytas: Bal 30 2010, 08:53 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Geg 27 2006, 20:31
Pranešimai: 289
Miestas: Tromsø (Arktis :))
BX16TGI rašė:
Na truputį parašysiu apie Klaipėdoje vykstantį karą su sukančiais kairėn. Manau didžioji dauguma Klaipėdiečių pastebėjote, kad retas kiemas turi galimybę į jį patekti darant posūkį kairėn. Ne išimtis ir manasis (4 monolitai po 74 butus ir vienas įvažiavimas). Kiek atsimenu nuo pat namų pastatymo buvo leidžiama sukant kairėn įsukti į kiemą. Bet... Atėjo ponas "karas keliuose" ir buvo nuspręsta, kad sukimas kairėn į kiemus yra blogis, per jį mes pirmaujame nesaugumu keliuose. Gal ir sutikčiau su tokiu sprendimu,bet...
Idant įvažiavęs kieman iš antros juostos nepažeisdamas taisyklių privalau kirsti vieną iš TOP 5 pagal avaringumą sankryžų (Avarijos vyksta net veikiant šviesoforui, kai jis neveikia- ****ec)...
Važiuodamas namo, minėtoje sankryžoje turiu arba sukti kairėn (be papildomo signalo) arba apsisukti (kas irgi iš dalies yra sukimas kairėn)...
Kiek atmintis manęs nepaveda prie įvažiavimo kieman gal ir teko matyti pabertų stiklų kokius 5 kartus per 17 metų...
Išsukant iš kiemo kažkodėl leidžiama sukti kairėn, nors dažniausiai pirma juosta būna užstatyta automobiliais...
Tai vat ir turiu << liaudžiai klausimukų:
A kaip mes nekariausim keliuose, jei norėdami būti paklusniais eismo dalyviais privalome važiuoti ten, kur pats velnias galvą nusisuks? Klausimą galima suprasti ir kaip retorinį.
Gal kas patartumėt ar čia galima kaip nors minėtą situaciją pakeisti?
Ar čia vienas iš tų atvejų- tokia tvarka, nes...(jau tinka bet koks užbaigimas nes tai TVARKA) :bum:


Prisipazinsiu: i tamstos kiema is Silutes plento suku pazeisdamas taisykles, nes vaziuot iki tos sankryzos (ir kaip buvo mineta - bandyt laime) jokios logikos nera. Tiesiog apsidairau kiek galiu, ijungiu posuki ir gazas dugnas :D ir is vietiniu jauciu visi vezinasi per tas istisines juostas. O is kiemo sukt i kaire tai ten jau tikrai kamikadziskas veiksmas. Visada praktiskai loterija.

_________________
ex:
BX 1.9d 93' break
XM 2.1d 93'
C5 2.0i 16v '02 break


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Kas darosi keliuose ?
StandartinėParašytas: Bal 30 2010, 17:37 
Man šiandien buvo eilinis nutikimas:
Kretingoj, prie bažnyčios sustojau praleisti jau labai garbingo amžiaus moteriške, stoviu, laukiu kol pereis per perėją... laukiu... neina, rodau jau kad eitų, bet stovi toliau... Pasiuntu dėl to, kad jau sustoju tam, kad pereitų pėstysis jam skirtoje vietoje, bet ne, neina jie... Tai kam tada tos perėjos? O gal tada nereikia būti gerai vairuotojai? :roll:
Vat man Šiauliuose patinka: ir pestieji drąsūs ir vairuotojai juos labai praleidinėja. :)


Į viršų
   
 Pranešimo tema: Re: Kas darosi keliuose ?
StandartinėParašytas: Geg 06 2010, 16:00 
Atsijungęs
Pastovusis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 24 2006, 13:42
Pranešimai: 92
Akivaizdu, kad mano mieste Šilalėje pėstieji yra „dievai“, eina per gatvę net nepažiūrėję nė į vieną pusę (aišku per pėsčiųjų perėją). Aš taip pagalvoju, kaip jie pereitų gatvę nuvažiavę į didmiestį, taigi suvažinės juos iškart. O čia mes turim kiekviena perėją sekt, neduok dieve koks pėstysis sugalvos iššokt prieš pat tave, nesvarbu, kad jis buvo dar toliau iki perėjos, o aš buvau jau visai prie jos ir esu priverstas staigiai stabdyt sukeldamas avarine situaciją. Taigi, jeigu prisireiktų važinėt kam nors Šilalėje, atsargiai prieš pėsčiųjų perėjas :D

_________________
90 BX td, projektas
donorai -98 Xantia 1.9td, 00 Xantia Activa V6
00 Xantia Activa 2.0HDI,
02 Xsara Picasso 2.0HDI
01 Xsara 2.0HDI


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Kas darosi keliuose ?
StandartinėParašytas: Geg 12 2010, 12:13 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Rgp 18 2009, 10:17
Pranešimai: 397
Miestas: Pnevėžys - Kaunas
Mazius rašė:
Gal neskubėkime ? Geriau truputi pavėluoti nei baigti savo kelionę nepasiekus galutinio tikslo.

http://www.liveleak.com/view?i=e70_1269960841


O gal paskubėti ir pasiekti gulutinį tikslą? Man buvo toks atvejis Kaunas, Ateities plentas. Per klaidą ne ten pasisukau, reikėjo apsisukt. Prieš mane dar audinė sukos, ji spėjo prašokt, aš irgi būčiau spėjęs, bet jau buvo rizikinga, vadovavaus tuo pasakymų, neskubėk ir busi pirmas, na ir netrukus įmūrijo fūra galan. Vat prašom ir neskubėkim

_________________
Xantia 1,9 TD 97 m.
Toyota Avensis Verso 03 m. 2,0 D4D


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 131 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 ELLIPSIS 9 Kitas

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007