WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Bir 04 2024, 22:28

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 7 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Burė "Picasso" vardu
StandartinėParašytas: Kov 09 2008, 13:12 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Vas 02 2006, 20:25
Pranešimai: 62
Miestas: Trakai-Vilnius
vikis rašė:
Aha, tai dėl tos burės: virš kokių 120 kmh pradeda jaustis šoninis vėjas, reikia koreguoti kursą. aš mat nenoromis lyginu su CX kur gali per gerą štormą važiuoti 160 vairo neliesdamas ir stebėtis ko čia visi staiga taip lėtai...

o galinių svirčių guoliai pas mane niekada nekeisti, ratų geometrija normali, 170kkm...


Patį Xsarą Picasso apskritai, kaip miesto ir nedidelių atstumų automobilį, vertinu gerai, patinka man jo dizainas, talpumas, pakankamas manevringumas, o ir patikimas regis jis. Tačiau tas "burės" efektas, kurį aš patyriu kiekvieną vėjuotą dieną , man didžiulė staigmena ir didžiausias nusivylimo afektas. Iki tol vairavau BX, XM, CX, Xantia, visur jaučiau vairavimo malonumą, atsipalaidavimą tolimam kely, o dabar aš vairuoju neramiai, nes kiekvienas vėjo gūsis keičia važiavimo kursą, aš šokiruotas! Jei nežinočiau, ieškočiau gedimų, dar kažkokių priežasčių, o dabar tiesiog susigyvensiu su ta mintimi kuriam laikui. :( Ir nereikia 120, ar 130 km/h greičio, po XM-o "burės" efektas jaučiamas ir nuo 90 km/h.
Sakykit, kas nejaučia, gal pas jus padangos platesnės, ar kažkaip stebuklingai ratų suvedimas sureguliuotas, gal prie menkiausio galinių ratų išvirtimo tik taip atsitinka, gal visiškai naujam Picasso taip nėra? O ar tas pats ir C4 Picasso, o gal visų vienatūrių tai bėda? Kam juos gamina, nes tai pati nesaugiausia mašina, kurią esu vairavęs?


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Kov 11 2008, 16:34 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Lie 27 2006, 15:31
Pranešimai: 264
Miestas: Filnius
hmm... bent jau aš asmeniškai apie tą burės efektą prisimenu tik retais atvejais, jei didelis greitis + stiprus vėjas + dar kas nors, pvz lietus arba kokią fūrą lenkiu. šiaip atrodo visiškai stabili ir prognozuojama mašina, tiesiog jos reakcijos visai kitokios nei hidraulinės.

_________________
'74 DS Pallas, '87 CX Prestige Turbo 2, '01 Picasso Hdi, '06 C8


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Kov 11 2008, 17:31 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 07 2004, 12:13
Pranešimai: 229
Miestas: Kaunas
Visiskai sutinku su Vikiu.


vikis rašė:
hmm... bent jau aš asmeniškai apie tą burės efektą prisimenu tik retais atvejais, jei didelis greitis + stiprus vėjas + dar kas nors, pvz lietus arba kokią fūrą lenkiu. šiaip atrodo visiškai stabili ir prognozuojama mašina, tiesiog jos reakcijos visai kitokios nei hidraulinės.

_________________
Raimis
Citroen C4 1,6 BlueHDI Shine
Alfa Romeo Stelvio 2,2 Q4


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Kov 11 2008, 18:43 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 06 2004, 08:41
Pranešimai: 729
Miestas: Vilnius
Kuo aukštesnis automobilis, tuo labiau jį veikia šoninis vėjas. Prieš fiziką nepapūsi. Picasso aukštesnis už daugumą lengvųjų, o masė jo nėra stebuklingai didelė. Jis tokia pati "burė", kaip ir daugelis kitų šios klasės automobilių. Stebuklų nėra. Man po BX, XM, xantios irgi buvo tas pats pojūtis pradžioje, bet paskui pripranti ir pamiršti.

_________________
malgis
<< Berlingo Multispace 7 seater '11
Rinkis prekę lietuvišką - http://www.gaminama.lt


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Kov 12 2008, 10:17 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Vas 02 2006, 20:25
Pranešimai: 62
Miestas: Trakai-Vilnius
:lol: Ha ha ha!
Taip taip, dabar labiau vėjo stiprumą pakeliui link vandens įvertinsiu ir atvaževęs galėsiu iškart nustatyti kokią burę takeluoti ir kiek m/s pučia. :D

Šiaip ir aš jau įpratau, susitaikiau su ta mintim, kad teks važiuoti atsargiau.
Neseniai tokius pat priekaištus girdėjau nuo naujo Skoda Oktavija universalo šeimininko.
O parasiau ta tekstuką tiems, kas turit XM-us (savo pardaviau :( ), remontuokit juos ir labai mylekit, nes net nežinot ką už tokią niekinę kainą turit.


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Geg 06 2008, 20:28 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Vas 02 2006, 20:25
Pranešimai: 62
Miestas: Trakai-Vilnius
zanas2 rašė:
ar cia visi buriuotojai su xsara picasso vazineja? :D priimkit irgi i kluba.

:)
Žodžiu situacija truputi, arba ženkliai pasikeitė po apsilankymo servise. Restauravo šarnyrus, dar ten kelias traukes ir mano didžiam nustebimui mašina neatpažįstamai pasikeitė. Pasirodo nėra viskas taip blogai, kaip maniau. Varau dabar, sakyčiau atsipalaidavęs, plentu 130 km/h greičiu. Sorry, Picasikai! :oops:


Į viršų
 Pranešimo tema: Re:
StandartinėParašytas: Lie 24 2008, 21:13 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Bir 25 2008, 10:33
Pranešimai: 28
Miestas: Vilnius
Laisvis rašė:
zanas2 rašė:
ar cia visi buriuotojai su xsara picasso vazineja? :D priimkit irgi i kluba.

:)
Žodžiu situacija truputi, arba ženkliai pasikeitė po apsilankymo servise. Restauravo šarnyrus, dar ten kelias traukes ir mano didžiam nustebimui mašina neatpažįstamai pasikeitė. Pasirodo nėra viskas taip blogai, kaip maniau. Varau dabar, sakyčiau atsipalaidavęs, plentu 130 km/h greičiu. Sorry, Picasikai! :oops:


Keik ziuriu ir seku musu "lapes" vaziuokles bukle, galiu pasakyti - vaziuokle tvarkinga. Na bet ta buriavimo efekta pajutau ir as, pasiekus ~130km/h greiti pradejo kazkaip keistai tampyti masiniuka i sonus.. nesmarkiai bet vistik tampymas jautesi. Manau gal nepakrauta tai todel vejas blasko... Na susiruosem su seima i pajuri.. prikroviau lapute piiilnai, ir ka jus manot prie ~130km/h vel sioks toks blaskymasis po kelia buvo.
Klausimukas: kokias traukes restauravai? Kuriuos sarnyrus keitei?
Idomu

_________________
Paveikslėlis Xsara Picasso 2.0 HDI '05


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 7 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 5 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007