WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Bal 16 2024, 23:53

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 21 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1 2 Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: Spa 21 2008, 19:44 
Sveiki,

Šiandien bandžiau rasti kur yra tas siurbliukas, noriu pažiūrėti ar neužsikišęs filtras, tačiau nedasikasiau iki jo, maniau bus atvertus galinę sėdinę... Mašina xsara picasso 2001 m.

Galit padėti?


Paskutinį kartą redagavo 1 Modez. Iš viso redaguota 0 kartus.

Į viršų
   
StandartinėParašytas: Spa 21 2008, 22:11 
reikia nusiimti baka :(
norint ji nuimt turi nusimt galini rata, purvasargi, atsileist visa garlavina, ir atsisukt tas metalines juostas kur laiko baka ir tada prieisi.


Į viršų
   
StandartinėParašytas: Spa 21 2008, 23:17 
O tai jokio priėjimo iš vidaus nėra? Pvz.: peugeot 206 tai po galine sėdine yra tas siurbliukas su filtru ir plude. O nuiminėjant baką iš vidaus jo niekas nelaiko, viskas atsisuka tik iš išorės? Ten kokių fiškių ant įtempimo nėra, kad netyčia nenutraukčiau ;)


Į viršų
   
StandartinėParašytas: Spa 22 2008, 11:02 
ne kito priejimo nera :(
na ten bus vamzdeliai ant fiskiu bet graziai nuleides baka juos atjunksi ir vsio galitada jau ji issitraukt is po masinos :)

sekmes :) :lol:


Į viršų
   
StandartinėParašytas: Spa 22 2008, 11:34 
Na tai smagu, picasso yra picasso, viskas kitaip nei normaliose masinose :)


Į viršų
   
StandartinėParašytas: Spa 22 2008, 22:40 
http://service.citroen.com/docpr/affich ... %20502430A

Štai ką radau.. Bet ar tiksliai galimi prisikast iki to siurbliuko iš vidaus tai nežinau... Kogero viskas uždengta skardomis....


Į viršų
   
StandartinėParašytas: Spa 23 2008, 05:55 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Geg 23 2006, 18:55
Pranešimai: 5595
Miestas: Kaunas
Na, priėjimas prie kuro paėmimo mazgo akivaizdžiai iš viršaus (žr. dešinį piešinuką su pavaizduotu baku). Teliko surasti jo dislokacijos vietą.
Neardžiau niekad Picasso, bet galima spėti, kad ir kaip kai kuriose mašinose jis bus ne po sėdyne, o bagažinės priekinėje dalyje, jei jau jo nėra po sėdyne. Kažkur ten turėtų ant tų skardų būti plastikinis apvalus ar kitokios formos dangtis, po kuriuo viskas ir slypi.


Į viršų
StandartinėParašytas: Spa 23 2008, 14:00 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 06 2004, 10:18
Pranešimai: 2355
Miestas: Vilnius
priejimas iki siurblio nuemus baka. ir nereikia cia nieko spelioti lyginant su kazkokiom kitom masinom.

_________________
Paulius
mob. 8-610 39922


Į viršų
StandartinėParašytas: Spa 23 2008, 14:35 
Ačiu visiems pasisakiusiems. Nebesuku sau galvos ir savaitgalį lupu baką lauk :)


Į viršų
   
StandartinėParašytas: Spa 23 2008, 16:45 
mieli kolegos 8)
prie siurbliuko priejimas tik nuemus baka. pats tai dariau ne karta nes buvo bedu su tuo surbliuku :( ir is vidaus tikrai nera jokio prriejimo nes pas mane kieme du pliki kebulai stovi. todel esu situo tikras.

Modez sekmes darbe :roll:


Į viršų
   
StandartinėParašytas: Spa 25 2008, 23:38 
Taigi taigi, šiandien nuėmęs baką buvau ir jau buvau nusiteikęs jį pravalyti, tačiau likau maloniai nustebintas, bakas buvo švarus, nors pilu iš kanistru, tai praploviau tą sietelį kur ant siurblio stovi ir surinkau viską atgal... Bent jau žinau kad bakas švarus dabar ;)


Į viršų
   
StandartinėParašytas: Sau 03 2011, 15:49 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Spa 02 2010, 19:22
Pranešimai: 13
Radau rusiskame forume info kaip isimti siurbli nenuimant bako - http://citroens-club.ru/forum/index.php?showtopic=14258 .Aisku rusiskai bet 1 psl. 11 poste yra nuotrauku! :D


Į viršų
StandartinėParašytas: Sau 05 2011, 00:53 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgs 04 2010, 09:29
Pranešimai: 1668
Miestas: Klaipėda-Mažeikiai
man atrodo lengviau issimti baka nei kilima atkelinet. Jei dar yra kur ant keltuvo pasikelti ar i duobe tai atda isvis jokiu problemu. jei dar ne pirma karta imant tai jau visaks zinoma ir labai greitai isiima, varstus reikia susitept kad nebutu problemu ir viskas puikiai atsisuka :) na bet cia mano nuomone

_________________
<< C5 Tourer 2008 2.2HDI 125kW (čipuotas Tauriaus ~150kW)


Į viršų
StandartinėParašytas: Rgs 12 2012, 08:49 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Rgp 06 2012, 14:44
Pranešimai: 48
Miestas: Vilnius
Sveiki, po menesio dziaugsmo mano cepakas oziu rodyt pradejo, kelis kart buvo uzgeses. Viena kart uzgeso ir neuzsikure niekaip, bet ant buksyro uzkurem, po to uzgeso beriedant nuo kalto ir ant begio beriedejant neuzsikure, taip ir sustojau, kankinau valanda, issiemiau ant gatves kuro filtro banke, norejau paziuret kaip filtras atrodo niekaip neatsukau as tos plasmasinio korpuso. Ir kaip buvau nuemes filtro korpusa, ir ijunges degima dar bandziau kur masina, ir paziurejau kad kur kuro padavimo slanga pro ja jokio kuro neissiliejo bebenadant kurt, tai siurblys bake greiciausiai, nes ir nesigirdejo balsu is bako bekuriant n kartu, tada vel viska sujungiau, ejau prie to kandono raudono (kur avarjos atveju blokuoja mase i siurbli) fyske itartinai buvo su uztrauktuku uztraukta kad neatsikabintu nuo reles, nuimiau ta fiske, vel uzdejau, prakrutinau, paspaudaliojau is virsaus. Ir kuo puikiausiai uzsikure man picasius, bet vistiek nezinia ar ilgam.. Prisiskaiciau kad zmones mases laida tiesiog nusiveda nuo akumo prie siurbliuko. Kiap taip buitines salygom galima pasidaryt? Tada isitikinciau ar siurbliui amen ar laidams...

_________________
parduota Xsara Picasso juodas 2000 2.0 hdi


Į viršų
StandartinėParašytas: Rgs 17 2012, 12:54 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Rgp 06 2012, 14:44
Pranešimai: 48
Miestas: Vilnius
CTadzius rašė:
Sveiki, po menesio dziaugsmo mano cepakas oziu rodyt pradejo, kelis kart buvo uzgeses. Viena kart uzgeso ir neuzsikure niekaip, bet ant buksyro uzkurem, po to uzgeso beriedant nuo kalno ir ant begio beriedejant neuzsikure, taip ir sustojau, kankinau valanda, issiemiau ant gatves kuro filtro banke, norejau paziuret kaip filtras atrodo niekaip neatsukau as tos plasmasinio korpuso. Ir kaip buvau nuemes filtro korpusa dar bandziau kur masina, ir paziurejau kad kur kuro padavimo slanga pro ja jokio kuro neissiliejo bebandant kurt, tai siurblys bake greiciausiai nepaduoda kuro, nes ir nesigirdejo balsu is bako bekuriant n kartu, tada vel viska sujungiau, ejau prie to kandono raudono (kur avarjos atveju blokuoja mase i siurbli) fyske itartinai buvo su uztrauktuku uztraukta kad neatsikabintu nuo reles, nuimiau ta fiske, vel uzdejau, prakrutinau, paspaudaliojau is virsaus. Ir kuo puikiausiai uzsikure man picasius, bet vistiek nezinia ar ilgam.. Prisiskaiciau kad zmones mases laida tiesiog nusiveda nuo akumo prie siurbliuko. Kiap taip buitines salygom galima pasidaryt? Tada isitikinciau ar siurbliui amen ar laidams...


tai ar pagelbes kas nors ar ne?

_________________
parduota Xsara Picasso juodas 2000 2.0 hdi


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 21 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1 2 Kitas

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007