WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Bal 25 2024, 00:17

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 17 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1 2 Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Kuo patinka Picasso?
StandartinėParašytas: Sau 17 2011, 15:32 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Geg 22 2009, 17:17
Pranešimai: 13
Miestas: Marijampole
Sveiki,

Kiek perzvelgiau Picasso forumo temas, visur aptarinejami vienoki ar kitoki gedimai, taisymo iseitys, kainos, eksplotacija ir pan. Taciau uz akiu neuzkliuvo paprasciausia tema - kuo mums visiems yra ypatingas Citroen Xsara Picasso :) Todel noredamas tiesiog isgirsti is Jusu visu, kas jus labiausiai jame zavi ir sukuriau sia tema. Kadangi pats vairuoju Picasiuka (aprasymas idetas "Musu auto"), pasidalinsiu savo mintimis. Taigi...

ISORE.Pirmiausiai i ka krenta visu akys, tai yra masinos isore.
1. Dideli skaidrus zibintai. Masinai tokios akutes suteikia tikrai malonia isvaizda, pagyvina. Tai ypac pravercia tamsiame kelyje, nes pajungus ir papildomas priekines lempas, matomumas tampa isties geras. Cia tikriausiai verta pamineti ir ypac ryskiai mirksincias posukio lemputes - kiti vairuotojai jas tikrai pastebes (priesingai nei tai buna su kitais auto, kuomet posukio mirksinti zibinta pamatai tik prasilenkdamas su automobiliu).
2. Automobilio forma. Forma automobilio man tikrai patinka. Apvalumai tikrai priduoda masinai grozio (na bent jau mano akimis ziurint), nepaisant garsiojo "bures" efekto. Masina igauna tarsi grakstumo ir elegancijos :) Tiesa, pats Picasiuko galas, man nera grazus. Zvelgiant tiesiai automobiliui i gala, atrodo tarsi "sunkvezimis" ir cia, matyt, konstruktoriai bus nedadirbe lyginant sia vieta su automobilio priekiu.
3. Isores detales. Man ypac graziai atrodo automobilio gale esanti antena. Atrodo nieko ypatinga, nes tokia antena kiekvienas galime uzsideti nusipirke ja vos uz keliolika litu, taciau cia ji dera isties graziai. Taip pat graziai atrodo ir automobilio sone esantis ilinkimas, o priekiniuose abiejuose sparnuose esantys "Picasso" uzrasai automobiliui suteikia isskirtinuma ir elegancija.

VIDUS.
Apziurejus automobili is isores, galima ilipti i vidu ir isvardinti cia man labiausiau patinkancius pliusus :)
1. Erdvumas. Tik isedus i Picasiuka, iskart pasijunta jo erdvumas. Auksta sedesena, didelis priekinis stiklas, spidometro nebuvimas priesais akis leidzia pasijusti nors truputy didesniu uz kitus eismo dalyvius. Tai isties dziugina! :D
2. Elektroninis prietaisu skydelis. Tenka pripazinti, kad beveik absoliuti dauguma musu keliais vazinejanciu automobiliu turi mechaninius prietaisu skydelius. Todel Picasso cia isskirtinis! :) Ne karta teko girdeti draugu ir pazistamu komentarus apie sia interjero detale: "kaip faina", "noreciau, kad ir pas mane taip butu" ir pan :)
3. Daiktu detuves. Daiktu detuves, esancios po gale sedinciu keleiviu kojomis yra isties nuostabus elementas. Cia ne tik sudedama irankiai, domkratas, tempimo lynas ir pan (kas dazniausiai pas kitus voliojasi bagazineje), taciau mano atveju, tai puiki vieta paslepti garso stiprintuva :)
4. Sulankstomos sedynes. Tai dar vienas automobilio pliusas, dziuginantis mane. Galines sodynes sulankstyti arba jas isimti tikriausiau nebuna paprasciau. Tokia galimybe, per 1 - 2 minutes, vairuotojui leidzia pervezti dideliu gabaritu krovini, ka kitu automobiliu vairuotojai, tikriausiai, darytu prisikabine priekaba.

Tai tiek pirmuju mano pastebejimu is simpatiskojo Citroen Xsara Picasso :) Laukiu Jusu zinuciu, kas labiausiai patinka siame automobilyje :) :appl:


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Kuo patinka Picasso?
StandartinėParašytas: Sau 17 2011, 16:58 
Atsijungęs
Plepys

Užsiregistravo: Rgs 28 2009, 20:54
Pranešimai: 2276
Miestas: Kaunas
Taip zmogau bures efektas ant picasiuko pasireishkia, ir puciant shoniniam vejui ir prieshpreshiniam.
Staigesniu posukiu bijo. bet seip viskas ce gerai, tik va dar pamirshai pamineti tuos ziaurius uzhknisancius ir dauzhancius kojas padeklus pakabintus ant nugarines puses priekiniu sedyniu, jau tie dalykai kaip esdavo nervus tai jop.....t :) Aishku vairuotojui tokie dalykai netrukdo, bet keleiviams turintiems ilgesnes kojas(moterimssss :) ) tas labai trukdydavo :)
P.S. Jau picaso nebeturiu bet kai turejau tai buvo niekis toks mashiniukas :)
sekmes vairuojant :labas:

_________________
Naujos auto dalys.
Hidraulika ir pneumatika.
konsultacijos 865766726


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Kuo patinka Picasso?
StandartinėParašytas: Sau 17 2011, 17:20 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Geg 22 2009, 17:17
Pranešimai: 13
Miestas: Marijampole
Aciu tau kokonas :) Na matai, del tu pedalu tai nezinojau, nes pats visuomet sedziu uz vairo, tad tokio "trukumo" nepastebejau. Keleiviai taip pat nera tuo skundesi. Beje, del sedesenos, teke girdeti, kad gale sedeti nera patogu del staciu sodyniu, taciau kiek vezes zmoniu, visuomet paklausdavau del patogumo, nuovargio ir pan, tai jokiu nusiskundimu siuo klausimu negirdedavau. Gal tokios kalbos del nepatogumo sklido is zmoniu, turinciu problemu su nugara nuo ilgo sedejimo? Neaisku, taciau su siomis problemomis as dar nesusiduriau :)

Beje, zadu greitu laiku atnaujinti ir skyreli "Musu auto", tad ten bus galima pasiskaityti apie jau beveik 2m Lietuvos keliais eksplotuojama Picassiuka ;)


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Kuo patinka Picasso?
StandartinėParašytas: Sau 18 2011, 12:21 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgs 04 2010, 09:29
Pranešimai: 1668
Miestas: Klaipėda-Mažeikiai
kokonas rašė:

Staigesniu posukiu bijo.

ta prasme slysta ar kas vyksta staigiau pasukus?

_________________
<< C5 Tourer 2008 2.2HDI 125kW (čipuotas Tauriaus ~150kW)


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Kuo patinka Picasso?
StandartinėParašytas: Sau 18 2011, 14:15 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 07 2004, 12:13
Pranešimai: 229
Miestas: Kaunas
Sarunas2004 rašė:
Sveiki,

Tai ypac pravercia tamsiame kelyje, nes pajungus ir papildomas priekines lempas, matomumas tampa isties geras.


Prašom pagryskite šitą teiginį , kuo pagerėja matomumas įjungus priešrūkines

_________________
Raimis
Citroen C4 1,6 BlueHDI Shine
Alfa Romeo Stelvio 2,2 Q4


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Kuo patinka Picasso?
StandartinėParašytas: Sau 18 2011, 16:05 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Geg 22 2009, 17:17
Pranešimai: 13
Miestas: Marijampole
Cituoti:
Prašom pagryskite šitą teiginį , kuo pagerėja matomumas įjungus priešrūkines


Ijungus priesrukinius zibintus, pastebimai pagereja kelkrasciu apsvietimas, t.y. matomumas i sonus. Tikrai nepateiksiu kazkokiu vaizdiniu faktu ar parametru, taciau tai akivaizdziai matosi plika akimi :)

Cituoti:
ta prasme slysta ar kas vyksta staigiau pasukus?


Tiksliai pasakyti negaliu, nes suprantu, kad tai ne sportine masina ir vazineju atitinkamai kitaip, taciau vaziuojant didesniu greiciu i statesnius posukius jauciasi, kad masina tampa nestabili (svyrimas i sona, slydimas i posukio isore). Placiau siuo klausimu tikrai nesu kompetetingas (nesusidures) kazka sakyti.

Mielieji, nukrypstame su postais nuo temos: kuo mums PATINKA Picasso ;) :!:


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Kuo patinka Picasso?
StandartinėParašytas: Sau 18 2011, 16:15 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 07 2004, 12:13
Pranešimai: 229
Miestas: Kaunas
Sarunas2004 rašė:
Cituoti:
Prašom pagryskite šitą teiginį , kuo pagerėja matomumas įjungus priešrūkines


Ijungus priesrukinius zibintus, pastebimai pagereja kelkrasciu apsvietimas, t.y. matomumas i sonus. Tikrai nepateiksiu kazkokiu vaizdiniu faktu ar parametru, taciau tai akivaizdziai matosi plika akimi :)



Ar zinai kam yra naudojamos priesrukines
Gal pacituosiu :They are intended for use at low speed to increase the illumination directed towards the road surface and verges in conditions of poor visibility due to rain, fog, dust or snow
Ar zinai kad kad pagal taisykles jas draudziama jungti esant geromis oro salygomis (Nakti taip pat).

Ar zinai kad apsvietimas i sonus per pora metru nedaro jokios itakos vairavimui vaziuojant greiciau nei 40 km/h ?

Buk geras nevazinek su ijungtom priesrukinem geru oru

P.S. Taip man irgi patinka pikasikai , ju net 2 vnt uzveisiau pas save

_________________
Raimis
Citroen C4 1,6 BlueHDI Shine
Alfa Romeo Stelvio 2,2 Q4


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Kuo patinka Picasso?
StandartinėParašytas: Sau 18 2011, 18:10 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Geg 22 2009, 17:17
Pranešimai: 13
Miestas: Marijampole
O kuo butent Raimis tau patinka Picasso? :) Kas paskatino net 2 isigyti?


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Kuo patinka Picasso?
StandartinėParašytas: Sau 19 2011, 14:20 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 07 2004, 12:13
Pranešimai: 229
Miestas: Kaunas
Sarunas2004 rašė:
O kuo butent Raimis tau patinka Picasso? :) Kas paskatino net 2 isigyti?


Jauciu sokia tokia silpnybe Citroenams ir tiek.
Dydis man labai tinkamas: nei per didele nei per maza
Ne vienas is tavo isvardintu pozymiu man nera svarbus


Matai man jau beveik 40 ir musu poziuriai skiriasi :)
Tavo metu budamas kiek pamenu masinas vertindavau panasiai kaip tu dabar.

_________________
Raimis
Citroen C4 1,6 BlueHDI Shine
Alfa Romeo Stelvio 2,2 Q4


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Kuo patinka Picasso?
StandartinėParašytas: Sau 19 2011, 16:15 
Atsijungęs
Plepys

Užsiregistravo: Rgs 28 2009, 20:54
Pranešimai: 2276
Miestas: Kaunas
HeLLmiX rašė:
kokonas rašė:

Staigesniu posukiu bijo.

ta prasme slysta ar kas vyksta staigiau pasukus?

Ta prasme kad briedzhio testas toks yra. tik nezinau ar picaso laike toki, o jei laike tai kaip ishlaike bo vazhiuojant greiciau pvz 40 km/h i staigesni posuki jauciasi kaip picasas krypsta gerokai ant sono :)

_________________
Naujos auto dalys.
Hidraulika ir pneumatika.
konsultacijos 865766726


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Kuo patinka Picasso?
StandartinėParašytas: Sau 19 2011, 16:47 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgs 04 2010, 09:29
Pranešimai: 1668
Miestas: Klaipėda-Mažeikiai
kokonas rašė:
HeLLmiX rašė:
kokonas rašė:

Staigesniu posukiu bijo.

ta prasme slysta ar kas vyksta staigiau pasukus?

Ta prasme kad briedzhio testas toks yra. tik nezinau ar picaso laike toki, o jei laike tai kaip ishlaike bo vazhiuojant greiciau pvz 40 km/h i staigesni posuki jauciasi kaip picasas krypsta gerokai ant sono :)


na krypsta, bet sukasi :)

_________________
<< C5 Tourer 2008 2.2HDI 125kW (čipuotas Tauriaus ~150kW)


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Kuo patinka Picasso?
StandartinėParašytas: Sau 19 2011, 17:01 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Geg 22 2009, 17:17
Pranešimai: 13
Miestas: Marijampole
Cituoti:
Matai man jau beveik 40 ir musu poziuriai skiriasi :)
Tavo metu budamas kiek pamenu masinas vertindavau panasiai kaip tu dabar.


As taip nemanau :) Suprantu, kad masinas vertini kiek kitaip, taip pat ir as, taciau daug jau yra isdiskutuota apie tam tikrus techninius, ekonominius, kokybinius ir pan privalumus/trukumus Picasso ir nera prasmes toliau apie ta pati nuolat ta pati kalbeti :D Kurdamas sia tema as siekiau atkreipti demesi i visai kitas Picasso detales (interjera, eksterjera), paziureki kiek kitomis akimis :) To iki siol cia nebuvo, todel ir kilo mintis :)


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Kuo patinka Picasso?
StandartinėParašytas: Lie 01 2011, 11:39 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 07 2011, 20:23
Pranešimai: 5
Miestas: Gargždai
Kol kas man šitas mašiniukas idealiausias, faktas kad kažin ar yra patogesnis auto skirtas ilgom kelionėm, kadangi teko važiuot ilgą atstumą patogumas tikrai nenuvylė.


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Kuo patinka Picasso?
StandartinėParašytas: Spa 14 2011, 11:25 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Rgs 06 2011, 09:01
Pranešimai: 7
Miestas: Mažeikiai
Važiavimas kaip su autobusu (kaip mano sūnus sako) Sukasi labai maloniai, atrodo kad šonu slysta :) Isėdimas, sėdėjimas idealus. Su tiek navarotu, pribombasu, pricindalu betkokia vokiška masina kainuoja dvigubai brangiau. -NERUDYJA- kas man po passato ir hondos labai aktualu :) 12 metų scenikas atrodo kaip surudyjusi skardine, picasso nemačiau dar surudyjusiu
Ne piemenų mašina. Lakstymui netinka, aukšta, todėl posukiuose nejaukiai pakrypsta, bet tai nereiškia, kad virs. Esu džipe važiaves mieste dideliais greičiais, tikrai daugiau pasvirdavo nei pikasas :) Kam problemos su stuburu, tikrai nenusivils. Žmona kaifuoja važinėdama :)


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Kuo patinka Picasso?
StandartinėParašytas: Lap 05 2011, 17:59 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Vas 02 2006, 20:25
Pranešimai: 62
Miestas: Trakai-Vilnius
Parašysiu ir aš:
Nepaisant to, kad tai mano pirmas citroenas be hidraulikos, tačiau tai ir pirma apskritai mašina, kurią mažiausiai remontuoju. Gal taip pasisekė, bet ir čia forume didelių bėdų apie jas negirdėjau.
Talpumas nesvietiškas. Baldai, čiužiniai, lentos statyboms, burlentės apskritai viską viduje gali parsivežt, o dar bagažinė ant stogo. :)
Tai ir mažas, taupus, tylus kemperis. Keliauji kur tik nori, išėmus sėdynes turi nuostabius lauko fotelius, o išsitiesę, minkštoje vienatūrio dalyje, labai patogiai išsimiega trise, pasimuistant keturiese. :labas:

_________________
Autodujų sistemų Bigas, Koltec Necam, AG, Prins remontas
tel: 861464006

CX Pallas 2.4 automatic
Xsara Picasso 1.8 LPG


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 17 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1 2 Kitas

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 6 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007