WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Bal 24 2024, 09:48

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 194 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 ELLIPSIS 3 4 5 6 7 ELLIPSIS 13 Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bal 10 2008, 12:33 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 14 2004, 09:55
Pranešimai: 2803
Miestas: Vilnius
RaimisD rašė:
Pabandyk is cia pirkti
http://www.citroen-auch.com/achat/produ ... at_id=2736
Galima sutaupyti
18" deja neturi ir tingejau skaityti kaip del pristatymo i LT

R17 aš jau turiu DU KOMPLEKTUS. Ir dar vieno man tikrai nereikia. Tiek tos, pavažinėsiu šią vasarą su R17. Bus minkštesnė mašina. :D

_________________
Marius Umbražiūnas
2007 Grand C4 Picasso 2.0 HDi Exclusive (Boingas)


Į viršų
StandartinėParašytas: Bir 24 2008, 13:52 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Bir 01 2008, 22:17
Pranešimai: 9
Sveiki visi,
pagaliau ir ash patapau Citroenu naudotoju. Priesh 4 dienas y mano kiema pagaliau atvyko ilgai lauktas GRAND'as. Daug nervu man jis kainavo iki atvykimo (pirkau ne LT), bet pagaliau jis cia.
AUto labai panashus i Mario mashiniuka - 2.0 HDi, automatas su mechanika, juodas veliuras ir t.t. Nera tik r17 (r16 instead), shildomu sedyniu, xeonu.
Pravaziavau dar tik 500 km, tad sunku kazka pasakayt. Gyvenu Liuksemburge, bet bort kompas rodo 6ltr/100km. Po volvo 850 T5 Citras yra minkshtesnis, ekonomishkesnis. Iki volvo sedyniu citrui dar toli. Trauka volvo naudai. Vis tik 166 kW.
Daug klausimu dar apie shia auto turiu (mat instrukcijos negavau - neturejo), kazkiek padeda Mario. Thnx jam.
Gal kas turit instrukcija shito auto (arba paprasto C4) ir nepagailetu paskolint atsishvietimui? Kas be ko, alus ish mano puses uz tai.


Į viršų
StandartinėParašytas: Lie 01 2008, 14:41 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 14 2004, 09:55
Pranešimai: 2803
Miestas: Vilnius
Albion rašė:
Daug klausimu dar apie shia auto turiu (mat instrukcijos negavau - neturejo), kazkiek padeda Mario. Thnx
jam.
Gal kas turit instrukcija shito auto (arba paprasto C4) ir nepagailetu paskolint atsishvietimui? Kas be ko, alus ish mano puses
uz tai.


Jei iki rudens negausi to manualo, tai aš rudenį varydamas į Italiją užsoksiu gal ir į Liuksemburgą. Tuomet galėsim sustatyt vienas šalia kito ir išsiaiškint niuansus smulkiau visus... knygelę savo prigriebsiu irgi... 8)

_________________
Marius Umbražiūnas
2007 Grand C4 Picasso 2.0 HDi Exclusive (Boingas)


Į viršų
StandartinėParašytas: Lie 09 2008, 08:44 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Bir 01 2008, 22:17
Pranešimai: 9
Mario rašė:
Albion rašė:
Daug klausimu dar apie shia auto turiu (mat instrukcijos negavau - neturejo), kazkiek padeda Mario. Thnx
jam.
Gal kas turit instrukcija shito auto (arba paprasto C4) ir nepagailetu paskolint atsishvietimui? Kas be ko, alus ish mano puses
uz tai.


Jei iki rudens negausi to manualo, tai aš rudenį varydamas į Italiją užsoksiu gal ir į Liuksemburgą. Tuomet galėsim sustatyt vienas šalia kito ir išsiaiškint niuansus smulkiau visus... knygelę savo prigriebsiu irgi... 8)


Dekui Mario, bet buvau gryzes in LT 2 dienom, tai Veho pardave uz 50 Lt. O y svecius visada prashom :wink:


Į viršų
StandartinėParašytas: Lie 09 2008, 18:07 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bir 14 2004, 14:47
Pranešimai: 1045
Miestas: Vilnius
Albion rašė:
Iki volvo sedyniu citrui dar toli.


Na matomai tamstą reikėtų į xm'ą kada įleisti :lol:

_________________
Pole
Toyota Avensis 1.8 CVT Luxury 10'
XM 2.1 TD 91' mėtosi kažkur...niekam nereikia?


Į viršų
StandartinėParašytas: Lie 10 2008, 14:38 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 14 2004, 09:55
Pranešimai: 2803
Miestas: Vilnius
Albion rašė:
Dekui Mario, bet buvau gryzes in LT 2 dienom, tai Veho pardave uz 50 Lt.

Nifyga sebe!!! :shock::shock::shock:
Vienas pažįstamas C4 manualą gavo dovanų. Mažu labai prašyt mokėjo....
Nu bet penkiasdešimt litų už manualą... :o

_________________
Marius Umbražiūnas
2007 Grand C4 Picasso 2.0 HDi Exclusive (Boingas)


Į viršų
StandartinėParašytas: Lie 18 2008, 10:00 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 14 2004, 09:55
Pranešimai: 2803
Miestas: Vilnius
Nu vo, susidūriau su pirmaisiais gedimais... na, tiksliau, ne gedimais, o sulaužymais... pasivažinėjau mažumėlę per žvyrkelius... :roll:
Nuplėšiau kažkokias apsaugas dugne ir pramušiau kažkokį tai bakelį... VEHO iškart atėmė mašiną ir pasakė, kad važinėt su tokia daugiau negalima. Remonto kainą pasakė ~12-15 TŪKSTANČIŲ litų. :shock:
Aš įvykį apiforminau kaip draudiminį, tai kai draudimas įsikišo - to auksinio bakelio kaina nuo 10 000 litų nukrito viso labo iki 1000 Lt. :lol: Vat taip žmones ir apgaudinėja... ir ne šimtais, o tūkstančiais... :evil:
Kol tvarkė mano boingą, davė pakaitinį automobilį. Nepatikėsit kokį! BMW 730! Buvau apakęs ir tuo pačiu pamalonintas. Tiesa, sakė, kad būtų davę Toyotą Avensis, ale aš kai dabar invalidas su sulaužytais kaulais ir mechaninės dėžės dabar negaliu makaluot, tai davė automatą...

Moralas: saugokit savo grandų dugnus, bo ten auksiniai bakeliai sudėti. :mrgreen:

_________________
Marius Umbražiūnas
2007 Grand C4 Picasso 2.0 HDi Exclusive (Boingas)


Į viršų
StandartinėParašytas: Lie 20 2008, 20:30 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 24 2005, 14:54
Pranešimai: 1359
Miestas: Vilnius
Apturėjau malonumą pasėdėti šitam kosminiam laive šalia Mario ir pasivažinėti iš vieno Vilniaus galo į kitą.Gaila,kad jame nėra hidropneumatinės važiuoklės,nes duobės jaučiasi,bet,tiesą sakant,tik jos ir betrūko :) .Sužavėjo kompiuterizavimas.Jei tokį nusipirkčiau,-turbūt pirmą dieną sudaužyčiau :lol: ,nes užsižiūrėčiau į prietaisus.Jei dar TV ar DVD būtų-tai visai.Malonu,kad Citroen turi tokių automobilių.Įspūdingo dydžio priekinis stiklas.Patiko ko gero iš aliuminiaus pagamintas lengvutis,kaip plunksna variklio gaubtas ir plastikiniai priekiniai sparnai,vairas,daug įvairių dėtuvių.
Po to pavažiavau su savo bėiksu ir supratau,kad sergu hidropneumatinėsvažiuoklėsliga.

_________________
860122334.
BX 1.9 GTI.
Xantia Activa 2.0 16V.
XM 2.5 turboD.
Xantia, BX, XM dalimis.


Į viršų
StandartinėParašytas: Lie 22 2008, 18:02 
Visai artimuose (kelių dienų) planuose grandas atvaziuos i kiemą :). Gal kas iš čia esančių turi manualą elektroniniame pavidale? Tinka lietuvių, anglų rusų kalbomis. Būčiau nepaprastai dėkingas.


Į viršų
   
StandartinėParašytas: Rgp 11 2008, 08:03 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 14 2004, 09:55
Pranešimai: 2803
Miestas: Vilnius
deimantukas rašė:
Gaila,kad jame nėra hidropneumatinės važiuoklės,nes duobės jaučiasi,bet,tiesą sakant,tik jos ir betrūko :) .Sužavėjo kompiuterizavimas.Jei tokį nusipirkčiau,-turbūt pirmą dieną sudaužyčiau :lol: ,nes užsižiūrėčiau į prietaisus.Jei dar TV ar DVD būtų-tai visai.

Na, gale gi yra kokios tai pneumatikos, vis ne spyruoklės. :D
O tų kompų, tai dar ne viską matei. Vairuotojo pusėje po kaire ranka į krūvą knopkių neatkreipei dėmesio:
Paveikslėlis
Čia iš račiau dalis jų:
Paveikslėlis
Kas dėl TV ir DVD, tai čia, manau, tik laiko klausimas... jei jau į Xsarą spėjau įkišt DVD grotuvą prieš parduodant, tai į boingą tikrai įdėsiu... nes balta oda persiųti saloną dar metelius ne vienus teks pataupyt, o DVD blokai visai nebrangūs jau. :cry:

_________________
Marius Umbražiūnas
2007 Grand C4 Picasso 2.0 HDi Exclusive (Boingas)


Į viršų
StandartinėParašytas: Rgp 11 2008, 08:05 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 14 2004, 09:55
Pranešimai: 2803
Miestas: Vilnius
gintasa rašė:
Gal kas iš čia esančių turi manualą elektroniniame pavidale? Tinka lietuvių, anglų rusų kalbomis. Būčiau nepaprastai dėkingas.

Kolei kas elektroninio dar neaptikau... :roll:

_________________
Marius Umbražiūnas
2007 Grand C4 Picasso 2.0 HDi Exclusive (Boingas)


Į viršų
StandartinėParašytas: Rgp 17 2008, 10:20 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Bir 01 2008, 22:17
Pranešimai: 9
Mario rašė:
gintasa rašė:
Gal kas iš čia esančių turi manualą elektroniniame pavidale? Tinka lietuvių, anglų rusų kalbomis. Būčiau nepaprastai dėkingas.

Kolei kas elektroninio dar neaptikau... :roll:



Esu kazkokiam anglu saite surades. Ten zmogus yra nuskanaves. Tiesa dar ne visa.


Į viršų
StandartinėParašytas: Rgs 15 2008, 13:50 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 14 2004, 09:55
Pranešimai: 2803
Miestas: Vilnius
Jei kam aktualu kuro sąnaudos. Buvau nulėkęs iki Italijos ir šiaip dar po Europą pasimakalavau. Nulėkiau virš 4000 km. Vidutines kuro sąnaudas kompas rodo 7,2 litro. Autostradomis į priekį važiavau atsargiai taip 130-140 km/h, o atgalios jau pučiau su vėjeliu - 150-160 (kartais net ir iki 171 pakildavau, kai kokis bymbė ant šiknos mirksėdamas prisiklijuodavo). Važiuojant 160 km/h variklio apsukos viso labo tik 3000, o momentinės kuro sąnaudos - 10,2 litro. Manau, kad kaifas, o ne kuro sąnaudos. :hm: Tiesa, dar apart magės, lempų ir klimato kontrolės dar ir šaldytuvą buvau pasijungęs. Tai reikalui esant būtų galima tas kuro sąnaudas pamažint. Juolab, kad važiuojant iki 90 km/h kuro sąnaudos momentinės tėra tik 4,2-5,5 litro. Nu bet tokiu greičiu viiiiiisai nesivažiuoja. :D
Ir šiaip - kelionėje grandas yra nepakartojamas. Įtariu, kad atradau mašiną, apie kurią senai svajojau. :lol2:
Tačiau DVD grotuvas dar šiaip nepamaišytų kelionėse... o daugiau kaip ir nėr prie ko prikibt. :roll:

_________________
Marius Umbražiūnas
2007 Grand C4 Picasso 2.0 HDi Exclusive (Boingas)


Į viršų
StandartinėParašytas: Lap 12 2008, 16:15 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Lap 12 2008, 16:09
Pranešimai: 14
Isigijau ir as Citroen Grand C4 Picasso. Kol kas tik pora savaiciu tepraejo. Tai kaip bus upo ir ispudziu pabandysiu tai aprasyti. Kol kas dziaugiuosi.


Į viršų
StandartinėParašytas: Lap 12 2008, 16:28 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 14 2004, 09:55
Pranešimai: 2803
Miestas: Vilnius
Nerealno rašė:
Isigijau ir as Citroen Grand C4 Picasso. Kol kas tik pora savaiciu tepraejo. Tai kaip bus upo ir ispudziu pabandysiu tai aprasyti. Kol kas dziaugiuosi.

Sveikinimai!

P.S.: gal tokį raudoną su šviesiu salonu iš VEHO? :roll:

_________________
Marius Umbražiūnas
2007 Grand C4 Picasso 2.0 HDi Exclusive (Boingas)


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 194 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 ELLIPSIS 3 4 5 6 7 ELLIPSIS 13 Kitas

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 10 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007