WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Bal 26 2024, 11:22

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 13 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: Lap 13 2013, 16:15 
Atsijungęs

Užsiregistravo: Lap 13 2013, 15:25
Pranešimai: 1
Sveiki,

Galvoju apie C4 Exclusive dyzelini 2008/2009m pirkima ir noreciau pasiklausti nuomones ar patarimo. Gal kas turite, kokie atsiliepimai ir pan. Visi komentarai priimami :)
Aciu is anksto.


Į viršų
StandartinėParašytas: Gru 09 2013, 15:00 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Gru 02 2009, 18:02
Pranešimai: 9
Antroje sėdynių eilėje ilgesnėm kojom žmogui nėra ko sėsti, mažai vietos. Tik mažiems ir vaikams. Be to nepatogu sėdėti, nors ir yra dvi atsilošimo padėtys. Na nebent variantą pirksi su gale dviem sėdynėm. Priekyje - lafa.

Neturi atsarginio rato, tad grybaut važiuoju įsimetęs bagažinėje atsarginį sukomplektuotą atskirai. :bum: Tiesa pasakius, dabar tas ratas visada bagažinėje. Tingiu išiminėti. To pasekoje bagažinės tūris sumažėjo iki 2/3 tūrio. Bet man kaip ir užtenka.

Kas trečio C4 picasso vairuotojo sėdynės šonas bus su subliuškusiu paralonu.

Nežinau kaip kitų kompanijų panašūs dyzeliai valgo kuro. Mieste 2 litrų dyzeliukas, kaip ir rašo Citroen, ima link 10 l. Ir kaip visokios tojotos įsigudrina mieste su 7 litrais važinėt? Džioukas.

Važiavimas, dinamika, minkštumas, paklusnumas, variklis mane tenkina.

Parkavimo funkcijos su šone radimu vietos parkingui niekada ir nenaudojau. Čia moteriškėms iš Poryžiaus turbūt sugalvota.

Nuvačiavau 50k. Keičiu tepalą, oro filtrą, tepalo filtrą, vieną kitą lemputę. Pakeičiau kaladėles. Jaučiu kad reikia keisti kažką kas yra susiję su galine pakaba, bo pradeda nusėdinėti užpakalis. :roll: Be to, to mašinos nusodinomo įkelti lagaminams ar maišui su bulvėmis niekada nenaudojau. Dar pakeliu.

Nepatiko šildymo, kondicionavimo displėjaus ir reguliavimo vieta - kairėje vairuotojo, šalia lango. Vairuojant reikia pataikyti į mygtuką. O tai nelabai saugu.

Mano komplektacijoje buvo minkštas šaltkrepšis ant ratukų. Nenaudoju. Neprireikė.

Dar neblogas dalykas - skydelis uždengti apačioje po numeriais esančią skylę varikliui vėsinti. Visada žiemai uždedu.

Automatinis langų valima, mano galva, perdaug jautrus. Linojant per dažnai mosikuoja. Gaunasi daugiau brūžinimas nei valymas.

Mano verdiktas. Pirkčiau C4 Picasso Grand. Tiesiog pagal mano dabartinius poreikius reikia talpesnio. Jei tokio poreikio nėra - kitas reikalas.

_________________
2009 C4 Picasso 2.0 HDi Exclusive


Į viršų
StandartinėParašytas: Gru 11 2013, 16:02 
Atsijungęs
Pastovusis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Lap 15 2007, 08:37
Pranešimai: 95
Miestas: Klaipeda
arz rašė:
Jaučiu kad reikia keisti kažką kas yra susiję su galine pakaba, bo pradeda nusėdinėti užpakalis. :roll:


Tai oro pagalvė pareina :) Savo jau keičiau.

Šiaip auto superinis - geras matomumas, komfortas! Ilgom kelionėm labai maloni. Mieste vasarą važiuoju apie 7-8 l/100 km, žiemą: ~9 l/100 km.

Norėtūsi, kad važiuoklė mažiau jautri (nebildėtų) duobėms būtų.

_________________
C4 Grand Picasso, 2.0 HDi Exclusive, EGS, 2007


Į viršų
StandartinėParašytas: Sau 12 2014, 15:56 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Sau 12 2014, 14:42
Pranešimai: 15
noreciau informacijos apie sio modelio automatines greiciu dezes. Kadangi sis modelis nerealiai patinka ir turiu sukaupes nemazai informacijos planuoju isigyti, o apie automatus info labai mazai. girdejau, kad yra pilni automatai ir "robotai", perjunginejantys pavaras. kaip yra istikruju? Domina su 2 l dyzeliniais varikliais montuojamos dezes. Taip pat noreciau suzinoti ar visos sio modelio kebulo dalys yra metalines?


Į viršų
StandartinėParašytas: Sau 12 2014, 17:07 
Atsijungęs
Plepys

Užsiregistravo: Bir 24 2009, 15:01
Pranešimai: 3220
Miestas: Kaunas
Na žinok, stiklai tai stikliniai, o bamperiai plastikiniai, o dar kažkas irgi iš kažko padarytas :)

_________________
VW Multivan
Xsara
Kabrioletas Reno
Konsultacijų neteikiame ir nuotoliniu būdu neremontuojame.


Į viršų
StandartinėParašytas: Sau 12 2014, 19:10 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Sau 12 2014, 14:42
Pranešimai: 15
ukw rašė:
Na žinok, stiklai tai stikliniai, o bamperiai plastikiniai, o dar kažkas irgi iš kažko padarytas :)

suprasiu kaip juoka, priesingu atveju galvociau, kad atsakyma raso :bum: arba :drunk: . man reikia info arba skardas, nes pvz.: renault laguna II, kuria as naudoju, tai sparnai plastmasiniai, Espace - taip pat plasmasinis.


Į viršų
StandartinėParašytas: Sau 12 2014, 21:04 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Geg 01 2012, 14:34
Pranešimai: 970
Miestas: Kaunas
kaip paklausei taip ir atsake. jei domiesi, zinai apie si modeli daugiau negu dauguma forumo lankytoju, nes mazai kas juzina sita modeli, ir jau tikrai nespejo keliu skirtingom dezem paturet. jei bent viena nuvaziuosi apziuret, gal ir sugebesi atskirti kur metalas kur plastikas kur stiklas.
bet kuriuo atveju, guglis tikrai tau daugiau pades negu forumas, nes cia keliu zmoniu zinios ir subjektyvus patyrimai, o interneto platybese milijonu zmoniu. klausiant juk galima realiai ivertint kokia tikimybe gauti atsakyma toki kokio noretum.


Į viršų
StandartinėParašytas: Sau 12 2014, 21:09 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Sau 12 2014, 14:42
Pranešimai: 15
nerimka rašė:
kaip paklausei taip ir atsake. jei domiesi, zinai apie si modeli daugiau negu dauguma forumo lankytoju, nes mazai kas juzina sita modeli, ir jau tikrai nespejo keliu skirtingom dezem paturet. jei bent viena nuvaziuosi apziuret, gal ir sugebesi atskirti kur metalas kur plastikas kur stiklas.
bet kuriuo atveju, guglis tikrai tau daugiau pades negu forumas, nes cia keliu zmoniu zinios ir subjektyvus patyrimai, o interneto platybese milijonu zmoniu. klausiant juk galima realiai ivertint kokia tikimybe gauti atsakyma toki kokio noretum.

butent ir klausiau i Citroenu klubo foruma, o ne i kitu markiu, todel tikejausi rasti atsakymus, bet yra kaip yra....


Į viršų
StandartinėParašytas: Sau 12 2014, 22:04 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Kov 03 2010, 13:04
Pranešimai: 1088
Miestas: Kaunas
priekiniai sparnai plasmasiniai ir pas pikasa, tik net neisivaizduoju ka tai gali keisti perkant masina

_________________
Naudotos 2000-2014 << dalys
8-677-54-450
<< berlingo xtr šungaudys


Į viršų
StandartinėParašytas: Sau 13 2014, 00:06 
Atsijungęs
Plepys

Užsiregistravo: Bir 24 2009, 15:01
Pranešimai: 3220
Miestas: Kaunas
Nieko nebesuprantu, ko žmogus nori...

_________________
VW Multivan
Xsara
Kabrioletas Reno
Konsultacijų neteikiame ir nuotoliniu būdu neremontuojame.


Į viršų
StandartinėParašytas: Sau 29 2014, 19:30 
Atsijungęs

Užsiregistravo: Lie 06 2013, 09:47
Pranešimai: 4
zhilvinas rašė:
noreciau informacijos apie sio modelio automatines greiciu dezes. Kadangi sis modelis nerealiai patinka ir turiu sukaupes nemazai informacijos planuoju isigyti, o apie automatus info labai mazai. girdejau, kad yra pilni automatai ir "robotai", perjunginejantys pavaras. kaip yra istikruju? Domina su 2 l dyzeliniais varikliais montuojamos dezes. Taip pat noreciau suzinoti ar visos sio modelio kebulo dalys yra metalines?


Na aš savo ruožtu roboto nebesirinkčiau. Užteko to , kad vieną rytą dingo visos pavaros. Remonto kaina 1600 lt ir pas "citrodaktara" o ne autorizuotam servise. Ten pasiteiravus darbų kainos 3200 lt užsiprašė.


Į viršų
StandartinėParašytas: Sau 31 2014, 20:39 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Sau 12 2014, 14:42
Pranešimai: 15
ramasst rašė:
zhilvinas rašė:
noreciau informacijos apie sio modelio automatines greiciu dezes. Kadangi sis modelis nerealiai patinka ir turiu sukaupes nemazai informacijos planuoju isigyti, o apie automatus info labai mazai. girdejau, kad yra pilni automatai ir "robotai", perjunginejantys pavaras. kaip yra istikruju? Domina su 2 l dyzeliniais varikliais montuojamos dezes. Taip pat noreciau suzinoti ar visos sio modelio kebulo dalys yra metalines?


Na aš savo ruožtu roboto nebesirinkčiau. Užteko to , kad vieną rytą dingo visos pavaros. Remonto kaina 1600 lt ir pas "citrodaktara" o ne autorizuotam servise. Ten pasiteiravus darbų kainos 3200 lt užsiprašė.

kokia buvo problema? gal galima placiau apie "roboto" darbo principa. ir siaip kuom jos blogos?


Į viršų
StandartinėParašytas: Vas 02 2014, 01:53 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Sau 23 2014, 21:16
Pranešimai: 16
zhilvinas rašė:
ramasst rašė:
zhilvinas rašė:
noreciau informacijos apie sio modelio automatines greiciu dezes. Kadangi sis modelis nerealiai patinka ir turiu sukaupes nemazai informacijos planuoju isigyti, o apie automatus info labai mazai. girdejau, kad yra pilni automatai ir "robotai", perjunginejantys pavaras. kaip yra istikruju? Domina su 2 l dyzeliniais varikliais montuojamos dezes. Taip pat noreciau suzinoti ar visos sio modelio kebulo dalys yra metalines?


Na aš savo ruožtu roboto nebesirinkčiau. Užteko to , kad vieną rytą dingo visos pavaros. Remonto kaina 1600 lt ir pas "citrodaktara" o ne autorizuotam servise. Ten pasiteiravus darbų kainos 3200 lt užsiprašė.

kokia buvo problema? gal galima placiau apie "roboto" darbo principa. ir siaip kuom jos blogos?



Ir man labai idomu butu suzinoti, pas mane vien didieji minivenai c8 ir evasion, pamasciau gal mazesni bus ekonomiskesni, gal daugiau bajeriu ir labai jau megstu automatus (pas mane abu mechaniniai :D ), o ju automatai man patinka - reguliavimas prie vairo kaip USA'oj, vos nenupirkau vieno, bet pabijojau dezes, sako mandra labai, o as paprastas zmogus - galiu nesusitarti netycia :D ...


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 13 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 26 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007