WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Bal 20 2024, 09:01

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 60 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2 3 4 Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Spa 17 2004, 22:57 
Tuo metu kai rasaiu ta pranesima,kur isdesciau priekaistus,buvau tikrai itemtais nervais gal biski ir per daug tiksliai ir gal net per daug kur stengiausi pabrezti kad taip jau viskas blogai,taip nera.Dabar suprantu kad tokiu kaijp mes yra ne vienas ir ne kitas kurie pas tave atvaziuoja,tad ner ko stebetis aisku kad zmogus pamirsta ka nors ar pan. Na ne visad viskas ieseijna kaip nori.Tad manau kad cia jokios tragedijos nera,nors tuo momentu taip atrode.Taigi jei ka tai gal dar ir uzsuksim koki varzteli prisukt,jeigu tamsta kreivai neziures i mus.Ir aisku is anksto susitarius. :roll:


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Spa 18 2004, 09:07 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 14 2004, 09:55
Pranešimai: 2803
Miestas: Vilnius
xamas rašė:
Viskas bus ok Lukai, tik kaina tau bus spec: 1.5 karto didesne :twisted:

Nujau nujau, Xamai, negasdink tu Luko. Audro juk normalus zmogus! O klysti yra zmogiska... siaip tai apskritai yra dziugu, kad Audro ikure servisa, atidare parduotuve tame kraste. Anyway, jei man kas atsitiktu tam kraste, tai as pirmiausiai lekciau pas Audro. ;)

_________________
Marius Umbražiūnas
2007 Grand C4 Picasso 2.0 HDi Exclusive (Boingas)


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lap 03 2004, 19:24 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 26 2004, 19:13
Pranešimai: 343
Miestas: Šiauliai
Na parašysiu ir aš savo gal ir subjektyvią nuomonę.
Nieko nuostabaus, kad kyla kažkokie blogumai ar piktumai. Pas Audro citrinukų vi gi nestinga. Ten pigu, žmonės išmano << specifiką, tad ir klientūros nestinga.
Man patko, kad mane priėmė smulkiam remontui, nors tuo metu garažas buvo pilnas remontuojamomis. Dėl rimtesnio remonto reikia tiksliai žinoti, ko nori, kas yra, ir tikrai susitarti įmanoma. Dabar laukiu, kol meistrai bus laisvesni, ir pažiūrės aukščio korektorius, nes ko tais priekis aukštesnis už galą.
Tik vienas nepatogumas, kai ten važiuoji pirmą kartą - baisiai sunku atrasti. Gal reiktų kokių rodyklių, ar pan.
Dar galiu pasakyt, kad Aurdo - ne lupikas. Difuzerio plastmasinį karkasą už 20 Lt pardavė. O tokiam autolaužyne prašė 200 Lt. Tiesa, ten buvo su visu velenu, bet kam mokėt papildmai, jei manasis velenas liko sveikas, o subyrėjo tik ta plastmasė.
O kur pasodint mergycę pas Audro, tai net neįsivaizduoju :) Matyt reiktų spec būdką statyt ir įrenginėt :))))

_________________
C5, 2002, 2.0HDi, ir vėl tamsiai mėlynas


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lap 03 2004, 19:33 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 12 2004, 19:29
Pranešimai: 7320
Miestas: Kaunas
Užtai ir pigu, kad nėra tos mergycos, nes nėra kur ją pasodinti :).

_________________
Ex Jorgette D12 '91
Ex Brigitte turbo D12 Automatic '99
Mėlynė V6 2.7 Hdi
Paveikslėlis Paveikslėlis


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lap 04 2004, 09:33 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 06 2004, 10:19
Pranešimai: 2227
Miestas: Kaunas
Lyncas rašė:
Tai kad budele jau stovi, ja tik irengti reikia. Arba bent jau XM'o galine sedyne horizontaliai pastatyti :)


Cai kad butu patogiau alu gert :?: :D :D :D

_________________
Citroen C2 Style 1.4 HDi '05
Citroen C5 2,0 HDi, 2010 Onyxas


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lap 04 2004, 21:08 
Atsijungęs
Pastovusis

Užsiregistravo: Vas 06 2004, 21:57
Pranešimai: 139
Miestas: Žagarė
Pridėsiu ir savo nuomonę. Pas Audro meisriukai tikrai išmano savo darbą ir susikalbėti su jais puikiai galima. Tik jie visą dieną po citru, o ne jame, tai gal kartais ir nenori bendrauti su klijentais. O Audrius visada padeda, randa laiko ir nedarbo dieną atrakinti garažą kai reikia detalės. Tik pasiskambinkit :good2:

_________________
C5 HPI 2.0i 16v exlusive
Peugeot 307 hdi


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgp 30 2005, 08:55 
ir man teko garbe apsilankyti. Mano 2,5 XMui greiciu deze parejo, ir siaip visokiu bedu islinde buvo, taip kad darbo kaip reikiant kelioms dienoms buvau daves 8) . sianakt 2.00 val. nakties is siauliu masina parsivariau, visas patenkintas ir labai dekingas :D


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgs 29 2005, 20:15 
Na va ir vėl prireikė mano auto paremontuoti, tai kur kitur jei pas Audro, sferas pripūtė, praploviklio supylė dar važiuoklę paklibino. Trumpai tariant jei turitę draugų Šiauliuose tai važiuojant juos aplankyti ir savo mylimus << galima paremontuotu, du zuikiai vienu šuviu :good: Visi pas Audro :!:


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Spa 17 2005, 00:25 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 02 2005, 00:44
Pranešimai: 79
Nestebina manęs tokie komentarai, apie šį servisą, tiek teigiami, tiek neigiami. Žmonės visur panašūs. Greičiau mane stebina, kad važiuoja iš Klaipėdos ! :shock: Negi ten nieks apie Citroną neraukia. Buvau keliuose servisuose (ne su citronu) ir ką gi. Nuo vienų peregaras eina ir visas piktas, juo labiau auto dievą vaidina :twisted: , nedrysk jo sprendimais abejot, o jei kas nepasiseka susilauki komentaro: "Na ir kodėl žmonės perka tokį šūdą, negi VW ar Audi negali nusipirkt". PVZ pas mus kemyje vadybininkai sėdi už baro registratūroje, knisasi kompuose ir kataloguose, o auto šaltkalviai tuo metu nutaisę protingas minas su raktais krepšinį žaidžia, ar su kuvalda pusašį dubasina :hammer: ir už valandinį vistiek paima. Variau Chryslerį į Klaipėdos Embervestą. Ten nieks neleido žiopsot kaip dirba. Vos tik pradėjo krapštytis, meistras pasakė turi 4val laiko, paplojo per petį ir linktelėjo link priimamojo- tipo čiuožk relax :22: .
Apie PasAudro komentarai tokie:
1.trūksta įvaizdžio, paskysit kam jo reikia, jei klientų ir taip netrūksta, patikėkit reikia, pradedant nuo rodyklių, baigiant iškabomis, klientų niekada nebus per daug, daugiau klientų daugiau pinigų, daugiau pinigų galima daugiau darbuotojų ir geresnių nusamdyt, patalpas geresnes išnuomot ir t. t.
2 patalpų tikrai reikia geresnių, graudu žiūrėt kokiomis sąlygomis dirba, žiemą tai visai šakės, darbuotojai ilgai neišlaikys jei patys neišeis, tai sveikata užleks, turėtų būti koks kampelis nors atsipūst, pusę paros, tarp skersvėjų, prieblandoj šliaužiot apie mašinas tikrai nėra lengva
3 mane nuliūdino faktas, kad neturi elektriko, nes prancūziška elektrika turi savų ypatumų tuo teko įsitikinti pačiam, nieks nenori imtis, o čia būtų papildoma šaka serviso lygiui pakelt
4 čia kurie išsakė dėl nepatenkintų terminų taip jau yra, visiems geras nebūsi tenka arba turėt nepatenkintų pažystamų :argue: kurių neaptarnavai be eilės arba nepatenkintų klientų kuriuos pavedei. Mano nuomone klientai biznyje svarbiau, nes jie realia naudą atneša, o draugai suprtę principus neįsižeis ir anksčiau į eilę užsirašys
Šiaip mano įspūdžiai sakyčiau vidutiniški. Priėmė sutartu laiku, atidavė- beveik, ką reiškia beveik? ogi tai, kad padarė ne viską- užmiršo :7: , taigi vėl per didelis krūvis, arba reik normaliai priimti kliento užsakymą, nes tikrai užsakymo blankas net per mažas pasirodė :val: , kad normaliai užrašyt, ko aš noriu. Be to po jų remonto buvo jiems patiems iškilę abejonių dėl kokybės, bet pažvelgta pro pirštus ir palikta taip kaip yra, todėl teko papildomai 160km pavažiuoti ir pasinervinti. Ir visgi rūpinimasis visu tuo metu, kol buvo nepašalintas gedimas mane nuteikė palankiai, tarsi pacientui skambino ir klausė, kaip "sveikata" :unknw: . Laikas - pinigai, bet skubant pridaroma klaidų, kenčia sveikata, klientai lieka nepatenkinti ir tenka taisyt ir vistiek tas laikas suryjamas veltui. Taigi tiek moralo :old: .
Linkiu Audriui sekmės. Įgyti daugiau patirties ir kad citrina būt saldesnė :gele:


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 19 2006, 20:34 
na ir as galiu pagirti audro,kiek esu buves tai visalaik prieme ir detales pardave uz zmoniska kaina,dar ir nuolaidele padare.o vizito metu lauke buvo -20 c.ir siaip malonus bendravimas,jokio pasikelimo.didelis respect audro =D>


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 27 2006, 20:01 
:labas: Sveiki, Audriau :!: Malonu žinoti, kad savo Xantia remontuoju pas tave, nes jau ir gyvenimas parodė, ir perskaitęs čia komentarus apie tavo remonto dirbtuves įsitikinau, jog šiuo metu mūsų krašte geriau nerasi. Sekmės tau :appl:

Tarp kitko, kol kas diagnostikos lemputė nedega ir variklio darbas ir ant bendzo ir ant dujų geras, bet vistiek reikėtų pas tave apsilankyti kada nors iš anksto susitarus :P


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lap 15 2006, 21:23 
Atsijungęs
Pastovusis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgp 25 2006, 22:01
Pranešimai: 154
Miestas: Siauliai
O Xsaros su neaiskiais elektros gedimais ten priimamos? Po signalizacijos idejimo ten dabar check engine dega ir airbagu lempute randomu neuzgesta... :-(
Ar ten tik gelezis+hidraulika?
Ai dar galinis valytuvas nebeveikia...

_________________
C5 '06 - turbodyzelinis dirižablis.


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lap 24 2006, 09:05 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Vas 06 2004, 09:42
Pranešimai: 68
Miestas: Siauliai
siaipsu neaiskiais gedimais geriausia kreiptis pas tuos ,kas juos padare.
O mes rimtai elektrom neuzsiimam.Sorry


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Geg 08 2007, 23:18 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 23 2004, 10:45
Pranešimai: 604
Miestas: Kelmės raj., Vaiguva, tel.:+37061407172
Neseniai žmona, kalbantis Skaipu, ditirambus Audro ir visai jo kompanijai giedojo :lol: Jos meilužį ant kojų, t.y. ant ratų pastatė. Kelmiškiai "daktarai", generatorių bekeisdami (!!!) kažką padarė, kompą atjungė ar kažką (aš pats, vanas, Norvegijoj sėdžiu ir tikiu tuo, ką žmona sako :D ), tai pas Audro viską sutvarkė, sutvarkė ir lango pakėliklį, kurį vietinis "išminčius" liepe keist, o užteko tik kontaktus pravalyt. Valio Audro servisiukui!!! Už poros savaičių AX Spirgą reiks varyt .
O Audrius niekad neatsisako pakonsultuot, informacijos negaili.
Galėtų filialą Kelmėj atidaryt. :wink:

_________________
www.kelmas.lt
2001 Saxo
2007 Xsara Picasso
2008 Mercedes Sprinter
2007 VW Caravelle


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgs 16 2007, 19:20 
oi geri meistriukai ten, negaila ir rankos paspausti :) ir kainos normalios. Ir arbapinigiu negaila palikti tokiom meistrui berods vardas gintaras. ko paklausi to ir gausi


Į viršų
   
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 60 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2 3 4 Kitas

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 4 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007