WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Kov 29 2024, 17:38

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 60 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2 3 4 Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lap 13 2007, 19:34 
O gal galima suzinot ar ten vien tik hidraulika tvarko, ar pvz ir apsukas paziuretu, nes nesamones rodo truputy... ?


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lap 16 2007, 14:30 
Atsijungęs
Pastovusis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 23 2007, 20:04
Pranešimai: 80
Miestas: Šiauliai
Viską tvarko. Man ir greičių dėžę pakeitė

_________________
C4 2.0 LOEB
Xantia Activa V6 24 ex
Xm 2.1 exclusive ex
Visa 1.1 ex


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lap 23 2007, 13:55 
kai man keite sferas, pastebejo kad ir sarnyras beveik isnires,pakeiste. paskui dar pakeite variklio guma. Tikrai nepagailejau jam palikti dar 50litu arbatpinigiu ir bendravimas buvo puikus


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Gru 02 2007, 19:55 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Spa 30 2005, 16:55
Pranešimai: 22
Miestas: Mažeikiai
as dargi labai patenkintas tos hebros darbu ,darbo kokybe labai gera ir kainos normalios .


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Gru 09 2007, 21:04 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 03 2006, 19:02
Pranešimai: 870
Miestas: Siauliai
blogas, oi blogas tas Audrius. Tik mane pamato ir kaltina chebros vedimu is kelio, taip bonka ir vezioju bardacioke, nes bijau, kad pavaisinsiu tai ir strafa nuo Audriaus gausiu jai suzinos :D
O jai rimtai, tai liux tauta ir supranta ka daro ir privaziavimas beveik geras jau, ir detaliu turi, nuo iki =D>

_________________
Xantia 97, td12+keli citrolavonai


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Gru 30 2007, 20:04 
Atsijungęs
Pastovusis

Užsiregistravo: Gru 28 2007, 19:22
Pranešimai: 158
Miestas: siauliai
keiciau as cia ir pagrindini dirza 2.1td 160lt darbas ir termostata dirba normaliai


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bal 03 2008, 18:33 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 10 2006, 18:06
Pranešimai: 37
Miestas: Šiauliai - Vilnius
Kodel visi taip giria Audro servisa o apie parduotuve nieks nieko???
Tai va - parduotuve puiki (tik vietos mazoka), rasi viska ko reik! Jei nespeji atvaziot iki uzdarymo tai palauks, aptarnaus su mielu noru!
Vienu zodziu "AUSTMOS" visa komanda visada pades!

_________________
Xantia 3v6,exlusive, juoda + LPG.


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bal 03 2008, 19:56 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 03 2006, 19:02
Pranešimai: 870
Miestas: Siauliai
Jo baras ten, pardofkei, neblogas, bet labai jau katalogais apkrautas. O barmenas vis pats butelio praso :D

_________________
Xantia 97, td12+keli citrolavonai


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bal 03 2008, 20:41 
na ir parduotuve ir servisas, kapi sakant,prekines isvaizdos neturi, bet svarbu kad vyrai ismano savo darba, esu patenkintas ju darbu ir kaina uz darba. manau kad jau geriau rimty meistrai prastos isvaizdos autoservise, nei geros isvaizdos autoservisas su blogais, pasiputusiais meistrais.
Taip ir toliau laikykites.


PS. Jus rasti pirma kart tikrai sunku :)


Į viršų
   
 Pranešimo tema: Re: Šiauliai: Audro
StandartinėParašytas: Geg 07 2008, 20:53 
Na man teko labai rimtai nusivilti "PAS AUDRO" darbų kokybe ir sažiningumu.
Istorija tokia kad keiciau prakiurusi galinio rato LHM'o vamzdeli ir keles pusles pas juos ir atrode viskas gerai garazas kaip garazas dar likau nustebes kad israse lapa (tipo garantija) sunaudotom medziagom (kaksaip keistai darbai kainavo daugiau nei dalys bet cia pf jei gerai daro galima ir sumoketi pagalvojau), na ir atlikti kokie darbai buvo. Na po 2 mėnesiu vel prakiuro tas pats vamzelis, nors turejo pakeisti nauju (na "senasis" buvo įdėtas prie pakeistu senu daliu ). Na skambinu i ta garaza, kad tipo garantinis remontas ir turiu israsyta lapa su parasais ir t.t. O ten pasake, kad tuo metu dirbes
meistras nebedirba ir niekam niekas neidomu garantija nebegalioja ir pan. (Nuo kada meistras duoda garantija uz save o ne uz servisa?) Na po ilgu diskusiju man
pareiskia kad galiu atvaziuoti, daugiau nei uz savaites, nes sventes ir panasiai (lyg ir man ne tas pats, o sventem man masina skirta tik grozetis per langa) kad jie galetu abziureti (aisku uz LT) tik negali pazadeti, kad sutvarkys ir kada sutvarkys nes daug darbo ir pan.
Na manau kad kiek galesiu juos apvaziuosiu is tolo (na nebent is bedos, nes Siauliuose nera didelio pasirinkimo kur citrus tvarkyti).
Na o kas pas juos lankysis siulau pries atiskaitnt labai atydziai pasitikrinti, ka is tikro ten padare ir ka pakeite (ir i ka pakeite)


Į viršų
   
 Pranešimo tema: Re: Šiauliai: Audro
StandartinėParašytas: Geg 19 2008, 18:29 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Vas 06 2004, 09:42
Pranešimai: 68
Miestas: Siauliai
Taip tau buvo pasakyta ,kad siuo metu tas meistras nedirba ,paskambink kita savaite ,nes priezastis naturali (aciu Vyriausybei),ilgas savaitgalis ,sventes.


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Šiauliai: Audro
StandartinėParašytas: Geg 20 2008, 20:04 
Atsijungęs
Pastovusis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgp 25 2006, 22:01
Pranešimai: 154
Miestas: Siauliai
Biskis ispudziu: su radimu tai biski klaidoka iki siol (rodykles nuvede ne ten :-), kazkoks auto moto servisas. ) Reikejo paziuret kodel kondicionierius neveikia, - pasiunte (netoli, kur padare greitai ir nulupo 20 lietuvisku vietoj 110 zadetu autorizuotame Citroen servise). Itariamas samokslas, nes elektrikai pasiunte atgal remontui. :-)
O siaip klausimeli turiu. Teko matyt didele kruva paskerstu ciroenu, ten jie dalims ar remontui? Reikia vieno daviklio is kondicionieriaus, turiu itarimu, kad gali tikt ir nuo kito modelio. Uz nauja praso bedieviskai daug...


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Šiauliai: Audro
StandartinėParašytas: Lie 14 2008, 22:06 
Atsijungęs

Užsiregistravo: Lap 27 2007, 20:23
Pranešimai: 4
Miestas: Šiauliai
Man tai pas Audro pasakė kad mano C5 hidraulikos slysčio keisti nereikia atseit jis visam mašynos tarnevimo laikui skirtas :)


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Šiauliai: Audro
StandartinėParašytas: Lie 23 2008, 13:28 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Vas 06 2004, 09:42
Pranešimai: 68
Miestas: Siauliai
Tai kad neaisku kieno tu klausei,nes tas kas tokius darbus daro to negalejo pasakyti.
Kas liecia C5 hidraulio keitima tai sprendziama pagal situacija,jei tepalai švarus tai ju nieks ir nesiulo keisti,bet jei klientas pageidauja tai visada pakeiciama.


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Šiauliai: Audro
StandartinėParašytas: Spa 01 2008, 12:26 
pribrendo reikalas apsilankyt pas jus, barska tai tas tai anas, betklausimas butu toks, kodicionierius nebeveikia, sake reikia keist radiatoriu,radioturiu nusipirkau, ar jus pakeist galetumet? :) o poto as prie progos nuvaziuociau iitur uzsipildyt, o gal jus ir rekomenduotumet kur nors vaziuot pildytis.


Į viršų
   
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 60 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2 3 4 Kitas

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 16 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007