WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Bal 19 2024, 20:42

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 20 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1 2 Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Vilniuje: Zbignievas
StandartinėParašytas: Spa 04 2004, 10:27 
Atsijungęs
Pastovusis

Užsiregistravo: Kov 09 2004, 22:22
Pranešimai: 119
Miestas: Vilnius
Pas Zbigneva keičiau vairo kryžmę, tai man paliko gerą įspūdį, žmogus viską parodo ką datro, paaiškina kur kas ir kodėl taip. Jam galiu pasakyti :bravo: ir :appl:


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Spa 04 2004, 11:54 
Atsijungęs
Pastovusis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 05 2004, 23:07
Pranešimai: 171
Miestas: Vilnius
Na ankschiau reikejo pataikyti kad jis su Vladeku butu negirti/paxmielni, gal dabar pasitaise :)
O kainos pas juos, kaip pas garazhinius pakankamai aukshtos.
Nors kiek buvau negalechiau pasakyt kad kazhka blogai padare.

_________________
POP su Lancia Zeta


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Spa 04 2004, 11:58 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 06 2004, 08:41
Pranešimai: 729
Miestas: Vilnius
Istorija is mano patirties. Vos nusipirkes BX nuvaziavau pas Zbyszeka sferu pust. Tuo pat metu atvaziavo kitas tiuninguotas chameleonuotas ir t.t. XM. Reguliatoriaus voztuvas pas ji klaksejo daznokai - kas 10 sek. gal.

Maste maste Zbyszekas.. Nusuko akumuliacine sfera, pamatavo, sako viskas OK (bet tik matyt todel, kad vyriokas netycia uzsimine, kad pas ji pati pute - butu gal dar karta pustelejes). Tada dar pakrapste galva ir stai ka pratare:

KEISK SLEGIO REGULIATORIU. 700 LITU. CIA, ZINAI, XM - NESVARBU, KA IS HIDRAULIKOS PAKEISI, VISTIEK GERIAU BUS.

Tai va. Daugiau pas Zbyszeka kojos nekeliu :) Aciu uz demesi.

_________________
malgis
<< Berlingo Multispace 7 seater '11
Rinkis prekę lietuvišką - http://www.gaminama.lt


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Spa 04 2004, 12:33 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 12 2004, 11:46
Pranešimai: 2143
Miestas: Kaunas
šeip kolega Igniukas, kurio forume ilgokai nesigirdėt, teigia, kad yra Zbygnievo mokinys... genialiausia Zbygnievo idėja, kurią propagavo ir Igniukas, tai, kad pritrūkus LHMo, galima drąsiai pilt vandens ar benzino ir važiuot iki serviso... gal kam negaila savo << - pabandykit :twisted:

_________________
C5 2.0 HDi '2006
http://www.grumlinas.lt/


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Spa 04 2004, 13:03 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 12 2004, 11:46
Pranešimai: 2143
Miestas: Kaunas
malgis rašė:
O ka, benzinas dar sistema isplaus. Nereikes net rincage ;) siaip tai Zbyszekui reiktu suteikti titula - alternatyviu hidraulikos teoriju dievas. Tik va bandyti tu alternatyviu teoriju ant savo masinos as greiciausiai nesiryzciau :)

šeip kiek aš nutuokiu, tai LHMas, būdamas mineraline ALYVA, tarnauja ne tik slėgio perdavimui, bet ir tepa visus tuos hidraulinius mazgus... nu benzinas gal irgi kaškiek tept gali, nors gal ir nelabai... tik va man įdomu, o kaip benzinas į hidraulinį sėlgį reaguotų? :grad:

_________________
C5 2.0 HDi '2006
http://www.grumlinas.lt/


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Spa 04 2004, 14:03 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 06 2004, 08:32
Pranešimai: 1286
Miestas: Kaunas
Slegis benzinui dzin. Jis tik vakuumo nemegsta, nes yra pakankamai lakus skystis. Todel ir benzino siurbliu prie bako deda, kad benzinas i juos samatiokom pakliutu.

_________________
Lyncas
Kaunas
ex XM'96 V6 APD
C5 II V6 APD by Carlsson


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Spa 04 2004, 17:22 
man tai tas Zbygnia irgi rimtas nepasirode, nes ash stebejau jo evoliucija - nuvazhiuoji viena karta tai jis nors uzhsimushk tvirtina koki viena fakta, po kiek laiko jo nuomone tuo pchiu klausimu kardinaliai pasikeichia ir jau tvirtina visai ka kita.

viena karta pas ji remontavau XM ir po remonto nebeuzhsiveda (spyneleje buvo beda), tachiau stalkachia uzhsivesdavo. Tai jis ishstume ish bokso ir psio. Ash jam sakau davai patempk su savo XM - tai jis sako, kad nieuzhka nes jam gaila savo automato. Tai teko kitu zhmoniu prashyti, vo tep.


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Spa 06 2004, 07:52 
Kad dabar jau izvis jis nieko nebesupras santehnikoj, nes XM jo pamirstas-Zbynia vazineja su XSARA.
Keite jis man stabilizatoriaus traukute-o sako kokia ji plonute, o vat Xsaroj,tokiam mazam auto,ji tokia stora,galinga:)))
tipo iki to XMas buvo kieciausia masina, o odabar tipo *galas*..a, o vat Xsara kieciausia
cia is tos serijos-i kuria puse vejas,i ta ir as:)
Bet manau kad kiekvienam savas auto yra cool,todel ka tu apie ji galvoji Zbynia geriau patylek, nes tylejimas dantis geriau apsaugo nei Colgate ar Blend -aamed :lol:


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lap 16 2006, 11:48 
Atsijungęs
Pastovusis

Užsiregistravo: Geg 17 2006, 12:26
Pranešimai: 103
Miestas: Vilnius
esu karta su Zbignevu susitikes, ir galiu prideti dar viena teigiama nuomone apie ji.

Isvaziuojant ish garazo ishbego LHM'as (per Alvydo 'piemens' taisyta tablete). Nusipirkau ish Zbignevo visa 'priciundala' (nezinau kaip tas vadinas :))) su visom tabletem, jis ir kaip zmogus paaishkino ir pasake ka, kaip paciam daryti (nes buvo sestadienis). O ne kaip visi pasikele SPECAI pasiule uzsiregistruoti po menesio, ar normalaus paaishkinimo nesugebejo pasakyti ka daryti (masinos reikejo sekmadieni - kelionei).

Taip, kad nei pas Alvyda, nei i ishliaupsinta Citroligonine nevaziuosiu. Gerai jums kaip yra laiko menesi palaukti ar pralaukti 5 val. kol pataisys pas Alvyda. As tokio malonumo negaliu sau leisti, nes gyvenu ne lietuvoj.

nezinau kaip Zbignevas pataisytu kazka sudetingo, bet man tai DAUG padejo ir ACIU jam !

_________________
c2+yamaha = \m/


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lap 16 2006, 20:47 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 01 2006, 13:09
Pranešimai: 2358
Miestas: Vilnius
Kai Zbiegnew darbavos dar "Hidromote"(šalia,garažuose),buvau sumanęs sferas papildyt ir šiaip apsidairyt,bet ilgai nebesuspėjau... :lol: Gal ir į gerą tai,kas dabar žino :?: :lol: :lol: :lol:

_________________
`89 exBX 14RE,1.9RD,`02 exMazda Demio
`99 exXsara
'06 C5 Kombi HDi 135
'07 Peugot 307 SW HDi 135
AM/FM Canva 278 ASQ Farun JBA 230 - 66


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lap 17 2006, 11:43 
Atsijungęs
skelbimai
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 26 2006, 07:50
Pranešimai: 2699
Miestas: Vilnius
\m/ rašė:
...Taip, kad nei pas Alvyda, nei i ishliaupsinta Citroligonine nevaziuosiu. Gerai jums kaip yra laiko menesi palaukti ar pralaukti 5 val. kol pataisys pas Alvyda. As tokio malonumo negaliu sau leisti, nes gyvenu ne lietuvoj....

Na, as pripazysti tik ALvyda ir Citroligonine! Ga lir ne visada jiems iseina viska super padaryti, bet jie bent jau nekastruoja masinu, kaip Zbyyyyyyygnevas. O ir kaip jau buvo anksciau pamineta, keliskart atvaziavus su ta pacia problema, vis kiti (ir brangesni) "vaistai" pasiulomi. Zbyshka ir afrikoj zbyshka. Kazkada demonstravo man Zbyyyyygnevas, koks minkstas XM'as po voztuvo isemimo... taip, minkstesnis nei mano, bet kokie jo parametrai liko??? Kai posukiuose linguos kaip kokia gelda ir kelio nelaikys... As savo ksemo zbyshkai nepatikejau ir niakada nepatikesiu!

_________________
#333
Šiame poste išsakyta autoriaus nuomonė dažniausiai nesutampa su skaitytojo nuomone.


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lap 30 2006, 19:33 
Atsijungęs
Pastovusis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgp 30 2006, 09:47
Pranešimai: 166
Miestas: Vilnius
Apsilankiau ir as pas dedule Zbigneva, dapute sferas ir isplove korektoriu. Tikrai nieko blogo apie abu "babuliokus" pasakyt negaliu. Tvarka ir kultura, gal ir antra karta nuvaziuosiu (kai dabar Citroligonineje eile iki Kaledu). Tiesa, nezinau kaip sudetingesnius darbus jie atlieka :?:

_________________
<< Xantia Break 1.8i 8v '95 R.I.P.
<< Xsara Picasso 1.6i 16v '06


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bal 18 2007, 09:21 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 06 2004, 08:41
Pranešimai: 729
Miestas: Vilnius
Kai saka, nespjauk į šulinį. Vakar Xantios subinė nukrito ir ėmė stabdžiai vėluoti (užkirmijo užpakalinio aukščio korektoriaus mechanizmas). Kai iki namų 30 km, o mašinoj vaikai - jausmelis nekoks, kai spaudi stabdį, o mašinos priekyje užpakalis visvien artėja.

Tai ne kas kitas, o vienintelis Zbyšekas ėmėsi vakare (~20 val.) padėti. Kiti arba ragelio nekėlė arba jau buvo rankas nusiplovę. Už tai jam ir ačiū.

Aišku klientų, ypač nepatyrusių, smegenų apdorojimo įgūdžius jis turi puikius, todėl vidiniai "filtrai" reikalingi. Bet už nepatingėjimą vakare imtis darbo ir paprastumą lenkiu žemai galvą.

Pas jį grįžti dar irgi neteko. Eilės nedidelės, vieta - ne kokioj Vilniaus pakampėj, alyvos klane stovėti nereikia. Dėl to, jeigu konkrečiai žinote, ko norite, manau, kad alternatyva nebloga.

_________________
malgis
<< Berlingo Multispace 7 seater '11
Rinkis prekę lietuvišką - http://www.gaminama.lt


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Zbignevas
StandartinėParašytas: Geg 03 2007, 11:02 
Atsijungęs
skelbimai
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 26 2006, 07:50
Pranešimai: 2699
Miestas: Vilnius
Leone rašė:
Labas visiems. Gal galite kontaktus prideti zbignevo (ir kitu specu). Nuomoniu daug ir ivairiu o kur ji surasti niekas neishduoda. Tikiuosi nepromorgal kokia tema kur jie minimi.


Medeinos g.16
+370 699 94002;
+370 699 48914;
n. (8~5) 2452287,
2422971
matyt ZIAURIAI patingejai ieskoti.

_________________
#333
Šiame poste išsakyta autoriaus nuomonė dažniausiai nesutampa su skaitytojo nuomone.


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Vilniuje: Zbignievas
StandartinėParašytas: Spa 25 2008, 17:53 
Atsijungęs
Pastovusis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 23 2005, 17:43
Pranešimai: 198
Miestas: Vilnius
Na, gal ir mėgsta paporinti. Nemėgsta sistemos valiklių :D Laiko kainas (10Lt už sferos tikrinimą, 45 už pūtimą) 15Lt LHM litras.
Bet ne pikti dėdės jie. Padeda. Man sekmadienį padėjo. Prieš tai visus tokius darbus darydavau citroligoninėje, bet eilės... Kaip maglis sakė. Pasakyk ką padaryti, jie padarys. Tik labai jų visam įkvėpimui neleisk pasireikšt, stebėk ką daro. O tas yra paprasta, nes dirba greitai, tik vieną kartą ten mašiną palikęs be priežiūros buvau.

_________________
<< Xantia 1.8i (8v) +LPG, '93 rugsėjo 27
<< Xantia Millesime Break 2.0i (16v) +LPG, '01 [img]http://images.spritmonitor.de/339914.png[/img]


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 20 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1 2 Kitas

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 40 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007