WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Bal 19 2024, 05:53

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 20 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1 2 Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bir 12 2005, 12:28 
Kai dar mokiausi sakydavom kad yra grazios mergos, baisios ir is pedagoginio (paskutine kasta) :lol:
Taip kad savo darbu kokybe CP uzima paskutine vieta. :wink:


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bir 17 2005, 07:54 
Lapuchas rašė:
Diskusijos ir tttttttt
Du metus ten lankausi, visi ju daryti darbai man patiko ir kaina tiko.......
Na o patarle kad ziopla ir baznycioja apgauna tai manau galioja visoje Lietuvoje ir matyt toliau...........


Baikim mastyt tokia linkme. Uz atlikta darba turi but sumoketa, o darbas turi but atliktas laiu ir kokybiskai. Vienareiksmiskai! O CP galioja taisykle apgaudinet. As asmeniskai kai darau darba, ji atlieku kokybiskai ir saziningai.
Gal tamstai patinka kai reiki kiekviena kart stovet uz nugaros ir rietis su meistrais, as tam laiko neturiu.


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bir 17 2005, 07:57 
Gr2 rašė:
Lankiausi pas juos kokį pusmetį.
Kokybė normali - rimtus darbus daro rimtai, nerimtus (perdegusios lemputės panelėje ar bagažinė nevisada atsirakina) - nerimtai.
Kaina tiko, kol nebuvo su kuo palyginti :)))
Bet užteko vieną kartą apsilankyti Citroligoninėj, ir taškas :lol: -
tiek kokybė, tiek kaina smarkiai geriau. Čia ne CP minusas - jie dirba normaliai, o pliusas Citroligoninei - jei dirba geriau. :wink:
Nuo dabar - tik citroligoninė.


Ir rimtus darbus atlieka atmestinai, lyg rankos ju is s.....nes augtu.
Mano nuomone CP yra xaltursciku ir aferistu lizdas. Jei jau varztu neuzsuka, ner ka kalbet toliau.

Ir kainos ju tikrai nenormalios.


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bal 01 2006, 13:47 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 01 2006, 13:09
Pranešimai: 2358
Miestas: Vilnius
Sveiki, mieli kolegos limonnikai ir kt. citroniniai augalai!

Perskaičiau visų aprašus apie CP sevisą, pridedu savąjį:
mano BX keitė ir tikrino (ar tikrai taip?) hidr."kriaušes",lyg tai
normaliai, bet nesugebėjo pakeist gerai rankinio stabdžių trosų, ir aplamai susidarė įspūdis, kad vyriukai tik pinigėlius nori palupt.
Asmeniškai ten daugiau nevažiuoju.Tokia subjektyvi mano nuomonė.
Tiesa, tas buvo prieš gerus metus, bet, abejoju, ar kas pasikeitė.
Anksčiau gerai ir normaliai (kai būdavau šalia) dirbo Panevėžyje
"Šimtas mylių", kainos detalių didokos buvo, bet padarydavo normaliai.


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 15 2007, 13:10 
Ka galiu pasakyt, nieko gero is CP nesitikekyte, ypac neverta pries pirkima varyti pas juos masina. As pries pirkima navariau savo Xantia diagnostikai, nes Citroligoninei su laiku buvo problemu, ir ka gi jus manote, pasake jog nieko blogo nera tik galines sferos silpnos. Nuvaziavau i Citroligonine planiniam remontui (dirzelis, tepalai ir t.t.), paaiskejo kad vairo trauke, centrine sfera reikalauja keitimo, o galines sferos kaip ne keista geros. Nieko cia nepadarysi pats kaltas, taciau masina pateko i geras rankas (Citroligonine), neabejoju jog bus viskas sutvarkyta auksciausia klase!!!
Pagalvokyti pries vaziuojant i CP :!:


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Kov 31 2007, 01:06 
Apskritai CP yra beda. Vaziavau pas juos pora kartu ir daugiau nebenoriu. Pastoviai turi bubint, skambinet ar nepadare, nes patys kazkodel nepaskambina, masina ten po remonto dar para gali stovet. Kaina sako viena, o kai prireikia popieriaus, tai dar PVM prideda, kaip pigmejai kokie. Apskritai nera ten ko pas juos vaziuoti bet koki gedima nesusijusi su hidraulika bet kuriam servise sutvarkys, o jeigu hidr. streikuoja, tai tikrai yra geresniu.


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Geg 23 2007, 19:13 
cp irgi nieko gero negaliu pasakyt, tepalai buvo ausinimo sistemoj, nuvariau tai virs menesio pralaukiau, keite tarpines visas, galvote tvarkoj sake, nulupo virs 2k litu, nuvaziavau 300km ir vel taspats tepalai ausinime, ir aiskina jie tai cia dabar gal dar ausintuvas tada leidzia, ir vel dabar guma tempia


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Geg 28 2007, 15:09 
va pakeite ausintuva, isvazineju is servizo abs uzsidege kad neveikia, klausiu kame problema tai akis varto tipo nieko nedarem kas su tuom susije nezinom mes neprieko, nuvaziavau 9km uzsidege kad variklyje tepalu slegio nera, cp vel akis varto nieko nedarem nezinom kas yra, atrodo, kad jie specialiai nuvaziuok pas juos tvarkytis specialiai padarys, kad is ju isvarius vel vaziuotum pas juos


Į viršų
   
StandartinėParašytas: Rgs 06 2008, 06:17 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 24 2005, 14:54
Pranešimai: 1359
Miestas: Vilnius
Kaip supratau,čia kalbama apie CP servisą,esantį Metalo gatvėj.Vakar,penktadienio vakare apie 18val.ant vilkiko reikėjo užkelti nusėdusią Xantia.Serviso darbuotojai neprašyti priėjo ir nuoširdžiai pagelbėjo užstumti.Esu labai jiems dėkingas.

_________________
860122334.
BX 1.9 GTI.
Xantia Activa 2.0 16V.
XM 2.5 turboD.
Xantia, BX, XM dalimis.


Į viršų
StandartinėParašytas: Rgs 06 2008, 10:03 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 01 2006, 13:09
Pranešimai: 2358
Miestas: Vilnius
Matyt, neturejo darbo... :lol: , be to, negi rankos nudzius, jei padesi auto, kaip kliuti, pasalinti... :lol: ; o mano nuomone nepakitus - pas juos nevaziuoju ir nevaziuosiu, nes tikrai, kaip shakalas ir kt. rase, pinigavimasis, bet ne darbo sparta bei kokybe :|

_________________
`89 exBX 14RE,1.9RD,`02 exMazda Demio
`99 exXsara
'06 C5 Kombi HDi 135
'07 Peugot 307 SW HDi 135
AM/FM Canva 278 ASQ Farun JBA 230 - 66


Į viršų
StandartinėParašytas: Rgs 06 2008, 11:49 
Mano buvusio XMo savininkas tvarkėsi mašiną dviejose tarp forumiečių ne ypač populiariose vietose: CP ir pas Zbygniewą. :D Nu, ir buvo labai patenkintas abiem.
O dabar iš savo patirties. Kai streikavo dujos, Julius iš Citroligoninės patarė pasidaryti diagnostiką, o tai buvo įmanoma tik CP, nes VEHO, kaip visi gerai žinome, tokių oldtimerių kaip 1997 m. XMai nepriima. :D Na, tai buvo pasiskambinta ir iš karto nuvažiuota į CP. Jie ten pasijungė kompą, prasidiagnozavo ant benzo, pasakė, kad viskas ore ir nukreipė bėdų ieškoti pas dujininkus. Iš tiesų, visos bėdos tada ir buvo su dujų įranga, jie buvo teisūs. Ir už diagnostiką nepaėmė nė cento, nes nerado problemos. Taip kad kiek esu susidūręs, nieko blogo apie juos pasakyti negaliu, nors pats tai nevažiuočiau tvarkytis šiaip kažko, nes bendri atsiliepimai labai jau nekoki. :wink:


Į viršų
   
StandartinėParašytas: Rgs 22 2008, 07:06 
Niekada nevaziuokit i CP!!!!! Draugiskas patarimas visems!!!!!
1) Jie bando apiplest bet koki savo klienta - CIA IMONE TIKSLAS!!!!
2) Pastoviai bando uzspaust tvarkingos detales po keitimo - CIA IMONES MISIJA!!!!

Seip aisku pats durakas - perskaiciau forume, kad imone yra nepatikima - bet nuvaziavau - tai remontas kurio reali kaina apie 500lt - man kainavo 850lt (varikliukas sklendes reguliavimui VEHO kainoja 300lt, bet reikia laukt 3 dienas, jie man paskaiciavo uz 450lt - ir taip toliau).

Linku jems remontot ju masinom ju kainomis!


Į viršų
   
StandartinėParašytas: Lie 24 2009, 21:16 
Be eiles buvau piimtas del skubios pagalbos. Kur neko keisti nereikejo bet zmogus krapstesi virs valandos ir sumokejau uz darba 60lt. Paprasius atliko pakabos diagnostika. Pasake ka reikes keisti. Salenblokai 250lt, Sarnyras 115lt, Vair.tr.antgali 140lt. Cia su darbais(Xm). :roll:


Į viršų
   
StandartinėParašytas: Lie 25 2009, 01:08 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 06 2004, 10:18
Pranešimai: 2355
Miestas: Vilnius
dalys nepigios mano nuomone pas juos gaunasi

_________________
Paulius
mob. 8-610 39922


Į viršų
StandartinėParašytas: Rgs 02 2009, 17:01 
Pamirsta smulkmenas. Darie man :) Pvz. Skydelije nedega lamputes trenksi per koziroka dega. Tai kontaktai. Nepadare. Tik rimtesnius darbus daro bet nepigiai :bum:


Į viršų
   
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 20 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1 2 Kitas

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 30 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007