WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Bal 20 2024, 03:29

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 27 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Tauragė
StandartinėParašytas: Rgs 24 2012, 15:42 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 20 2008, 18:54
Pranešimai: 8943
Miestas: UKMERGE 867082552
Iš nuotrauku matosi kad prie sistemos jau buvo lysta :) ,trainyko vieta ten kur tu atspejei bet jei neduoda kaž kas kas tai bandyk šiaip prikabint ,tik ne kietai,o orint nieko nereiks,nusiorins pati sistema.LHM temperatura priklauso nuo to kiek birbinsi bet tikrai nenudegins :)

_________________
CITROEN NAUDOTOS DALYS
C5 2,0 HDI-2004 ,paskutinis pirmukas :)
Xantia break 00m,2.0HDI ex Grumlino
Xantia break 99m,2,0HDI devil :doom: Red


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Tauragė
StandartinėParašytas: Rgs 24 2012, 19:13 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 05 2012, 14:25
Pranešimai: 3132
Miestas: Kaunas
tas lhm netinka.... TOTAL LHM Plius pilasi i sitas masinas. zinoma,pono k... pono valia. norit pjaunat norit ne. orint nieko ten nereikia visiskai, jokiu varstu nereikia.isukat vamzdi kuriat keliat.tik nepameskit gumuku nuo vamzduko. o trisakis TURI but pritvirtintas.

_________________
Renault Laguna IIIFL 2k11 2.0i 16V BOSE


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Tauragė
StandartinėParašytas: Rgs 24 2012, 19:48 
Atsijungęs
Pastovusis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Lie 25 2011, 15:13
Pranešimai: 149
Miestas: Klaipeda
bl praemiau buteliuka paziuret - spalva ir kvapas kaip tepalo, siek tiek sviesesne gal, ruda. Is isores ta juostele kur yra skaidri sugraduota, tai per ja zalias atrodo. Apsigavau ir dar du litrus pirkau :bum: Tai cia skaitosi apgavo mane pardavejas, nes aiskiai sakiau hidraulinio skyscio i xantia


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Tauragė
StandartinėParašytas: Rgs 24 2012, 20:17 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 20 2008, 18:54
Pranešimai: 8943
Miestas: UKMERGE 867082552
Jis taves neapgavo,jis pardave tau :)

_________________
CITROEN NAUDOTOS DALYS
C5 2,0 HDI-2004 ,paskutinis pirmukas :)
Xantia break 00m,2.0HDI ex Grumlino
Xantia break 99m,2,0HDI devil :doom: Red


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Tauragė
StandartinėParašytas: Rgs 24 2012, 20:36 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 05 2012, 14:25
Pranešimai: 3132
Miestas: Kaunas
hidraulinio skyscio tai ir dotas ir lds ir koloneliu ir stabdziu. o cia reikia total lhm plius. poto pradeda reakcijos vykt tik negaliu tiksliai pasakyt kokius skystimus is tu sumaisius...

_________________
Renault Laguna IIIFL 2k11 2.0i 16V BOSE


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Tauragė
StandartinėParašytas: Rgs 24 2012, 20:58 
Atsijungęs
Pastovusis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Lie 25 2011, 15:13
Pranešimai: 149
Miestas: Klaipeda
i xantija tai tik vienos rusies hidrolis pilasi kiek mano skurdzios zinios nesa. Vien zodz rytoj vistiek jis man pakeliui bandysiu bent viena litriuka atgal atiduot. Aciu Dominykai, buciau reikalu jauciu nemazai prisidares ana supyles.


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Tauragė
StandartinėParašytas: Rgs 24 2012, 23:26 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 11 2007, 19:07
Pranešimai: 10926
Miestas: Kaunas
Svetnas rašė:
i xantija tai tik vienos rusies hidrolis pilasi kiek mano skurdzios zinios nesa. Vien zodz rytoj vistiek jis man pakeliui bandysiu bent viena litriuka atgal atiduot. Aciu Dominykai, buciau reikalu jauciu nemazai prisidares ana supyles.

Jei tiktų tik tikras LHM+ iš Totalio, tai ta pati situacija būtų ir pvz su Dexron, kurį sukūrė GM. Ir visi kiti pavyzdžiai. Nereikia galvoti, kad vieni Totalio inžinieriai moka skaičiuoti...
Pasižiūri, kad savybės atitiktų reikiamas ir tiek. Ir tas totalis - pilant iš originalios žalios neskaidrios pakuotės salotinės spalvos, robidalio pilstymo - kiek tamsesnis. Yra tekę pilt Valvoline, Pentosin, Agip. Gal mano subinė dar per amžių nenutarkuota, bet nu jokio skirtumo. Reiktų nebent žiemą tikrint - kuris greičiau pakyla.
O kad rudo nusipirkot, tai ten ne LHM. LHM blogiausiu atveju gali būti mėlynas, bet tas yra netinkamas citroen LHM sistemoms.

Čia, tikriausiai, kaip ir sakiau, bus Palemono tara ir Garliavos pilstymas. Dėdė pats yra kažkokiam garaže Garliavoj už pinigus pilstęs, tik variklinę. M8V iš bačkos tapdavo kažkokia pusiau ar net visai sintetika, neblogo gamintojo, bakelis neatskirsi nuo originalo. Čia net tais pirmaisiais metais po nepriklausomybės atkūrimo :)

Dominykai, o ten pas jus kur padėtas toks pat bakelis ant lentynos, tai pavyzdys klientams, ko nepilti? :D

_________________
Visokių Citroen bėdų remontas ir priežiūra.
C15 RD 89-Kablukas
BX16TGI 91-Lemąnas
ZX 92
P406 2.0HDi 99
Suzuki DR650RSE 96
Ex: 3BX, 2ZX, C5 I, Xantia, Audi 80


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Tauragė
StandartinėParašytas: Rgs 25 2012, 11:55 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 05 2012, 14:25
Pranešimai: 3132
Miestas: Kaunas
ten ne vienas padetas o visa kruva ko NEPILTI. nuo vieno iskrenta kristalai, nuo kito skystis pasidaro kaip emaliniai dazai... visko maciau SAVO AKIMIS. todel nepasitikiu kitais skystimais. is diiiidelio vargo galima pilt MINERALINE varikline alyva bet poto reikia plaut sistema. cia jau krastutiniu atveju.

_________________
Renault Laguna IIIFL 2k11 2.0i 16V BOSE


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Tauragė
StandartinėParašytas: Rgs 25 2012, 13:58 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 11 2007, 19:07
Pranešimai: 10926
Miestas: Kaunas
Ir po tokio didelio vargo paskui vargo penkigubi daugiau viską išvalyt, tai dar reik žiūrėt, gal geriau pavažiuot be dirželio, jei nedaug.
Mano nuomone, tai visi tie cukravimaisi labiau dėl maišymo penkių skirtingų gamintojų arba dar geriau - kai reikia dapilti ir ant penkiolikos metų senumo dar Vokietijoj supilto Totalio su vandeniu ir kitais per laiką susikaupiančiais priedais užpilamas šviežas belekoks super-turbo LHM.
Turiu draugą, perka tepalą bazėj, kažkokiuose plastmasiniuose buteliuose ir užrašyta su markeriu 10w40 ir kaina 8 ar 10Lt. Tipo pavalgo tepalą trupučiuką (nevarva), tai negi gerą pilsi. Pasiūlyčiau pasikeist į normalų ir nustotų ir valgyt, bet kur ten, brangu. Mašina 98tų metų.

Nežinau, Dominykai, kaip jūs ten ištveriat tuos citrostebuklus ir turbo šeimininkus. Man malonu pasikeist filtrus, variklio tepalą, vietoj penkiolikmečio dėžės tepalo su vandeniu susipilt naują, persirinkt ir nusiorint stabdžius, pasikeist skystį iš juodo į naują normalų. Patinka daryt ir ypač užbaigt didelius darbus, kaip variklio remontas ar tilto pilna restauracija. Taip pat ir persirinkt vairo kolonėlę su vožtuvu, korektorius. Bet jei tai reiktų daryt kasdieną ir dar su tokiom charėm, kur papasakoja, kodėl ir ką jis ten padarė ir kaip tai buvo gerai, kol nesugedo, būtų labai sunku. Jau iš manęs, ir taip gan krupštaus, [sioje vietoje buves necenzurinis zodis pasalintas] galima... :roll:

_________________
Visokių Citroen bėdų remontas ir priežiūra.
C15 RD 89-Kablukas
BX16TGI 91-Lemąnas
ZX 92
P406 2.0HDi 99
Suzuki DR650RSE 96
Ex: 3BX, 2ZX, C5 I, Xantia, Audi 80


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Tauragė
StandartinėParašytas: Rgs 25 2012, 20:46 
Atsijungęs
Pastovusis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Lie 25 2011, 15:13
Pranešimai: 149
Miestas: Klaipeda
Susitvarkiau, vamzdelis, 30cm kainavo viso labo 10lt, ten pat nusipirkau lhm+ totalio viena litra, turejau ir savo dar seno apie 0.7l, tai supyliau ir dar ryt teks pilti, bet troskuli numalsino, dar keliu simtgramiu ir viskas.

Buvau pas ana pardaveja, sakau gal gali pakeisti i lhm plius nes netinka i xantias, anas pasipute - sako visa taurage pila sita o man matai netinka :D 30lt kaip ir ismesta.

Rytoj nusipirksiu tris vamzdukus skirtingus, bus atsargai. Del to streso matyt pasigavau Roto virusa, taip va ir pasibaige mano pirmas rimtas beveik savarankiskas citro remontas, geras jausmas :)


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Tauragė
StandartinėParašytas: Rgs 25 2012, 20:49 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 11 2007, 19:07
Pranešimai: 10926
Miestas: Kaunas
Su čekiu pirkta?

_________________
Visokių Citroen bėdų remontas ir priežiūra.
C15 RD 89-Kablukas
BX16TGI 91-Lemąnas
ZX 92
P406 2.0HDi 99
Suzuki DR650RSE 96
Ex: 3BX, 2ZX, C5 I, Xantia, Audi 80


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Tauragė
StandartinėParašytas: Rgs 25 2012, 20:54 
Atsijungęs
Pastovusis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Lie 25 2011, 15:13
Pranešimai: 149
Miestas: Klaipeda
Ceki gal ir muse, tik as jo nepaemiau ir nereikalavau, nes buvau garanuotas kad tiks lhm ir kad jis vieninteles ir buna rusies, ziniu stoka.


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 27 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 21 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007