WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Kov 28 2024, 22:20

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 6 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: Rgp 03 2018, 22:55 
Atsijungęs

Užsiregistravo: Rgp 03 2018, 21:23
Pranešimai: 1
Miestas: Vilnius
Sveiki, Citrinos forumo dalyviai!

Turiu bėdelių su savo ištikimu keturračiu. Istorija sena ir metų jai labai daug... Buvau nuolatinė CP serviso kliente praktiškai nuo pat mašiniuko įsigijimo, t. y., virš 10 metų. Lyg ir viskuo buvau patenkinta: sutvarkydavo greitai ir be ypatingų priekaištų iš mano, kaip kliento, pusės. Tikrai, niekad nelindau po mašina ir nežiūrėjau, kas ten ir kaip. Esu techniškas žmogus, bet IT sferoje, tad nevaidinu, kad kažką suprantu automechanikoje... :D

Bėdos prasidėjo nuo priešpaskutinės TA: rado stabdžių gedimus, dėl kurių neleido eksploatuoti mašiniuko. Prieš kiekvieną TA mašina varydavau į servisą, kad pažiūrėtų, patikrintų ir sutvarkytų... Mano citronui ta TA yra baisinė problema: nei karto nepraleido iš pirmo bandymo: rekordas - 5 apsilankymai. Stabdžius sutvarkė, TA dėl to gedimo praėjau "ant ribos", kaip pasakė stoties darbuotojas. Bet po poros savaičių ant posūkiu (rikiuojantis iš vienos eilės į kitą, pvz.) pradėjo įsižiebti ABS lemputė. Raudonai. Su įspėjamu garso signalu. Kreipiausi į servisą. Pradžioje ilgai aiškino, kad tai borto KC klaida ir ją tiesiog "numesdavo". Bet... pati esu kompų daug metų inžinierės darbą dirbanti ir žinau, kad negali ta pati klaida atsitiktiniu būdu generuotis reguliariai. Prasidėjo priežasčių ieškojimas. Stabdžiai buvo taisomi ...7 kartus per nepilnus dvejus metus ir po kiekvieno remonto ta pati problema grįždavo vis greičiau. Paskutinį kartą vos nuvažiavus iki namų atsiėmus citroną iš serviso... Kažkaip vis garsiau mano smegenyse pradėjo kuždėti nepasitikėjimo kirmėlė, kad kažkas ne taip arba ne tai daroma su mašina... Pradėjau ieškoti, kas galėtų pažiūrėti mano keturratį, kaip sako žmonių gydytojai "for second opinion". Radau, per pažįstamus. Problemą nustatė: nepritvirtinta vairo kolonėlė iš keleivio pusės, kolonėlės būklė - "reikia keisti". Dar rado "smulkmenų" su pavarų dėže, ir generatoriumi, kokių konkrečių - nepasakysiu, nes žadėto dokumento, kas buvo padaryta mašiniukui, taip ir negavau, tik garantiją naujai vairo kolonėlei. Mašiniuką atgavau, bet jis pradėjo burzgėti ir kratytis it traktorius. Kai paprašiau perduoti tai citroną sutvarkiusiam meistrui, buvo pasakyta, "tamstai reikėtų nepamiršti, jog su dyzeliu važinėja, laivo iš jo nebus niekada". Na, OK, jeigu man su galva negerai, tad tai tik mano galvos problema... Važinėjau su traktoriumi beveik pusę metų, kol atėjo laikas keisti avalynę pagal sezoną. Servise, kuriame keičiau ratus, mechanikas tik įsėdęs paklausė: "Ar sveikos variklio pagalvės? Jis neturi taip kratytis ir burzgėti..." Trumpai papasakojau savo mašiniuko istoriją, pirmą kartą mano gyvenime serviso darbuotojas nemokomai pasiūlė pakelti ir patikrinti, kas yra tam ctroniukui... Meistras buvo teisus: viena pagalvė trūkusi/plyšusi (neteiskite žiauriai, nesu stipri šioje terminijoje :-) ), net pasiūlė pačiai pasižiūrėti iš apačios, kad variklis iš vairuotojo pusės "guli ant balkės", dėl to tokie baisūs garsai ir vibravimas. Šiaip, pasakė, kad pačiam varikliui tai nėra sveika ir patarė, kuo skubiau kreiptis į tą, kas paskutinis tvarkė mašiną, tai yra jo "косяк'as". Aha... Tas, kas paskutinis tvarkė, nenori net kalbėtis, kad ir per tarpininkus: tiesiogiai su juo buvau kalbėjusi tik kartą telefonu, kai informavo apie gedimus ir reikėjo priimti sprendimą, ar taisyti... Taip, žinau, pati kalta... Negalima citronų patikėti "garažų" meistrams, bet kas padaryta, tas padaryta... Nepatikėsite, vis negaliu surasti, kas apsiimtų mašiniuko tvarkymu: vieni servisai gražiai atsisako ("turi tvarkyti, kas nuolat tvarkė"), kiti, gavę mano el. laišką su klausimu ar užsiimtų tokiu automobiliu parašo, kad susisieks kitą arba po dviejų d. d. ir spėkite, ar susisiekia? :twisted: Treti visai neatsako.
Esu aklavietėje su tuo remontu. Šiuo metu vėl pradėjo įsižiebti ABS lemputė tomis pačiomis rikiavimo/posūkiu momentais. Ne kiekvieną kartą, bet pradžioje visada taip... Dar porą kartų buvo dingęs aušinimo skystis. Staigiai. Esu truputi netipiška vairuotoja: jeigu nusimato kiek tolimesnė kelionė (t. y., už miesto ribų), būtinai prieš tai tikrinu visų techninių skysčių lygius... Tarkime, iš vakaro pažiūrėjusi po kapotu, nieko įtartino akies neužkliuvo, bet ryte, vykstant į kelionė (ačiū D., kad neišvažiavus iš kiemo!) įsižiebė variklio T raudonas indikatorius... Nežinau, kodėl, bet iš karto puoliau žiūrėti aušinimo skysčio lygį... - žemiau "min" ribos. Greitai ėjimas iki artimiausio Cirkle K, aušinimo skystis užpiltas... Buvo tikrinamas prieš kiekvieną važiavimą, viskas buvo OK. Po to prasidėjo atostogos ir mašiniukas kurį laiką stovėjo pririštas kieme... Grįžusi iš kelionės turėjau skubiai pasinaudoti mašiniuku, lijo ir aišku, patikros po kapoto neatlikau... Išvažiuojant iš kiemo pasikartojo situacija su aušinimo skysčiu. Lyg normoje, taip neturi būti ir niekad tokių "bajerių" nebuvo.

Ar yra galimybė sugrąžinti sveikatą mano ištikimam keturračiui draugui ar laikas jį "į sąvartyną", kaip kad pataria daugelio autoservisų priėmimuose? 14 metų C3 jau laužas (2004-03-24 gamintojo data)? Su juo važinėju 12,5 metų, avarijose nebuvo (tris kartus... per kairįjį petį...). Mašiniukas nerealus, labai man prie širdies, ypač jo "apetitas". :D Niekada nebuvau prisirišusi prie savo mašinų, o va šitas kažkuo užkabino, tikrai - myliu jį...

P. S. Atsiprašau už "too much letters" postą! Labai lauksiu patarimo!


Į viršų
StandartinėParašytas: Rgp 04 2018, 04:15 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 05 2012, 14:25
Pranešimai: 3132
Miestas: Kaunas
Gali kainuot...

_________________
Renault Laguna IIIFL 2k11 2.0i 16V BOSE


Į viršų
StandartinėParašytas: Rgp 05 2018, 10:29 
Atsijungęs
Plepys

Užsiregistravo: Bir 24 2009, 15:01
Pranešimai: 3220
Miestas: Kaunas
Sporam, kad problema ne meistruose...

_________________
VW Multivan
Xsara
Kabrioletas Reno
Konsultacijų neteikiame ir nuotoliniu būdu neremontuojame.


Į viršų
StandartinėParašytas: Rgp 05 2018, 17:24 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 11 2007, 19:07
Pranešimai: 10926
Miestas: Kaunas
Laba diena. Jei su mokumu didelių problemų nėra, galit atvaryti rugsėjo antrą savaitę į Kauną ir kuriam laikui palikti.
Padaryčiau tiek, kiek galiu, bet dabar iš teksto sunkiai ir suprantu, kurios iš aprašytų bėdų yra vis dar aktualios, o kurios pateiktos tik dėl vaizdingumo :)

_________________
Visokių Citroen bėdų remontas ir priežiūra.
C15 RD 89-Kablukas
BX16TGI 91-Lemąnas
ZX 92
P406 2.0HDi 99
Suzuki DR650RSE 96
Ex: 3BX, 2ZX, C5 I, Xantia, Audi 80


Į viršų
StandartinėParašytas: Rgp 07 2018, 15:12 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 06 2004, 10:19
Pranešimai: 2227
Miestas: Kaunas
ir kazkas negerai su geltonom/raudonom lemputem, ju toj masinoj ypac raudonos spalvos,tiek daug nebuvo....

_________________
Citroen C2 Style 1.4 HDi '05
Citroen C5 2,0 HDi, 2010 Onyxas


Į viršų
StandartinėParašytas: Rgp 15 2018, 14:34 
Atsijungęs
Plepys

Užsiregistravo: Vas 18 2004, 11:13
Pranešimai: 2225
Miestas: Vilnius
12 metu per lietuviskas ziemas-jau lauzas.Cia tas pats kas mano Xsara 2001-papuvus- neismetu nes ner gedimu, pradejo teket is vairo kolonele, tai dar galvoju restauruot ar ismest. O su tiek problemu nebetaisyciau. Nuvaziuoji i si kaima ir nusiperki, kam ta dyzelis.
https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/deta ... 8d5ff4d1ec

_________________
AX GTI 1991(mano meile),
ZX Universalas 1,4 1997 ,
Xsara Exclusive 2,0 2002
BX GTi 4x4 1991


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 6 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 14 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007