WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Kov 28 2024, 18:38

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 58 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1 2 3 4 Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: Spa 25 2017, 09:00 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Vas 12 2011, 14:09
Pranešimai: 762
Miestas: Vilnius
Kur Vilniuje remontuojate savo C5 ir kitų Citroenų su hidraulika važiuoklę? Reikia pakeisti galinių svirčių guolius.

_________________
Citroën C5 Estate 2HDi 2006 m.


Į viršų
StandartinėParašytas: Spa 25 2017, 20:34 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 20 2008, 18:54
Pranešimai: 8943
Miestas: UKMERGE 867082552
Pauliui parašyk,maž apsiims

_________________
CITROEN NAUDOTOS DALYS
C5 2,0 HDI-2004 ,paskutinis pirmukas :)
Xantia break 00m,2.0HDI ex Grumlino
Xantia break 99m,2,0HDI devil :doom: Red


Į viršų
StandartinėParašytas: Spa 25 2017, 20:35 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgp 02 2012, 07:59
Pranešimai: 209
Miestas: Vilnius
Aš pastaruoju metu lankausi tik citroligoninėje. Anksčiau dar bandžiau Veho, Fakto Auto ir CP servisą. Bet ligoninei priekaištų neturiu, man patogi dislokacija jos, nesistengia kaip dauguma, išpešti kiek įmanoma iš kliento, o daro tai kas reikia, arba ką pasakai. Aišku jei nėra skubu, nes ligoninėje paprastai yra eilute iki savaitės.

_________________
Paveikslėlis C5 BVA Tourer `08 2,0 HDI 100kW Black Pearl


Į viršų
StandartinėParašytas: Spa 26 2017, 08:55 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Vas 12 2011, 14:09
Pranešimai: 762
Miestas: Vilnius
Dėkoju už atsakymus. Gal dar kas pasidalinsite gerų meistrų Vilniuje rekomendacijomis, visada gerai turėti keletą pasirinkimų.

_________________
Citroën C5 Estate 2HDi 2006 m.


Į viršų
StandartinėParašytas: Spa 26 2017, 10:26 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 11 2007, 19:07
Pranešimai: 10926
Miestas: Kaunas
Bivainis rašė:
Dėkoju už atsakymus. Gal dar kas pasidalinsite gerų meistrų Vilniuje rekomendacijomis, visada gerai turėti keletą pasirinkimų.

Matot, su galinių šakių guoliais nėra tiek daug dirbančių žmonių. Priekį remontuot nebebijo dauguma servisų ir meistrų jau seniai, nes supratao, kad ten skiriasi tik tuo, kad vietoj spyruoklės ir amotiko - sfera ir cilindras, ir nėra atraminio guolio, ir kad numetus slėgį patogiau dirbti dar. Bet gale tuos guolius keist reikia pirmiausiai mokėti išardyti, tuomet gan tiksliai sudėti ir teoriškai, net ir sureguliuoti. Pas XM/Xantia/BX ir kitus senuosius hidraulinius ir sureguliuoti nėra bėdos, nes konstrukcija leidžia, o pas C5 jau padarė kitokią konstrukciją, kur reguliavimui reikia arba gana brangių ir tikslių įrankių, arba nereguliuoti (tikėtis, kad palikta originali šaiba yra tikrai originali ir nenudilusi, ir sumatuoti, jei keičiamas pilnas komplektas, ašelės ir kaušelių matmenis, ar TIKSLIAI atitinka buvusiems. Sureguliuoti gerai laiko 120-300kkm, pagal važiavimą, o sureguliuoti prastai arba nereguliuoti išvis laiko 5-80kkm, pagal reguliavimo tikslumą ir važiavimą.
Kaune iš analogų servisams (Meharis ar ACS) buvo seniau Mindaugas ir Alvydas. Dabar manrods tik Mindaugas liko, daugiau nežinau kas norėtų ir galėtų kokybiškai tai padaryti. Įtariu, kad panašiai ir Vilniuje. Arba jei daro ir imasi, tai plačiai publikai nežinomi meistrai, kur daro tik saviems, ir itin kokybiškai, kur užtrunka tris dienas ir eilinis klientas būtų nepatenkintas "ko ne per pusdienį, kaip servise?".
Man ryt atvaro C5 II 2,0HDi 100kw sankabos ir smagračio komplekto keitimui. Tai šiandien paskambinęs pasitikslinti, žmogus tikėjosi jau šeštadienį MAX galėti pasiimti. Pasakiau, kad per dieną nepadarau, savaitgalį neplanuoju dirbti, tai bus pirmadienį vakare arba antradienį pabaigta, nes nenoriu skubėti. Nustebo.

_________________
Visokių Citroen bėdų remontas ir priežiūra.
C15 RD 89-Kablukas
BX16TGI 91-Lemąnas
ZX 92
P406 2.0HDi 99
Suzuki DR650RSE 96
Ex: 3BX, 2ZX, C5 I, Xantia, Audi 80


Į viršų
StandartinėParašytas: Spa 26 2017, 18:23 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Bir 15 2008, 17:40
Pranešimai: 43
Miestas: Vilnius
Iš asmeninės patirties galiu pareklamuont www.kzservisas.lt/kontaktai.html kol kas tik gera patirtis remontuojant pas juos Xantia. Pas juos lankausi kol kas tik metus, bet teko nemažai darbų daryt tai sankaba, pakabos mechaninė ir hidraulinė dalys sutvarkytos be priekaištų.

_________________
99 Xantia brake HDi
93 Xantia 1.8 8v benzinas+LPG


Į viršų
StandartinėParašytas: Spa 30 2017, 10:04 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgp 16 2012, 21:44
Pranešimai: 416
Citroligininėje pas Julių, neturiu jokių priekaištų. Vežęs esu ir Xsarą ir draugės Peugeot ir savo C5. Nei karto nebuvo nesąmonių.

_________________
NEXT car - on the way from USA
Peugeot 207 GT line (draugės)
Citroen C5 X7- 3.0 V6 HDi 2018/09 PARDUOTA
Citroen Xsara 2L HDi pas Brolį


Į viršų
StandartinėParašytas: Gru 01 2017, 12:08 
Atsijungęs

Užsiregistravo: Sau 23 2015, 22:29
Pranešimai: 1
Justinasce rašė:
Iš asmeninės patirties galiu pareklamuont http://www.kzservisas.lt/kontaktai.html kol kas tik gera patirtis remontuojant pas juos Xantia. Pas juos lankausi kol kas tik metus, bet teko nemažai darbų daryt tai sankaba, pakabos mechaninė ir hidraulinė dalys sutvarkytos be priekaištų.

Tik ne kz servisas.
Remontuota dvi masinos kuriu remontas uztruko po 6 menesius.
Tai nera daliu, tai tas suluzo, tai anas neveikia, tai man atostogos, tai susirgau tai ...
gal dabar kazkas pasikeite bet pries 6 metus buvo liudna, net labai liudna


Į viršų
StandartinėParašytas: Gru 01 2017, 22:15 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Geg 11 2014, 22:23
Pranešimai: 25
Man irgi su KZ nesiseka ,tai to nedaro tai tik taip daro ir t.t .

_________________
C-5 HPI 2001 jau 12 metų kartu :appl:
Vilnius


Į viršų
StandartinėParašytas: Gru 06 2017, 01:01 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Lie 27 2009, 12:39
Pranešimai: 504
Miestas: Vilnius-Panevėžys
O as kaip tik i citroligonine tik kritiniu atveju varyciau, jei niekur kitur nepriimtu. Paskutini karta perrinko visa priekine c5 vaziuokle, nors buvau nuvares del uziancio guolio (kurio nepakeite nors ir sakiau kuris uzia, tipo viskas ten gerai su juo)... Mat ji velniai, bus tvarkinga ta vaziuokle, sumokejau gana nemazis pinigus, visos detales is citroligonines. Parsivares masina specialiai palindau pasiziuteti ka sudejo, nes pagal ju samata detaliu kainos kaip originaliu. Ir ka jus manot, sukistos pacios pigiausios detales, visokios maxgear ir pan. Chebra ne tik kad ant gaunamu tikrai nemazu nuolaidu detalems is tiekeju uzdirbineja, bet dar ir sudeda pigiausias dalis, nors ima kaip uz originalias.
Kitas atvejis buvo pries kokis 4 metus, palikau masina pas juos, kad surastu del ko nesiveda, pralaike savaite laiko, nieko nerado, jau norejo purkstukus restauravimui vezti, tai sakau aciu, nereikia, sumokejau ale uz atliktus darbus berods dar 60lt, ir issivariau tokios pat bukles, kaip ir atvariau. Tada susitariau su dyzelistu Paulium is Kauno, kad paziuretu, nuvariau is Vilniaus i Kauna, remontas uztruko 20min, praplove kuro slegio reguliatoriu sumokejau berods 30lt ir laimingas grizau namo, o citroligonineje jau triju nuliu zonoje islaidos nusimate.
Po tokiu ju fintu, jau geriau varyti masina i Kauna pas Tada, Dominyka, Pauliu (gal ir daugiau meistru yra, bet neteko pas juos lankytis) ir zinoti, kad viskas bus atlikta saziningai ir profesionaliai. O jei ten koki sarnyra ar trauke pakeisti, tai vietiniai meistriukai padaro ir detales normalias sudedi ir savaite-dvi eiles nereikia laukti.
Tai vat tokia mano patirtis su citroligonine, gal kitiems ir sekasi pas juos, bet man kiek teko pas juos lankytis, tai nieko teigiamo apie juos negaliu pasakyti.

_________________
Citroen C5 '07 2.2Hdi biturbo exclusive break
Citroen C5 '02 2.0Hdi black break
Citroen Xsara '01 1.9D (ex)
Toyota corolla '92 1.8D (ex)


Į viršų
StandartinėParašytas: Gru 06 2017, 11:25 
Atsijungęs
Pastovusis

Užsiregistravo: Spa 03 2017, 10:09
Pranešimai: 108
Miestas: Vilnius
Man darė mano C5 citroligoninėje. Išvados tokios: ant detalių antkainiai tikrai dideli. Pvz galinis guolis - 120 eur. Sąskaitoje radau guolio kodą. Internete radau kad toks guolis kainuoja 80 eur. Su filtrais, alyvom ir t.t. ta pati situacija. Kaikur daug užkelta, kaikur mažiau. Bet užkeltos kainos. O ar inesudėjo piguvos - netikrinau ir nežinau. Nes į sąskaitą galima bet ką surašyti. Dar buvo, kad į mano DPF citroeną ipyle ne DPF alyvos. Sakau jiems, kad taip neturi būti, ir reikia įpilti tą ką reikia. Na tai pakeitė. Ir esmė tame, kad už antrą keitimą irgi išrašė sąskaitą, tiek už keitimą, tiek už sugadintą alyvą. Nors kaltė tai jų pačių.

Kitas momentas: Prašiau kad pakeistų pagr diržą (čia tik nupirkęs savo C5 buvau). Tai sakė nekeitė, nes akivaizdžiai matosi kad ir diržas ir guoliai visi sudėti nauji, viskas net blizga. Reiškia vokietis pasikeitė viską kaip priklauso, ir kažkodėl pardavė. Tai šitoje vietoje pliusas citroligoninėje už sąžiningumą. Nes galėjo paimti 300-350 eur už pagr diržo keitimą, ir taip mane apgauti. Bet neapgavo... Atsiėmė iš detalių antkainio :)

Tai kainos uždėtos tikrai. Bet ką darė, tą padarė. Tai bendrai vertinčiau vistiek labiau teigiamai, nei neigiamai. Lupikauja vilniuje visi, o citroligoninė vistiek specializuojasi ant citroenų, tai čia vistiek pliusas. Geriau pas citroligoninę, nei varyti meistrui, kuris citroeno gyvenime nečiupinėjęs..

Bet dėt tokius didelius antkainius dalims manau yra tiesiog nesąžininga..

_________________
-- C5 break 2006 2.0HDI 100kw


Į viršų
StandartinėParašytas: Gru 06 2017, 21:46 
Atsijungęs
Plepys

Užsiregistravo: Bir 24 2009, 15:01
Pranešimai: 3220
Miestas: Kaunas
Oj daug čia mums yra sakančių, kad detalės brangios ir "aš tai gaunu naujas BMW pakaitinimo rėles ten po 30 eur".

OK, nupirksim 20 rėlių po 45. Jums navaras 300eur nieko nedarant,atvežkit čia. Tai spėk,ar nors vienas toks viršpelnininkas atvežė?

_________________
VW Multivan
Xsara
Kabrioletas Reno
Konsultacijų neteikiame ir nuotoliniu būdu neremontuojame.


Į viršų
StandartinėParašytas: Gru 07 2017, 00:23 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 11 2007, 19:07
Pranešimai: 10926
Miestas: Kaunas
ukw rašė:
Oj daug čia mums yra sakančių, kad detalės brangios ir "aš tai gaunu naujas BMW pakaitinimo rėles ten po 30 eur".

OK, nupirksim 20 rėlių po 45. Jums navaras 300eur nieko nedarant,atvežkit čia. Tai spėk,ar nors vienas toks viršpelnininkas atvežė?

Kad ten net ne relė, o visas kompas su CANiniu valdymu. 30eur...

_________________
Visokių Citroen bėdų remontas ir priežiūra.
C15 RD 89-Kablukas
BX16TGI 91-Lemąnas
ZX 92
P406 2.0HDi 99
Suzuki DR650RSE 96
Ex: 3BX, 2ZX, C5 I, Xantia, Audi 80


Į viršų
StandartinėParašytas: Gru 07 2017, 01:41 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Lie 27 2009, 12:39
Pranešimai: 504
Miestas: Vilnius-Panevėžys
ukw rašė:
Oj daug čia mums yra sakančių, kad detalės brangios ir "aš tai gaunu naujas BMW pakaitinimo rėles ten po 30 eur".

OK, nupirksim 20 rėlių po 45. Jums navaras 300eur nieko nedarant,atvežkit čia. Tai spėk,ar nors vienas toks viršpelnininkas atvežė?


Niekas nesneka apie kazkokias mistines isivaizduojamas kainas. Lyginamos ju (citroligonines) pateiktos kainos su parduotuvinemis kainomis zmogui is gatves, o servisai kaip minimum koki 20% nuo tos kainos nuolaidas gauna ir dar pvm atsiima. Tai gaunas, kad servisas uzsidirba keisdamas jas ir dar puse tiek ant uzkeltu detaliu kainu. O atsivezes savo detales, kad ir akivaizdziai kokybiskas negauni jokiu garantiju, kad ir nekokybisko darbo atveju viskas bus nurasyta ant atsiveztiniu detaliu (sneku apie naujas detales, ne srotines).


P.s. cia ne bmw forumas, tai nera cia ko apie juos ir diskutuoti.
P.s.s. kalbama apie konkrecia istaiga, kokia kainodara pas tamsta nezinau.

_________________
Citroen C5 '07 2.2Hdi biturbo exclusive break
Citroen C5 '02 2.0Hdi black break
Citroen Xsara '01 1.9D (ex)
Toyota corolla '92 1.8D (ex)


Į viršų
StandartinėParašytas: Gru 07 2017, 02:26 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 11 2007, 19:07
Pranešimai: 10926
Miestas: Kaunas
Phantom- rašė:
ukw rašė:
Oj daug čia mums yra sakančių, kad detalės brangios ir "aš tai gaunu naujas BMW pakaitinimo rėles ten po 30 eur".

OK, nupirksim 20 rėlių po 45. Jums navaras 300eur nieko nedarant,atvežkit čia. Tai spėk,ar nors vienas toks viršpelnininkas atvežė?


Niekas nesneka apie kazkokias mistines isivaizduojamas kainas. Lyginamos ju (citroligonines) pateiktos kainos su parduotuvinemis kainomis zmogui is gatves, o servisai kaip minimum koki 20% nuo tos kainos nuolaidas gauna ir dar pvm atsiima. Tai gaunas, kad servisas uzsidirba keisdamas jas ir dar puse tiek ant uzkeltu detaliu kainu. O atsivezes savo detales, kad ir akivaizdziai kokybiskas negauni jokiu garantiju, kad ir nekokybisko darbo atveju viskas bus nurasyta ant atsiveztiniu detaliu (sneku apie naujas detales, ne srotines).


P.s. cia ne bmw forumas, tai nera cia ko apie juos ir diskutuoti.
P.s.s. kalbama apie konkrecia istaiga, kokia kainodara pas tamsta nezinau.

O gal gali pateikti konkretų pavyzdį? Ta prasme, būtų profesionalu, jei jau parašytas toks pasiskundimas, parašyt ir konkrečiai, pvz Šarnyras X, kurio OEM kodas 364071 (Citroen C5 I/II toks), Lemfoerder kainuoja Intercars parduotuvėje 15,51eur be nuolaidos su PVM (tiek ir kainuoja, kas yra žostkai brangu. Pvz mano didmeninė kaina su PVM nesiekia 10eur, o PVM mokėtojui kaina nesiektų 8eur), o pas Plikį kainuoja va tiek (http://autoplikis.lt/catalog/1485279-le ... r-11592-02), o buvo įdėtas MaxGear už 14eur.

Aš kai buvau nupirkęs jų remontuotą mašiną, kur stabdžių vamzdelį BX pravedė be spiralės, t.y.analogiškas sprendimas būtų vietoj stabdžių žarnelės įdėt tiesiog vamzdelį (pastoviai lankstomą, automobiliui važiuojant), pateikiau su fotkėm, ir dar berods sąmatą ar sąskaitą fotkintą. Tiesa, reikalas buvo prieš kokius 4metus turbūt.
Iš pažįstamų vilniečių kalbų, tai viskas ten būna gerai, jei dirba Julius, o ne kažkokie gavrikai. O dabar jie gi kažkaip pasidalino, tai įdomu, kuriems liko tas pavadinimas...?
Pamenu, prieš du metus mergaitei Vilniuj subyrėjo HDi skriemulys, sulindo į paskirstymo diržą ir jį nutraukė ar permetė. Senas dvilitris 8V. Citroligoninė norėjo keisti variklį. Parašiau mergaitei liept net nebandyt keist, o keist pakelėjus, o jei nedaro - važiuot kitur. Tai tada pakeitė pakelėjus ir padoriai sutvarkė variklį :)

_________________
Visokių Citroen bėdų remontas ir priežiūra.
C15 RD 89-Kablukas
BX16TGI 91-Lemąnas
ZX 92
P406 2.0HDi 99
Suzuki DR650RSE 96
Ex: 3BX, 2ZX, C5 I, Xantia, Audi 80


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 58 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1 2 3 4 Kitas

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 20 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007