WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Kov 29 2024, 01:41

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 58 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2 3 4 Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: Gru 07 2017, 10:20 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Lie 27 2009, 12:39
Pranešimai: 504
Miestas: Vilnius-Panevėžys
Na, jei rasiu ta ju saskaita, neptingesiu surasyti. Ten be jokiu kodu pas juos surasyta, bet palindes po masina paziuresiu jei dar matysis kokio gamintojo, nes pvz. Ant sakes gumu tikrai maciau uzrasyta maxgear.

_________________
Citroen C5 '07 2.2Hdi biturbo exclusive break
Citroen C5 '02 2.0Hdi black break
Citroen Xsara '01 1.9D (ex)
Toyota corolla '92 1.8D (ex)


Į viršų
StandartinėParašytas: Gru 07 2017, 11:16 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Vas 12 2011, 14:09
Pranešimai: 762
Miestas: Vilnius
Dabar Citroligoninė ir Julius naujoje vietoje, Vytenio gatvėje. Kartą trumpam buvau nuvažiavęs, buvo Julius ir dar vienas jaunas darbuotojas. Kas senoje vietoje nežinau.

_________________
Citroën C5 Estate 2HDi 2006 m.


Į viršų
StandartinėParašytas: Gru 07 2017, 11:18 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 11 2007, 19:07
Pranešimai: 10926
Miestas: Kaunas
Bivainis rašė:
Dabar Citroligoninė ir Julius naujoje vietoje, Vytenio gatvėje. Kartą trumpam buvau nuvažiavęs, buvo Julius ir dar vienas jaunas darbuotojas. Kas senoje vietoje nežinau.

Tai vardas pas Julių liko. Šaunu, neklaidins žmonių :)

_________________
Visokių Citroen bėdų remontas ir priežiūra.
C15 RD 89-Kablukas
BX16TGI 91-Lemąnas
ZX 92
P406 2.0HDi 99
Suzuki DR650RSE 96
Ex: 3BX, 2ZX, C5 I, Xantia, Audi 80


Į viršų
StandartinėParašytas: Gru 07 2017, 13:46 
Atsijungęs
Pastovusis

Užsiregistravo: Spa 03 2017, 10:09
Pranešimai: 108
Miestas: Vilnius
ukw rašė:
Oj daug čia mums yra sakančių, kad detalės brangios ir "aš tai gaunu naujas BMW pakaitinimo rėles ten po 30 eur".

OK, nupirksim 20 rėlių po 45. Jums navaras 300eur nieko nedarant,atvežkit čia. Tai spėk,ar nors vienas toks viršpelnininkas atvežė?


mes diskutuojame..o kad kažkoks klientas nenormalus papuolė kažkada, tai nereiškia kad "aš sevisistas teisus, klientas ne". Zemiau pateikiau skaičiavimus. Pirk tamsta iš manes už tokias kainas, mesiu darbą ir pardavinėsiu tau dalis, tik pirk. :taip:

tadas1991 rašė:
O gal gali pateikti konkretų pavyzdį? Ta prasme, būtų profesionalu, jei jau parašytas toks pasiskundimas, parašyt ir konkrečiai, pvz Šarnyras X, kurio OEM kodas 364071 (Citroen C5 I/II toks), Lemfoerder kainuoja Intercars parduotuvėje 15,51eur be nuolaidos su PVM (tiek ir kainuoja, kas yra žostkai brangu. Pvz mano didmeninė kaina su PVM nesiekia 10eur, o PVM mokėtojui kaina nesiektų 8eur), o pas Plikį kainuoja va tiek (http://autoplikis.lt/catalog/1485279-le ... r-11592-02), o buvo įdėtas MaxGear už 14eur.


Jeigu rimtai, tai rimtai. Turiu sąskaitą citroligoninės su visais detalių kodais. Darbai atlikti pusmečio bėgyje.

1. Galinis guolis (reikėjo 1 vnt), kodas 713 6307 70. Man sąskaitoje išrašė 124,8 eur/vnt. Nusipirkčiau už - 81,95 eur.
Linkas - https://www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcij ... 3-6307-70/

2. Parkavimosi daviklis (reikėjo 2 vnt). Kodas 0 263 013 622. Man sąskaitoje išrašė 34,42 eur/vnt. Nusipirkčiau už - 28,18 eur.
Linkas - https://www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcij ... 3-013-622/

3. Priekinis guolis (reikėjo 2 vnt), kodas R159.44. Man sąskaitoje - 47,31/vnt. Nusipirkčiau už - 42 eur.
Linkas http://eshop.rivauta.lt/index.php?route ... _id=102096.

4. Alyva 5w-40 (reikėjo 4,5ltr), TOTAL. Man sąskaitoje išrašė - 7,26 eur/ltr. Nusipirkčiau už 5,2 eur/ ltr.
Linkas http://www.oltrade.lt/lt/variklio-tepal ... gory_id=42

Čia surašiau TIK 4 pozicijas iš 18. Tik kelios pozicijos iš 18 yra už normalią kainą.

Už tas 4 pozicijas sumokėjau 320,93 citroligoninei. Pats nusipirkčiau už 245,71. Skirtumas - 75,22 Eur. Tai yra 30 procentų antkainis nuo mažmeninės kainos, kurią aš gaučiau. Servisas, kaip didmeninkas, gali gauti pigiau.

Jeigu surašyčiau visas 18 pozicijų, tai pamatytumėte didelius skaičius. Suprantu, kad nupirkti dalis irgi kainuoja laiką servisams, labdaros man nereikia. Bet už keturių detalių nupirktimą pasiimti min.75 eur ? :roll:

_________________
-- C5 break 2006 2.0HDI 100kw


Į viršų
StandartinėParašytas: Gru 07 2017, 14:18 
Atsijungęs
Plepys

Užsiregistravo: Bir 24 2009, 15:01
Pranešimai: 3220
Miestas: Kaunas
tai jo jo, visi vagey.

o šiaip tai, nueik į alubarį ir ten pabadyk akis, kad MAXIMOJ tai dabar grinbergenui akcija ir kainuoja 2eur, o ne kaip kabake 3.50


Kurim čia poste aš kalbėjau apie ubago mentalitetą.....

_________________
VW Multivan
Xsara
Kabrioletas Reno
Konsultacijų neteikiame ir nuotoliniu būdu neremontuojame.


Į viršų
StandartinėParašytas: Gru 07 2017, 14:46 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Vas 12 2011, 14:09
Pranešimai: 762
Miestas: Vilnius
Na, man kituose servisuose yra panašiai būvę, tai pasimokiau. Dabar pasakau, kad dalis pats gaunu geromis kainomis, ir jei reikia keisti dalį x dažnai atsako, kad ir jie tokių atvajų dalį x parduos už tą pačią kainą kaip aš galiu gauti.

_________________
Citroën C5 Estate 2HDi 2006 m.


Į viršų
StandartinėParašytas: Gru 07 2017, 15:00 
Atsijungęs
Plepys

Užsiregistravo: Bir 24 2009, 15:01
Pranešimai: 3220
Miestas: Kaunas
Aš tai matau kad, 3 iš 4 nurodytų variantų, prekei taikoma AKCIJA. Ketvirtos prekės už nurodytą kainą nenusipirksi, nes jos elementariai nėra.

Tokiu atveju, arba servisas rūpinasi detalėmis, o klientas nsmie guli snt sofkutės, arba klientas laksto po miestą, pirkalioja detales kur pigiau ir tada pats veža į servisą. Tup metu, mašina stovi ant keltuvo, užima vietą = servisas neuždirba pinigų.

Žodžiu, viršpelnių peticija BUSTED, nes nebuvo pateikta nei viena normali kaina (ne akcijinė), arba prekių už nurodytą kainą nebuvo.

_________________
VW Multivan
Xsara
Kabrioletas Reno
Konsultacijų neteikiame ir nuotoliniu būdu neremontuojame.


Į viršų
StandartinėParašytas: Gru 07 2017, 15:17 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Vas 12 2011, 14:09
Pranešimai: 762
Miestas: Vilnius
ukw rašė:
Aš tai matau kad, 3 iš 4 nurodytų variantų, prekei taikoma AKCIJA.

Dažnu atveju akcijos yra proto dūmimas, nes daugelyje parduotuvių tų pačių prekių be akcijos tiesiog nebūna. Amžinos akcijos.

_________________
Citroën C5 Estate 2HDi 2006 m.


Į viršų
StandartinėParašytas: Gru 07 2017, 15:35 
Atsijungęs
Plepys

Užsiregistravo: Bir 24 2009, 15:01
Pranešimai: 3220
Miestas: Kaunas
bet tai kiek pas jus atmazų. tai amžinos akcijos, tai akių dūmimas, tai dar kas nors. davai man įrodymus, su reguliariom kainom ir kad prekių būtų sandėly.

_________________
VW Multivan
Xsara
Kabrioletas Reno
Konsultacijų neteikiame ir nuotoliniu būdu neremontuojame.


Į viršų
StandartinėParašytas: Gru 07 2017, 15:49 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Vas 12 2011, 14:09
Pranešimai: 762
Miestas: Vilnius
ukw rašė:
bet tai kiek pas jus atmazų. tai amžinos akcijos, tai akių dūmimas, tai dar kas nors. davai man įrodymus, su reguliariom kainom ir kad prekių būtų sandėly.

Pasakyk man, kas čia blogo servisui ar meistrui, parduoti klientui detalę klientui už tą pačią kainą už kurią tą dalį galima nusipirkti eolte, tanagroje, autoaibėje, pas Plikį, Meharyje ir t.t.? Juk dažnai dalių parduotuvė būna šalia serviso esančiame name. O jeigu klientas atsiveža savo dalis, tai kaip tada?

_________________
Citroën C5 Estate 2HDi 2006 m.


Į viršų
StandartinėParašytas: Gru 07 2017, 16:04 
Atsijungęs
Plepys

Užsiregistravo: Bir 24 2009, 15:01
Pranešimai: 3220
Miestas: Kaunas
O kodėl man restorane alų parduoda brangiau, nei tame pačiame akropolyje esančioj maximoj?

_________________
VW Multivan
Xsara
Kabrioletas Reno
Konsultacijų neteikiame ir nuotoliniu būdu neremontuojame.


Į viršų
StandartinėParašytas: Gru 07 2017, 16:22 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Vas 12 2011, 14:09
Pranešimai: 762
Miestas: Vilnius
ukw rašė:
O kodėl man restorane alų parduoda brangiau, nei tame pačiame akropolyje esančioj maximoj?

Tai pas tave į servisą negalima savo dalių keitimui atsivežti, kaip ir restorane negalima savo alaus atsinešti?

_________________
Citroën C5 Estate 2HDi 2006 m.


Į viršų
StandartinėParašytas: Gru 07 2017, 16:39 
Atsijungęs
Plepys

Užsiregistravo: Bir 24 2009, 15:01
Pranešimai: 3220
Miestas: Kaunas
Prašom, pas mane visada galite atsivežti savo detales. Bet, jei jos bus netinkamos/neveikiančios, už jų keitimo darbus mokėsite tiek, kiek kartų jos bus keitaliojamos. Taip pat, nebus suteikiama garantija.

O jei neturite noro/laiko, tai detalėmis pasirūpiname mes. Bet, mes esame pelno siekiantys, tai sorriukas, man nuvažiuot iki autoplikio, garliavos šroto, palemono ar Karolio irgi kainuoja ir užima laiko. O laikas - pinigai. Ar toliau dar pasakoti, ar jau gana?

p.s paskutinis atvejis: klientas nesutiko mokėti už Vw Beetlo naujas spynas po 40€. Sakė, nusipirks pats. Va taip beetlas prastovėjo prie garažo dvi savaites, be spynų, su priraišiotom durim. Galų gale, teko naujas užsakyt iš Autopaslaugos. Dvi savaites!!!!!!

_________________
VW Multivan
Xsara
Kabrioletas Reno
Konsultacijų neteikiame ir nuotoliniu būdu neremontuojame.


Į viršų
StandartinėParašytas: Gru 07 2017, 17:32 
Atsijungęs
Pastovusis

Užsiregistravo: Spa 03 2017, 10:09
Pranešimai: 108
Miestas: Vilnius
ukw rašė:
Aš tai matau kad, 3 iš 4 nurodytų variantų, prekei taikoma AKCIJA. Ketvirtos prekės už nurodytą kainą nenusipirksi, nes jos elementariai nėra.

Tokiu atveju, arba servisas rūpinasi detalėmis, o klientas nsmie guli snt sofkutės, arba klientas laksto po miestą, pirkalioja detales kur pigiau ir tada pats veža į servisą. Tup metu, mašina stovi ant keltuvo, užima vietą = servisas neuždirba pinigų.

Žodžiu, viršpelnių peticija BUSTED, nes nebuvo pateikta nei viena normali kaina (ne akcijinė), arba prekių už nurodytą kainą nebuvo.


Tikite tamsta akcijomis ? :D Akcijos tai tik pasibaigusio galiojimo bandelems yra realios. Už tas "akcijines" kainas galėčiau gauti ir paprastoje autodalių parduotuvėje. Šitai jau patikrinta. Neklausk kodėl. Taip kad faktas - toks kainos yra REALIOS, normalios, rinkos kainos, ir niekas čia ne busted.

Toliau. Restorano palyginimas nera geras. Restorane moki ne uz alu. Ir sriubos savikaina tikrai nebūna 7 eur, kuriuos sumokame. Ten perkame ne preke, o 50% prekę ir 50% aptarnavimą.
O servise susimoku už darbus, dar nepamirsti reiktu.

Ir aplamai servisu kainodara ir pelnai yra ju paciu reikalas. Bet kai atvarai masina, ir tau sudeda dalis, bendroje sumoje ~140 eur brangiau, nei NORMALIOS dalių kainos, tai manau tiesiog yra brangu. Nes ir durniui aišku kad pirkdamas dalis sugaiši DUOK DIEVE 2h, per 4 skirtingas parduotuves. Ir tai tikrai nekainuos 140 eur.

Kai dar citroeno neturejau, kitam servise (ne garažnykas) dedavo man dalis i masina. Dalių kainos buvo PARDUOTUVINĖS, o darbų kainos visiškai normalios. Aišku jie nusipirkdavo pigiau, čia jų reikalas. Bet kainos buvo normalios. Lygiai taip pat yra keli servisai, kuriuose pažystami tvarkosi masinas. Ten tvarkingai išraso saskaitas su daliu kodais ir t.t. Ten tas pats - kainos yra tokios kokios yra. O ne su +35 proc antkainiu. Atsimenu aptarinėjome kainas ir prie kompo susėdę susitikrinome. Ir akių nedumiu, nėra tikslo. Taip kaip ir apie dalių kainas tiesą sakiau.

Manau išvada paprasta. Kainodara - servisų reikalas. Bet tai vienus servisus padaro brangiais. Kitus prieinamais.

_________________
-- C5 break 2006 2.0HDI 100kw


Į viršų
StandartinėParašytas: Gru 07 2017, 17:38 
Atsijungęs
Plepys

Užsiregistravo: Bir 24 2009, 15:01
Pranešimai: 3220
Miestas: Kaunas
Štai ir sužinojome, kad citroen servisai yra plėšikai, nes kitų mašinų servisuose dieba krikščioniški labdaristai. Dar sužinojome, kad jokių akcijų nėra ir visur apgavikai ir vagys. Dar sužinojome, kad taip ir nebuvo pateikta sąskaita su detalių kodais ir darbų kainomis. Kaip ir sakiau, seno C5 vairuotojas = dvasios ubagas.

_________________
VW Multivan
Xsara
Kabrioletas Reno
Konsultacijų neteikiame ir nuotoliniu būdu neremontuojame.


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 58 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2 3 4 Kitas

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 14 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007