WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Kov 19 2024, 10:35

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 155 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1 2 3 4 5 ELLIPSIS 11 Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Klaipėda: meistrai
StandartinėParašytas: Spa 15 2004, 10:06 
Atsijungęs
Pastovusis

Užsiregistravo: Spa 15 2004, 09:52
Pranešimai: 141
Miestas: Vilnius-Klaipeda
Sveiki, domina citrinu daktarai Klaipedoje...kas, kaip, kur, uz kiek ir pan.

_________________
XANTIA TD12 BREAK!!! nuosavas laivelis
ex ZX, 1,9d.


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lap 04 2004, 21:23 
o kaip vikas? arba autoaibeje yra tipo toks meistriukas citru zinovas VIRGIS :wink:


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Kov 18 2005, 15:53 
Atsijungęs
DUK moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 25 2005, 19:54
Pranešimai: 630
Miestas: Vilnius
Ar kas nors zino kokius meistrus Klaipedoje, kurie galetu patikrinti, ar veikia Lambda zondas? Nesinori vaziuoti i kokia AutoAibe ar pan., jei yra nagingesni ir pigesni meistrai. Ar zinot kas? :?:

_________________
Mjo, ir reikėjao man pirkti ta Citroena...


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Kov 25 2005, 09:05 
Atsijungęs
Pastovusis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Kov 18 2005, 18:25
Pranešimai: 143
Miestas: Klaipėda
O tai kur Klaipėdoj santechnikos praplovimą galima pasidaryti normaliai?
Bo kiek skaičiau forumą tai tik į Šiaulius ir į Kauną visi siūlo. Negi KLP negyvena normalių žmogėnų.
Nes į kokius šiaulius tik šeštadienių gali papulti, plius neaišku kokio dydžio ten eilės ir kiek reikės laukti.
Ir dar prie to pačio, kur skardas normaliai klp tvarko?

_________________
C5 07 2.0 HDI tractor-automat


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Kov 25 2005, 10:21 
Atsijungęs
Pastovusis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Kov 18 2005, 18:25
Pranešimai: 143
Miestas: Klaipėda
Mastau ar dėl praplovimo verta važiuoti iki šiaulių, nors būtų įdomu pakalbėti su << gerai išmanančiais, nes pats esu čainikas :) važinėjau prieš tai su opel vw ir ford. Bet va taip gavosi, kad spontaniškai nusipirkau << turbūt vietoj šuniuko :D
Nes kiek skaičiau forumą ir jo archyvą susidaro įspūdis, kad žmonės iš senos mašinos nori padaryti vos ne naują. O sprendimas vienas: pirkti naują mašiną.
Nes mano subjektyvi nuomonė tokia: mašina mano linguoja (beje dar niekaip prie šito negaliu priprasti, net laksyti nėra noro, važiuoji sau kaip su laivu :) ), kilnojasi gerai, žalias kraujas nebėga, stabdo normaliai. Technikinėj prisikabino tik dėl, kad stopas nedegė vienas ir šviesas susireguliuoti. Taip, kad specialiai ieškoti ligų nematau prasmės, o profilaktiką būtų gerai pasidaryti.
Įtariu reiks paskambinti Audro, nors iš tikro Kawnas būtų parankiau, nes ten turiu kur apsistoti. Bet intuicija sako, kad į Šiaulius. Nepatinka tik, kad galiu atvažiuoti tik savaitgalį, nes savaitgalis dažnai nedėkinga diena darbui.

_________________
C5 07 2.0 HDI tractor-automat


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Geg 10 2005, 14:16 
Atsijungęs
DUK moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 25 2005, 19:54
Pranešimai: 630
Miestas: Vilnius
Andriusha rašė:
Nes labai mažai info apie << remontuojančius klp.

Antanas +37061254331
<< jam nera pagrindins uzsiemimas, tad reikia derinti laika. O siaip labai geras zmongus ir meistras. << nusimano :wink:

_________________
Mjo, ir reikėjao man pirkti ta Citroena...


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Geg 10 2005, 17:25 
Atsijungęs
DUK moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 25 2005, 19:54
Pranešimai: 630
Miestas: Vilnius
Andriusha rašė:
Reiks kada užsukti į tusą žardėj ir pasikalbėti apie meistrelius, bet čia tik po mokslų; O geriausia, kad kuo rečiau juos tektų matyti :D

O tiesa dar pakanakmai svarbus dalyks, kokios kainos pas jį ?

I Zarde gali uzsukti rytoj :wink: O del kainu: ar didelis ju pasirinkimas Klaipedoj :wink: Tiesa, dar draugas draivinantis 605 sake, kad Zibinte nebrangiai tvarko ne tik Katinus, bet ir <<. Yra vienas zmogelis 6 metai besikrapstantis prie << :!: Jei labai koks reikalas spaudzia, tai gali nuvaryti pasiteirauti.

_________________
Mjo, ir reikėjao man pirkti ta Citroena...


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bal 12 2006, 09:57 
Atsijungęs
DUK moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 25 2005, 19:54
Pranešimai: 630
Miestas: Vilnius
Lincis rašė:
Tvarke man masina VIKAS, gal ir neblogai, bet brangiai.
Dabar tvarkausi "Kelias" servise Sausio 15-osios gatvej
Chebryte nusimano apie <<
Ir kaina padori
Del elektriko visi sneka kad yra kazkur prie Sendvario gelezinkelio pervazos garazuose
Dyzeliams nurode garazeli prie Arsenalo, rytoj reikes pavaziuoti pasikalbeti, nes vazineju prasmirdes kaip traktoristas

Apie VIKA - tai galima kalbeti kaip apie CP ;) O ypac dabar, kai Aidas ten nebedirba.
Elektrikas - garazuose prie tavo nurodytos pervazos (Siliutes pl. 100) Dirba brangiai - bet kokybiskai. << nebijo visai :)
Del dyzelisto garazuose uz Arsenalo - girdejau dvejopa nuomone. Todel pasitikejimo kolkas nekelia.

_________________
Mjo, ir reikėjao man pirkti ta Citroena...


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Geg 04 2006, 23:12 
ArvydasAS rašė:
Andriusha rašė:
Nes labai mažai info apie << remontuojančius klp.

Antanas +37061254331
<< jam nera pagrindins uzsiemimas, tad reikia derinti laika. O siaip labai geras zmongus ir meistras. << nusimano :wink:




perziurejau savo telefone - per 2 metus zmogaus telefonas nepasikeite:) esu pas Antana tvarkes - galiu papasakot tik gera. tik va laiko mazai turi zmogus.

del elektriku - gal kam ir keista, bet yra "Rekijoje" zmogus, kuris su XM moketu elgtis. Pas mane buvo paskrude laidai daug kur - keikesi, arde, bet padare. ir po to kokius 5 kartus, tik jau kitos bedos buvo:) ir dabar nebebijo uzsiimt:) vardo blemba nebepamenu - jei kam reiks papasakot galesiu.

bandziau pabegt nuo citroenu - nepavyko...


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bir 23 2006, 11:10 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Geg 18 2006, 11:21
Pranešimai: 726
Miestas: Klaipėda-Kėdainiai-Krakės
savas klp rašė:
yra klaipedoje toks Antanas.galva turi tik ziniu truksta.siaip nieko vaikis.kiek zinau tai klp kieciausias daktarelis


Nera toks jau labai kieciausias... 8) Bet man patiko Aido ish Raguvishkiu Kretingos raj) darbas... Jaunas, turi detaliu naudotu jei reikia ko labai, ir supranta ka daro. Po jo- jokiu problemu... Galesiu ir numeruka duot (jei nezino kas) jei kam reiks.

_________________
05' Toyota Avensis (darbinis)
ISUZU TROOPER TR3 bolidas
Dar vienas PROTO TR3 bolidas
96' Volvo 850 TDI universalas (šeimai)


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Spa 16 2006, 15:19 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Rgp 23 2005, 11:56
Pranešimai: 32
Miestas: Klaipėda
Esu tvarkęs :hammer: savo XM dyzeliuką xmv+ tiek pas Aidą, tiek pas Antaną. Neturiu priekaištų nei vienam nei kitam. Dabar dažniau važiuoju pas Antaną, nes arčiau ir darbo kokybė tenkina, bet Aidui dažnai paskambinu pasikonsultuoti. Jeigu Aidas dirbtų Klaipėdoje, tai tektų gerai makaulę pasukti dėl sprendimo pas kurį važiuoti :-k Šiaip, kiek žmonių - tiek nomonių, bet mano - tokia :old:


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Spa 22 2006, 16:52 
Atsijungęs
Pastovusis

Užsiregistravo: Bir 24 2006, 12:21
Pranešimai: 135
Miestas: Kaunas/Klaipeda
as tvarkaus pas Mariu Silutes pl. garaze vienam, tik jis hidraulikos netvarko, rimtas vaikinas, pats dirba servise, visus irankius turi, tik jam reik pasakyt ka reikes padaryt. Kolkas ciki piki, nuo kebulu iki varikliu jis uzsiima, turi garaze duobe, keicia guolius, ir elektra jei nera kazkas super sudetingo.

_________________
http://www.citrina.lt/phpBB3/viewtopic.php?f=12&t=23824


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sau 11 2007, 19:12 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Geg 18 2006, 11:21
Pranešimai: 726
Miestas: Klaipėda-Kėdainiai-Krakės
win2k3 rašė:
As cia gal prabangei, bet rytoj vezu i hokla silutes pl.keisti sarnyra. Darbas + sarnyras ~90lt. Kemi pasake darbas 55lt, sarnyras 90 :!: :shock: :D :twisted:

Dar dugnas pasidenges tepalais po varikliu, bet reik tiketis, kad tik aptaske, o ne praleidzia, nes visur tepalu lygis geras, jokiu bedu nesijaucia :? Kartais RPM streikuoja, kiek supratau dacikas kazkuris bemirstantis?

Beje, degalu lygi visada irgi skirtingai rodo, tai daugiau tai maziau :roll:


Laikyčiausi atokiau nuo KEMI išvis :!: Kai pamačiau ką jie su BX baltu, stovinčiu prie Antano garažo, padarė... :evil: Loxai dolbanūti :evil: Jiems tik antrus golpus ir tvarkyt...

_________________
05' Toyota Avensis (darbinis)
ISUZU TROOPER TR3 bolidas
Dar vienas PROTO TR3 bolidas
96' Volvo 850 TDI universalas (šeimai)


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Klaipėda: meistrai
StandartinėParašytas: Sau 11 2007, 19:23 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Geg 18 2006, 11:21
Pranešimai: 726
Miestas: Klaipėda-Kėdainiai-Krakės
deimantukas rašė:
Atsiprašau,kad ne į temą,bet girdėjau sakant,kad KEMI-automobilių meistrų sibiras(tremtis) :lol: .Beje-aš pats prieš gal 10 metų dirbau KEMI pusantrų metų :oops: .Turiu pasakyt-greit nusibodo.


Deimantuk, manau, kas jau kas, bet tu BX'ui taip nebūtumei padaręs, kaip jį supartalino KEMI "meistrai"... Gražus, baltas, gerų metų BX'as BUVO... :(

_________________
05' Toyota Avensis (darbinis)
ISUZU TROOPER TR3 bolidas
Dar vienas PROTO TR3 bolidas
96' Volvo 850 TDI universalas (šeimai)


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Klaipėda: meistrai
StandartinėParašytas: Sau 11 2007, 19:30 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Geg 18 2006, 11:21
Pranešimai: 726
Miestas: Klaipėda-Kėdainiai-Krakės
deimantukas rašė:
O ką padarė? :? .


Nugi viską nuėmė ir nebesudėjo. Turiu omeny VISKĄ, tai visą hidrauliką išdraskė ir paskui kiauliukai pasakė, kad susidėti tai jau kažkur kitur turės. O pasirodo padarė taip, kad ta mašina jau neberemontuojama.

Tą situaciją geriau nupasakotų BX16TGI- jis daugiau smulkmenų gal girdėjo, tačiau aš sakau, ką girdėjau iš Antano... :roll:

_________________
05' Toyota Avensis (darbinis)
ISUZU TROOPER TR3 bolidas
Dar vienas PROTO TR3 bolidas
96' Volvo 850 TDI universalas (šeimai)


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 155 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1 2 3 4 5 ELLIPSIS 11 Kitas

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007