WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Kov 28 2024, 18:20

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 28 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: Rgs 06 2019, 05:56 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 10 2009, 09:46
Pranešimai: 259
Miestas: PNV
:) Aš iš to remonto irgi duonos nevalgau(turiu darbą)... Čia man kaip hobis, kad turint laisvą minute nesėdėt prie TV.... Pagalvojau sąlygas tam turiu, jei galiu sutvarkyt mašina giminaičiui, draugui, kaimynui (ir jie atliktu darbu nesiskundžia). Kodėl gi nepabandžius kažkam iš forumo lankytojų koki tai rimtesni gedimą pašalint....Ok.Manau supratom vieni kitus, tikrai nesam konkurentai –tik bendraminčiai... :taip: :labas:

_________________
nuo 97m. 88m,BX-1.8td.93m,XM-2.0i.92m,XM-2.1td.90m,XM-2.1d.01m,C5-2.0HDi,98m. Mitsubishi pajero 2.8tdi(zveris) :twisted:


Į viršų
StandartinėParašytas: Rgs 06 2019, 07:14 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 20 2008, 18:54
Pranešimai: 8943
Miestas: UKMERGE 867082552
AUDRIUS- cit rašė:
Bivainis rašė:
Saulynas rašė:
Galvoju :roll:

Ką čia sugalvosi, važiuokles žmogus remontuoja. Žinau vieną meistrą kuris tik važiuokles remontuoja ir jau 22 metus naudojamės jo paslaugomis.

Šiaip tai jūsų ižulumui matosi kad ribų nera. Vienas viena diena paklodes rašo kitas kita diena kažko nesupranta, purto galvas. Iš dangaus kažkoks tai meistras atsirado, ir iš senųjų laiko patikrintų meistrų duona atims..... O kas čia dar yra blogo tame skelbime? Tai paklauskite tiesiai, arba ištrinkite skelbimą ir davai....

Ai tu netgi taip ,na tai prašom,aš labai įžulus ir paviešinsiu klubo taisykles :!: :!:
13. Draudžiami nesuderinti su forumo administracija reklaminiai – komerciniai skelbimai “Siūlau”, “parduodu”, “remontuoju” ar pan.
Draudžiama bet kokia nesuderinta komercinė reklama - temose arba parašuose arba užslėpto pobūdžio www adresų pavidalu ir pan. Tokios žinutės su nesuderinta reklama šalinamos be perspėjimo, o pasikartojus - dalyvis gauna įspėjimą.

_________________
CITROEN NAUDOTOS DALYS
C5 2,0 HDI-2004 ,paskutinis pirmukas :)
Xantia break 00m,2.0HDI ex Grumlino
Xantia break 99m,2,0HDI devil :doom: Red


Į viršų
StandartinėParašytas: Rgs 06 2019, 07:18 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 20 2008, 18:54
Pranešimai: 8943
Miestas: UKMERGE 867082552
Prašom susisiekti su Xminde,apsimokėti į klubo sąskaitą ir raktai jums į rankas :labas:

_________________
CITROEN NAUDOTOS DALYS
C5 2,0 HDI-2004 ,paskutinis pirmukas :)
Xantia break 00m,2.0HDI ex Grumlino
Xantia break 99m,2,0HDI devil :doom: Red


Į viršų
StandartinėParašytas: Rgs 06 2019, 10:40 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Vas 12 2011, 14:09
Pranešimai: 762
Miestas: Vilnius
Saulynas rašė:
Prašom susisiekti su Xminde,apsimokėti į klubo sąskaitą ir raktai jums į rankas :labas:

Šios taisyklės sugalvotos prieš atsirandant FB. Xminde FB galima aptikti beveik kasdien, o čia jau labai retai.

_________________
Citroën C5 Estate 2HDi 2006 m.


Į viršų
StandartinėParašytas: Rgs 06 2019, 12:20 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 11 2007, 19:07
Pranešimai: 10926
Miestas: Kaunas
Nesiparinkim, man atrodo, viskas čia gerai. Čia labiau informacinio pobūdžio pasiūlymas, negu reklaminis brukalas.

_________________
Visokių Citroen bėdų remontas ir priežiūra.
C15 RD 89-Kablukas
BX16TGI 91-Lemąnas
ZX 92
P406 2.0HDi 99
Suzuki DR650RSE 96
Ex: 3BX, 2ZX, C5 I, Xantia, Audi 80


Į viršų
StandartinėParašytas: Rgs 06 2019, 17:49 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 10 2009, 09:46
Pranešimai: 259
Miestas: PNV
:shock: Man viskas jėga kas kainuoja pinigus :D.Aš galvojau apie skelbimą į fb, tai turbūt reiks pasiiskelbt ten, ten gerokai daugiau akių..... Na bus matyt. Aišku jei taisyklės pažeidžiamų tada aš įžūliai pasielgiau(neskaičiau-sory) ištrinkite skelbimą. :taip:

_________________
nuo 97m. 88m,BX-1.8td.93m,XM-2.0i.92m,XM-2.1td.90m,XM-2.1d.01m,C5-2.0HDi,98m. Mitsubishi pajero 2.8tdi(zveris) :twisted:


Į viršų
StandartinėParašytas: Rgs 06 2019, 19:06 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 11 2007, 19:07
Pranešimai: 10926
Miestas: Kaunas
AUDRIUS- cit rašė:
:shock: Man viskas jėga kas kainuoja pinigus :D.Aš galvojau apie skelbimą į fb, tai turbūt reiks pasiiskelbt ten, ten gerokai daugiau akių..... Na bus matyt. Aišku jei taisyklės pažeidžiamų tada aš įžūliai pasielgiau(neskaičiau-sory) ištrinkite skelbimą. :taip:

Ten tikrai daugiau akių ir kišenių šiais laikais, tai tikrai būtų geresnis sprendimas, negu kažko tikėtis iš merdėjančio forumo, kuriame parašoma po 1-3 žinutes per parą :) Aš irgi ten būčiau ir turėčiau savo komercinį puslapį, bet yra du dalykai, dėl kurių dar nesu:
1. Darbo užtenka šiuo metu.
2. Feisbuke labai daug nekonkrečios auditorijos, atsainaus jaunimo ir pan., o ypač kai dar kalbam apie Citroen, kas yra labai pigi markė, taigi tipinis Citroen vairuotojas deja dažniausiai visai nėra markės fanas ar mėgėjas, o tiesiog nusipirkęs pigų automobilį už 10 metų senesnio bmw kainą. Todėl galit gauti labai daug chaliavos informacijos prašymų, prašymų "padėti", "privažiuoti, sumokėsiu už kurą" ir pan., tuščių užklausų apskaičiuoti kokias nors sąmatas arba parašyti kokias nors kainas, kur tikrai neatvažiuos, nes net neplanuoja taisyti, arba kas nors pasiūlys nekokybiškai pigiau, ir nuvažiuos ten. Dar bus užklausų su prašymu apžiūrėti ir maždaug įvertinti, kokių dalių reikės ir kiek kainuos remontas, ir paskui dings kaip į vandenį. Beje, tokių pasitaiko net ir šiame forume, ir kartais ir pats ant jų dar pasimaunu. Kartais netgi susitikus atrodo visai nieko žmogus, bet realiai susitari, kad lieka skolingas už suteiktą apžiūrą, įvertinimą, diagnostiką, ir atvažiavęs kitąkart susimokės už visus darbus, ir dingsta bei netgi nesiteikia atsakyti. Žinutės gale pateiksiu pavyzdį. Tai feisbuke bus tokių dar daugiau. Mano numerį matomai kartais kas nors į feisbuką parašo, nes kartais paskambinę sako "radau per feisbuką kontaktus" (pats tikrai nedėjau niekur), ir iš tokių skambučių naudingi būna maždaug 1/10. Gerai, kad nėra mano feisbuko, nes tuomet net neskambintų, o būtų bandymai susitarti asmeninėmis žinutėmis iki smulkmenų, ir tuomet gal atvažiuos, o gal ir ne, gal tik informacijos reikėjo. Tuo tarpu tie, kurie būna gavę rekomendaciją per draugus, pažįstamus arba iš kitų šitoj srity dirbančių asmenų, visada tik skambina, ir iš jų naudingi skambučiai gali siekti netgi 5/10 santykį.

Žadėtas pavyzdys

VytisZ rašė:
Sveiki, Tadai,

beskaitinėdamas forumus radau, kad užsiiminėjate citroenų remontu. Pagalvojau, parašysiu.

Turiu ganėtinai pavargusį C5, 2003, mechaninis 2l HDI, 80kw. Gruodžio mėn baigiasi TA. Ir nežinau ar verta dar investuoti, nes kainos jų netokios ir didelės skelbimuose. Bet norėtųsi dar porą metų paeksplotuoti.

Ką šiuo metu žinau, ką reikia tvarkyti, yra: rankinis, stabdžiai. Auto praradęs trauką, 2 - 3 bėgiu sunkiai kyla apsukos, pasiekus 3k apsukas kažkas pramuša ir atsiranda trauka. Na ir nemažai kitų smulkių bėdelių tarp kurių pusiau kiauras vandens apiplovimo bakelis su silpnu purškimu. Atšokinėja ilgų šviesų svirtis. Galiniai langai pavargę, kažkuris, be rankų įsikišimo, neužsidaro ir t.t.

Tiesiog, pradėjo byrėti :) nors važiuokle ir hidraulika nesiskundžiu, dar kilnojas.

Tai domintų apžiūra, nuomonė ir jei kažkiek verta dar, remontas, svarbiausia dėl techninės apžiūros. Nėra skubu.

Ačiū

Pagarbiai,
Vytis

tadas1991 rašė:
VytisZ rašė:
Sveiki, Tadai,

beskaitinėdamas forumus radau, kad užsiiminėjate citroenų remontu. Pagalvojau, parašysiu.

Turiu ganėtinai pavargusį C5, 2003, mechaninis 2l HDI, 80kw. Gruodžio mėn baigiasi TA. Ir nežinau ar verta dar investuoti, nes kainos jų netokios ir didelės skelbimuose. Bet norėtųsi dar porą metų paeksplotuoti.

Ką šiuo metu žinau, ką reikia tvarkyti, yra: rankinis, stabdžiai. Auto praradęs trauką, 2 - 3 bėgiu sunkiai kyla apsukos, pasiekus 3k apsukas kažkas pramuša ir atsiranda trauka. Na ir nemažai kitų smulkių bėdelių tarp kurių pusiau kiauras vandens apiplovimo bakelis su silpnu purškimu. Atšokinėja ilgų šviesų svirtis. Galiniai langai pavargę, kažkuris, be rankų įsikišimo, neužsidaro ir t.t.

Tiesiog, pradėjo byrėti :) nors važiuokle ir hidraulika nesiskundžiu, dar kilnojas.

Tai domintų apžiūra, nuomonė ir jei kažkiek verta dar, remontas, svarbiausia dėl techninės apžiūros. Nėra skubu.

Ačiū

Pagarbiai,
Vytis

Sveiki.

Na, viskas įveikiama, tik kaip ir sakot, gali pakainuoti netoli automobilio kainos. Priklauso, kokia bendra jo būklė ir ar dar gyvas pakankamai.
Rankinį sutvarkyt kartais kainuoja labai brangiai. Jei būna visas komplektas sugedęs, o taip būna. T.y. reikia ir naujų trosų, ir naujų trosų šarvų, ir dar suportai vienas ar netgi abu užstrigę.
Traukos trūkumo yra labai daug variantų, tai neatsisedęs ir kompo nepajungęs internetu tikrai nepasakysiu nieko protingo.
Dėl kiauro bakelio, tai dažniausiai jis tiesiog būna sulūžęs. Taip ypač dažnai būna, kai būna lempų apiplovimas ir bakelyje du siurbliukai. Tarp jų tarpas mažas ir įtrūksta būtent toj vietoj, kai bakstelnama netyčia kur su bamperiu dešinėj pusėj. Gali būti ir kokių kitų priežasčių, bet čia dažniausia. Dėl silpno plovimo, tai arba užsikimšę purkštukai, arba siurbliukas pavargęs. Na, dar būna žarnelės užsilenkę.
Ilgų šviesų išsijunginėjimas - rankenėlės problema. Paprasčiausias sprendimas - keisti rankenėlių bloką kitu. Geriausia naujas, bet jis kainuoja nuo 150eur. Naudoti nuo 30eur, bet kartais būna sunku rasti gerą ir dar tinkamą. Kartais pažaidžiu, jei turiu arba klientai atsiveža sveiką bloką, bet netinkamą pagal funkcijas, bet to pačio gamintojo ir su sveika svirtele. Tą svirtelę galima pakeisti atskirai. Darbas bjaurokas, bet pasikeičia. Kiniečiai netgi gamina jas naujas atskirai, ir jos veikia, bet ne stebuklas. Sunkokai vaikšto ir dažnai būna, kad nebeatmeta posūkių. Na bet veikia :D
Dėl langų reikia ardyti duris ir žiūrėti, kur ten bėda. Pas C5 pirmokus dažnai su galiniais langais būna kažkas negerai, tai būna tiesiog žmonės paprašo juos atjungti. Pakelėjus galima keisti ir gal net remontuoti (nepamenu, ar yra jiem rem.komplektų), bet jie ne varžtais prisukti, o kniedijami, tai tas darosi bjaurokai.

Apžiūrėti ir maždaug pabandyti įvertinti reikalingus darbus ir sudaryt kokią bent apytikslę sąmatą, galima kitą savaitę kažkurį vakarą. Galit skambtelti ir pabandysim suderint kokį laiką, 863540693, 10-19H.

Po ko gaunu kažkurią dieną skambutį, susitariam apžiūrai. Apžiūriu ant keltuvo, susirašau dalių sąrašą, pasikalbam ir pasitariam, kad atsiųsiu į privatą sąmatą. Pasivažinėjam su mašina ir paieškom traukos. Randu ten kažkokį kiaurą EGRą ar kažką panašaus, kažką ten su vakuumais pažaidžiu, nes gal turbos nevaldo, gal EGRas nuolat praviras, nepamenu, ir jaučiamai pagerėja, bet ne iki tiek, kiek reikia. Susitariam, kad žiūrėsim toliau. Pasakau, kad dabar gali nemokėti, jei pažada atvažiuoti pataisyti iki galo. Atsisveikinam. Kitą dieną išsiunčiu tokią žinutę.
tadas1991 rašė:
Taigi, sudarinėjame darbų ir dalių kainų sąrašą:

1. Stabdžių diskai ir kaladėlės priekis:
Diskai Bosch po 26eur/vnt - 52eur
Kaladėlės Bosch 29eur

Darbas 30eur.

2. Stabdžių diskai ir kaladėlės galas:
Kaladėlės Ferodo 18eur

Diskai (galima bandyti nekeisti, jei tik dėl TA)
Bosch po 20eur/vnt -40eur

Darbas, jei tik kaladėlės - 15eur, jei su diskais - 40eur.
Gale ten dar pas juos būna pasioksidavę tarp šakės ir suporto, dėl ko suportas nusilenkia į šoną, tada reikia juos atsukti (būna sunku, nes būna sulenkti ir patempti varžtai) ir išvalius sutepti ir prisukti atgal, tada atsistoja tiesiai. Jei keičiam diskus, šitas dalykas įskaičiuotas. Jei keičiam tik kaladėles, tai jei nereikia, tai ir nedarom, jei reikia - papildoma kaina, pagal sudėtingumą atsukimo, kartais būna ir visai lengvai atsisuka.

3. Dėl rankinio - supuvęs stabdžių suportas kairės pusės.
Galimi variantai:
*Remontuoti esamą - apie 30eur su darbu ir nelabai kokia garantija, nes kiek teko tą daryti, tai laiko nuo 2 mėnesių iki 2 metų, nežinia.
*Keisti šrotiniu - kaina kaip pasakys šrotas ir garantijos jokios, nes dalis naudota.
*Keisti restauruotu gamykliškai, t.y. beveik kaip nauju. Restauruoja lenkai, kaina apie 45eur, grąžinant seną. Rimčiau - TRW, kaina apie 80eur, grąžinant seną.

Suporto keitimas 15-20eur. Į pirmą variantą šita kaina jau įskaičiuota.

4. Oro srauto matuoklė.
Gera VDO-Siemens 96eur
pigi kinietiška 45eur
Naudotų reikia klausti, paprastai apie 20-30

Keitimas su diagnostika po to 15eur.

Jei vistiek dar truks traukos, galima bandyti lįsti prie to EGR vožtuvo. Jį tvarkinga išprogramuot ir atjungt kainuoja apie 45-50eur. Jei neišeina niekaip jo uždaryti (jei jis praviras užstrigęs), tuomet reikia pagaminti zagluškę, kas papildomai dar apie 15-20eur.

5. Apiplovimo bakelis.
Manau naudotas apie 10eur kainuoti turėtų. Dar gal kažkiek papildomai tas vamzdis, žodžiu iki 15eur.

Siurbliukas (jei reikės) geras VDO-Siemens 16eur
pigesnis normalus Febi 13eur
kinietiškas pigus 6eur

Darbas pakeist, kadangi su bamperio nuėmimu daroma, tai 20eur.

6. Galinio kairės pusės amortizatoriaus guma. Pati guma 11eur, darbas pakeist 20eur. Į darbo kainą įskaičiuotas skysčio lygio matavimas ir dapylimas, jeigu trūksta. Pats skystis po 10eur/L (Total Fluide LDS).


7. Tepalų ir filtrų keitimas
Tepalas Total Quartz 9000 5w40 22eur
Tepalo filtras Bosch 5eur
Oro filtrsa Bosch 7eur
Kuro filtras Bosch 12eur
Salono filtras Filtron 9eur

Darbas 18eur.

8. Dėl langų pakelėjų, tai sunku pasakyti, reikia ardyti ir žiūrėti bėdų priežasčių.

Susirenka visai apvali suma, kaip beskaičiuotum. Tai turit laiko, pagalvokit, ar norit ir ar jum apsimoka. O dėl laiko, jei nuspręsit remontuoti pas mane, tai būtų gerai porą savaičių prieš norimą laiką maždaug tartis, tuomet didesni šansai, kad tinkamu metu būsiu laisvas.
Gero vakaro :)

Nuo rugpjūčio 5d. laukiu kokio nors atsakymo. Žmogus tikrai skaitė, nes rodo, kad skaitė, pasktinįkart prisijungęs rugpjūčio 20d, taigi dvi savaitės po žinutės gavimo. Linkėjimai tau, Vyti :labas:

_________________
Visokių Citroen bėdų remontas ir priežiūra.
C15 RD 89-Kablukas
BX16TGI 91-Lemąnas
ZX 92
P406 2.0HDi 99
Suzuki DR650RSE 96
Ex: 3BX, 2ZX, C5 I, Xantia, Audi 80


Į viršų
StandartinėParašytas: Rgs 06 2019, 22:22 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Vas 12 2011, 14:09
Pranešimai: 762
Miestas: Vilnius
Tadai, linkiu, kad tau niekada neprireiktų skelbtis FB. Ten yra durnių laivas ir laiko švaistymas.

_________________
Citroën C5 Estate 2HDi 2006 m.


Į viršų
StandartinėParašytas: Rgs 07 2019, 04:49 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 10 2009, 09:46
Pranešimai: 259
Miestas: PNV
Tikrai sutinku su abiejų jūsų nuomone dėl skelbimo fb. Dažniausia ten darbų ir detalių sąmatų klausinėja, dar nusižiurejau va ta auto - gal gali padėt patikrint prieš pirkimą ir ttt..... Nors čia man kai šitas darbas ne pagrindinis pragyvenimo šaltinis – užtenka man ir tu dviejų, trijų mašinų per mėnesį kurių paprašo paremontuot giminaičių ir draugų ratas.... Vistiek su laiku šis klientų ratas turi didėti. Va ir iš forumo jau naudos yra 2 skambučiai buvo - panašu kad su vienu žmogumi jau sutarta c5tukui traverso guoliukus pakeisti. :taip:

_________________
nuo 97m. 88m,BX-1.8td.93m,XM-2.0i.92m,XM-2.1td.90m,XM-2.1d.01m,C5-2.0HDi,98m. Mitsubishi pajero 2.8tdi(zveris) :twisted:


Į viršų
StandartinėParašytas: Rgs 08 2019, 10:50 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 20 2008, 18:54
Pranešimai: 8943
Miestas: UKMERGE 867082552
Bivainis rašė:
Tadai, linkiu, kad tau niekada neprireiktų skelbtis FB. Ten yra durnių laivas ir laiko švaistymas.

Tu teisus ,sunku ten dablarikų sočia


O skelbimą paliksiu, matau adekvatus bičas,nors apie galvos kratymą ir nepatiko man :) nu ne asilas gi aš



Tadai ,tavo nr aš tai tikrai neduodu ,jei ir duodu tai abipusiu susitarimu :labas: o vat Strazdas fb paskelbė viešai ,sorry nespėjau ištrint ,tai galėjei šia savaitę sulauk prarastos kartos skambučių

_________________
CITROEN NAUDOTOS DALYS
C5 2,0 HDI-2004 ,paskutinis pirmukas :)
Xantia break 00m,2.0HDI ex Grumlino
Xantia break 99m,2,0HDI devil :doom: Red


Į viršų
StandartinėParašytas: Rgs 08 2019, 15:06 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgs 04 2010, 09:29
Pranešimai: 1668
Miestas: Klaipėda-Mažeikiai
Saulynas rašė:
Bivainis rašė:
Tadai, linkiu, kad tau niekada neprireiktų skelbtis FB. Ten yra durnių laivas ir laiko švaistymas.

Tu teisus ,sunku ten dablarikų sočia


O skelbimą paliksiu, matau adekvatus bičas,nors apie galvos kratymą ir nepatiko man :) nu ne asilas gi aš



Tadai ,tavo nr aš tai tikrai neduodu ,jei ir duodu tai abipusiu susitarimu :labas: o vat Strazdas fb paskelbė viešai ,sorry nespėjau ištrint ,tai galėjei šia savaitę sulauk prarastos kartos skambučių

Mmm prarasta karta...sitas visada mane pralinksmina :D kazi ar as ne is jos..?

_________________
<< C5 Tourer 2008 2.2HDI 125kW (čipuotas Tauriaus ~150kW)


Į viršų
StandartinėParašytas: Rgs 08 2019, 19:43 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 20 2008, 18:54
Pranešimai: 8943
Miestas: UKMERGE 867082552
HeLLmiX rašė:
Saulynas rašė:
Bivainis rašė:
Tadai, linkiu, kad tau niekada neprireiktų skelbtis FB. Ten yra durnių laivas ir laiko švaistymas.

Tu teisus ,sunku ten dablarikų sočia


O skelbimą paliksiu, matau adekvatus bičas,nors apie galvos kratymą ir nepatiko man :) nu ne asilas gi aš



Tadai ,tavo nr aš tai tikrai neduodu ,jei ir duodu tai abipusiu susitarimu :labas: o vat Strazdas fb paskelbė viešai ,sorry nespėjau ištrint ,tai galėjei šia savaitę sulauk prarastos kartos skambučių

Mmm prarasta karta...sitas visada mane pralinksmina :D kazi ar as ne is jos..?

Nu mano stranička FB yra prarastoji karta,prašom užeiti :)

_________________
CITROEN NAUDOTOS DALYS
C5 2,0 HDI-2004 ,paskutinis pirmukas :)
Xantia break 00m,2.0HDI ex Grumlino
Xantia break 99m,2,0HDI devil :doom: Red


Į viršų
StandartinėParašytas: Rgs 08 2019, 21:52 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgs 04 2010, 09:29
Pranešimai: 1668
Miestas: Klaipėda-Mažeikiai
Tai esu uzejes i FB :) pradziai dar bandžiau protint, bet paskui nuleidau rankas. Ten zinovu meka. Visi viska puikiausiai zino :)

_________________
<< C5 Tourer 2008 2.2HDI 125kW (čipuotas Tauriaus ~150kW)


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 28 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 21 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007