WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Kov 28 2024, 17:05

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 20 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1 2 Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: Gru 05 2005, 10:28 
Paskaitinejau senesnes zinutes ir radau keleta neigiamu atsiliepimu apie sita meistriuka. Vistik noreciau suzinoti kaip dabar ten situacija. Gal kas neseniai dejotes duju iranga pas ji ir galit + ir - papasakoti. Norisi man XMui iranga montuotis servise, kur jau turi patirti su tokiom masinom, nes visiskai nenoriu buti eksperimentiniu triusiu :)


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Gru 05 2005, 10:33 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bir 16 2004, 12:21
Pranešimai: 1656
Miestas: Kaunas
Man į visas 5 turėtas mašinas jis dėjo ir jokių problemų neturėjau. Daba irgi neturiu :wink:

_________________
Land Rover Range Rover 3,6 2010
ex XM 98' 2.9 V6 24v LPG APD
ex XM 98' 2,1td APD Break
ex XM 92' 3.0 V6 APD Break


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Gru 05 2005, 10:34 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 12 2004, 19:29
Pranešimai: 7320
Miestas: Kaunas
Negaliu garantuoti, bet ko gero jis daugiausiai PSA V6 motoriukų bus matęs :D, ACSai ir tie pas jį visus siunčia :).

_________________
Ex Jorgette D12 '91
Ex Brigitte turbo D12 Automatic '99
Mėlynė V6 2.7 Hdi
Paveikslėlis Paveikslėlis


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Gru 05 2005, 11:18 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 12 2004, 11:46
Pranešimai: 2143
Miestas: Kaunas
Kibiruxą - 2.0i 16v - tvarkė, kol kas tfu-tfu-tfu per kairį petį - no problem

_________________
C5 2.0 HDi '2006
http://www.grumlinas.lt/


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Gru 05 2005, 11:41 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 12 2004, 11:46
Pranešimai: 2143
Miestas: Kaunas
sigius rašė:
Kiek pamenu, Aurimas gyresi, kad jam Mindaugas labai pigiai, t.y uz 1600 idejo iranga. O tai kodel man pasiule uz 1400 Lt be jokios Xamo pagalbos? :)

tai gal tau eksperimentinę mongolišką įrangą įdės :?: :roll: :lol: :wink:

_________________
C5 2.0 HDi '2006
http://www.grumlinas.lt/


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Gru 05 2005, 15:15 
Aurimas rašė:
Pas mane 2 reduktoriai ir balionas vietoj zapaskės :roll:

Pas mane irgi bus balionas vietoj zapaskes. Su paprastu dar 100 Lt pigiau. Tai iseina, kad papildomas reduktorius nemazai prideda. Beje, o kokia jo prasme? Turejau kazkada V6 su vienu reduktoriumi ir labai nesiskundziau.


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Gru 05 2005, 15:30 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bir 16 2004, 12:21
Pranešimai: 1656
Miestas: Kaunas
reduktorius pats apie 150+ dar vamzdeliųšlangučių keli metrai+darbas. O reikalingas jis tiktai vadinamam " gazas dugnas", kad pakankamai kuro paduotų greitėjimo momentu ( bent jau man taip išaiškino) :roll:

_________________
Land Rover Range Rover 3,6 2010
ex XM 98' 2.9 V6 24v LPG APD
ex XM 98' 2,1td APD Break
ex XM 92' 3.0 V6 APD Break


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Gru 05 2005, 15:39 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 03 2005, 12:52
Pranešimai: 1420
Miestas: Kaunas
Man įdėjo (tiksliau į mano automobilį sumontavo) EKO, nuvažiavau apie 7500 km ir jokių problemų. Tikrai negali montuotis dujų firmoje "Vikabaltus", Butrimonių g.7. Per 3 mėnesius nesureguliavo ir t.t. :twisted:

_________________
Nusibodo rutina ? Pirk Citroen...


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Gru 05 2005, 15:45 
Aurimas rašė:
reduktorius pats apie 150+ dar vamzdeliųšlangučių keli metrai+darbas. O reikalingas jis tiktai vadinamam " gazas dugnas", kad pakankamai kuro paduotų greitėjimo momentu ( bent jau man taip išaiškino) :roll:

Tai reiskia, kad ta kaina, uz kuria tau idejo, yra visiems mirtingiesiems prieinama ir be jokiu rysiu :P


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Gru 05 2005, 16:00 
Aurimas rašė:
Šiaip tai tada kai aš dėjau, eilė buvo kokie 2 mėnesiai į priekį. Gal jis tada kainas buvo užsikėlęs, gal labai imt velnio išmislo prancūzo nenorėjo, ką aš žinau :roll: . Man pasakė 1800, aš buvau pasiruošęs mokėti. Xamas padarė 1600 - labai ačiū jam už tai. Šiaip aš niekur nelinkęs derėtis, jei perku daiktą ar paslaugą: jei man patinka ar reikia, žinau, kad daiktas ar paslauga gera,tai ir moku. Džentelmenai apie pinigus nešneka... :wink:

O dabar eiliu neber. Siandien paskambinau, poryt priims :) Tikiuosi, kad kainos krito butent del sumazejusios paklausos, o ne del sumazejusios kokybes.


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Gru 08 2005, 10:41 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 03 2005, 12:52
Pranešimai: 1420
Miestas: Kaunas
sigius rašė:
Tai va, pasiemiau as savo XMa is Mindaugo. Pirmieji pastebejimai yra tokie:
1. Varikliui padirbus kelias minutes uzsidega "Check Engine" lempute. Tiesa, siandien ji uzsidege isvaziuojant is kiemo, paskui uzgeso (buvau kelioms minutems uzgesines varikli), veliau beveik visa kelia nuo Kauno iki Vilniaus ji ir toliau nedege. Uzsidege paciame Vilniuj. Mistika.

2. Pripylus pilna baka nepasigirsta jokio garso (tratejimo)

3. I dujas persijungia ne nuo temperaturos, o nuo pergazavimo.

4. Trecias punktas butu nesvarbus, bet mygtoko padetys yra labai kvailos: automatine - dujos - benzinas. Kadangi ziema reikia pasildyti varikli, tai logiska butu jungti ant benzino ir kazkiek pavaziavus perjungti ant automato. Bet norint ta padaryti pirmiausia tenka ijunti rezima "dujos". Kas yra visiskai nelogiska.

5. Kuro sanaudos kol kas nezinomos.

6. Siaip vaziuoja gerai.

Isvados: esu siek tiek nusivyles situo garazeliu. Ziuresim kas bus toliau.

1. Pataupei. Neįdėjo visokių emuliatorių, apgavikų ir t.t.
2. Daugiau telpa. Nulenkta plūdė.
3. Pataupei. Galima "nuo temp ir pergazavimo" arba "nuo pergazavimo"
4. Reikėjo išsiaiškinti prieš dedant.
5. Bus matyti
6. :)

_________________
Nusibodo rutina ? Pirk Citroen...


Paskutinį kartą redagavo 1 arix'as. Iš viso redaguota 0 kartus.

Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Gru 08 2005, 10:46 
arix'as rašė:
1. Pataupiai. Neįdėjo visokių emuliatorių, apgavikų ir t.t.
2. Daugiau telpa. Nulenkta plūdė.
3. Pataupiai. Galima "nuo temp ir pergazavimo" arba "nuo pergazavimo"
4. Reikėjo išsiaiškinti prieš dedant.
5. Bus matyti
6. :)


Ka reiskia "pataupei"? As nesakiau, kad padarytu lievai :) Gal buvau naivus ir tikejausi, kad viska padarys gerai. Kai kazkada dejausi i kita XM'a dujas, tai viskas buvo normaliai padaryta. O gal cia viskas OK :) Beje, del pirmo punkto, tai pas mane EKO sistema, tad jokiu apagaviku nereikia. O jei ir nebutu EKO, tai V6 vis tiek apgaviku nereikia ;)


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Gru 08 2005, 11:08 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 03 2005, 12:52
Pranešimai: 1420
Miestas: Kaunas
sigius rašė:
arix'as rašė:
Pas mane irgi EKO, ir Chekas mirksi. Man paaiškino, jog dujos atjungia benzo purkštukus, kompas ir blaškosi. Tam ir reikia apgavikų, nebent V6 kažką turi tokio...

Tai siandien nuo Lytagros iki Gariunu purkstukai turbut nebuvo atjungti, nes lempute nedege :) O Vilniuj eme ir atjunge :D

Na taip, čia abejonių yra. Bet man po "Vikabaltus" dujų statymo, kai lemputė nedegė, bet ir mašina nevažiavo, dabar ji akių nespigina, ir neieškau bėdos, kol normaliai važiuoja. Teoriškai neturėtų degti.

_________________
Nusibodo rutina ? Pirk Citroen...


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Gru 09 2005, 09:32 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 06 2004, 10:19
Pranešimai: 2227
Miestas: Kaunas
Sigiau, ar tau ta lempute labai stringa i akis? Jei taip tai paprasyk kad tau ta emuliatoriu idetu. Man ji nemaise, deginedavosi kada nori bet nuo to niekam blogiau nebuvo....
Del perjungejo, tai reikejo sakyt kad darytu ne nuo apsuku , o nuo temperaturos. Del pacio perjungejo konstrukcijos : meistrai patys ju negamina...
Kiek duju tilpo i baka ir ar nauja dejai?
Seip tas duju pastatymas pas tave panasus i peiluko prasyma surinkit komputeri....
P.S Peilukas- zmogus is gilaus rajono...
P.S. 2 siulyciau nuvaziuot pas dujinyka ir paprasyt ismontuot dujas, nes ateityje bedu bus dar daugiau ... :wink:

_________________
Citroen C2 Style 1.4 HDi '05
Citroen C5 2,0 HDi, 2010 Onyxas


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Gru 09 2005, 10:09 
xamas rašė:
Sigiau, ar tau ta lempute labai stringa i akis? Jei taip tai paprasyk kad tau ta emuliatoriu idetu. Man ji nemaise, deginedavosi kada nori bet nuo to niekam blogiau nebuvo....

Ne, nestringa. As tik parasiau savo pastebejimus. Pirmajam mano V6 visalaik degdavo. Tik tikejausi, kad su EKO nedegs.

Cituoti:
Del perjungejo, tai reikejo sakyt kad darytu ne nuo apsuku , o nuo temperaturos.

Tai gal dar man pasiulysi, kad parduotuvej pirkdamas telika as pasakyciau, kad kineskopa idetu? :) Manau, jei zmogus dedasi EKO sistema, tai yra savaime suprantama. Kiek domejausi sitomis sistemomis, tai pas visus persijungia nuo temperaturos. Is kur man zinoti, kad kazkas sugalvojo papiginti technologijas.

Cituoti:
Del pacio perjungejo konstrukcijos : meistrai patys ju negamina...

Tai senajame XMe turbut buvo pagamine, nes buvo logiskesne seka: beniznas -> automatas -> dujos.

Cituoti:
Kiek duju tilpo i baka ir ar nauja dejai?

Tilpo 46.5, bet bakas buvo netuscias. Aisku, kad dejausi nauja. Nebent jie idejo sena, nes as nepasakiau, kad idetu nauja.

Cituoti:
Seip tas duju pastatymas pas tave panasus i peiluko prasyma surinkit komputeri....
P.S Peilukas- zmogus is gilaus rajono...

Paprasciausias dalykas - jei as moku uz kazkokia paslauga, as tikiuosi, kad ji bus padaryta gerai. Be to, ne pirma karta montuojuosi duju iranga ir tokiu dalyku nebuvo. Nesu megejas tikrinti visko. Beje, zvakes su manim visai nepasikonsultave pakeite i pacias pigiausias. Ju, beje, net neprasiau keisti. Suzinojau, kai atvaziavau pasiimti masinos ir sumoketi pinigu.


Jeigu jus sieja su Mindaugu kazkokie meiles rysiai, tai labai prasau atleisti uz izeidima ;) :P


Paskutinį kartą redagavo 1 sigius. Iš viso redaguota 0 kartus.

Į viršų
   
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 20 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1 2 Kitas

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 17 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007