WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Kov 28 2024, 23:01

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 27 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bal 24 2007, 16:21 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Geg 23 2006, 18:55
Pranešimai: 5595
Miestas: Kaunas
Jei tikrintos visos sferos, trys pildytos, dar pakeistas LHM (su LHM kaina) ir išplauti filtrai bei bakelis, tai prasisukta labai pigiai už 270lt... :roll:
Tik kažko nesitiki, kad bakelis ir filtrai būtų plauti, jei meistrui tebuvo duotas nurodymas pakeisti LHM. Nesunku patikrinti: mašiną į max, kad bakely liktų minimumas skysčio, nuimi dangtelį ir matai, kokios spalvos tas filtras (tinklelis)... Jei juodas-klausimų kilti nebeturėtų.


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Geg 18 2007, 12:40 
Officer rašė:
ziauru ziuru cia su tom kainom :D neseniai turiu xm,bet dede pries kelis metus po 100lt uz papildyma mokedavo,dabar man aiskino kad krito iki 30lt tas pildymas....o jus cia uz 2krausias po 200lt mokat :/

Manau, kad problema ne kainose, o tavo dėdėje :) Aš ir prieš keletą metų mokėdavau tiek kiek ir dabar moku už pildymą. Tiesa, ne 30 Lt, bet ir ne 100 Lt.


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Geg 18 2007, 12:50 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Geg 23 2006, 18:55
Pranešimai: 5595
Miestas: Kaunas
Evil rašė:
tai, kad panasiai ir kainuoja tas papildymas 30Lt, tik sferos nusukimas/uzsukimas ir patikrinimas 20Lt. Taigi 7 sferu patikrinimas + 2 papildymas = 200Lt...

+5,5ltr LHMo po ~18lt/ltr, +darbas (LHM keitimas ir stabdžių nuorinimas), plius bakelio ir filtrų plovimas... 270lt yra pigu.


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Geg 18 2007, 12:57 
o tik +5,5ltr LHMo po ~18lt/ltr, +darbas (be, kaip manau ir buvo, be realaus darymo ko nors daugiau, remiantis savo kailiu) -> 270lt DAUG

iki,


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Geg 18 2007, 13:21 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Geg 23 2006, 18:55
Pranešimai: 5595
Miestas: Kaunas
Evil rašė:
tai isiskaitykit ka auksciau raso 270Lt: 6 (turbut) grusiu patikrinimas, 3 pildymas ir LHM pakeitimas (speju ~4Ltr). Mano nuomone kaina turetu but ~120+90+100=310Lt, taip, kad 270 yra pigu!

Kolega akinukai kalba apie asmeninę patirtį su Jonu
akinukai rašė:
o as turiu priekaistu, jau islindo antras, ir labai nesmagus. pirmas buvo (kitam poste aprasytas) futbolo zaidimas del sugadinto dugno. antras dar smagesnis. istorija prasidejo taip:
pakeite (tikrai gerai, laiko dar) trukusia LHM'o slanga, pats atvaziavo i kita servisa ir sutvarke-nereikejo sukti galvos kaip kazkur nuo darbo masina man boginti. cia geroji puse (kuri baiges sulankstytu dugnu ir futbolu). taisant zarna sutarem dar ir kriauses patikrinti/papildyti. nuvaziavus i sargenus, dvi papilde, kitos geros. uz dvieju pildyma ir patikrinima visu sumokejau 200lt. kaip ir viskas gerai. buciau ir toliau taip vazinejes.
ale po dugno istorijos ir svariu kitu komentaru (is meistro puses) apniko sokia tokia paranoja del tu kriausiu. kaip tik ,jau pas kita meistra po kokiu 2sav., perrinkinejom slegio reguliatoriu (kad jis dregsta konstatavo Jonas, taciau po dugno istorijos jau pas ji nepasitikejau perrinkti), kartu su perrrinkimu buvo isimta ir viena kriause. ai, galvoju, ant duros ir nuraminti paranoja patikrinau ja - slegis 32 vietoj 62! sutariu su Alvydu visu kriausiu patikrinima ir pildyma. tas ivyksta po savaites (buvusi penktadieni 2007.03.09). rezultatai stulbinantys (ypac turint omenyje, kad pakartotinis patikrinimas atliktas po Jono tikrinimo praejus 3sav.), pirmas skaicius kas rasta, po "/" norma:
centrine 32/62; stabdziu kiaura visiskai (kaip buvo galima nepastebet? taip greit neplysta); priek. hidroaktyvo 50/70; priek. kaire 45/50; priek. desine 50/50; galine hidroaktyvo 32/40; galine kaire 38/40; galine desine 38/40. didelis ir itarimas, kad dvi kriauses is vis nebuvo nuimtos.
tad rezultatas :evil: matyt dar per anksti atjunko nuo savo mokytojo, arba atsakomybes trukumas, o gal viskas kartu

O aš kalbėjau apie Donato atvejį; kur įtarinėjau už tokią kainą nenuorintus stabdžius ir neplautus LHM filtrus. Nesusikalbėta :D


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Geg 18 2007, 13:37 
truputi taip, sioks toks prasilenkimas, tiek to

o, Donatai, tai praplove tuos LHM filtrus tau, ar visgi tokius nevalytus ir paliko ? ir garantuotas, kad keiciant LHM tikrai nuleido ir per stabdzius ?

mano patirtim ir nuomone, bent aplink kauna yra tik vienas vertas tikrojo meistro vardo, o kiti "greitosios pagalbos" funkcija atliekantys; asmenine patirti ir zinias bepildantys meistro mokiniai.

beje, ta zarna kur rasiau, kad laiko - truko po menesio :), sugadindama planuota kelione. netekes kantrybes ir nebeturedamas noro tasyti auto remontavau parsitempes namo. slanga uzmauta buvo kaip kuro zarna, ir tikrai ne nauja (pagal kietuma). nusipirkes hansaFlex'e auksto slegio zarna (kokia ji ir turi buti, ~170atmsferu laikanti) pamaciau, kaip jos stipriai skiriasi... na, bet tuo metu (pacio pirmo gedimo) Jono pagalba buvo tikrai laiku ir operatyviai is jo puses suorganizuota.

iki,


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sau 28 2008, 19:09 
Man Jonas tvarke ir traukes priekine ir galine nes abi issimove buvo , ir paskui lhm slangele trukus buvo tai priekaistu tikrai neturiu trauke jau laiko viena turbut metus kita puse metu, viskas atlikta tvarkingai, sutartu laiku. is mano puses tik teigiami atsiliepimai.


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Kov 10 2008, 21:36 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 12 2005, 10:23
Pranešimai: 9
Miestas: Kaunas
visi tik liaupsina ta Joneli,
o mane jis nuvyle.
Faktai tokie:
turejau BX, kurio 2006 m. pradejo leisti galinis amortikas, tai kadangi pazinojau ta Joneli nuo Alvydo laiku, sakau nuvarysiu pas ji, iki tol nieko blogo apie ji nebuvau girdejes. Nuvariau BX, atrodytu sutvarke. pasiemiau, savaitele gal pavazinejau ir vel tas pats amortikas leisti pradejo. Nu ir vel susitariau pas Joneli. Atrodo sutvarke, gal dvi savaiteles pavazinejau, ir vel pro ta pati amortika leisti pradejo. Trecia kart jau nerizikavau, sakau raik vaziuot tiesiai i Voskonis, pas Alvyda. Tai Alvydas, isemes amortika konstatavo, kad amortikas tik hermetiku buvo "uzsandarintas", o Jonelis uz toki darba 120 Lt pajame + mano LHM, kuri teko dapylinet. Tai galiausiai Alvydas surado kita nenauja amortika, pakeite, pajame 170 Lt, paleido ir nuo to laiko, tas amortikas jokiu rupesciu man nebekele. Tai vat tokia istorijele su tuo Joneliu, pas kuri daugiau uzsukt ir nebesinori.

_________________
BX 1.9 D TRD 87 m. Break (parduoc),
BX 1.8 TD TZD 91 m. checbekas (parduoc),
XM 2.0 benzas 90 m. (parduoc)
XM 2.1 TD 93 m. APD Break
Espace 3 dCi 2005 m. APD


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Kov 26 2008, 15:13 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgp 03 2006, 09:09
Pranešimai: 73
Miestas: Kaunas
Sveiki, praejo beveik metai laiko, nutariau patvarkyti savo xantia.
Siandien ryte nuvariau pas Jona, dabar jau pasiemiau, pilde 5-ias sferas, priekine centrine keite kita, nes sako jog buvo plysusi ir sutvarke galini krana. tai prasom apsvieskite ar normaliai sumokejau :?
galinio krano remontas 100lt, nes labai ilgai galvodavo kol nuspresdavo kad reikia pakelt arba nuleist gala...
5-iu sferu pildymas po 40lt
1-os sferos keitimas kita.
viso 390lt

_________________
<< C5 Tourer 2011 1.6 THP ***800
Volvo S80 2004 2.5T (2010-2016) ***800
<< Xantia Break 1996 1.8i (2006-2010)


Į viršų
StandartinėParašytas: Sau 26 2009, 04:29 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Geg 07 2008, 21:50
Pranešimai: 28
Miestas: Kaunas
Sveiki.Kur tas Jonas dirba Sargenuose?Prie Silo,tai cia Pieniu gatves garazuose?

_________________
Citroen Xsara Picaso 2000,HDI


Į viršų
StandartinėParašytas: Sau 31 2009, 15:06 
Atsijungęs
Pastovusis

Užsiregistravo: Lap 04 2007, 19:52
Pranešimai: 92
Miestas: Kaunas
Tas pats


Į viršų
StandartinėParašytas: Bir 10 2009, 14:36 
Vat as ziauriai nusivyliau Jono darbu. Kito karto pas ji turbut nebus (vadovaujuos taisykle: niekada nesakyk niekada), bet pries kita karta mastysiu ar paciam darytis ar laukti eileje. Trumpai, daugiau niekam jo nerekomenduosiu, ypac, kas liecia vairo koloneles remontui, nes man sitas malonumas kainavo dvigubai ir pinigais ir laiku!!!

Mano ilga istorija:
Pastebejau kad vairo reduktorius visas apsikraujaves. Palikdavau didziules balas po masina. Paskambinau jam, pasake, kad reikia keisti manzetus, suvardino sumas, jau po keliu dienu masina buvo jam nuvaryta tvarkyti (tuokart man reikejo skubiai, nes nusimate daug ilgu kelioniu). Sutvarke, paeme pinigus (250) :bum:

Iskart pastebejau, kad vairas labai idomus pasidare. Vaziuojant iprastu keliu, masina nuolat reikejo "gaudyti", vairas pasidare i viena puse sunkus, i kita lengvutis. Pats vairas atgal negrizdavo. Po keliu dienu, kraujas ant asfalto pasirode VEL :bum:

Paskambinau Jonui, sako, kad neimanomas variantas, to nera buve. Susitariau tik po 2 sav, kad priims ir paziures kas ten negerai. Paverze tik vamzdukus. Kraujuoti nenustojo. Dar po savaites, jis keite visa reduktoriu (salia nestovejau), nes anot jo, manzetai geri, reduktorius nuo senatves isdiles. Po pakeitimo pasake, kad vairo kolonele yra ispuvus, kritiska, ja butina keisti. Nekraujavo 2 dienas. Daugiau i ji nesikreipiau... Man pasidare gaila lesu ir laiko, ypac kai pamaciau kaip yra dirbama...

Reziume.
Nuvariau pas gerb. Ricarda (proffana). Issakiau bedas, jis pasiule sprendimo budus - lupti kolonele, ja praplauti, keisti reduktoriu (kadangi informavau apie ispuvusia liniuote). Nusipirkau kolonele pas Aida, nuveziau pas proffana, pakeite. Nuskausmino :) Ir parode kaip Jonas dirba: kolonele buvo svari, jokio ispuvimo zymiu, reduktorius rinktas paskubomis, tarpai uzpildyti silikonu (ten gi hidraulika, slegis didesnis nei myzant), koloneleje pripiltas tepalas is belekur, koloneleje teliuskavo LHM.

As taikus zmogus, nesikeikiantis, nesitikiu atgauti pinigus is Jono, todel pas ji nesikreipiau, bet noreciau informuoti visus, kad pries ji kreipdamiesi - gerai pagalvotu. YPAC kas liecia vairo koloneles. Sitas remontas man atsiejo daug nervu ir laiko, papildomai litais - apie 800.

Esu skolingas proffanui virtualaus alaus :butel: Nes dabar as vel isimylejau savo masina :) :appl:


Į viršų
   
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 27 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 16 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007