WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Bal 20 2024, 00:01

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 60 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2 3 4 Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgp 03 2006, 21:20 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bir 16 2004, 12:21
Pranešimai: 1656
Miestas: Kaunas
lingus rašė:
Aurimas rašė:
Man šiandien pakeitė prakiurusį savo pačių įdėtą pečiuko radiatorių :roll: , be jokių atsikalbinėjimų ir kitokių lia lia lia


kiek laukei eileje? :)


Paskambinau kokia 13 val. Arūnas paprašė atvažiuot kuo įmanoma vėliau. Atvažiavau 16.30, mašiną pasiėmiau prieš 18 val. Nemokėjau nei lito 8) . Tai kaip galima ant tokios firmos pykt? :roll:
Ir šiaip man susidaro nuomonė, kad tik man ir Grumlinui ACS'ai nieko nėra pridirbę :D

_________________
Land Rover Range Rover 3,6 2010
ex XM 98' 2.9 V6 24v LPG APD
ex XM 98' 2,1td APD Break
ex XM 92' 3.0 V6 APD Break


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgp 04 2006, 07:43 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 03 2005, 12:52
Pranešimai: 1420
Miestas: Kaunas
Man irgi nieko nepridarė blogo. Tvarkydavau pas juos ZX, nuvažiuodavau, pirštu parodydavau - čia blogai ir jokių problemų.

_________________
Nusibodo rutina ? Pirk Citroen...


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgp 29 2006, 10:33 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgp 03 2006, 09:09
Pranešimai: 73
Miestas: Kaunas
Na va nusivyliau ir as jais. Pries maziau nei menesi kai pirkau masina is ju buvo surudyjes pavaru perjungimo obuolys ir pavaros vos junginejosi, jie ji man patys nemokamai sutvarke, o vakar va vaziuojant namo po darbo pavaros dingo, liko tik antra pavara. siandien nuvaziavau pas meistra, ziuri, kad varztas buvo neprisugtas ir nusisuko kazkokia traukute, sako buvo neprisugtas, nes pats neatsisuktu. tai prisuko ir viskas 8) bet kur nors toliau sugedus gryzti antra pavara butu nelabai smagu.

_________________
<< C5 Tourer 2011 1.6 THP ***800
Volvo S80 2004 2.5T (2010-2016) ***800
<< Xantia Break 1996 1.8i (2006-2010)


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgp 29 2006, 11:18 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 12 2004, 19:29
Pranešimai: 7320
Miestas: Kaunas
O man ACSai sutvarkė galinių ratų šakių stabilizatorių kuris bildėjo, nes buvo blogai sudėtos metalinės plokštelės ir atsileido varžtai kurios prisukinėjo dr. Alvydo garažėliuose. Nu ir ką dabar? Eilinį kartą pasikartoju - NEKLYSTA TIK TAS KAS NEDIRBA .

Pasižiūrėkime kiekvienas į save ir paklauskime - ar aš tobulas?

_________________
Ex Jorgette D12 '91
Ex Brigitte turbo D12 Automatic '99
Mėlynė V6 2.7 Hdi
Paveikslėlis Paveikslėlis


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgs 07 2006, 20:19 
O as pas ACS ana vasara irgi tvarkiau masina, tai uz lasnojanti dyzelina is siurblio kaip sia vasara suzinojau paeme dvigubai negu siaip servisiukai daro, vietoj ventiliatoriaus reles vienos pakeite visas keturias ten buvisias i kazkokias geltonas renault, kuriu viena uz starterio atrodo paleidima atsakinga po pusmecio eme gest tai masina paslaptingai nestartuodavo nepastuksenus virs tu reliu. paskui man dasuto susidet senas reles kurios buvo geros tik bloga ismeciau, tai tik viena geltona palikau. Dabar viskas ok. Del smarkai streikuojancio vairo stiprintuvo tai niekuo padet negalejo, tik labai daug visokias teorijas apie dvesiancius siurblius ir senas masinas varte. Po to apsilankymo kazkodel parvaziavau su perdegusia trumpu sveisu lempute ir pora lempuciu prietaisu skydeli (nesuprantu kaip tai atsitikt gali, nes kiek as nagus prie masinu kisau niekas neperdegdavo...) , bijau kad kokia nors svarbi ispejamoji lempute nebutu perdegus, tai as niekaip ir nesuzinosiu kad mano xm sveikata skundziasi, kol jis galo nuo ko nors negaus... Dar 40 lt uz elektros darbus (gal uz tas sudegintas lemputes :lol:) O siaip dar buvo davikliai temperaturos du numire dar smulkmes buvo ir visa tai sutaise, dabar neturiu bedu del tu smulkmiu.
Tiesa pasvilo ana rudeni mano uzvedimo spynele, tai isart prieme (pagalvojau pigus paprastas gedimas) paziuret ir diagnozavo svilesius(ir taip aisku). Diagnoze-100-120lt remontas. Pasakiau aciu as pats ir sutaisiau savaitgali pac uz nuli litu (isardyt spynele, kontaktus, viska nuvalyt, svitriniu suteikt kontaktam kontaktine forma, surinkt viska atgal), dabar pamirses net kad gedimas ten buvo. Nelabai aisku uz ka tokia fanera moket... Po sito apsilankymo dingo ir taip sumazejes noras pas juos lankytis...


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Spa 28 2006, 09:57 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgp 27 2006, 14:12
Pranešimai: 942
Miestas: Tytuvenai /Lietuva
Daug nieko negaliu sakyti,kadangi esu tik ka uzsikretes citromanija,bet......Pirkau citroena,dauzta,susitvarkiau,galvoju reiktu,tsakant,praeiti diagnostika,pratrint klaidas,atsviezint zodziu.Skambinu i Mehari,oi,reikia rasytis i eile,gal po 2 savaiciu ir prieisi.Skambyju i ACS-atsake kad remontuoti nieko negales(turi darbo),bet diagnostikai-prasom.Taigi,kur lenkiu,Meharis man 20 min skirti negalejo,ACS sutiko.Kokios galetu buti isvados? :roll: :roll: :roll:

_________________
Berlingo 1.6 HDI gimes 2006


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Spa 28 2006, 10:42 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 03 2005, 12:52
Pranešimai: 1420
Miestas: Kaunas
DTM rašė:
Tiesa pasvilo ana rudeni mano uzvedimo spynele, tai isart prieme (pagalvojau pigus paprastas gedimas) paziuret ir diagnozavo svilesius(ir taip aisku). Diagnoze-100-120lt remontas. Pasakiau aciu as pats ir sutaisiau savaitgali pac uz nuli litu (isardyt spynele, kontaktus, viska nuvalyt, svitriniu suteikt kontaktam kontaktine forma, surinkt viska atgal), dabar pamirses net kad gedimas ten buvo. Nelabai aisku uz ka tokia fanera moket...

Mokančiam visada daug, gaunančiam mažai :wink: Kiek laiko sugaišai tam tvarkymui ? Paskaičiuok valandinį įkainį ir pagalvok, jog servisui iš tų pinigų reikia mokėti algą darbininkui, išlaikyti pastatą ir t.t., mokesčius ir pelno dar turi likti. Tai daug ar mažai ? Rašau todėl, kad kai tvarkau kokio P605 ar XM spyną, norėdamas gerai padaryti sugaišti 2 ar daugiau valandų ir paimi 30-40lt. O jei tą spyną reikia pačiam nuimti/uždėti nuo mašinos ? Irgi už tuos pačius ? Kiek per dieną gausis ? O kur visos išlaidos ? Garantiją turi duoti, atsakomybė. Taip ir skaičiuoji....

_________________
Nusibodo rutina ? Pirk Citroen...


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lap 23 2006, 12:27 
As tevui ZX 1.9D pirkti pas juos norejau. Atsisedau isbandyti kaip vaziuoja ir pan., bet jam visiskai hana-netraukia visai. Na gal budamas asilu buciau ir patikejes Gintaro pasakom, kad cia mol paprastas Dyzelis, o ne turbo, tai tipo nepi.k proto jis taip ir turi traukti, nors.....as kito turejau du 1.9D be jokiu TURBO ir zinau kaip jie traukia :twisted:
jie tiesiog bando net ir is sudo piniga gera nuplest ir tiek.


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgp 03 2007, 12:41 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 08 2005, 07:00
Pranešimai: 359
Miestas: Kaunas-Klaipeda
naujokas rašė:
paskaitykit. jei ta mergina sako tiesa o ne moteriskai fantazuoja, tuomet baisu. apynauje masina parduoda ir tokia chaltura varo...

http://www.skundai.lt/?id=9342


Nieko naujo. Kai perki ziureti reikia ka perki, o tai prisigalvoja nesamoniu ale moku didelius pinigus tai masina tikrai gera, sudo neikis. Siais laikais ir keliu metu senumo masinos buna totalus lavonai.

_________________
Y3 ir Y4
<< Berlingo Multispace


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgp 03 2007, 12:42 
Bent iki siol maniau kad A.Sinkeviciaus firma, mums zinoma kaip ACS, ir UAB Multiservisas yra skirtingi dalykai. Vienur Arunas kitur Gintaras.... Kadangi nepirkau tai nezinau, gal saskaita israso tie patys, bet man kazkodel itarimas kad multiservisas tiesiog yra acs klientas ir tiek. Ir nereikia ant ACS kabinti kas ne ju.


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgs 24 2007, 11:53 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Geg 23 2006, 18:55
Pranešimai: 5595
Miestas: Kaunas
xminde rašė:
O man ACSai sutvarkė galinių ratų šakių stabilizatorių kuris bildėjo.
Sakai-sutvarkė? O ką tada aš po pusmečio tvarkiau? :)

Neturiu jokių reikalų su ACS, bet kažkaip vis dažniau tenka susidurti su jų paliktom chaltūrom :? Skundžiasi net Rusijos citrokolegos. ACSams šūdo sumalimas tampa nebe "apmaudžia klaida", o gyvenimo būdu... :roll:


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgs 24 2007, 12:11 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 12 2004, 19:29
Pranešimai: 7320
Miestas: Kaunas
Ale tu ir atknisai metų senumo postą... :D.
Faktas yra faktas - po kelių mėnesių bildėjimai atsinaujino, bet tai manęs nenustebino, nes buvau perspėtas, kad mazgas pavargęs ir jei bildės vėl reikės rimčiau ten pasikrapštyti, ale dabar prašysiesi pas juos dėl tokios "smulkmės"? Važinėjau važinėjau kol užkniso :), ale kaip tik ir Profannas pasiviešino :), nu ir ... sutvarkė. AČIŪ :).

_________________
Ex Jorgette D12 '91
Ex Brigitte turbo D12 Automatic '99
Mėlynė V6 2.7 Hdi
Paveikslėlis Paveikslėlis


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgs 29 2007, 21:42 
Na skaiciau ,skaiciau ir nutariau uzstoti ACS tvarkiau pas juos savo Xantia , nesikure ant benzino. Sutvarke per pora valandu,dabar vaziuoja puikei , ir nenulupo , kaip kitus nezmoniskai. Zodziu likau patenkinta ju darbu :D


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Spa 16 2007, 13:09 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bir 16 2004, 12:21
Pranešimai: 1656
Miestas: Kaunas
Buvo keli kolegos įmetę savo atliktų darbų kainas ACS'uose, mestelsiu ir aš.

Paskirstymo diržo komplektas 262LT
Vandens siurblys 105LT
Variklio pagalve 105,93LT
Apatine variklio pagalve 32,2 LT
Guolis įtempimo 178,6 LT
Įvorė 3,12 LT
Tarpinė 0,47 Lt
LHM 5,5litro 83.88 Lt
Detalės 10 LT :D
Diržo keitimas 152,54
Pompos keitimas 60 LT
Darbai 4 val. 240 Lt

Prie visko dar PVM'as. Mašina buvo tvarkoma dvi dienas, kol kas viskuo esu labai patenkintas.

_________________
Land Rover Range Rover 3,6 2010
ex XM 98' 2.9 V6 24v LPG APD
ex XM 98' 2,1td APD Break
ex XM 92' 3.0 V6 APD Break


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Spa 16 2007, 14:07 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Geg 23 2006, 18:55
Pranešimai: 5595
Miestas: Kaunas
Aurimas rašė:
LHM 5,5litro

:)
Toks kiekis LHMo eina į visiškai tuščią, t.y. išgręžtą ligi paskutinio lašo sistemą.
Normaliai jo pasikeičia vos truputį virš 4ltr, nes lieka visuose vamzdeliuose, vairo kolonėlėje, HA kelmuose ir pan. Nebent ACS jau pradėjo keisdami LHMą nuorinėti galinius stabdžius, ardyti korektorius ir pan.
Kažkaip panašiau, kad išdūrė. :)
Tegu ir tik ant 20lt, bet visvien... Panašu, kad čia jau tradicinis skaičius, kuris rašomas sąskaitoje kiekvienam klientui, nors ir neatitinka realybės. :roll:


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 60 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2 3 4 Kitas

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 37 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007