WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Bal 16 2024, 15:48

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 136 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 ELLIPSIS 6 7 8 9 10 Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: Lap 07 2013, 08:53 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 01 2006, 13:09
Pranešimai: 2358
Miestas: Vilnius
Uzvakar pasinaudojau viena citroligonines paslauga - padangu permontavimu. Padare gerai, priekaistu neturiu, kaina normali. :wink:

_________________
`89 exBX 14RE,1.9RD,`02 exMazda Demio
`99 exXsara
'06 C5 Kombi HDi 135
'07 Peugot 307 SW HDi 135
AM/FM Canva 278 ASQ Farun JBA 230 - 66


Į viršų
StandartinėParašytas: Sau 15 2014, 13:26 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 11 2007, 19:07
Pranešimai: 10926
Miestas: Kaunas
Dar vienas pačiupinėtas gandas.
Perstatinėjant vairą po kryžmės keitimo, radom nutrauktą dešinės pusės mago valdymo nuo vairo mygtukų šleifą, esantį vairo viduje po Airbag.
Automobilio savininkė teigia, kad prieš posūkio rankenėlės keitimą, mygtukai veikė visi, dabar tik kairieji.
Rankenėlė pakeista iš antro karto, nes po pirmo keitimo gedimas liko toks pats, koks buvo.

Na čia tik šiaip atsiliepimas: nei aš ten lindau, nei tvarkiau konkrečiai tai - mano darbas buvo po savo darbo prie vairo sistemos, pastatyti vairą tiesiai, o defektas pamatytas dar per tarpelį, vos tik atsipalaidavus Airbago varžtus ir atkėlus pagalvę per 5mm, pažiūrėt vidun.
Nieko piktybiško niekam nelinkiu ir nenoriu nieko šmeižti, bet tiesiog, jei skaitote:
"Žmonės iš citroligoninės, pasistenkit geriau kontroliuoti savo mechanikų atliekamų darbų kokybę. Aš pilnai suprantu, kad padarius kliauzą ir sugadinus kliento detalę, niekam nesinori dengti jos (naujo šleifo litavimo ar keitimo su visais mygtukais ar net vairu) iš savo kišenės ir aukoti nemažo darbo laiko uždarbį, bet normaliai tai juk reiktų... Arba žinoti, kaip padaryti nesuplėšant, arba surizikavus ir nepavykus - sutvarkyti, arba nedaryti.
Tiesiog seniau girdėjau vien teigiamus atsiliepimus apie jūsų darbą, lyg ir tikrai žinojau, kur skambinčiau šaukdamasis pagalbos, sugedęs bevaikant į Vilniaus pusę kurį iš savo senų Citrograbelių be įrankių ir dalių susitvarkyt pačiam, o tai gi jau antras tiesioginis Kaune tik mano vieno akis pasiekęs akivaizdaus tyčia palikto broko atvejis."

_________________
Visokių Citroen bėdų remontas ir priežiūra.
C15 RD 89-Kablukas
BX16TGI 91-Lemąnas
ZX 92
P406 2.0HDi 99
Suzuki DR650RSE 96
Ex: 3BX, 2ZX, C5 I, Xantia, Audi 80


Į viršų
StandartinėParašytas: Sau 15 2014, 13:36 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Bal 16 2007, 15:20
Pranešimai: 44
Miestas: Vilnius
tadas1991 rašė:
Dar vienas pačiupinėtas gandas.
Perstatinėjant vairą po kryžmės keitimo, radom nutrauktą dešinės pusės mago valdymo nuo vairo mygtukų šleifą, esantį vairo viduje po Airbag.
Automobilio savininkė teigia, kad prieš posūkio rankenėlės keitimą, mygtukai veikė visi, dabar tik kairieji.
Rankenėlė pakeista iš antro karto, nes po pirmo keitimo gedimas liko toks pats, koks buvo.

Na čia tik šiaip atsiliepimas: nei aš ten lindau, nei tvarkiau konkrečiai tai - mano darbas buvo po savo darbo prie vairo sistemos, pastatyti vairą tiesiai, o defektas pamatytas dar per tarpelį, vos tik atsipalaidavus Airbago varžtus ir atkėlus pagalvę per 5mm, pažiūrėt vidun.
Nieko piktybiško niekam nelinkiu ir nenoriu nieko šmeižti, bet tiesiog, jei skaitote:
"Žmonės iš citroligoninės, pasistenkit geriau kontroliuoti savo mechanikų atliekamų darbų kokybę. Aš pilnai suprantu, kad padarius kliauzą ir sugadinus kliento detalę, niekam nesinori dengti jos (naujo šleifo litavimo ar keitimo su visais mygtukais ar net vairu) iš savo kišenės ir aukoti nemažo darbo laiko uždarbį, bet normaliai tai juk reiktų... Arba žinoti, kaip padaryti nesuplėšant, arba surizikavus ir nepavykus - sutvarkyti, arba nedaryti.
Tiesiog seniau girdėjau vien teigiamus atsiliepimus apie jūsų darbą, lyg ir tikrai žinojau, kur skambinčiau šaukdamasis pagalbos, sugedęs bevaikant į Vilniaus pusę kurį iš savo senų Citrograbelių be įrankių ir dalių susitvarkyt pačiam, o tai gi jau antras tiesioginis Kaune tik mano vieno akis pasiekęs akivaizdaus tyčia palikto broko atvejis."

Man bekeisdami kryžmę taipogi nutraukė dešinės pusės mago valdymo nuo vairo mygtukų šleifą.

_________________
Xantia 1999 berline 1.8 16v


Į viršų
StandartinėParašytas: Bal 29 2014, 13:25 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Lap 02 2005, 21:02
Pranešimai: 2714
Miestas: Vilnius
Nenorėjau rašyt bet.
Nuvariau pupą surasti nusilanksčiusio laido. Surado, sutvarkė. Tačiau stumiant auto į patogesnę priėjimui padėtį, įrėmė į vartų užraktą. Bamperis nubrauktas. Tuomet paprašiau jog surastų dėl ko priešrūkiniai galiniai neina. Nerado. Ištepliojo visą saloną juodai. Ir jam buvo nusispaut, kol Juliui nepasakiau. Tuomet jau išvalė. Kas per požiūris?
O vakar dar radau, jog bagažinės palangės šniūro tvirtinimas nulaužtas. Beardant plastmases. Smulkmenos, bet šlykštu!
Su Julium viskas tvarkoj. Tačiau žmūrikai...

_________________
Real car has hydraulics


Į viršų
StandartinėParašytas: Bal 29 2014, 15:13 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 20 2008, 18:54
Pranešimai: 8943
Miestas: UKMERGE 867082552
Kostas rašė:
Nenorėjau rašyt bet.
Nuvariau pupą surasti nusilanksčiusio laido. Surado, sutvarkė. Tačiau stumiant auto į patogesnę priėjimui padėtį, įrėmė į vartų užraktą. Bamperis nubrauktas. Tuomet paprašiau jog surastų dėl ko priešrūkiniai galiniai neina. Nerado. Ištepliojo visą saloną juodai. Ir jam buvo nusispaut, kol Juliui nepasakiau. Tuomet jau išvalė. Kas per požiūris?
O vakar dar radau, jog bagažinės palangės šniūro tvirtinimas nulaužtas. Beardant plastmases. Smulkmenos, bet šlykštu!
Su Julium viskas tvarkoj. Tačiau žmūrikai...

Tie žmūrikai :) ,daug labai paskutiniu metu bajerių girdžiu apie jų darbą ,jei taip galima pavadint :roll:

_________________
CITROEN NAUDOTOS DALYS
C5 2,0 HDI-2004 ,paskutinis pirmukas :)
Xantia break 00m,2.0HDI ex Grumlino
Xantia break 99m,2,0HDI devil :doom: Red


Į viršų
StandartinėParašytas: Bal 29 2014, 16:11 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 05 2012, 14:25
Pranešimai: 3132
Miestas: Kaunas
Pas mus tai priimta sedant i masina uzsitiest arba rubus persirenkt ir samosaboj rankas nusiplaut.
o zmurikam iskart perdazyt buferi.

_________________
Renault Laguna IIIFL 2k11 2.0i 16V BOSE


Į viršų
StandartinėParašytas: Bal 29 2014, 20:57 
Atsijungęs
Plepys

Užsiregistravo: Bir 24 2009, 15:01
Pranešimai: 3220
Miestas: Kaunas
Na o pas mumis, kolega vakar sugebėjo suskaldyti priekinį stiklą papuikintam BMW E61. Suskilo į didelę žvaigždę. O atsitiko tai nuiminėjant plastmasę nuo priekinės stojkės. Šiandien BMW jau su nauju stiklu, klientas nelabai piktas. Mūsų visos dienos uždarbis - šunim ant uodegos.

Tai va, servise visko pasitaiko. Bet apie teplius tai kita kalba.

_________________
VW Multivan
Xsara
Kabrioletas Reno
Konsultacijų neteikiame ir nuotoliniu būdu neremontuojame.


Į viršų
StandartinėParašytas: Bal 29 2014, 22:47 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 05 2012, 14:25
Pranešimai: 3132
Miestas: Kaunas
na, nelaimingu atsitikimu buna. bet stikla sudauzyt...jis gal traputis pas bmw? mes xm'o dauzem su plaktukais ir nepermusem kol rimciau nepradejom... o as konkreciai kalbu apie salono tepima. o dar jaijgu tamsus veliurinis salonas...tai kaip jaustis poto panelei su baltu sijonuku atsisedus?

_________________
Renault Laguna IIIFL 2k11 2.0i 16V BOSE


Į viršų
StandartinėParašytas: Bal 30 2014, 08:25 
Atsijungęs
Plepys

Užsiregistravo: Bir 24 2009, 15:01
Pranešimai: 3220
Miestas: Kaunas
Na, stiklas trūko ne nuo smūgio, o nuo paspaudimo vienoje vietoje. Manyčiau kad jau buvo jam kažkas negerai, gal įtempimas, gal dar kas. Bet tai pasitaiko visko, ne pirmas stiklas juk.

_________________
VW Multivan
Xsara
Kabrioletas Reno
Konsultacijų neteikiame ir nuotoliniu būdu neremontuojame.


Į viršų
StandartinėParašytas: Bal 30 2014, 10:18 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 05 2012, 14:25
Pranešimai: 3132
Miestas: Kaunas
jaijgu jau nuo itempimo tai viskas aisku...

_________________
Renault Laguna IIIFL 2k11 2.0i 16V BOSE


Į viršų
StandartinėParašytas: Bal 30 2014, 10:47 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 11 2007, 19:07
Pranešimai: 10926
Miestas: Kaunas
saulynas rašė:
Kostas rašė:
Nenorėjau rašyt bet.
Nuvariau pupą surasti nusilanksčiusio laido. Surado, sutvarkė. Tačiau stumiant auto į patogesnę priėjimui padėtį, įrėmė į vartų užraktą. Bamperis nubrauktas. Tuomet paprašiau jog surastų dėl ko priešrūkiniai galiniai neina. Nerado. Ištepliojo visą saloną juodai. Ir jam buvo nusispaut, kol Juliui nepasakiau. Tuomet jau išvalė. Kas per požiūris?
O vakar dar radau, jog bagažinės palangės šniūro tvirtinimas nulaužtas. Beardant plastmases. Smulkmenos, bet šlykštu!
Su Julium viskas tvarkoj. Tačiau žmūrikai...

Tie žmūrikai :) ,daug labai paskutiniu metu bajerių girdžiu apie jų darbą ,jei taip galima pavadint :roll:

Mano tėvukas turi tokiems variantams žodį "peckeliai".
Visko pasitaiko. Pas mane vienas žmogus su C5 išvažinėjo iš kiemo jau atsiėmęs. Buvo žiauriai vėjuota diena, nupūtė vartus. Matytumėt mano veido išraišką, kai metaliniai vartai su didele jėga eina jam į priekinį sparną. Pasiekė, pokštelėjo tiesiai į posūkiuką ir suskaldė ir nukalė stikliuką - sparnas sveikas, veidrodėlis irgi. Nuostolis - keliasdešimt kartų mažesnis nei ukw atveju, bet vistiek buvo sutvarkyta net su savininko siūlymu, kad "nieko tokio, visko pasitaiko...", o ne pasakyta, kad man pofig...

O ukw kolegai siūlyčiau pažiūrėti ir į gerąją pusę - tikriausiai turint priėjimą ir iš vidaus, ir iš išorės, tapo daug lengviau nulupti tą plastmasę :D

_________________
Visokių Citroen bėdų remontas ir priežiūra.
C15 RD 89-Kablukas
BX16TGI 91-Lemąnas
ZX 92
P406 2.0HDi 99
Suzuki DR650RSE 96
Ex: 3BX, 2ZX, C5 I, Xantia, Audi 80


Į viršų
StandartinėParašytas: Bir 17 2014, 10:51 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Bir 17 2014, 10:04
Pranešimai: 36
Sveiki. Po daug skaitymo internete praleisto laiko, draugų prieštaringų nuomonių išgirdęs, vis dėl to ryžausi nusipirkti Xantia. Reiktu man ja nuvežti į servisą arba į garažą pas meistriuką, kad pažiūrėtu ką aš čia gavau. Jeigu reiktu pataisytu kas būtina, kad patartu vaikiškais (nes kol kas žinių 0 apie mašinas) klausimais. Geriausiai butu Vilniuje, o iš bėdos dar į Ukmergės puse grįžtu, kai kažko prireikia gyvenime. Mano akiai šiuo metu tepalas bėga iš variklio (yra pora variantu dėl ko), reiktu LHM pildyti (pagal nuotraukas spėju matytas internete), bet neskubu, nes gal reiktu ten viską praplauti pakeisti kai nauja mašina? Žodžiu dar visokių smulkmenų yra negerų, bet važiavimui netrukdančiu. Planuoju pats žingsnis po žingsnio rankas bandyti kišti prie jos ir mokytis. Bet pradžiai norėtųsi, kad tiesios rankos prisiliestu. Tad pasiskaitęs čia, galima išvada daryti, jog Citroligoninė būtu geriausia išeitis - man? Ar dar gal kas yra? Man truputi nepatinka tie nauji neigiami įrašai apie ją. O šiai dienai mane apgauti būtų lengva :roll:

_________________
Xantia 96m. 1.9 SD.


Į viršų
StandartinėParašytas: Bir 17 2014, 11:55 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 11 2007, 19:07
Pranešimai: 10926
Miestas: Kaunas
Kapadonis rašė:
Sveiki. Po daug skaitymo internete praleisto laiko, draugų prieštaringų nuomonių išgirdęs, vis dėl to ryžausi nusipirkti Xantia. Reiktu man ja nuvežti į servisą arba į garažą pas meistriuką, kad pažiūrėtu ką aš čia gavau. Jeigu reiktu pataisytu kas būtina, kad patartu vaikiškais (nes kol kas žinių 0 apie mašinas) klausimais. Geriausiai butu Vilniuje, o iš bėdos dar į Ukmergės puse grįžtu, kai kažko prireikia gyvenime. Mano akiai šiuo metu tepalas bėga iš variklio (yra pora variantu dėl ko), reiktu LHM pildyti (pagal nuotraukas spėju matytas internete), bet neskubu, nes gal reiktu ten viską praplauti pakeisti kai nauja mašina? Žodžiu dar visokių smulkmenų yra negerų, bet važiavimui netrukdančiu. Planuoju pats žingsnis po žingsnio rankas bandyti kišti prie jos ir mokytis. Bet pradžiai norėtųsi, kad tiesios rankos prisiliestu. Tad pasiskaitęs čia, galima išvada daryti, jog Citroligoninė būtu geriausia išeitis - man? Ar dar gal kas yra? Man truputi nepatinka tie nauji neigiami įrašai apie ją. O šiai dienai mane apgauti būtų lengva :roll:

Jeigu į Ukmergės pusę, tai gal saulynui iš forumo pasiskambink - mažu apsiims kažkiek prie Xsiūšos padirbėt. Bent jau žinotum, kad nepridarys :)

_________________
Visokių Citroen bėdų remontas ir priežiūra.
C15 RD 89-Kablukas
BX16TGI 91-Lemąnas
ZX 92
P406 2.0HDi 99
Suzuki DR650RSE 96
Ex: 3BX, 2ZX, C5 I, Xantia, Audi 80


Į viršų
StandartinėParašytas: Bir 17 2014, 12:07 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 20 2008, 18:54
Pranešimai: 8943
Miestas: UKMERGE 867082552
Kapadonis rašė:
Sveiki. Po daug skaitymo internete praleisto laiko, draugų prieštaringų nuomonių išgirdęs, vis dėl to ryžausi nusipirkti Xantia. Reiktu man ja nuvežti į servisą arba į garažą pas meistriuką, kad pažiūrėtu ką aš čia gavau. Jeigu reiktu pataisytu kas būtina, kad patartu vaikiškais (nes kol kas žinių 0 apie mašinas) klausimais. Geriausiai butu Vilniuje, o iš bėdos dar į Ukmergės puse grįžtu, kai kažko prireikia gyvenime. Mano akiai šiuo metu tepalas bėga iš variklio (yra pora variantu dėl ko), reiktu LHM pildyti (pagal nuotraukas spėju matytas internete), bet neskubu, nes gal reiktu ten viską praplauti pakeisti kai nauja mašina? Žodžiu dar visokių smulkmenų yra negerų, bet važiavimui netrukdančiu. Planuoju pats žingsnis po žingsnio rankas bandyti kišti prie jos ir mokytis. Bet pradžiai norėtųsi, kad tiesios rankos prisiliestu. Tad pasiskaitęs čia, galima išvada daryti, jog Citroligoninė būtu geriausia išeitis - man? Ar dar gal kas yra? Man truputi nepatinka tie nauji neigiami įrašai apie ją. O šiai dienai mane apgauti būtų lengva :roll:

Čia tą raudoną paėmei ?

_________________
CITROEN NAUDOTOS DALYS
C5 2,0 HDI-2004 ,paskutinis pirmukas :)
Xantia break 00m,2.0HDI ex Grumlino
Xantia break 99m,2,0HDI devil :doom: Red


Į viršų
StandartinėParašytas: Bir 17 2014, 14:10 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Bir 17 2014, 10:04
Pranešimai: 36
saulynas rašė:
Kapadonis rašė:
Sveiki. Po daug skaitymo internete praleisto laiko, draugų prieštaringų nuomonių išgirdęs, vis dėl to ryžausi nusipirkti Xantia. Reiktu man ja nuvežti į servisą arba į garažą pas meistriuką, kad pažiūrėtu ką aš čia gavau. Jeigu reiktu pataisytu kas būtina, kad patartu vaikiškais (nes kol kas žinių 0 apie mašinas) klausimais. Geriausiai butu Vilniuje, o iš bėdos dar į Ukmergės puse grįžtu, kai kažko prireikia gyvenime. Mano akiai šiuo metu tepalas bėga iš variklio (yra pora variantu dėl ko), reiktu LHM pildyti (pagal nuotraukas spėju matytas internete), bet neskubu, nes gal reiktu ten viską praplauti pakeisti kai nauja mašina? Žodžiu dar visokių smulkmenų yra negerų, bet važiavimui netrukdančiu. Planuoju pats žingsnis po žingsnio rankas bandyti kišti prie jos ir mokytis. Bet pradžiai norėtųsi, kad tiesios rankos prisiliestu. Tad pasiskaitęs čia, galima išvada daryti, jog Citroligoninė būtu geriausia išeitis - man? Ar dar gal kas yra? Man truputi nepatinka tie nauji neigiami įrašai apie ją. O šiai dienai mane apgauti būtų lengva :roll:

Čia tą raudoną paėmei ?

Žalia :mrgreen:

_________________
Xantia 96m. 1.9 SD.


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 136 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 ELLIPSIS 6 7 8 9 10 Kitas

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 8 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007