WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Bal 29 2024, 02:54

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 136 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2 3 4 5 ELLIPSIS 10 Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgs 25 2006, 15:41 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgs 09 2006, 19:34
Pranešimai: 33
Miestas: Vilnius
Saulius rašė:
Stai as ir po citroligonines. Na, ka, kaip iprasta teko Juliaus truputi palaukti, nes pakeliui i darba uzsuko kazkokiu daliu nupirkti, bet uzvarem masina ant duobes, isoko jis i ta duobe net nepersirenges, ir per 10 min. pareguliavo auksti, patepe, masinos galas pradejo kilnotis kaip priklauso. Palinkejo laimingo kelio ir pinigu neeme.
Eilini karta pagarba.




sventa teisybe. julius saunuolis. as atvaziaviau pasikonsultuoti, jis viska mete ir skyre tiek laiko, kiek as klausinejau visokiu smulkmenu - detaliu. ir nepradejo - taip, sita keisti, ana pakeisti, ta isardyti...


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgs 28 2006, 19:38 
Atsijungęs
Pastovusis

Užsiregistravo: Kov 09 2004, 22:22
Pranešimai: 119
Miestas: Vilnius
Aš nuvariau Juliui savo XM-ui pakeisti tarpinę po galvute, tai pilnas kiemas sergančių CITRINŲ, eilė darbui 10 dienų, tai dar vienas rodiklis, kad žmogus gerai ir normaliomis kainomis daro.Už darbą su detalėmis paprašė apie 350-400 lietuviškų, kur PA Žalgirio g. užgiedojo apie 600 lietuviškų ir sakė savaitę remontuos. Šiaip Juliaus šeimą pažįstu tai šeima yra rami ir nuoširdi (nervai išoperuoti).


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgs 28 2006, 21:49 
Didelis dėkui Juliui, už nuolatines konsultacijas, negailint laiko. :D
:42:


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgs 29 2006, 09:31 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgs 12 2005, 12:11
Pranešimai: 77
Miestas: Vilnius
Mano didziausias nusiskundimas po keliu kartu apsilankymo: po sferu tikrinimo/pumpavimo nedapilta LHM iki reikiamo lygio. Gerai, kad 1 litra atsargos su savim turejau.
Is smulkmenu: skudurai ir nevisai skudurai kartais is masinos dingsta... bet pagalvojus, gi negaila geriems zmonems. Tegu tvarka palaiko pas save!

_________________
Citroen Xsara 1.8i 66kw (negrynaveislė žalia varlė) ...


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgs 29 2006, 10:03 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgp 11 2004, 15:38
Pranešimai: 2045
Miestas: Vilnius
Man irgi buvo taip kad po apsilankymo pas juos pastebejau kad truksta LHM, nuvaziuoju su pretenzijom. Julius paprase atidaryt kapota, pamatuot LHM. Pasirode, kad viskas normaliai LHM vos ne per daug.
Taip ir nesupratau kame kampas buvo. Gal ratais susuktais ir rankiniu uztrautu matavau, gal masina nelygiai stovejo :oops:

_________________
Saulius
Xsara Picasso '00 1.8 LPG (Debesėlis)
Vilnius


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Spa 01 2006, 21:32 
Atsijungęs
Pastovusis

Užsiregistravo: Rgp 09 2006, 08:26
Pranešimai: 184
Miestas: Vilnius
Man irgi citroligoninej buvo nuotykis - nuvariau tvarkyti motoriuka, grįžau - galvoju pažiuresiu bent po kapotu - o ten akumuliatorius mėlynas vietoj balto. Teko atgal važiuoti atsikeisti, nes mano akumuliatorių buvo palikę krauti, o mėlyną įdėjo laikinai, kad iš bokso išvaryti.
Iš visų sevisų, kuriuose tvarkiau savo automobilius (Kemi, Tanagra, Martonas, Ausegra), šis servisas man labiausiai patiko dėl kainų (man jos tikrai nėra didelės) ir bendravimo su klientais.


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Spa 02 2006, 19:33 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Vas 09 2004, 12:39
Pranešimai: 29
Miestas: Vilnius
limedo rašė:
Julius, Martynas, Audrius, viskas ok su jais. Su tais reguliavimais Julius saunuolis, man irgi pakele masina nemokamai :)
Visi man yra kazka keite dare ir t.t.
Tai nepasakyciau, kad bendra kultura ten yra gera kai palieki masina su daug smulkiu ir ne visai smulkiu darbeliu... Kazkas vis buna pamirstama. Viena karta ant slegio reguliatoriaus slegio nuleidimo voztuvo radau rakta. (Parvaziaves namo (!)) Langa vasara man keite bene 5ki "specai", vienas moka knapsiuka nuimti, kitas moka vazrstus atsukti, vienas moka langa istatyti, kitas zino kad tas kuris moka istate nekaip, nes langas issoko is remo... Zodziu, "remontas" truko valanda su virsum, plius telefonu taremes kad issiurbliuos senuosius stiklus is dureliu ir salono (buvo isdauztas stiklas), tai pasake "-Musu siurblys labai silpnas, neiseis issiusrbt", paeme is manes 45Lt vietoj sutartu 50Lt ir isvaziavau, reziume tvarkytis po to turejau pats nes barskejo durelese stiklai, o salonas ju tiersiog pilnas buvo. O tas langas toks auksinis man tapo, nes as jos dar per visur ieskojau, nes jie jo neturejo, bet kai atvaziavau tai turejo bent kokius tris ir sake "kas tau sake, kad neturejom?".
Kita istorija buvo kai as atvaziavau tenai pasitikrinti stabdziu,nes kaito priekiniai diskai, viskas jiems ten labai gerai buvo, bet dirbo ne pats Julius, Martynas ar Audrius, o "padejejai". Tai kai jis man uzverzinejo rata tai supratau apie ju kai kuriu "padejeju" kultura technine: rata uzverzinejo belenkaip, ne kryzmai, o viena palei kita varztus susuko ir " Gerai, vaziuok". O kai palieki masina dienai, tepalu keitimui, pakabos tikrinimui, sferu tikrinimui ir t.t. tai kaip manot, kiek zmoniu prie jos prisiliecia ? vienas paliko kazkam kitam nes skamba telefonas kazkas kazka prisuko, kazkas kazko neprisuko, kas keite tepalus, kas filtra, o kazkas seip kazka.
Per daug jie darbais uzsiverte, del to kencia kokybe.
Bet bet kuriuo atveju reiks keisti tepalus, filtrus, greiciu dezej tepalus, varysiu tenai. Stabdzius patikrinti reiktu, bet kad jie stendo neturi :/


Deja jusu pamastymai apie tai kaip mes dirbam banda klaidingi, niekad to debuvo ir artimiausiu metu konvejerio neplanuojam paleist :D


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Spa 03 2006, 20:23 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Vas 09 2004, 12:39
Pranešimai: 29
Miestas: Vilnius
Das_Boot rašė:
Saulius rašė:
Cia lenkijoj kaip tik tarp manes, Juliaus ir Vikio prie alaus :butel: :alus: pokalbis buvo apie autoservizu versla. Aisku is manes verslo konsultantas prastas, taciau manau, kad Juliaus poziuris i si darba tikrai teisingas ir atsakingas. Jei taip ir toliau bus, tai taps tokiu servizu i kuri zmones vaziuos remontuotis kokybiskai, o ne pigiai.


Juliau, cia tau uzuominos, kur link galima ir reikia progresuoti! O del to, kad si istaiga turi potencialo, manau, nesigyncysim. Tik daugiau tvarkos ir atsakomybes noretusi.


Ok. :)


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Spa 04 2006, 19:42 
Saunuoliai siaip vyriokai, matosi, kad stengiasi, bet reiketu jiems ta "uki" apsitvarkyti. Jau 5 savaite laukiu, kada varikliuka pakeis. Isrinko per pusdieni, bet sudet niekaip nesugeba. Tai su senais uzsakymais nespeja, tai keltuvas uzluzo ir detaliu negauna. Bent bendraut malonu, kai paskambini, nesiuntineja:) o darba ivertinsim po remonto. Bet prasiplest "garaziuka" tikrai reiketu. Beje, kaip ten su kebulo darbais? Apsimoka ten rudis tvarkytis?


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Spa 09 2006, 21:37 
Atsijungęs
Pastovusis

Užsiregistravo: Kov 09 2004, 22:22
Pranešimai: 119
Miestas: Vilnius
Tai va citriniečiai. Pakeitė man Juliaus chebra tarpinę po galvute, nušlifavo, suvirino ir prišlifavo išmetimo kolektorių, pakeitė tris nulūžusias špylkas, žiedą, įsiurbimo, išmetimo tarpines, žvakes,centrinį, kuris streikavo pusę metų, pakeitė stabilizatoriaus traukę, antgalį ir pripūtė galinio rato padangą :P , sumokėjau 670 litų. Po remonto atidariau kapotą, tai joklių minusų ar pastabų neradau.
Kaip jums kaina. Mano nuomone tai visai prieinama dabar mano xm+ :ride:


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Spa 30 2006, 21:52 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgs 09 2006, 19:34
Pranešimai: 33
Miestas: Vilnius
valio valio citroligoniams. Triskart valio. Apie Julliu ir Ko galiu kalbeti tik gerai. Buvau siandien pas juos, ir ten paziurejo, ir ta patvarke - viska, ko prasiau. Vaziavau ir vaziuosiu tik pas juos.
Tik kazkokie zalciai smelio pripyle ant kelio, vaziuoji kaip per karjera, vos neuzklimpau. Skersa mano braske vaziavo :( :( nagus apkapoti uz toki "gera" darba - smeli ispyle ir toliau zinokites...

p.s. ar matet, kokie grazus techninio aptarnavimo pasai ? :)


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Spa 31 2006, 09:17 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgs 09 2006, 19:34
Pranešimai: 33
Miestas: Vilnius
shaltupys rašė:
Tas keliukas link Citroligoninės turi labai didelį privalumą: patikrina hidraulikos "minkštumą" ir šiaip visas traukes bei šarnyrus :lol: :wink:



zmogau, matyt, senokai tuo keliuku vaziavai. kai buvo duobes, kupstai - is tiesu patikrindavo vaziuokle. o dabar ten smelis ispiltas, purus smelis, supranti, kaip smelio dezej. NEzinau ka jis gali patikrinti... nebent prilisti visur kur tik imanoma...


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lap 05 2006, 16:54 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgs 09 2006, 19:34
Pranešimai: 33
Miestas: Vilnius
donatas xm rašė:
Smelio dabar ten kaip kokioj Sacharos dykumoj :D Bet as ji su savo XM sekmingai iveikiau.Vis gi Citroen.
Isplove aukscio korektorius,pakeite LHM.Ir normaliai,neturiu pretenziju.Dabar ir vaziuoja minksciau,ir kilnojasi geriau.Ka ir bepridursi-saunuoliai vyrai.



vis dar sachara? nieko sau... vienok ispylusieji ta smeli galetu pasirupinti ir atlikti darba iki galo. nesmagu, kai to smelio prilenda kone, atleiskite, i.....


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lap 05 2006, 19:50 
Atsijungęs
Pastovusis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgs 06 2004, 12:34
Pranešimai: 83
Miestas: Vilnius
Esu šiaip gan dažnas Citroligoninės klientas. Kas man ten patinka:
1) Malonūs žmonės, ypač - Julius ir Audrius, taip pat ir abu dažytojai, nors jie ir kaip ir nesiskaito Citroligoninės dalimi
2) Nereikia būnant servise klausyti russkoe radijo ir rusiško mato. Vien tai yra fenomenas :)
3) Dėl detalių kainų problemų nebuvo, nors labai aktyviai jų ir nesekiau.
4) Kokių nors smulkmenų (to nepriveržė, tą pamiršo ar nepabaigė) pasitaiko visur, labai sveika prieš atsiimant mašiną paprašyti dėl visa ko viską susižiūrėti ir susakyti. Pagaliau, jeigu kas nors stringa - tikrai visada priima vėl atvažiuoti ir neapsimeta, kad jie čia nė prie ko.

Žodžiu, visko pasitaiko, bet iš esmės man ten patinka. Vienintelė problema - tai palikus mašiną išvažiuoti į miestą ar grįžti atgal iš miesto. Čia tai tikrai pyyyyyypt.

_________________
C4 Grand Picasso, 2L dyzelis, 2011
Vilnius


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lap 10 2006, 21:15 
Xzibit rašė:
Pataise man tai gerai tik vyrai svaros galetu prisiziureti mano abi priekines veliuro sedynes isdirbo su "svaria" specura darbu patenkintas tik svara galetu pasiziuret


kadangi "tepaluotu" antspaudu ir as buvau gaves net ant stabdziu disku, ant kuriu tikrai tepalas yra nepageidaujamas, bei kapoto, sparnu ir pan., nuo kuriu be valymo prieminiu taip paprastai nenusiplauna, vairo ir t.t ir t.t. KILO IDEJA IR PASIULYMAS ligoninei :)
Juliau - prisuk kokia DIDESNE pasto dezute su spynele pas save ant sienos praeinamoj vietoj. UZRASAS "Svaros palaikymui :D Jusu citrinkom". Na ar kazkas panasaus. Duok sazines priesaika, kad turinys tik tam ir bus naudojamas.
As pilnai suprantu, kad chemija ir visi pribumbasai gal ir ne ligonines kisenei (juo labiau su tokiomis remonto kainomis :wink: ) Bet tai gali buti iseitis nusipirkti is surinktu lesu valiklius nuo tepalu, polietileninius sedyniu uzklotus, pirstinems darbui (jei norit galit dirbti ir be ju - tada valikliu rankoms), skudureliams nuvalymui ar pavalymui ar pan. Trumpiau - papildomos lesos tau, kad musu auto is taves isvaziuotu svaresnes.

O MES GERBIAMIEJI PONAI KLIENTAI !!!! busime egoistiskai geranoriski ir po remontuku galetumem ten padeti bent po "zydruosius lakunus", nes kitaip kils remontu kainos :D, svaros labui. Egoistiski, nes desim pinigus savo labui (juk malonu gauti svaria auto), geranoriski - kuo daugiau padesi tuo geresniu dalyku bus, kuriu del musu paciu kisenes Ligonine negali leisti sau isigyti arba ju neisigyja.
Daugelis cia rase, kad kainos geros... tai jei jau sutaupem remontui kokiu pora simtiniu remontuodami savo auto Ligonineje - na negi suplones pinigine nuo kupiuros vienos ar kitos ????
Va kiek daug prirasiau :D


Į viršų
   
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 136 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2 3 4 5 ELLIPSIS 10 Kitas

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 53 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007