WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Bal 20 2024, 06:37

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 136 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 ELLIPSIS 10 Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: Gru 23 2008, 08:56 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 12 2004, 19:29
Pranešimai: 7320
Miestas: Kaunas
Vakar mano naujoji-senoji Brigitte, po smagaus besivėžinimo po Vilnių, tiesiog ėmė ir sugedo prie pat Katedros aikštės :(. Pabiro kažkas kuro siurblyje. Baisioniškai didelis ačiū Juliui, kad parvilko mane Kaunan.

_________________
Ex Jorgette D12 '91
Ex Brigitte turbo D12 Automatic '99
Mėlynė V6 2.7 Hdi
Paveikslėlis Paveikslėlis


Į viršų
StandartinėParašytas: Gru 23 2008, 15:39 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bir 14 2004, 14:47
Pranešimai: 1045
Miestas: Vilnius
Užuojauta Mindaugai, kiek šian Julius papasakojo, pas tavy ten Lucas jelektroninis. Reik tikėtis nieko rimto, gal koks laidžiokas nulūžo :roll:

Ai beje - didelis dėkui Juliui už antrą sykį perrinktą vairo kolonkę, tikiuosi šį kartą ilgam :labas:

_________________
Pole
Toyota Avensis 1.8 CVT Luxury 10'
XM 2.1 TD 91' mėtosi kažkur...niekam nereikia?


Į viršų
StandartinėParašytas: Gru 23 2008, 20:58 
Baisingas dėkui Juliui ir Kasparui, kad nepasididžiavo pakeisti mano gulbelės variklio ir pavarų dėžės alyvą! :D
Šaunuoliai!


Į viršų
   
StandartinėParašytas: Sau 14 2009, 16:03 
Meistriukai touj ligonineij liuks, visada patars ir pagal galimybes suremontuos, tik viena beda ... reik juos ikalbineti kad apsiimtu Activa taisyt :taip: , nu nelabai jie jas myli del aikstingo vaziuokles charakterio.

8)


Į viršų
   
StandartinėParašytas: Vas 11 2009, 21:59 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bir 14 2004, 14:47
Pranešimai: 1045
Miestas: Vilnius
Protingas laikotarpis per kurį citroligoninė galėjo ir manau turėjo prisiimti atsakomybę už savo nekokybiškai atliktus darbus, manau pasibaigė todėl jaučiu pareigą informaciją patalpinti ir šiame skyriuje. Platesnis istorijos aprašymas guli čia: viewtopic.php?f=21&t=13655&start=30&st=0&sk=t&sd=a
Iš tikro nuoširdžiai gaila, kad viskas pakrypo tokia linkme. Kai man buvo pažadėta kad bus gražinta bent dalis pinigų už netinkamai atliktą remontą - dar turėjau slaptos vilties kad ši įstaiga turi taip retai mūsuose sutinkamą "garbės kodeksą", deja... :( Na ka gi - tikrai ne bereikalingai išleistų pinigų ar laiko gaila, bet gaila kad nebegalėsiu pasitikėti tais kuriais iki šiol pasitikėjau. Iki šiol vyrų padarytas kliauzas (nesuvaržytos turbosistemos šlangos, nepriveržta vairo kolonėlė, neprisuktas kronšteinas laikantis stabdžių šlangelę ir pan smulkmenos) laikiau nereikšmingomis klaidomis - nu kuris iš mūsų neklysta ar ne? Bet visa tai dabar žiūrint rodo į nepakankamą darbuotojų atidumą savo darbui - o už tai jau atsako vadovas. O gal aš per didelis idealistas, kam šiais laikais rūpi tokios nesamonės kaip kliento nuomonė bei firmos geras vardas :? Bet yra toks dėsnis, kad vienas patenkintas klientas atveda vidutiniškai 3 naujus, o vienas nepatenkintas atbaido vidutiniškai 10. Matematika lyg ir paprasta :roll:

_________________
Pole
Toyota Avensis 1.8 CVT Luxury 10'
XM 2.1 TD 91' mėtosi kažkur...niekam nereikia?


Į viršų
StandartinėParašytas: Vas 12 2009, 13:13 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 01 2006, 13:09
Pranešimai: 2358
Miestas: Vilnius
:shock: 8) Nu, nu, tu matai, kaip buna ... :roll: :?

_________________
`89 exBX 14RE,1.9RD,`02 exMazda Demio
`99 exXsara
'06 C5 Kombi HDi 135
'07 Peugot 307 SW HDi 135
AM/FM Canva 278 ASQ Farun JBA 230 - 66


Į viršų
StandartinėParašytas: Vas 12 2009, 14:14 
Atsijungęs
skelbimai
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 26 2006, 07:50
Pranešimai: 2699
Miestas: Vilnius
Sia Poles istorija zinau.
Kaip zinia, medalis turi dvi puses.
I kazkokius aiskinimus nesileisiu, bet ...
Tikiuosi, kad Julius atsakys kas, kaip ir kodel.

_________________
#333
Šiame poste išsakyta autoriaus nuomonė dažniausiai nesutampa su skaitytojo nuomone.


Į viršų
StandartinėParašytas: Vas 12 2009, 14:25 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 06 2004, 10:18
Pranešimai: 2355
Miestas: Vilnius
o kokia paskutinio posto prasme? nes Poles istorija zino visi kas cia skaito(ir ne tik)!

_________________
Paulius
mob. 8-610 39922


Į viršų
StandartinėParašytas: Vas 12 2009, 17:32 
Atsijungęs
Pastovusis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Lap 25 2007, 13:00
Pranešimai: 100
Miestas: Vilnius
Nenoriu but saliskas nei vienai pusiai,suprantama,kad su Poles automobilio remontu ivyko toks jau labai negeras dalykas,kuris tikrai citroligoninei uztrauke tamse deme,bet neriaike pamirst ir geru jos atliktu darbu,pagalbos istiestos rankos,laiku duoto“ validolio“kai Jusu brangejai ar brangejem skaudedavo sirdele :D as pavyzdziui irgi lankydavausi,aisku rimtu ligu nebuvo tfu,tfu,kad neprisikalbejus,pretenziju iems neturejau nei karto, nei del darbu ,nei del kainos, gal koks kenkejas :2: i ligonine isidarbino pvz.golf klubo narys :lol: ir dabar diversijas daro :lol:


Į viršų
StandartinėParašytas: Vas 13 2009, 11:33 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 01 2006, 13:09
Pranešimai: 2358
Miestas: Vilnius
Jei net medicina ne visagale, klysta, tai Citroligonine - ne isimtis. Visko pasitaiko... :wink:

_________________
`89 exBX 14RE,1.9RD,`02 exMazda Demio
`99 exXsara
'06 C5 Kombi HDi 135
'07 Peugot 307 SW HDi 135
AM/FM Canva 278 ASQ Farun JBA 230 - 66


Į viršų
StandartinėParašytas: Vas 13 2009, 12:14 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Spa 08 2007, 10:37
Pranešimai: 541
Miestas: Kaunas
bardakasbx rašė:
Jei net medicina ne visagale, klysta, tai Citroligonine - ne isimtis. Visko pasitaiko... :wink:

Klysti ir vogti iš kliento dalis nėra tas pats ;)

_________________
<< C8 2.2 HDi '06
Ford Mondeo Turnier 1.6 TDCi '12
Renault Grand Scenic 2.0T '07


Į viršų
StandartinėParašytas: Vas 13 2009, 21:26 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Geg 23 2006, 18:55
Pranešimai: 5595
Miestas: Kaunas
s-igi-s rašė:
Klysti ir vogti iš kliento dalis nėra tas pats ;)
Neįvardinčiau turbūt to teisme iš minimo citromorgo pozicijų tiesiogine sąmoninga vagyste; taip vyko, bet dalys juk buvo sudedamos visvien kažkiek veikiančios "senos bet geros", o ne žinomai mirusios :) .

Bet bendrame plane tokių veiksmų kitaip identifikuoti neina. Dingo ir atraminės šaibos iš po kolonėlės, ir nauja plastikinė liniuotės įvorė, ir apytiesė liniuotė, ir traukių apsaugos, ir nesulaužyta liniuotės prispaudėjo spyruoklė, ir sausas reduktorius (už kurio perrinkimą visvien Polei teko vėl susimokėti), ir netgi sveika traukė su savo apsauga, ir dar jėgos cilindras su pakeistais sailentais. Daugoka, mle.
T.y. po kelių apsilankymų pas "meistrus", buvo išvogtas ir pakeistas į konteinerinį praktiškai visas vairo kolonėlės mechanizmas.
Eina šarai ant jau išdarbinto Kasparo,bet negi klientams nuo to lengviau?...
Čia jau tektų laukti Juliaus jei ne šiaip atsibašliavimų, tai bent atsibašliavimų su atsiprašymais. O ne kapų tylos.


Į viršų
StandartinėParašytas: Vas 13 2009, 22:59 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 06 2004, 10:18
Pranešimai: 2355
Miestas: Vilnius
kad kiek girdejau kasparas pats isejo, o ne isdarbijo ji. o sarus ant kazko versti reikia juk. aisku, nesakau kad kasparas superinis darbuotojas, bet citromorgo valdziai jis tinkamas buvo.

_________________
Paulius
mob. 8-610 39922


Į viršų
StandartinėParašytas: Vas 13 2009, 23:19 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bir 14 2004, 14:47
Pranešimai: 1045
Miestas: Vilnius
Hmm.. aš tai atvirai likau nieko nesupratęs :? Kai nuvažiavau su pretenzijom - lyg niekas su manim ir nesiginčyjo kad šūdas gavosi. Net tiesiai šviesiai buvo Juliaus pasakyta kad kolonėlė įdėta "nuo žemės" nieko jai nedarant. Kodėl taip buvo padaryta - nė nesupratau. Man kažkaip atrodo lyg nereiktų servisui aiškinti, kad dėti prastesnes detales nei jos yra mašinoj aš nepageidauju, nu bet.. Pasakiau tiesiai šviesiai dėl ko pykstu ir kiek man tai pridarė papildomų rūpesčių, man buvo pažadėta apamastyti kiek jie sutiks kompensuoti ir paskambinti.
Nu bet dabar jau smirdėt visa tai pradeda - skambučio pusantros savaitės nesulaukiau, aš manau kad tokiam klausimui užtenka ir vienos dienos. Į šiuos komentarus forume taip pat jokios reakcijos ir netikiu kad Julius apie šiuos staripsnius nieko nežino :? Tai ką dabar galvoti? Klysti tai aišku žmogiška, nu bet vengti atsakomybės už savo ar savo pavaldinių klaidas tai jau žema.
Nafik jei jau šitaip situacija dėliojasi - nereik man jokių kompensacijų. Gal kas galvoja kad aš čia bangas kelių dėl kelių sotnių litų, jau kaip nors užsidirbsiu aš tuos litus, nenubiednėsiu. Man abydna kad žmonės taip dėl litų savigarbą praranda. Tiek to -jei vis dėl to Citroligoninė persigalvos, manau gražu būtų jei tą sumą, kurią pati manys tinkama, pervestu arba į klubo sąskaitą arba paaukotu sergantiems vaikams. Aš šią tema iš savo pusės laikau baigta be jokių pykčių. Kiekvienas renkasi kas jam svarbiau...

_________________
Pole
Toyota Avensis 1.8 CVT Luxury 10'
XM 2.1 TD 91' mėtosi kažkur...niekam nereikia?


Į viršų
StandartinėParašytas: Vas 24 2009, 21:08 
Sveiki, ziuriu buvo labai ispletota sita tema, POLE jei isties jauti kazkokia nuoskauda del konkreciai mano atliktu darbu, gali uzsukti i mano naujai atidaryta servisa Vilniuje (mob. 860220694) ir tikrai padesiu kuo galesiu. Kalbos apie tai, kad buvau isspirtas is darbo yra visiska nesamone, nes buvo iseita savanoriskai. Is esmes tikrai nesijauciu kaltas sitoje situacijoje, nes buvau samdomas darbuotojas ir dejau detales, kurias man duodavo vadovybe, taigi ir atsakyti uz nuostolius turetu CITROLIGONINES savininkai. Bet is pagarbos tau, tikrai padesiu sitoj bedoj,bei ateinanciose bedose.Jei tik noresi.


Paskutinį kartą redagavo 1 Kasparas. Iš viso redaguota 0 kartus.

Į viršų
   
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 136 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 ELLIPSIS 10 Kitas

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 22 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007