WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Kov 28 2024, 12:30

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 28 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Panevėžy pildo sferas
StandartinėParašytas: Gru 09 2010, 00:11 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Rgp 18 2009, 10:17
Pranešimai: 397
Miestas: Pnevėžys - Kaunas
Nu idomu kaip ten Skruzdėliuke tas kiauras sferas užpildė... Juozas man irgi pildė. Pakeitė 2 mirusias sferas. Tik ten aš jokios suktybės neįmačiau. Išsuko tas sferas ir dar man prieš akis LHM iš jų išpylė. Ir paaiškino iš kur tas LHM jose... Tiek, kad už dėvėtas sferas 90 lt daugoka. Skruzdėliuke aptarnavimas aukštos kokybės, nieko nesakau. Bet kad kainos pas juos normalios tai jau nereikia pasakot. Šiaip turiu ką papasakot iš neigiamos pusės apie tą servisą, bet gal pasilaikysiu sau, nenoriu antikreklamų daryti[/quote]
Klausimas ,is kur paemet 90lt,man 2 pakeite + visas issuko ant stendo patikrino,susuko atgal ,pareguliavo auksti galo,sumokejau 70 litu :D ,o gal as antra karta buves VIP klientu pasidariau :lol:[/quote]

A velnias jį ten supras pagal ką jis tuos įkainius nustato. Aš šiais metais, balandžio mėnesį, už 2 hiroakumuliacines sferas pas Juozą sumokėjau po 90 lt. Ir už kitų sferų tikrinimą ir pildymą po 30 lt viso palikau 300 lt. Gal jūs anksčiau buvot pas Juozą? Nes kiek žinau seniau pigiau jos kainuodavo pas jį

_________________
Xantia 1,9 TD 97 m.
Toyota Avensis Verso 03 m. 2,0 D4D


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Panevėžy pildo sferas
StandartinėParašytas: Gru 09 2010, 09:53 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 20 2008, 18:54
Pranešimai: 8943
Miestas: UKMERGE 867082552
Awriux rašė:
Nu idomu kaip ten Skruzdėliuke tas kiauras sferas užpildė... Juozas man irgi pildė. Pakeitė 2 mirusias sferas. Tik ten aš jokios suktybės neįmačiau. Išsuko tas sferas ir dar man prieš akis LHM iš jų išpylė. Ir paaiškino iš kur tas LHM jose... Tiek, kad už dėvėtas sferas 90 lt daugoka. Skruzdėliuke aptarnavimas aukštos kokybės, nieko nesakau. Bet kad kainos pas juos normalios tai jau nereikia pasakot. Šiaip turiu ką papasakot iš neigiamos pusės apie tą servisą, bet gal pasilaikysiu sau, nenoriu antikreklamų daryti

Klausimas ,is kur paemet 90lt,man 2 pakeite + visas issuko ant stendo patikrino,susuko atgal ,pareguliavo auksti galo,sumokejau 70 litu :D ,o gal as antra karta buves VIP klientu pasidariau :lol:[/quote]

A velnias jį ten supras pagal ką jis tuos įkainius nustato. Aš šiais metais, balandžio mėnesį, už 2 hiroakumuliacines sferas pas Juozą sumokėjau po 90 lt. Ir už kitų sferų tikrinimą ir pildymą po 30 lt viso palikau 300 lt. Gal jūs anksčiau buvot pas Juozą? Nes kiek žinau seniau pigiau jos kainuodavo pas jį[/quote]
Panasiu laiku ir as buves,dabar sove i galva tokia mintis -kiauros ,kurgi jas det tik i lauza ,tai jei jis atsuka ,pamato kad nudususios tada aisku brangiau ,o jei nekiauros ,eina jas pildyt dar tada aisku pigiau,nes deda tai jis ne tas pacias,deda naudotas bet geras :roll: ,tai va tokie pamastymai :labas:

_________________
CITROEN NAUDOTOS DALYS
C5 2,0 HDI-2004 ,paskutinis pirmukas :)
Xantia break 00m,2.0HDI ex Grumlino
Xantia break 99m,2,0HDI devil :doom: Red


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Panevėžy pildo sferas
StandartinėParašytas: Gru 09 2010, 22:10 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Rgp 18 2009, 10:17
Pranešimai: 397
Miestas: Pnevėžys - Kaunas
gerai, pačiam parūpo. Kiek raudondvaryje kainuoja nežinau. Na kad lietuviai "verslininkai" turi daug įžulumo ir susideda kelių šimtų procentų antkainius man nenaujiena. Bet e-bay sferos kainuoja nuo ~80 iki ~ 200 lt

_________________
Xantia 1,9 TD 97 m.
Toyota Avensis Verso 03 m. 2,0 D4D


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Panevėžy pildo sferas
StandartinėParašytas: Sau 27 2011, 06:28 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Lap 26 2010, 11:11
Pranešimai: 16
Miestas: Vilnius
va čia tai paslaugos...., visi Vilniaus asilai meistrai negalėjo sutvarkyti hidraulikos, o Juozas per pusdienį padarė viską, mašina kaip nauja....


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Panevėžy pildo sferas
StandartinėParašytas: Sau 27 2011, 08:22 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 01 2006, 13:09
Pranešimai: 2358
Miestas: Vilnius
citras rašė:
va čia tai paslaugos...., visi Vilniaus asilai meistrai negalėjo sutvarkyti hidraulikos, o Juozas per pusdienį padarė viską, mašina kaip nauja....

Nesutikciau, jog Vilniuj visi asilai meistrai - ne visada noras dirbti yra, o ir pinigu troskimas daro savo, bet gerai, kai masina sutvarkyta.

_________________
`89 exBX 14RE,1.9RD,`02 exMazda Demio
`99 exXsara
'06 C5 Kombi HDi 135
'07 Peugot 307 SW HDi 135
AM/FM Canva 278 ASQ Farun JBA 230 - 66


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Panevėžy pildo sferas
StandartinėParašytas: Sau 27 2011, 15:00 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bir 14 2004, 14:47
Pranešimai: 1045
Miestas: Vilnius
citras rašė:
va čia tai paslaugos...., visi Vilniaus asilai meistrai negalėjo sutvarkyti hidraulikos, o Juozas per pusdienį padarė viską, mašina kaip nauja....



O vilniuj yra hidrocitrų meistrų?

_________________
Pole
Toyota Avensis 1.8 CVT Luxury 10'
XM 2.1 TD 91' mėtosi kažkur...niekam nereikia?


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Panevėžy pildo sferas
StandartinėParašytas: Sau 28 2011, 13:18 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Lap 26 2010, 11:11
Pranešimai: 16
Miestas: Vilnius
nežinau kaip Vilniuje, nes nudegiau pirštus Panerių 64, bet Juozas Panevėžyje tikrai gerai tvarko ir ne tik tvarko, bet ir paaiškina smulkiai kas ir kaip....

ne vienas pažįstamas, kas važinėja citroenais ir buvęs pas Juozą pirmenybę hidraulikos tvarkymui atiduoda jam, nes ten viskas su garantija, jokios chaltūros...

ir aš rekomenduočiau jį visiems...


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Panevėžy pildo sferas
StandartinėParašytas: Sau 28 2011, 13:39 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Lap 26 2010, 11:11
Pranešimai: 16
Miestas: Vilnius
BeniTTo rašė:
Ne visi bajeriai turi buti juokingi, tiesiog penktadienis :)
Citras> kaip pas Juoza su darbais? Lb uzimtas jis? greit prisiprasei? ar laukei eileje?

jam reikia skambinti ir tartis kada priims, bet klijentų turi jis sočiai...
o mano atveju, tai vieną savaitę pasiskambinau ir po savaitės priėmė, davė pasirinkti iš dviejų dienų kuri man patogesnė...


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Panevėžy pildo sferas
StandartinėParašytas: Sau 28 2011, 13:49 
Atsijungęs
skelbimai
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 26 2006, 07:50
Pranešimai: 2699
Miestas: Vilnius
citras rašė:
Haris rašė:
Tai dar prie to pacio parekomenduok ir Zbyyyygnieva is Vilniaus.
:mrgreen:

nejuokinga...

O man kazkodel juokinga!


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Panevėžy pildo sferas
StandartinėParašytas: Sau 28 2011, 17:56 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 10 2009, 09:46
Pranešimai: 259
Miestas: PNV
.....abejoju, ar kas geriau visoi Lietuvoi uz Juoza citru hidraulika nusimano ir tvarko, bent jau as panasaus meistro nezinau, ir dar nesutikau. pries 14 metu buvau vienas is pirmuju kuris isigijau << panevezyje. po pusmecio nuo pirkimo mano xm+ pasidare vaziavimas nebemalonus :bum: , tada Juozo nezinojau, teko tartis su vilnieciais, << autosalonas Veho savanoriu pr.patvarke jie tada mano << ;pakeite granata, vairo traukes angali, ir tipo :sfera: kazka padare, uz visa ta malonuma 1400lt palikau(per 2val),............taip masina gerokai atminkstejo :appl: , bet kazkodel pravaziavus apie 5000km, vel pasidare vaziavimas klaikus jojimas :bum: , jau norejau spjaut ant tu << ir patiket kad shu....s. ......atsitiktinai stovejimo aikstelei priejo toks dede ir pradejo klausinet kaip mano << rieda, pasakiau kad viskas butu ok, jei nebutu KIETAS ,pasirodo tai buvo tas dede Juozas :appl: :appl: :appl: , susitarem, kad patvarkys mano << ir zinot ka......atrestauravo kaip jis sake visas sferas, berods 1 pakeite i gera, bet nenauja.gerus 3metus masina buvo minksta :appl: :appl: . teko ir kiaurus vamzdelius pas ji tvarkytis ir sulinkusius hidrocilindro stokus, neturiu ne maziausio priekaisto jam uz atliktu darbu kokybe...jei kazkas abejojate- tarkites ir patikekit jam hidraulika remontuot,isitikinsit, kad cia mes ne pasakas vaikams kuriam. :)

_________________
nuo 97m. 88m,BX-1.8td.93m,XM-2.0i.92m,XM-2.1td.90m,XM-2.1d.01m,C5-2.0HDi,98m. Mitsubishi pajero 2.8tdi(zveris) :twisted:


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Panevėžy pildo sferas
StandartinėParašytas: Vas 07 2011, 19:34 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Rgs 05 2009, 15:55
Pranešimai: 11
Tas juozas netik citroenu sferas pildo, bet ir sunkesvoriu kranu bent jau mum papilde :D minksciau vaziuot nepradejo:D gal nebetaip sokinejo per duobes, lingavo .. vnz zodziu vazevimas pasidare malonesnis...


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Panevėžy pildo sferas
StandartinėParašytas: Kov 04 2011, 17:50 
Atsijungęs

Užsiregistravo: Spa 02 2010, 16:49
Pranešimai: 1
sveiki gal galit pasakyti,kur tikslai tas petras randasi panevezyje?


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Panevėžy pildo sferas
StandartinėParašytas: Kov 04 2011, 19:29 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 20 2008, 18:54
Pranešimai: 8943
Miestas: UKMERGE 867082552
ramse rašė:
sveiki gal galit pasakyti,kur tikslai tas petras randasi panevezyje?

Petras :lol: :?:

_________________
CITROEN NAUDOTOS DALYS
C5 2,0 HDI-2004 ,paskutinis pirmukas :)
Xantia break 00m,2.0HDI ex Grumlino
Xantia break 99m,2,0HDI devil :doom: Red


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 28 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 15 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007