WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Kov 29 2024, 15:42

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 24 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1 2 Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: Bir 16 2014, 19:34 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Geg 12 2010, 17:37
Pranešimai: 36
Miestas: Kaunas
Sveiki
Pagaliau pagaliau pardaviau savo ispuoseleta citroena C8, pasakysiu tiesiai sviesiai eina "varpelis" tie citroenai, jau geriau viena kita tukstanti lituokliu pasitaupyti ir nusipirkti gera vokiska ar japoniska ar cekiska masina o blogiausiu atveju "hujdaju", bet neduok dieve citroena, turejau c5 ir c8 tai kas jame buvo veikiancio viskas sugedo ir viska reikijo taisyti ir taisyti ir taisyti, kiekviena menesi kas nors jau ziurek nebeveikia, o geriausiai taiso musu meistrai ziurek nepaziurejai ka taise, tai zinok atsibodo, nedadejo konors nedasuko ir taip toliau......, Asmeniskai mano patirtis pati blogiausia ir pati sunkiausia, kankinanti, negailestinga su tais citroenais,
kai man jos reikejo, tos masinos mane svarbiausiais momentais pavesdavo.
Kai nusipirkau pirma c5, nusispjoviau i ji ir sakiau kad nepasiseke, nusipirkau kita c8, bet ta lygiai tokia pati tos pacios problemos,
elektronika visa, variklio agregatai, viskas yra padaryta manau iki 100k km.
Prasau nepykti uz mano patirti bet ji tokia.
Didelis Aciu visiems kurie padejo man spresti iskiluses bedas, nepykit bet daugiau gyvenime negrysiu prie citroeno, geriau nusipirksiu dvirati.
sekmes
Dar karda Aciu ir sekmes visiems.

_________________
Citroen C8 2.2HDI


Į viršų
StandartinėParašytas: Bir 16 2014, 19:45 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 05 2012, 14:25
Pranešimai: 3132
Miestas: Kaunas
koks seimininkas-tokia ir masina...

_________________
Renault Laguna IIIFL 2k11 2.0i 16V BOSE


Į viršų
StandartinėParašytas: Bir 16 2014, 20:01 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 20 2008, 18:54
Pranešimai: 8943
Miestas: UKMERGE 867082552
Nuo xantios reikėjo pradėt :) ,o šiaip elektra ne stiprioji pusė ,o tos tai šituose prikišta :doom: dėl to spakainiai su xantion važiuoju ir kad ir kaip žmona liepia pirkt ką nors naujo -sunkiai jai sekasi su manim susišnekėt ,nenoriu -netraukia :?

_________________
CITROEN NAUDOTOS DALYS
C5 2,0 HDI-2004 ,paskutinis pirmukas :)
Xantia break 00m,2.0HDI ex Grumlino
Xantia break 99m,2,0HDI devil :doom: Red


Į viršų
StandartinėParašytas: Bir 16 2014, 21:29 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Rgs 28 2013, 11:14
Pranešimai: 36
lenynas rašė:
Sveiki
Pagaliau pagaliau pardaviau savo ispuoseleta citroena C8, pasakysiu tiesiai sviesiai eina "varpelis" tie citroenai, jau geriau viena kita tukstanti lituokliu pasitaupyti ir nusipirkti gera vokiska ar japoniska ar cekiska masina o blogiausiu atveju "hujdaju", bet neduok dieve citroena, turejau c5 ir c8 tai kas jame buvo veikiancio viskas sugedo ir viska reikijo taisyti ir taisyti ir taisyti, kiekviena menesi kas nors jau ziurek nebeveikia, o geriausiai taiso musu meistrai ziurek nepaziurejai ka taise, tai zinok atsibodo, nedadejo konors nedasuko ir taip toliau......, Asmeniskai mano patirtis pati blogiausia ir pati sunkiausia, kankinanti, negailestinga su tais citroenais,
kai man jos reikejo, tos masinos mane svarbiausiais momentais pavesdavo.
Kai nusipirkau pirma c5, nusispjoviau i ji ir sakiau kad nepasiseke, nusipirkau kita c8, bet ta lygiai tokia pati tos pacios problemos,
elektronika visa, variklio agregatai, viskas yra padaryta manau iki 100k km.
Prasau nepykti uz mano patirti bet ji tokia.
Didelis Aciu visiems kurie padejo man spresti iskiluses bedas, nepykit bet daugiau gyvenime negrysiu prie citroeno, geriau nusipirksiu dvirati.
sekmes
Dar karda Aciu ir sekmes visiems.

kaip lavonus paimi, nera ko noret ,kad tokia nuomone.


Į viršų
StandartinėParašytas: Bir 16 2014, 23:37 
Atsijungęs
Plepys

Užsiregistravo: Rgs 28 2009, 20:54
Pranešimai: 2276
Miestas: Kaunas
4 metai su c5 tai gedimai : slegio regeuliatorius + vazhiuokle, sarnyrai, traukes, kaladeles :) ta pati keiciau ka ir audi, bmw, ar made in japan automobiliams zhmones tvarke :)

_________________
Naujos auto dalys.
Hidraulika ir pneumatika.
konsultacijos 865766726


Į viršų
StandartinėParašytas: Bir 17 2014, 06:28 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Gru 11 2008, 17:52
Pranešimai: 475
Miestas: Pakruojis
Pirma iš prancužu įsigijau 2008m, tai buvo C5 pirmos kartos 2Hdi. Pirkau su patikrintais 165000 pravaziuotais kilometrais. nesenai pardaviau su 265000km. Į variklio skyriu taip ir neteko lysti, (naujam pirkiniui C8 jau perrinkau generatoriu :(, o su pagrindinio diržo keitimu dar vis tempiu..., galvoju kad bus keistas, nes patikrinau spidometra tai rodo 200000, jau senai butu trukęs jei jau nekeistas, o atsuktas iki 130000 :D ) neskaitant škyvo keitimo, dirža prieš parduodant tech aptarnavimas buvo pakeites, mat ji lietuvoje pradėjo savo gyvenimą. Į važiuokle ir nedažnai "žiurėdavau" palindęs po automobiliu, o važiuodavau ne vien naujai klotu asfaltu. Auto lūžta kaip ir visi, remontai nieko neišsiskiriantys nuo kitu šalių gaminių, tad labai keikti prancūzo nereiktu, be to ir kaina ne keliu tukstančių litų skirtumas pagal metus palyginus su vokiška (o euru!). Žinau tik vieną, jei ne šeimos pagausėjimas ir priverstinis auto "keitimas" nelabai būčiau norejęs ir skirtis, nebent tik keitimas i automatą, kuris gana greitai mane įpratino prie važiavimo malonumu!

_________________
Citroen C5 2001 2,0HDi manual parduota 4400LT
Citroen C8 2005 2,0HDi autom. parduodama 2€
Citroen C4 2011 1,6HDi autom.


Į viršų
StandartinėParašytas: Bir 17 2014, 06:57 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Kov 25 2008, 23:00
Pranešimai: 3604
Miestas: Kaunas
Tiek xantijos, tiek c5 patvarios masinos, simboliskai buvo elektra sustreikavus, magas padurniuodavo, tiek ziniu... Pralekta 100k km, aplankyta vokietija, lenkija, juodoji jura. Pries tai turetas lavonas c5, gedo.... Atsikratyta.. Parvarytas su tikra rida gaves i galini kampa lengvai ir rieda po siai dienai... Dabar turiu bmw, niekuo nesiskiria patikimumu nuo citroeno.. Man kazkaip visos vaziuoja normaliai... :roll:

_________________
<< Citroen C5 X7 2.0 HDi 100kW 08'
P407c 2.7HDi 07' 150kW


Į viršų
StandartinėParašytas: Bir 17 2014, 07:19 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Rgs 28 2013, 11:14
Pranešimai: 36
Vycius rašė:
Tiek xantijos, tiek c5 patvarios masinos, simboliskai buvo elektra sustreikavus, magas padurniuodavo, tiek ziniu... Pralekta 100k km, aplankyta vokietija, lenkija, juodoji jura. Pries tai turetas lavonas c5, gedo.... Atsikratyta.. Parvarytas su tikra rida gaves i galini kampa lengvai ir rieda po siai dienai... Dabar turiu bmw, niekuo nesiskiria patikimumu nuo citroeno.. Man kazkaip visos vaziuoja normaliai... :roll:

blogu masinu nebuna ;) tik blogi savininkai ir apsileidimas.


Į viršų
StandartinėParašytas: Bir 17 2014, 07:31 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Gru 30 2012, 20:45
Pranešimai: 629
Miestas: Raseiniai
C8 turiu beveik 2 metus. Kiek pravaziuota nepasakysiu - nelabai man idomu kiek paciam nuvaziuoti teko. Taisymo buvo, bet nepasakyciau kad kazkas labai jau rimto ar specifinio. FAP'as kai pirkau jau buvo isimtas, bet programiskai nesutvarkyta, tai teko dadaryti kas nebaigta, vaziuoklei kol kas tik stabilizatoriaus traukutes keiciau, is elektros kaip ir nieko tvarkyt neteko apart pasikeisti keleta perdegusiu lempuciu :) po kapotu teko keisti veleno salnika, pakaitinimo zvakes ir oro srauto matuokle. Dar kondicionieriaus siurbliuka, bet su sugedusiu auto ir nupirkau. Tokiu tvarkymu kaip tepalu ir filtru keitimas neskaitau kaip gedimo, nes tai einami reikalai kurie turi buti padaryti bet kokiam auto. Vazineju kasdien tiek ziema tiek vasara. Neuzkurt saltuoju metu teko tik del akumo kaltes (na ir iki zvakiu keitimo del ju kaltes).
Mechaniniu gedimu tai galeciau pamineti tik stringancias galines duris (ne elektra). turint omenyje kad masina nuvaziavus virs 200 K tai tikrai nedaug tu problemu. Dar nei karto nepavade ir tikrai auto patenkintas. Kai vaikai paaugs keiciu masina i mazesne, bet manau kad tai bus C5.
Vien tai kad ji pas mane beveik 2 metai ir dar negalvoju parduoti tai jau daug sako turint omenyje kad is 10 turetu masinu tik Volvo V40 gali pasigirti ilgesniu uzsibuvimu - 3 metai.

_________________
C5 2005 1.6 HDI
Raseiniai


Į viršų
StandartinėParašytas: Bir 17 2014, 09:02 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 11 2007, 19:07
Pranešimai: 10926
Miestas: Kaunas
grige rašė:
Pirma iš prancužu įsigijau 2008m, tai buvo C5 pirmos kartos 2Hdi. Pirkau su patikrintais 165000 pravaziuotais kilometrais. nesenai pardaviau su 265000km. Į variklio skyriu taip ir neteko lysti, (naujam pirkiniui C8 jau perrinkau generatoriu :(, o su pagrindinio diržo keitimu dar vis tempiu..., galvoju kad bus keistas, nes patikrinau spidometra tai rodo 200000, jau senai butu trukęs jei jau nekeistas, o atsuktas iki 130000 :D ) neskaitant škyvo keitimo, dirža prieš parduodant tech aptarnavimas buvo pakeites, mat ji lietuvoje pradėjo savo gyvenimą. Į važiuokle ir nedažnai "žiurėdavau" palindęs po automobiliu, o važiuodavau ne vien naujai klotu asfaltu. Auto lūžta kaip ir visi, remontai nieko neišsiskiriantys nuo kitu šalių gaminių, tad labai keikti prancūzo nereiktu, be to ir kaina ne keliu tukstančių litų skirtumas pagal metus palyginus su vokiška (o euru!). Žinau tik vieną, jei ne šeimos pagausėjimas ir priverstinis auto "keitimas" nelabai būčiau norejęs ir skirtis, nebent tik keitimas i automatą, kuris gana greitai mane įpratino prie važiavimo malonumu!

Su dirželiais atsargiai - visokių velnių būna. Tėvukas tik neseniai susizgribo, kad pas jį dirželis jau 17 metų amžiaus, ir pravažiavęs 200+kkm. Jokių ženklų ar įrašų niekur nėra ir nebuvę, praeitas savininkas (pirmasis) irgi nieko nežino ir nesakė apie tai. Tie originalai kartais visai ilgai laiko, pasirodo :doom:
Keisiu po 2 savaičių, matysim, kaip ten kas atrodys

_________________
Visokių Citroen bėdų remontas ir priežiūra.
C15 RD 89-Kablukas
BX16TGI 91-Lemąnas
ZX 92
P406 2.0HDi 99
Suzuki DR650RSE 96
Ex: 3BX, 2ZX, C5 I, Xantia, Audi 80


Į viršų
StandartinėParašytas: Bir 17 2014, 09:28 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 05 2012, 14:25
Pranešimai: 3132
Miestas: Kaunas
As asmeniskai visus pirkau lavonus ir atkelinwjau. Maziausiai reikwjo xantijai... kaip atejo taip isejo.

_________________
Renault Laguna IIIFL 2k11 2.0i 16V BOSE


Į viršų
StandartinėParašytas: Bir 17 2014, 19:37 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Kov 30 2006, 16:44
Pranešimai: 542
Miestas: siapus anapus...
nauja automobili tamistai reikia pirkt. o tada jau nesvarbu kokios markes. ir metus arba du bus ramu. bet, asmeniskai as, tik uz vamzdelius ir zalia krauja :mrgreen:

_________________
nedas2cv@gmail.com
tel. +447405100357


Į viršų
StandartinėParašytas: Bir 17 2014, 19:43 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 20 2008, 18:54
Pranešimai: 8943
Miestas: UKMERGE 867082552
nedas rašė:
nauja automobili tamistai reikia pirkt. o tada jau nesvarbu kokios markes. ir metus arba du bus ramu. bet, asmeniskai as, tik uz vamzdelius ir zalia krauja :mrgreen:

Teisingai ,aš irgi už žaliakraujus :taip: :appl:

_________________
CITROEN NAUDOTOS DALYS
C5 2,0 HDI-2004 ,paskutinis pirmukas :)
Xantia break 00m,2.0HDI ex Grumlino
Xantia break 99m,2,0HDI devil :doom: Red


Į viršų
StandartinėParašytas: Bir 17 2014, 20:09 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Vas 12 2011, 14:09
Pranešimai: 762
Miestas: Vilnius
O vokišką ar japonišką automobilį geresni meistrai remontuos? Koks skirtumas ką remontuoja kreivarankis. Kokie yra "geri" vagenai, tai siūlau paskaityti Peugeot klubo forume šia temą.
http://www.peugeot-klubas.lt/forum/inde ... 9732e1567e
Jei gali leisti sau pirkti BMW arba Mecedes Benz, tai jų eksploatacija bus kur kas brangesnė negu PSA.
Japoniškų mašinų kėbulai prasčiau apsaugoti nuo korozijos, nei PSA.
Neturėčiau pats PSA produkto, tai perskaičius tokį pasisakymą gal ir kiltų abejonių, bet dabar septinti metai sėkmingai važinėju kas dieną ir kita mašina tikrai nebus nei vokiškas nei japoniška.

_________________
Citroën C5 Estate 2HDi 2006 m.


Į viršų
StandartinėParašytas: Bir 17 2014, 20:20 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 11 2007, 19:07
Pranešimai: 10926
Miestas: Kaunas
Man tai labai patinka, kad vis dar daug žmonių, kurių nuomonė apie Citroen ir aplamai apie prancūzus yra neigiama arba labai neigiama.
Kaip pasakytų anglai: "...keeps the prices low..." :D

_________________
Visokių Citroen bėdų remontas ir priežiūra.
C15 RD 89-Kablukas
BX16TGI 91-Lemąnas
ZX 92
P406 2.0HDi 99
Suzuki DR650RSE 96
Ex: 3BX, 2ZX, C5 I, Xantia, Audi 80


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 24 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1 2 Kitas

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 5 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007