WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Bal 28 2024, 07:15

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 172 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 ELLIPSIS 8 9 10 11 12 Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bal 14 2006, 15:09 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 01 2004, 17:13
Pranešimai: 273
Miestas: Vilnius
tai as taip ir nesupratau. jumi masinos trukumu ieskojo, kad dar speti fo free susitvarkyti, ar paprasciausiai technikine praeidinejote?

siaip geriausia tokiu bdu ieskoti trukumu su 100 litu...tai net ir su trukumais trukumu neras :)
Mario rašė:
Tai ką, gegužės 3 dieną baigiasi garantinis mano Xsarutės. Ta proga šiandien per pietus nulėkiau praeiti techninę apžiūrą, kad jei rastų kokių trūkumų, tai galėčiau varyt į VEHO ir for free susitvarkyt. Ale nelabai pavyko rast trūkumų...
Nuo pradžių. Nuvariau. Buvo dar keletą mašinų prieš, tai luktelėjau desetką minučių. Prie kasos kasininkė sako duok 6 litus. Klausiu ko tiek mažai. Sako, kad nauja mašina pas tave. Nu ką, nesiginčyjau. :mrgreen: Įvarau į tą apžiūrų centrą, žmoelis prišoka, čiupt už dokumentų, atidaryk kapotą, parodyk vaistinėlę, duok draudimą... po kurio laiko klausia, a kode aš nieko jam nesakiau, kad mano mašina nauja. Aš jam - O ką, nesimato? :lol2: Išsirtraukė lipdukus ir užklijavo ant numerių. :o Klausiu, tai ar tikrint baigsit? Anas man - O kam, taigi juk mašina nauja! :lol2: Dar pridūrė, kad po metų mane pakratys... žviglt į taloną, o TA tik metams duota. :x Nu ką, negi mušies "posle draki"? :D

_________________
Algis
Grand C4 Picasso 1.6HDi EGS (niekada daugiau nepirksiu roboto)


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bal 14 2006, 21:58 
Mario rašė:
Tai ką, gegužės 3 dieną baigiasi garantinis mano Xsarutės. Ta proga šiandien per pietus nulėkiau praeiti techninę apžiūrą, kad jei rastų kokių trūkumų, tai galėčiau varyt į VEHO ir for free susitvarkyt. Ale nelabai pavyko rast trūkumų...
Nuo pradžių. Nuvariau. Buvo dar keletą mašinų prieš, tai luktelėjau desetką minučių. Prie kasos kasininkė sako duok 6 litus. Klausiu ko tiek mažai. Sako, kad nauja mašina pas tave. Nu ką, nesiginčyjau. :mrgreen: Įvarau į tą apžiūrų centrą, žmoelis prišoka, čiupt už dokumentų, atidaryk kapotą, parodyk vaistinėlę, duok draudimą... po kurio laiko klausia, a kode aš nieko jam nesakiau, kad mano mašina nauja. Aš jam - O ką, nesimato? :lol2: Išsirtraukė lipdukus ir užklijavo ant numerių. :o Klausiu, tai ar tikrint baigsit? Anas man - O kam, taigi juk mašina nauja! :lol2: Dar pridūrė, kad po metų mane pakratys... žviglt į taloną, o TA tik metams duota. :x Nu ką, negi mušies "posle draki"? :D


Nieko nesuprantu, tai ar apie 2004 Xsara kalbama, ar apie kažkokią naują? Ar čia 2004 Xsara ir yra ta pati nauja?


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bal 17 2006, 01:25 
Socrat rašė:

Nieko nesuprantu, tai ar apie 2004 Xsara kalbama, ar apie kažkokią naują? Ar čia 2004 Xsara ir yra ta pati nauja?


nu nesena turiu pastebet..


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bal 19 2006, 09:58 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 14 2004, 09:55
Pranešimai: 2803
Miestas: Vilnius
Kalba buvo apie 2004 metų Xsarą, kurią aš nusipirkau VEHO salone ir kuri dar yra "nauja". Garantija baigiasi gegužės 3 dieną, tai tada jau bus sena... :P
O dėl TA, tai kaip jau gi ir laikas buvo praeidinėti ją, tai nusprendžiau savaite anksčiau nuvaryt, kad jei ką būtų atradę blogo, būčiau galėjęs VEHO susitvarkyt nemokamai... :oops: :D

_________________
Marius Umbražiūnas
2007 Grand C4 Picasso 2.0 HDi Exclusive (Boingas)


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bal 19 2006, 10:27 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgs 06 2005, 10:13
Pranešimai: 405
Miestas: Noriūnai
Mario rašė:
O dėl TA, tai kaip jau gi ir laikas buvo praeidinėti ją, tai nusprendžiau savaite anksčiau nuvaryt, kad jei ką būtų atradę blogo, būčiau galėjęs VEHO susitvarkyt nemokamai... :oops: :D


Bet tai kaip suprast metams TA davė :?: Kas čia per sumanymas :?:

_________________
<< XM 2.1TD, 1994
Hyundai Santa Fe 2.0CRDi, 2001


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bal 19 2006, 11:10 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 14 2004, 09:55
Pranešimai: 2803
Miestas: Vilnius
velinas rašė:
Mario rašė:
O dėl TA, tai kaip jau gi ir laikas buvo praeidinėti ją, tai nusprendžiau savaite anksčiau nuvaryt, kad jei ką būtų atradę blogo, būčiau galėjęs VEHO susitvarkyt nemokamai... :oops: :D


Bet tai kaip suprast metams TA davė :?: Kas čia per sumanymas :?:

Atseit, iškart tris turėjo duot... ale kadangi nebuvo davę, tai dabar davė... :D

_________________
Marius Umbražiūnas
2007 Grand C4 Picasso 2.0 HDi Exclusive (Boingas)


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bal 19 2006, 11:29 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 12 2004, 11:35
Pranešimai: 997
Miestas: Kaunas
Mario rašė:
Atseit, iškart tris turėjo duot... ale kadangi nebuvo davę, tai dabar davė... :D


A tai kodėl tada pinigus paemė? jei ima pinigus tada tegu 2 metams duoda TA ;)

_________________
Vovka
C4 Grand Picasso exclusive +
Troleibusas 4x4


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bal 19 2006, 11:36 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 14 2004, 09:55
Pranešimai: 2803
Miestas: Vilnius
Vovka rašė:
A tai kodėl tada pinigus paemė? jei ima pinigus tada tegu 2 metams duoda TA ;)

Nu tai tik 6 litus gi ir tepaėmė... o vat jei būt nulupę 34 litus, tai jau tada būt buvė galima alasą kelt, kad ko ne dviem metams... :D

_________________
Marius Umbražiūnas
2007 Grand C4 Picasso 2.0 HDi Exclusive (Boingas)


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bal 19 2006, 23:03 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 01 2004, 17:13
Pranešimai: 273
Miestas: Vilnius
niu atleiskite, ale TA ne ta vieta kur reiketu varyti masiniu nuodugniam patikrinimui...nu bet kaip ramybe uz 6 litus, tai pakankama :)
Mario rašė:
O dėl TA, tai kaip jau gi ir laikas buvo praeidinėti ją, tai nusprendžiau savaite anksčiau nuvaryt, kad jei ką būtų atradę blogo, būčiau galėjęs VEHO susitvarkyt nemokamai... :oops: :D

_________________
Algis
Grand C4 Picasso 1.6HDi EGS (niekada daugiau nepirksiu roboto)


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgp 22 2006, 10:43 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 14 2004, 09:55
Pranešimai: 2803
Miestas: Vilnius
Dar info, jei kam dar jos reikia...
Vakar buvau antrą kartą keisti tepalų ir daryti "metinę apžiūrą", kaip VEHO sako. Mašiniukui jau daugiau kaip du metai. Rida šiuo metu yra 25 752 km. Tik nepradėkit fleimint, kad aš pensininkas, važinėjantis tik savaitgaliais ir tik į bažnyčią. ;) Taigis, tęsiam toliau. Kadangi garantinis pasibaigė gegužės mėnesį, tai VEHO "atliko pilną patikrinimą", kad ko gero tik kuo daugiau pinigėlių nuplėšt. Tai buvo patikrintas net slėgis atsarginiame rate :!: :o :lol2: Bet kas fainiausia, kad beveik taip ir nerado prie ko prisikabint, kad reiktų tą, tą ir dar va aną pasikeist. Pasakė, kad reiktų turėtį momenėlyje, kad "neužilgo reikės keisti galinių šakių silent block'us", kurių vnt. kainuoja 109 litus, o reikės keisti abiejose pusėse iškart. Ratų suvedimą irgi patikrino. Viskas normoje. Tad mano kasdieninis važinėjimas per 9 bičių pilvelius įtakos teturėjo tik silent blockų nusidėvejimui. Kaladėlių likutis - 60 procentų. Taigis, taip išeina, kad su gamyklinėm kaladėlėm galima apie 60 000 km prasukt. O jei ir toliau taip važinėsiu, tai kaladėles turėsiu keisti tik po dviejų metų... :lol2: Pakeitė filtrus ir tepalus. Tik nelabai supratau kodėl iš sintetinių Mobil 5w40 pakeitė į kažkokius tai super sintetinius Mobil 1 0w40. Ar geriau, tai nežinau, bet kad brangiau, tai faktas. :lol2: Taigis, sumokėjau 389 litus už viską (čia su 15 proc. nuolaida). Taip kad, manau, nėra brangu išlaikyti naują mašiną. ;)

P.S.: kas va nustebino, tai sąskaitoje radau eilutę "Karterio varžto tarpinė - 7 Lt". :o Pavaro hebra biznį... :D

_________________
Marius Umbražiūnas
2007 Grand C4 Picasso 2.0 HDi Exclusive (Boingas)


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgp 22 2006, 11:03 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Geg 18 2006, 11:21
Pranešimai: 726
Miestas: Klaipėda-Kėdainiai-Krakės
Mario rašė:
Dar info, jei kam dar jos reikia...
Vakar buvau antrą kartą keisti tepalų ir daryti "metinę apžiūrą", kaip VEHO sako. Mašiniukui jau daugiau kaip du metai. Rida šiuo metu yra 25 752 km. Tik nepradėkit fleimint, kad aš pensininkas, važinėjantis tik savaitgaliais ir tik į bažnyčią. ;) Taigis, tęsiam toliau. Kadangi garantinis pasibaigė gegužės mėnesį, tai VEHO "atliko pilną patikrinimą", kad ko gero tik kuo daugiau pinigėlių nuplėšt. Tai buvo patikrintas net slėgis atsarginiame rate :!: :o :lol2: Bet kas fainiausia, kad beveik taip ir nerado prie ko prisikabint, kad reiktų tą, tą ir dar va aną pasikeist. Pasakė, kad reiktų turėtį momenėlyje, kad "neužilgo reikės keisti galinių šakių silent block'us", kurių vnt. kainuoja 109 litus, o reikės keisti abiejose pusėse iškart. Ratų suvedimą irgi patikrino. Viskas normoje. Tad mano kasdieninis važinėjimas per 9 bičių pilvelius įtakos teturėjo tik silent blockų nusidėvejimui. Kaladėlių likutis - 60 procentų. Taigis, taip išeina, kad su gamyklinėm kaladėlėm galima apie 60 000 km prasukt. O jei ir toliau taip važinėsiu, tai kaladėles turėsiu keisti tik po dviejų metų... :lol2: Pakeitė filtrus ir tepalus. Tik nelabai supratau kodėl iš sintetinių Mobil 5w40 pakeitė į kažkokius tai super sintetinius Mobil 1 0w40. Ar geriau, tai nežinau, bet kad brangiau, tai faktas. :lol2: Taigis, sumokėjau 389 litus už viską (čia su 15 proc. nuolaida). Taip kad, manau, nėra brangu išlaikyti naują mašiną. ;)

P.S.: kas va nustebino, tai sąskaitoje radau eilutę "Karterio varžto tarpinė - 7 Lt". :o Pavaro hebra biznį... :D


Ta tepaliuka tau turbut spec priesh ziema pakeite... Zinau toki bajeri, kad zmones del pigumo pavasari pila mineralka, o priesh ziema pusiau sintetika susipila ka geriau teptu shaltu oru...

_________________
05' Toyota Avensis (darbinis)
ISUZU TROOPER TR3 bolidas
Dar vienas PROTO TR3 bolidas
96' Volvo 850 TDI universalas (šeimai)


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Gru 12 2006, 09:58 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 14 2004, 09:55
Pranešimai: 2803
Miestas: Vilnius
Mario rašė:
Pasakė, kad reiktų turėtį momenėlyje, kad "neužilgo reikės keisti galinių šakių silent block'us", kurių vnt. kainuoja 109 litus, o reikės keisti abiejose pusėse iškart.

Tai vo, vakar buvau nuvaręs mašiniuką į VEHO aukščiau minėto gedimo šalint... tai pakeitė ne tik sailentblokus, bet ir abu šarnyrus, bo liepiau mašiną labai nuodugniai patikrint, nes į tolimą kelionę išvarau. Taigis, užu viską sumokėjau 530 litų su sentais (čia jau su 15 proc. nuolaida dalims). Kad mašiniuke nerado daugiau prie ko prikibt, tai džiugu, bet kad va kainelės, tai tokios, hm, kaip čia švelniau pasakius... :rimtas:

_________________
Marius Umbražiūnas
2007 Grand C4 Picasso 2.0 HDi Exclusive (Boingas)


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Gru 12 2006, 09:58 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 14 2004, 09:55
Pranešimai: 2803
Miestas: Vilnius
Ai, ir dar - jau prasukau net 30 200 km... :D

_________________
Marius Umbražiūnas
2007 Grand C4 Picasso 2.0 HDi Exclusive (Boingas)


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Gru 12 2006, 16:48 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Geg 02 2005, 11:51
Pranešimai: 51
Miestas: Vilnius
Mario rašė:
velinas rašė:
Mario rašė:
O dėl TA, tai kaip jau gi ir laikas buvo praeidinėti ją, tai nusprendžiau savaite anksčiau nuvaryt, kad jei ką būtų atradę blogo, būčiau galėjęs VEHO susitvarkyt nemokamai... :oops: :D


Bet tai kaip suprast metams TA davė :?: Kas čia per sumanymas :?:

Atseit, iškart tris turėjo duot... ale kadangi nebuvo davę, tai dabar davė... :D


dar tokio stebuklo nemaciau kad naujam auto duotu treju metu TA :shock:

_________________
Linas
CX Break TRD Turbo 2 '88
VAZ 2101 '74
Piaggio X9 125


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Gru 12 2006, 17:50 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 07 2004, 12:13
Pranešimai: 229
Miestas: Kaunas
Lincis rašė:

dar tokio stebuklo nemaciau kad naujam auto duotu treju metu TA :shock:


http://www.vta.lt/Data/taisykles051230.pdf
5 skyrius

_________________
Raimis
Citroen C4 1,6 BlueHDI Shine
Alfa Romeo Stelvio 2,2 Q4


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 172 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 ELLIPSIS 8 9 10 11 12 Kitas

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 20 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007