WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Geg 01 2024, 18:21

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 24 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1 2 Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: C2
StandartinėParašytas: Geg 13 2009, 17:57 
Sveiki, domina mane labai c2, tiksliau pasakius - labai mazai informacijos apie ji zinau :roll: Gal pasidalinsit patirtim, kas kaip ir panasiai, kokia modifikacija geriau rinktis, kokios ju pagrindines bedos?


Į viršų
   
 Pranešimo tema: Re: C2
StandartinėParašytas: Geg 22 2009, 15:42 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 06 2004, 10:18
Pranešimai: 2355
Miestas: Vilnius
ziurek skaityk apie c3 tas pats

_________________
Paulius
mob. 8-610 39922


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: C2
StandartinėParašytas: Geg 28 2009, 11:45 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Kov 17 2008, 23:11
Pranešimai: 546
Miestas: Jonava
Sveikas,

Šiaip, šio modelio automobiliai tikrų citroen gerbėjų tarpe nėra mėgstami... forume yra gal tik trys c2 savininkai... (ir tikrų c2 fanų jų tarpe tėra tik vienas :wink: )

Ką gi, maniškis auto 2006 m. liepos mėn. gamybos, o aš jį vairuoju nuo 2007 m. kovo. (Įsigijau galima sakyti dar visai jaunutį, tik septynių mėnesių su nuvažiuotais 10 700 km.) Nuo naudojimo pradžios su juo pralėkiau ne tiek jau ir daug, viso labo 18 000 km. (Dabar jo rida jau apie 29 000 km.) Šiaip, jei trumpai apibūdinant šį auto - tai mažas, mielas, judrus, ekonomiškas, talpus miesto automobiliukas, kurį kuo puikiausiai galima naudoti net ir labai ilgose kelionėse (jei važiuoja pora suaugusių). Galinės automobilio sėdynės, iš principo, skirtos vaikams, bet nepaisant to jame kuo puikiausiai jaučiasi ir keturi 175 cm. ūgio suaugę keleiviai. (Beje, galinės sėdynės labai greitai ir patogiai susilanksto ir jų vietoje susiformuoja didžiulė erdvė kroviniui)

Ekonomiškumo, talpumo, automobilio kainos prasme - šie auto jaunam vairuotojui bene idealus sprendimas! Pvz. citroen c2, 1,4 l. turbodyzelinis variklis ima tik 4,1 l./100 km. kelio vidutiniškai. Autostradoje, palaikant 90 km./h toks c2 ims apie 3,4 l./100 km.) :!: Benzininiai varikliai aišku ima daugiau, bet, lyginant kad ir su iš pažiūros itin ekonomišku smart (kuris teturi 0,6 l. varikliuką) jie ekonomiškesni. Jei benzininio smartuko sąnaudos gali siekti 5-6 l./100 km. (ir jiems tai jau gana nedaug), tai pvz. mano c2 (1,1 l. benzinas) ima 5,5 l. vidutiniškai. Dar keletas privalumų - kadangi prancūzai vagių tarpe nėra populiarūs (o c2 - tuo labiau) jo niekas nevogs. (Originalios magnetolos niekas taip pat nevogs, nes ta pritaikyta konkrečiam automobiliui...)

Minusai: vienas rimtesnių automobilio minusų tas, kad pats automobilis gana žemas (net ant kelio gulinčios plytos neapžergia), tad rimtesnę žiemą (esant daug sniego), jei tektų važiuoti provėžiuotu keliu, būtų problemų... (Iš kitos pusės, turint omenyje, kad standartinė šeima paprastai turi po du automobilius - vieną šeimyninį, didesnio pravažumo, ir kitą mažesnį - lakstymui vienam ir po daug; be to, dažnas turi galimybę, esant reikalui, pasiskolinti kitą automobilį iš tėvų... problemos išsisprendžia!). Sekantis minusas - tai kad automobilis neturi jokios gamyklinės antikorozinės dangos*! Ją reikės pasidaryti pačiam (o tai pasidaryti būtina, nes c2 skardos plonos ir manau, kad noriai rūdytų). Dar vienas, tiesa nerimtas minusas - originali magnetola... (ji neima mp3 :lol: )

p.s.: šiokia tokia info apie c2 forume:
šis bei tas... tema - "C2 facelift"; viewtopic.php?f=28&t=14846,
mano tema "Dujos į Citroen C2"; viewtopic.php?f=19&t=14828
citroen ir "magnetukai" (kuro sąnaudas mažinantys prietaisai) - "Sąnaudų "gydymas" netradicinės mechanikos metodais"; viewtopic.php?f=23&t=10109 bei: Palazdavokime "magnetukus" - viewtopic.php?f=15&t=14863 , kolegų ir mano c2 kuro sąnaudos citrinos forumo temoje - "Puslapis,skirtas kuro sąnaudų matavimui"; viewtopic.php?f=23&t=16355
p.p.s: nori sužinoti visiškai priešingą nuomonę manajai? rašyk Pauliui XM arba užsuk į Citroen Skype pokalbių kambarį adresu: viewtopic.php?f=15&t=17193 :taip:


* - kieno nors pasakojimai apie esamą antikorozinę dangą yra niekai... Mano c2 jokios dugno antikorozinės dangos neturėjo, ir visi šrotiniai c2 kuriuos mačiau tos dangos ir gi neturėjo

_________________
Citroen C2, 1,1l.benzinas+LPG Paveikslėlis
(ex Fiat Multipla, 1,6 l.benzinas; 76 kw.)


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: C2
StandartinėParašytas: Geg 28 2009, 13:33 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Spa 08 2007, 10:37
Pranešimai: 541
Miestas: Kaunas
lt079if rašė:

* - kieno nors pasakojimai apie esamą antikorozinę dangą yra niekai... Mano c2 jokios dugno antikorozinės dangos neturėjo, ir visi šrotiniai c2 kuriuos mačiau tos dangos ir gi neturėjo

Niekai ne niekai, bet gal tau atšviesti mano C2 dokumentus, kur juodu ant balto parašyta, kad duodama 12 metų antikorozinė garantija? Ar tavo manymu kas nors duotų garantiją, jei mašina nebūtų apsaugota nuo korozijos? Aišku, niekas netrukdo kažką papildomai pasidaryti, jei nėra kur dėti pinigų :)

_________________
<< C8 2.2 HDi '06
Ford Mondeo Turnier 1.6 TDCi '12
Renault Grand Scenic 2.0T '07


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: C2
StandartinėParašytas: Geg 28 2009, 21:32 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Kov 17 2008, 23:11
Pranešimai: 546
Miestas: Jonava
tiesa Sigi, ir salonuose reklaminiuose plakatuose taip rašo, bet...

Gal aš ir klystu, bet tada klausimas... kodėl anei vieno mano matyto (savo akimis) c2 apačia buvo PLIKA? (Pačių skirtingiausių metų automobiliai, ir 2003, ir 2005, ir manasis - 2006 m.? Tai kas buvo ant mano auto dugno (ir kt. matytų c2) tikrai nebuvo panašu nei į senesnių citroenų cinko (ar vw) dangą, nei į italų sluoksninę "guminę", nei į dabar dinitrol, ar kokiame Autovituse daromas dangas..., na stopūdovai, nieko panašaus ant tų auto, išskyrus ploną sluoksnelį dažų, nemačiau...

_________________
Citroen C2, 1,1l.benzinas+LPG Paveikslėlis
(ex Fiat Multipla, 1,6 l.benzinas; 76 kw.)


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: C2
StandartinėParašytas: Geg 28 2009, 21:55 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Lie 27 2006, 15:31
Pranešimai: 264
Miestas: Filnius
garantija ta ne veltui. manau kad ir nudaužus tą sluoksnelį dažų kokiu akmenuku ten nepradėtų rūdyti.

_________________
'74 DS Pallas, '87 CX Prestige Turbo 2, '01 Picasso Hdi, '06 C8


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: C2
StandartinėParašytas: Geg 29 2009, 07:22 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Spa 08 2007, 10:37
Pranešimai: 541
Miestas: Kaunas
lt079if rašė:
tiesa Sigi, ir salonuose reklaminiuose plakatuose taip rašo, bet...

Gal aš ir klystu, bet tada klausimas... kodėl anei vieno mano matyto (savo akimis) c2 apačia buvo PLIKA? (Pačių skirtingiausių metų automobiliai, ir 2003, ir 2005, ir manasis - 2006 m.? Tai kas buvo ant mano auto dugno (ir kt. matytų c2) tikrai nebuvo panašu nei į senesnių citroenų cinko (ar vw) dangą, nei į italų sluoksninę "guminę", nei į dabar dinitrol, ar kokiame Autovituse daromas dangas..., na stopūdovai, nieko panašaus ant tų auto, išskyrus ploną sluoksnelį dažų, nemačiau...

O tu esi tikras, kad žinai visas antikorzines technologijas? Galbūt ta danaga net ir neturi matytis. Juk laikai keičiasi, technologijos irgi. Bet kokiu atveju, jei jos ir nebūtų (kuo aš 99,9 procentų netikiu), tai vis tiek mes visi turime garantiją 12 metų :)

_________________
<< C8 2.2 HDi '06
Ford Mondeo Turnier 1.6 TDCi '12
Renault Grand Scenic 2.0T '07


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: C2
StandartinėParašytas: Geg 29 2009, 10:50 
Atsijungęs
DUK moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 25 2005, 19:54
Pranešimai: 630
Miestas: Vilnius
O ar negali būti taip: kebulas cinkuotas, bet cinkuotos dangos mes nematom, nes ja dengia DAŽAI. O kas druadžia cinkuotą dugną nudažyti PILKAI???

_________________
Mjo, ir reikėjao man pirkti ta Citroena...


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: C2
StandartinėParašytas: Geg 29 2009, 12:43 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Kov 17 2008, 23:11
Pranešimai: 546
Miestas: Jonava
geras Arvydo pastebėjimas, bet - ne. Paprasta, pasikeli c2 galines sėdynes, nuimi po sėdynėmis esančią gumą (plasmasę?/kilimėlį) bei garso izoliacinį vailoką, ir pasižiūri kaip atrodo skardelės iš vidaus... Tada galima pasižiūrėti į c2 skardeles iš apačios... Pamatysime, kad jos atrodo vienodai...

p.s.: tiesa, šioks toks suchimyčinimas buvo ant apatinių balkių (šiek tiek per vidurį... kur daugiau akmenų papuola. buvo panašu į mano Multiplos priklijuoto brezento/ar gumos tipo dangą, tik nnn kartų mizerniau). Ir sovsem nieko nebuvo visur kitur, t.y.: ertmėse apie duslintuvą, šoninėse dugno ertmėse-skyreliuose esančiuose nuo balkių link durelių..., juo lab po zapaske... :wink:

_________________
Citroen C2, 1,1l.benzinas+LPG Paveikslėlis
(ex Fiat Multipla, 1,6 l.benzinas; 76 kw.)


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: C2
StandartinėParašytas: Bir 14 2009, 01:11 
Dekui uz issamu atsakyma :wink:


Į viršų
   
 Pranešimo tema: Re: C2
StandartinėParašytas: Bir 15 2009, 14:08 
Atsijungęs
Plepys

Užsiregistravo: Vas 18 2004, 11:13
Pranešimai: 2225
Miestas: Vilnius
Ku as galiu pasakyt,visi tie C lyginant su AX,veliau su SAXO yr suds paskutinis.Ir isvis po Xsaros Citrajenui kryziu galima det.Ziuresim kaip bus C5 pagerejo,paskui dar didesnis kosminis laivas atsirado,gal ir pasikeis kas.Geriau paziureciau SAXO idealiame varianti,tikrai daug vertesnis aparatas.

_________________
AX GTI 1991(mano meile),
ZX Universalas 1,4 1997 ,
Xsara Exclusive 2,0 2002
BX GTi 4x4 1991


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: C2
StandartinėParašytas: Bir 16 2009, 12:55 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Lie 27 2006, 15:31
Pranešimai: 264
Miestas: Filnius
priešingai, batenka. naujesnių antikorozija puiki, o koks ax ar panašiai... ko gero pats žinai.
pvz, 7 lietuviškos žiemos su visomis druskomis nepaliko absoliučiai jokių pėdsakų ant picasso kėbulo, net kur nudaužyti akmenukais dažai.

_________________
'74 DS Pallas, '87 CX Prestige Turbo 2, '01 Picasso Hdi, '06 C8


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: C2
StandartinėParašytas: Bir 16 2009, 13:47 
Atsijungęs
Plepys

Užsiregistravo: Vas 18 2004, 11:13
Pranešimai: 2225
Miestas: Vilnius
Tai ant kebulo nei ant nieko nepalieka.Po apacia palisk paziuret.O su C2 ziema as vistiek nevazineciau,nes is namu maza tikimybe isvaziuot.Koks durnius galine pakaba taip padare.Su juo tik per stala vazinet.

_________________
AX GTI 1991(mano meile),
ZX Universalas 1,4 1997 ,
Xsara Exclusive 2,0 2002
BX GTi 4x4 1991


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: C2
StandartinėParašytas: Bir 16 2009, 13:57 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Spa 08 2007, 10:37
Pranešimai: 541
Miestas: Kaunas
Gerasdviratis rašė:
Tai ant kebulo nei ant nieko nepalieka.Po apacia palisk paziuret.O su C2 ziema as vistiek nevazineciau,nes is namu maza tikimybe isvaziuot.Koks durnius galine pakaba taip padare.Su juo tik per stala vazinet.

Važinėja mano žmona su C2 iš mūsų baisaus ir nevalomo kiemo žiemą ir vargo nemato.

_________________
<< C8 2.2 HDi '06
Ford Mondeo Turnier 1.6 TDCi '12
Renault Grand Scenic 2.0T '07


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: C2
StandartinėParašytas: Bir 16 2009, 14:10 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Lie 27 2006, 15:31
Pranešimai: 264
Miestas: Filnius
Gerasdviratis rašė:
Po apacia palisk paziuret.

Va būtent apžiūrėjęs apačią ir buvau maloniai nustebintas.
Vieninteliai rūdijantys dabartiniai PSA gaminiai, kiek teko matyti, tai tie Italijoje gaminami boxer / ducato ir t.t.

_________________
'74 DS Pallas, '87 CX Prestige Turbo 2, '01 Picasso Hdi, '06 C8


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 24 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1 2 Kitas

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 38 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007