WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Geg 22 2024, 21:26

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 52 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1 2 3 4 Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 02 2006, 18:40 
Įdomu ar ilgai sita citronligė pas mane tęsis? <<


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 02 2006, 21:47 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 12 2004, 19:29
Pranešimai: 7320
Miestas: Kaunas
xmeskis rašė:
Įdomu ar ilgai sita citronligė pas mane tęsis? <<


Manau, kad ne :D

_________________
Ex Jorgette D12 '91
Ex Brigitte turbo D12 Automatic '99
Mėlynė V6 2.7 Hdi
Paveikslėlis Paveikslėlis


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 02 2006, 22:36 
gal ir ne,bet jau ja sergu 2metus :sfera:


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 02 2006, 22:49 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 12 2004, 19:29
Pranešimai: 7320
Miestas: Kaunas
xmeskis rašė:
gal ir ne,bet jau ja sergu 2metus :sfera:


2 metai tai šis tas :)... Svarbiausia yra šitą "ligą" kontroliuoti :).

_________________
Ex Jorgette D12 '91
Ex Brigitte turbo D12 Automatic '99
Mėlynė V6 2.7 Hdi
Paveikslėlis Paveikslėlis


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 03 2006, 18:38 
Kad kontroliuot,tai tiksliai :lol: nu bet kartais kaip paima piktumas ant saves,galvoji kodel pasirinkai sia masina ir kas ja sukure? :lol: na bet,atsisedi uz vairo,atsipalaiduoji,dingsta visi nervai :P


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 03 2006, 19:00 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 12 2004, 19:29
Pranešimai: 7320
Miestas: Kaunas
xmeskis rašė:
Kad kontroliuot,tai tiksliai :lol: nu bet kartais kaip paima piktumas ant saves,galvoji kodel pasirinkai sia masina ir kas ja sukure? :lol: na bet,atsisedi uz vairo,atsipalaiduoji,dingsta visi nervai :P


Taip ir yra :). Ir dar svarbu labai - atsisėdus į ją, kaskarta švelniai priminti jai, kad "..tu negali manęs pavesti" ;).

_________________
Ex Jorgette D12 '91
Ex Brigitte turbo D12 Automatic '99
Mėlynė V6 2.7 Hdi
Paveikslėlis Paveikslėlis


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 03 2006, 20:45 
na bet visi klausia:ka tu gero radai sitoje masinoje?forma negrazi,bet to jie nesupras :lol: :idea: bet kai atsiseda y vidu,vsio,sako:va cia salonas :wink: :)be to kiekvienam aiskint,jie tik ir zino: passatai,audi,geresniu tipo ner,as atsisedu y audi 100,nu ne tas,ššššš :lol:


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 04 2006, 10:38 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Sau 14 2005, 11:07
Pranešimai: 217
Miestas: Visaginas-N.Akmene
Ash susirgau kazkur ''91-92 metais ir kliedejau iki ''03, dabar segu,tik forma lengvesne,nei anksciau :D

_________________
Citroen C5, 2004m 2.2Hdi, APD, exclusive.


Į viršų
 Pranešimo tema: Citroenliges trukme
StandartinėParašytas: Vas 04 2006, 12:39 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 24 2005, 14:54
Pranešimai: 1359
Miestas: Vilnius
Sveiki.As va jau vienuolikti metai sergu.Per ta laika bandziau save analizuoti is visu pusiu ir visaip.Kartais pastebedavau savy kazkokius keistus ir mane gasdinancius lyg pasveikimo bruozus.Taip ir nesupratau,kas tai budavo,nes po to liga dar labiau paumedavo.Protas aptemdavo,nematydavau nieko isskyrus Citroen zenkla haliucinaciju pavidalu.Pazvelges dangun,net debesyse izvelgdavau ju Citroen zenklo formas,formeles.
Dabar turiu rimtu planu itikint artimuosius,kad kai mirsiu,ant mano kapo pastatytu panasu i Citroen zenkla kryziu.Na teatleidzia man,kas turi teise pykti,nes Citroen gyvenimui tikrai mazai nusipelniau.Tiesiog myliu ji.

_________________
860122334.
BX 1.9 GTI.
Xantia Activa 2.0 16V.
XM 2.5 turboD.
Xantia, BX, XM dalimis.


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Citroenliges trukme
StandartinėParašytas: Vas 03 2009, 22:26 
Atsijungęs
Plepys

Užsiregistravo: Vas 18 2004, 11:13
Pranešimai: 2225
Miestas: Vilnius
Vsio propala.Vel vaziuoju atsivezti poros ligoniu.Viens AX GTi. Nevaziuojantis,net neuzsivedantis,sugedo ans ir viskas,bet as ji pagydysiu.Kita Xantia HDI-sako ,kad viskas gerai,bet taip nebuna. Ruosiam trala ir gal pavyks uz savaites i kelione.Zodziu idomiu Citroenu niekada nebus perdaug.
Kas svarbiausiai-zmona kaip ir nebeurzgia-susitaike,nes jos pirmasis auto buvo Citroen ir kitokiu nebuvo...

_________________
AX GTI 1991(mano meile),
ZX Universalas 1,4 1997 ,
Xsara Exclusive 2,0 2002
BX GTi 4x4 1991


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Citroenliges trukme
StandartinėParašytas: Vas 04 2009, 11:06 
Atsijungęs
Pastovusis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bir 15 2004, 20:01
Pranešimai: 105
Miestas: Vilnius
Man irgi prapala. Gavau pasiūlymą iš draugo statybininko perimti lizinginį berlingą už likutinę vertę. Mašina imta lizingu iš VEHO, 2007 vidurio, nuvažiavusi <50k, neturėjusi visiškai jokių incidentų ir dar likę pusė metų gamintojo garantijos. Bandžiau žiūrėjau - nu neprisiverčiau nulipt nuo savo xm'o nors tu ką.

_________________
XM Break 2.1TD 1994


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Citroenliges trukme
StandartinėParašytas: Vas 04 2009, 18:05 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Geg 23 2006, 18:55
Pranešimai: 5595
Miestas: Kaunas
Gr2 rašė:
Bandžiau žiūrėjau - nu neprisiverčiau nulipt nuo savo xm'o nors tu ką.
XMbreikaligė, berods, pasigavo dar vieną "žertvą" :lol: .

_________________
XM Break 2.1TD HA1.
Xantia Break 2.0HDI.
Xantia Activa.
ex XM Break
ex AX


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Citroenliges trukme
StandartinėParašytas: Vas 04 2009, 23:07 
Atsijungęs
Plepys

Užsiregistravo: Vas 18 2004, 11:13
Pranešimai: 2225
Miestas: Vilnius
Gr2 rašė:
Man irgi prapala. Gavau pasiūlymą iš draugo statybininko perimti lizinginį berlingą už likutinę vertę. Mašina imta lizingu iš VEHO, 2007 vidurio, nuvažiavusi <50k, neturėjusi visiškai jokių incidentų ir dar likę pusė metų gamintojo garantijos. Bandžiau žiūrėjau - nu neprisiverčiau nulipt nuo savo xm'o nors tu ką.

Jus kaip norite,bet statybininko masinos as veltui neimciau.Tokia jau liaudis tie statybininkai,santechnikai ir kiti panasus.

_________________
AX GTI 1991(mano meile),
ZX Universalas 1,4 1997 ,
Xsara Exclusive 2,0 2002
BX GTi 4x4 1991


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Citroenliges trukme
StandartinėParašytas: Vas 05 2009, 12:47 
Atsijungęs
Pastovusis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bir 15 2004, 20:01
Pranešimai: 105
Miestas: Vilnius
Gerasdviratis rašė:
Gr2 rašė:
Man irgi prapala. Gavau pasiūlymą iš draugo statybininko perimti lizinginį berlingą už likutinę vertę. Mašina imta lizingu iš VEHO, 2007 vidurio, nuvažiavusi <50k, neturėjusi visiškai jokių incidentų ir dar likę pusė metų gamintojo garantijos. Bandžiau žiūrėjau - nu neprisiverčiau nulipt nuo savo xm'o nors tu ką.

Jus kaip norite,bet statybininko masinos as veltui neimciau.Tokia jau liaudis tie statybininkai,santechnikai ir kiti panasus.


Jei kalbėti apie abstraktų "statybininką" - tai žinoma kad taip. Šitie ir audines su pasatais sugeba nužudyt greičiau negu per metus.
Šituo atveju "statybininkas" - firma, užsiimanti plastikiniais langais. Mašiną parduoda todėl, kad statybose krizė, va ir karpo viską, ką įmanoma. Bet kokiu atveju mašina vis dar garantinė, jei kas ir išlįs - bent pusmetį tai bus VEHO problemos. Vienu žodžiu įdėjau skelbimą prie parduodamų auto, jei dėl kainos susitarsit, geresnės mašinos niekur nerasit - geriausiu atveju rasit ne blogesnes :)

Šiaip nėra pas mane ta XMbreikaligė tokia jau rima - jei reiktų rinktis, ar pirkti seną, vizualiai apleistą, bet techniškai beveik idealų XM, ar beveik naują, idealų Berlingą 10kLt brangiau, užsimerkęs imčiau Berlingą. O dabar xm'ą privesti iki idealaus liko tiek, kiek lizingas paimtų vien už dokumentų perrašymą, išlaidos xm'o remontui per mėnesį praktiškai lygios kasko įmokai - tai ir pagalvojau, kad tiek to, break'as iki krizės pabaigos dar važiuos, o kad krizei pasibaigus tokie Berlingai kainuos jau 20k daugiau - pinigų svoris irgi bus jau kitoks :)

_________________
XM Break 2.1TD 1994


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Citroenliges trukme
StandartinėParašytas: Vas 05 2009, 22:11 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgp 27 2006, 14:12
Pranešimai: 942
Miestas: Tytuvenai /Lietuva
Gr2 rašė:
Man irgi prapala. Gavau pasiūlymą iš draugo statybininko perimti lizinginį berlingą už likutinę vertę. Mašina imta lizingu iš VEHO, 2007 vidurio, nuvažiavusi <50k, neturėjusi visiškai jokių incidentų ir dar likę pusė metų gamintojo garantijos. Bandžiau žiūrėjau - nu neprisiverčiau nulipt nuo savo xm'o nors tu ką.
:bum: :bum: :bum: :D

_________________
Berlingo 1.6 HDI gimes 2006


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 52 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1 2 3 4 Kitas

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007