WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Bal 29 2024, 22:28

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 7 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Citrovilkikai :)
StandartinėParašytas: Rgs 16 2012, 19:49 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 12 2004, 19:29
Pranešimai: 7320
Miestas: Kaunas
Per 14 metų suXmu ne kartą teko būti velkančiuoji, mane tik kartą temė, bet toli :).
Bet tokio tipo bolidui, mano paslaugos prireikė pirmą kartą.

Paveikslėlis

_________________
Ex Jorgette D12 '91
Ex Brigitte turbo D12 Automatic '99
Mėlynė V6 2.7 Hdi
Paveikslėlis Paveikslėlis


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Citrovilkikai :)
StandartinėParašytas: Rgs 16 2012, 19:52 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Kov 25 2008, 23:00
Pranešimai: 3604
Miestas: Kaunas
kaip automatas reguoja i tokius tempimus? :)

_________________
<< Citroen C5 X7 2.0 HDi 100kW 08'
P407c 2.7HDi 07' 150kW


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Citrovilkikai :)
StandartinėParašytas: Rgs 16 2012, 20:00 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Geg 23 2006, 18:55
Pranešimai: 5595
Miestas: Kaunas
Plente, nesitampant, su pulimiotu neturėtų kilti jokių problemų.


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Citrovilkikai :)
StandartinėParašytas: Rgs 16 2012, 20:37 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgp 18 2007, 11:11
Pranešimai: 456
Miestas: Kaunas
Dovke cia taip?:)

_________________
BX 1.4 1990 out
XM V6 1996 out


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Citrovilkikai :)
StandartinėParašytas: Rgs 16 2012, 21:12 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 12 2004, 19:29
Pranešimai: 7320
Miestas: Kaunas
Taip Dovkė :). Kai sustojom, jo pirmas klausimas buvo - "pas tave automatas?". Tiek tempiančiajam, tiek tempiamajam - labai komfortiškas procesas - jokių tampymusi, o kai tempia automobilis su hidropneumatika - tai taip pat papldomas komfortas - pakaba sugeria smūgius.

_________________
Ex Jorgette D12 '91
Ex Brigitte turbo D12 Automatic '99
Mėlynė V6 2.7 Hdi
Paveikslėlis Paveikslėlis


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Citrovilkikai :)
StandartinėParašytas: Rgs 16 2012, 22:07 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Geg 01 2012, 14:34
Pranešimai: 969
Miestas: Kaunas
Taigi teoriskai negalima pulemiotu tampyti :) Teoriskai, jei gaila dezes.
Vienos is rimta adrenalina davusiu akimirku buvo buti tempiamam trumpu slipsu xm'e neveikianciu varikliu mieste.


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Citrovilkikai :)
StandartinėParašytas: Rgs 16 2012, 22:36 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 11 2007, 19:07
Pranešimai: 10927
Miestas: Kaunas
Kodėl su pulemiotu negalima? Dėl smūgių atsipalaidavus šniūrui?

Galima ir su mechanine gražiai sumėtyt, kad būtų sklandu, tik reikalauja šiek tiek pastangų ir sankabėlės. Nesugeba to padaryt naujieji vairuotojai. Įtariu konvejerines vairavimo mokyklas, kur lyg ir išmoksti daugmaž sklandžiai perjungti pavarą, bet neįdiegia noro pačiam išmokti teisingai dirbti sankaba (per tas 20 ar 30 valandų to neišmoksi). Esu matęs, kaip drebančiom rankom bachūras su antru goflu ir tuomet dar 70 ženklu nuplešė taksisto silkei visą priekį nafig, su bamperiu, panele, farom ir, rodos, net radiatorius iškrito.

Mamukas yra tempęs su mano BXu, tai pasitvirtino hidropneumatikos pagalba. Sėdėjau iš paskos jos safranėje, nes šniūras buvo palei 2metrus, stabdžiai net penktu bėgiu su stiprintuvu silpni, jokios elektros, o naktis. Safrane už BXą pusantro karto sunkesnė, BXo sankaba kieta, o mamukas net kai su juo važinėjo, nemokėjo naudotis, o dabar įpratęs prie minkštos limuzininės sankabos, šniūras toks trumpas nieko neamortizuoja, o mamukas nors ir su 10 metų stažu, bet buksyruoja pirmąkart. Net ir po instruktažo, tikėjaus, kad bus baisu, bet beveik nesitampėm. Nutraukėm vienąkart, kai kažkoks atsilupėlis keturiasdešimtmetis dviratininkas su maksimos produktu nusprendė, kad gali išlįsti ant kelio prieš mašiną, kirsdamas gatvę (Leidžiantis nuo Čiurlionio tilto dar gerai prieš Kaunakiemio sankryžą). Nuspaudėm abu stabdį, bet mamukas kai lupo antru bėgiu , tai aš nespėjęs stabdžio atleist ir likau stovėt. Dar iššokau [sioje vietoje buves necenzurinis zodis pasalintas], bet tas nė žodžio neprataręs pabėgo. Nuo MANĘS :mrgreen:

O iš mano gerųjų patirčių buvo, kai sėdėjau tempiamajam raudonajam ZXe, penktas bėgis, vairas yra, stabdžių stiprintuvas yra, bet pedalą spaudi - penkių metų rūdys valosi, o apie stabdymą net negalvoja. Du ar tris kartus šniūrą nutraukėm (jie susiūti būna, tai užrišus jau pradeda laikyt), vienąkart tiesiai prie policajų (be TA ir draudimo), tpfu tpfu.

Kadais tempė mane antram golfe su kiaurom grindim, nesisukančiu motoru, be suvedimo ir šiek tiek stabdžių - per ledą, septyniolikinis buvau, ant žvyro ar kiemuose tai tampytas, bet kai Basanavičiaus-Taikos sankryžoj trūksta sutrūnijęs šniūras ir pro šalį važiuojant policajam reikia lipt lauk, staumt iš sankryžos ir rišt šniūrą, tikrai noris į kelnes dėt.

Kas čia darosi, įprasiu įstatymą pažeidinėt. Per pastarąjį pusmetį daugiau kilometrų prasukau nelegaliai, nei normaliai. 3700km be draudimo, paskui keli geri reisai su toninėm perkrautom priekabom, paskui keli šimtai km su išregistruotu ZX, paskui dar 3000km be TA, o kaip desertui 3000km su man negaliojančiu draudimu (jei avarija - regresas), iš kurių pusė - tempiant man draudžiamą tempti priekabą. Bliambaaa....... :oops:

Gerai, kad Lietuvoj dar leidžia ant šniūro tempti, daug kur nebegalima...
Bet esu girdėjęs atvejį, kai kažkur buksyruojamasis įkalė ir draudimas pasiėmė regresą, nes išmatavo šniūrą ir buvo per trumpas.

_________________
Visokių Citroen bėdų remontas ir priežiūra.
C15 RD 89-Kablukas
BX16TGI 91-Lemąnas
ZX 92
P406 2.0HDi 99
Suzuki DR650RSE 96
Ex: 3BX, 2ZX, C5 I, Xantia, Audi 80


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 7 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 17 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007