WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Bal 19 2024, 19:45

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 8 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: Rgs 12 2012, 20:01 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 29 2011, 20:04
Pranešimai: 53
Miestas: Aarhus, Danija
Sveiki. Turejau tokia problema su savo XM'u - masina mano manymu buvo per kieta negu turetu buti XM'as. Ir sferas tikrinau, ir siurbliuka perrinkau, galvojau pades. Veliau pasnekejau su Antanu klaipedoje ko pasekoje priejome prie isvados - pareje Hidroaktyvo vostuvai, ko pasekoje masina buvo SPORT rezime visa laika. Kadangi norint isgydyti liga reikejo keisti pacius vostuvus, nauju nepavyko rasti o su naudotais laaaabai rizikinga loterija. Pasiknaisiojes internete radau stai sitoki "agregata" --> http://www.ebay.co.uk/itm/CITROEN-XM-SP ... 0345138590 . Prisipazinsiu, esu labai skeptiskas tokiu "stebuklingu vaistu" atveju ir iskarto netikejau kad 3 pajungti laidai ir kaskokia juoda dezute gali sutvarkyti visai kitur esancius elektromechaninius vostuvus. Juolab kad raso "tereikia 15 minuciu ir masina vel bus minksta". Taciau biski pasiknaisiojes ir paskaites atsiliepimus nustebau - visi raso kad padeda. Na ka, kadangi turejau truputi lasivu pinigu ir nepavyko rasti nauju tu vostuvu - nusprendziau surizikuosiu. Siandien (uzsisakiau detale praeita 4dieni) gavau detale ir labai skeptiskai nusiteikes nuejau ir pajungiau pagal instrukcija. Kaiptik i darba iskviete po 20 minuciu tai sakau nuvaziuosiu sava auto ir isbandysiu "devaisa". Isedau, uskuriau ir isvaziaves is kiemo kokia 30m buvo sakinys "Woooooooow, sitas sudas tikrai veikia" :D . Tai buvo mano pirmasis TIKRO citroeno minkstumo patyrimas. Iki tol galvojau kad mano citrina ganetinai minksta (uz Omega 2004m ir MB w124 truputi minkstesne) bet dabar isvaziaves supratau kad b*b* - vaziuoju ir nejauciu nieko, tarsi sklendziu virs kelio. Didesni nelygumai vos vos jauciasi, bet mazi ir vidutiniai nelygumai jei ir sujudina auto tai jausmas toks kad jie kaskur toli toli :)

Vnz: uzsisnekejau, bet ispudis tikrai buvo "Wow". Jeigu kas turi XM ar Xantia ir mano kad ji minksta - speju kad klystat (kadangi kiek zinau si liga yra labai dazna auto turincioms Hidroaktyva) o patirti sitoki jausma uz 120lt tai sakyciau smulkme.

Vnz 1.1: atsiprasau uz si ilga posta ir galimus izeidimus, bet turejau pagelbeti draugams citroenistams :) Ir cia tikrai ne jokia reklama, nesiulau ir nepardavineju nieko :)

_________________
Sakykit ka norit, bet mano XM'as greitas laivas ....


Į viršų
StandartinėParašytas: Rgs 12 2012, 23:12 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 11 2007, 19:07
Pranešimai: 10926
Miestas: Kaunas
Šiaip chebra tiesiog susitvarko hidroaktyvą ir elektroniką normaliai, ir patiria tą patį citroorgazmą, kaip tamsta. Tai bėdos apėjimas, tikriausiai daug paprastesnis ir net pigesnis už patį remontą. Tik man vienas dalykas įdomu - ar veikia hidroaktyvas po šitos instaliacijos? Nes vožtuvus atidaryti galima tiesiog padavus į juos elektrą, gal net nuo spynelės, jei ne impulsinio maitinimo. Būtų tas pats efektas :D

_________________
Visokių Citroen bėdų remontas ir priežiūra.
C15 RD 89-Kablukas
BX16TGI 91-Lemąnas
ZX 92
P406 2.0HDi 99
Suzuki DR650RSE 96
Ex: 3BX, 2ZX, C5 I, Xantia, Audi 80


Į viršų
StandartinėParašytas: Rgs 12 2012, 23:21 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 29 2011, 20:04
Pranešimai: 53
Miestas: Aarhus, Danija
Kas svarbiausia veikia ! :) Persijungia i sport rezima ir jauciasi skirtumas. Ryt vaziuojant i mokslus pravaziuosiu toki +- zvyrkeli, tai pabandysiu pajusti pilna skirtuma tarp sport ir soft rezimo. O zodi gera paminejei - citroorgazmas. Jis tiksliai apibudina dabartini mano jausma :D

_________________
Sakykit ka norit, bet mano XM'as greitas laivas ....


Į viršų
StandartinėParašytas: Rgs 13 2012, 10:48 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Geg 01 2012, 14:34
Pranešimai: 970
Miestas: Kaunas
O gal skirtuma reiketu ziureti vaziuojant didesniu greiciu staigesniam posukyje ir panasiai? As tikiu kad minksta pasidaro, bet jei nepasidaro kieta kada reikia, tai kam man visa tai? Pratestuok tu ta daikta ar kieteja kada reikia. Lauksim atsiliepimu.


Į viršų
StandartinėParašytas: Rgs 13 2012, 18:14 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Kov 25 2008, 23:00
Pranešimai: 3604
Miestas: Kaunas
jei pirmam hidroaktyvui tai ji perjunges tikrai turi kazka pajust,o jei antram tai nieko tu beveik nepajusi...nes nesijaucia tokio didelio skirtumo kaip pirmame..

_________________
<< Citroen C5 X7 2.0 HDi 100kW 08'
P407c 2.7HDi 07' 150kW


Į viršų
StandartinėParašytas: Rgs 13 2012, 18:31 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Geg 01 2012, 14:34
Pranešimai: 970
Miestas: Kaunas
Vyciau, KA "ji perjunges"? SPORT mygtuka ar blokeli? Siaip jau tikrai pajusi mygtuka perjunges, jei kazkiek gyvas tas HA, o jei kalbam apie sita devaisa tai jis tik HA2 skirtas, tai tikrai net ir ant antroko skirtuma pajusi. Nebent subine labai tobulai amortizuojanti :)


Į viršų
StandartinėParašytas: Rgs 13 2012, 18:38 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Kov 25 2008, 23:00
Pranešimai: 3604
Miestas: Kaunas
kalbejau apie hidroactyvo mygtuka :D nu matai,pas mane xantia,bet su HA2 ir jam sudirbant as jo beveik nepajusdavau nors ir voztuvai abu veikia gerai,perrinkau pats ir dar poto tikrino kiti meistrai del to nesijautimo,o su pirma HA kai vaziavau,iksemu aisku,tai ijungus ji kuo puikiausiai jauciau.....bet aplamai man xantia yra kieta ir vaziavimas beveik kaip su golfu,noriu kazko minkstesnio,kaip seno S klases merso,nes pripratau as prie to minkstumo xantijos :mrgreen:

_________________
<< Citroen C5 X7 2.0 HDi 100kW 08'
P407c 2.7HDi 07' 150kW


Į viršų
StandartinėParašytas: Lap 27 2012, 11:52 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Geg 01 2012, 14:34
Pranešimai: 970
Miestas: Kaunas
Matau temos autorius kitoje temoje atgijes, tai gal visgi pasidalins pastebejimais, ar suukieteja masina kada reikia. Gal ir nera ten zvyrkeliu sunkeliu visokiu, bet galima gi ir posuki mazo radiuso geru greiciu pralekt ir stagiau vaira pasukinet? Idomu mums.


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 8 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 5 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007