WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Kov 29 2024, 13:30

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 46 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1 2 3 4 Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: komikas iš BTA
StandartinėParašytas: Gru 23 2013, 12:57 
Atsijungęs
Plepys

Užsiregistravo: Bir 24 2009, 15:01
Pranešimai: 3220
Miestas: Kaunas
Na, šiandien apžiūrėjo mašiną BTA draudimas. Kadangi su BTA jau turėjau 2 metus trukusį cirką po motociklo avarijos, tai šįsyk pabandžiau nusiteikti ir laikytis ramiai. O bet tačiau....

"Kaip matau, galinės tempimo kilpos dangtelio nebuvo jau iki autoįvykio".
Tai kad buvo tas dangtelis.........
"Pas visas nebūna, tai Jūsų mašina ne įšimtis".
........ šitoje vietoje mano kantrybė baigėsi. Tiesą pasakius, jos ir užteko gal 2 minutėms, tol kol fotkino ir nieko nekalbėjo.


Toliau situacija konfliktinė. Ekspertas mano, kad buferis lyginamas, lituojamas, špakliuojamas ir dažomas, balkis po buferiu nesimato, tai anot jo, automatiškai laikomas nenukentėjusiu (nors buferis visas vidun sustumtas, kad net bagažinės dangtis atsiknojo ir lempa su sparnu invertinosi į bagažinę, bus pastumtas visas galas, nes ir vienoj pusėj sparno arka išsipūtus), šoninė "bakavina" poliruojama (nors išsipūtus ir kaip ji lyginama be vėzdo pagalbos, tai neįsivaizduoju)..... Na ir taip toliau, anot jo, preliminariai suma bus 400 litų. Bičiulis iš kito draudimo, primetė kad servise kainuos apie 2500 litų.

Tai va, kol kas išvada tokia, kad vyručiai, pagailėkit kitų, nesidrauskit BTA................

_________________
VW Multivan
Xsara
Kabrioletas Reno
Konsultacijų neteikiame ir nuotoliniu būdu neremontuojame.


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: komikas iš BTA
StandartinėParašytas: Gru 23 2013, 15:09 
Atsijungęs
Plepys

Užsiregistravo: Rgs 28 2009, 20:54
Pranešimai: 2276
Miestas: Kaunas
imesk foto kaip atrodo tavo mushtas kibiras :) turiu experta toki uzhklausiu ;)

_________________
Naujos auto dalys.
Hidraulika ir pneumatika.
konsultacijos 865766726


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: komikas iš BTA
StandartinėParašytas: Gru 23 2013, 16:26 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 20 2008, 18:54
Pranešimai: 8943
Miestas: UKMERGE 867082552
Nepalik taip :doom: ,kelk bangas iki paskutinio ,pagrasink nepriklausomais ekspertais , pažįstamais žurnalistais ,tipo ne vienas kelyje ir t.t,žodžiu naglai :wink: ,nes šiais laikais kitaip neina :?

_________________
CITROEN NAUDOTOS DALYS
C5 2,0 HDI-2004 ,paskutinis pirmukas :)
Xantia break 00m,2.0HDI ex Grumlino
Xantia break 99m,2,0HDI devil :doom: Red


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: komikas iš BTA
StandartinėParašytas: Gru 23 2013, 18:18 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Vas 12 2011, 14:09
Pranešimai: 762
Miestas: Vilnius
Tai tu nori pinigus iš jų gauti ar kaip? Pas mane buvo panašus auto įvykis, moteriškė užsižiopsojusi su Auriu įvažiavo į stovinčios mašinos galą. Tai serviso draudimui pateikta sąskaita buvo 3 tukstančiai su viršum. Galėsiu tiksliau pažiūrėti ir nuotraukas parodyti, jeigu įdomu.
Gal draudimas kalba taip todėl nes tu nori pinigų. Gal kitaip kalbėtų jeigu remontuotumei draudimo pasiūlytame servise. Servisas iš pradžių suremontuoja, po to pateikia draudimui sąskaitą ir mano pastebėjimu tikrai kur kas didesnę nei tas remeontas iš tiesų turėtų kainuoti. Galimas daiktas, kad servisas ir draudimas kažkaip suinteresuoti sąskaitos padidinimu, o po to dalinassi kokius nors atkatus.

_________________
Citroën C5 Estate 2HDi 2006 m.


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: komikas iš BTA
StandartinėParašytas: Gru 23 2013, 18:45 
Atsijungęs
Plepys

Užsiregistravo: Bir 24 2009, 15:01
Pranešimai: 3220
Miestas: Kaunas
Koks skirtumas, ar aš noriu pinigus gauti, ar servise remontuotis. Turiu ir tą ir aną teisę. Kalba eina apie tai, kad neturi jis reikšti nuomonės, kad ČIA DANGTELIO NEBUVO, NES PAS VISAS NEBEBŪNA........ Ir koks jo supist... reikalas, kas vairavo mašiną, ar aš savininkas ar mano žmona ar mama ar meilužė. Jo darbas yra apžiūrėti, įvertint ir pateikt sąmatą, o ne komentuot savo sąmokslo teorijas.

Galų gale gaunasi taip, kad jei koks žioplys įvažiavo užpakalin, tai dar turi nervuotis, aiškintis dėl sąmokslo teorijų ir kitokių dalykų.

Kiek teko turėt reikalų iki tol, tai jokių problemų su kitais draudimais. Xantia papuolė į avariją. Nuvažiavau į draudimą, pažiūrėjo į mašiną, už poros valandų paskambino ir pasiūlė pinigus arba servisą.

Vasarą į autobusiuko subinę irgi įvažiavo vienas žioplys, tai užteko skambučio į Gjensidigę, pasiklausė kas ir kaip ir telefonu pasiūlė pinigus arba remontą servise.

O čia............................... Kadaise kai turėjau bėdos su BTA, tai bandė pripaišyt, kad per tris dienas nesikreipiau į juos ir neužsiregistravau kaip nukentėjęs. O kad gulėjau klinikose, visas sugedęs tai giliai dzin..... Du metus teko muštis dėl pinigų.

_________________
VW Multivan
Xsara
Kabrioletas Reno
Konsultacijų neteikiame ir nuotoliniu būdu neremontuojame.


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: komikas iš BTA
StandartinėParašytas: Gru 23 2013, 19:05 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Vas 12 2011, 14:09
Pranešimai: 762
Miestas: Vilnius
ukw rašė:
Koks skirtumas, ar aš noriu pinigus gauti, ar servise remontuotis. Turiu ir tą ir aną teisę. Kalba eina apie tai, kad neturi jis reikšti nuomonės, kad ČIA DANGTELIO NEBUVO, NES PAS VISAS NEBEBŪNA........ Ir koks jo supist... reikalas, kas vairavo mašiną, ar aš savininkas ar mano žmona ar mama ar meilužė.

Tai negi galvoji, kad mašiną gali vairuoti bet kas? Tarkim pas mene sutartyje parašyta, kad draudimas galioja tik tada, jeigu mašina vairuoja asmuo turintis didesnį negu dviejų metų stažą ir yra vyresnis nei 25 metų amžiaus. Jei vairuotų koks lapas arba jaunuolis iki 25 metų, draudimas negaliotų, o jei norėčiau, kad galiotų, tai įmoka būtų kur kas didesnė. Gal ir pas tave yra toks įrašas, todėl ir klausia kas vairavo. Net neturiu abejonių, kad jeigu būčiau panorėję iš draudimo gauti pinigus, tai kažin ar bent pusę tos sumos kuria sumokėjo servisui būčiau gavęs. Taip, turi teisę ir pinigus gauti, bet jie suinteresuoti kitaip.

_________________
Citroën C5 Estate 2HDi 2006 m.


Paskutinį kartą redagavo 1 Bivainis. Iš viso redaguota 0 kartus.

Į viršų
 Pranešimo tema: Re: komikas iš BTA
StandartinėParašytas: Gru 23 2013, 19:06 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Kov 25 2008, 23:00
Pranešimai: 3604
Miestas: Kaunas
manau kad ne draudime problema,o jame dirbantys asmenys kurie ten praeina per filtra(zmogus kuris juos atrenka ir idarbina).. va ta zmogeli reikia kabint uz kiausiniu... Panasia situacija turejau regitroj registruodamas savo bmw, kaune,vilijampolej primygtinai reikalavo pirkimo-pardavimo sutarties tarp buvusio masinos savininko ir tos imones kuri man masina pardave, tai sakau gal dar pristatyt pirkimo sutarti is pacio bmw vokietijoj? Tas zasiukas buvo pasiustas na ir viskas, norejau dar ir padet jam iseit is sio darbo, bet susilaikiau pries sventes....nuvykus kiton regitron vyrai be problemu uzregistravo, tik pasitikslino dar ar tikrai viskas ok,uztruko 1min,o galutinai po 20min jau buvau jos savininkas.... Viskas turbut priklauso nuo zmoniu dirbanciu toje sferoje kompetencijos, ziniu ir charakterio savybiu.

_________________
<< Citroen C5 X7 2.0 HDi 100kW 08'
P407c 2.7HDi 07' 150kW


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: komikas iš BTA
StandartinėParašytas: Gru 23 2013, 19:13 
Atsijungęs
Plepys

Užsiregistravo: Bir 24 2009, 15:01
Pranešimai: 3220
Miestas: Kaunas
Bivaini blyn, ar tau kalėdų konkorėžis ant galvos nukrito...... Koks skirtumas kas vairavo mašiną, kuri yra nukentėjusi avarijos metu. Mašina yra mano. Ir man giliai nusispjaut, kas parašyta pas aną žioplį draudimo polise.

Mašina mano, ją vairuoti gali kiekvienas, kuriam aš patikėjau jos raktelius ir kuris turi teisę vairuoti tos kategorijos automobilį.

_________________
VW Multivan
Xsara
Kabrioletas Reno
Konsultacijų neteikiame ir nuotoliniu būdu neremontuojame.


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: komikas iš BTA
StandartinėParašytas: Gru 23 2013, 19:22 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Vas 12 2011, 14:09
Pranešimai: 762
Miestas: Vilnius
ukw rašė:
Bivaini blyn, ar tau kalėdų konkorėžis ant galvos nukrito...... Koks skirtumas kas vairavo mašiną, kuri yra nukentėjusi avarijos metu. Mašina yra mano. Ir man giliai nusispjaut, kas parašyta pas aną žioplį draudimo polise.

Mašina mano, ją vairuoti gali kiekvienas, kuriam aš patikėjau jos raktelius ir kuris turi teisę vairuoti tos kategorijos automobilį.
Aha užkrito konkorėžis, o jeigu ir neapsidraudęs visai būsi, vis tiek gausi draudimą, nes ne tu kaltas?

_________________
Citroën C5 Estate 2HDi 2006 m.


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: komikas iš BTA
StandartinėParašytas: Gru 23 2013, 19:34 
Atsijungęs
Plepys

Užsiregistravo: Bir 24 2009, 15:01
Pranešimai: 3220
Miestas: Kaunas
Nu nenoriu nieko pikto sakyt, tai patylėsiu....

Kad ir neapsidraudęs aš, tarkim savo kiemo tvoros. Ir tu į ją įvažiuosi. Tai tavo draudimas ir mokės man.

_________________
VW Multivan
Xsara
Kabrioletas Reno
Konsultacijų neteikiame ir nuotoliniu būdu neremontuojame.


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: komikas iš BTA
StandartinėParašytas: Gru 23 2013, 20:04 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Vas 12 2011, 14:09
Pranešimai: 762
Miestas: Vilnius
ukw rašė:
Nu nenoriu nieko pikto sakyt, tai patylėsiu....

Kad ir neapsidraudęs aš, tarkim savo kiemo tvoros. Ir tu į ją įvažiuosi. Tai tavo draudimas ir mokės man.

Aha, apie tvoras..., bet grįžtant prie mašinų, tai jeigu pats esi apsidraudęs ir laikaisi visų savo draudimo sutartyje nurodytų sąlygų, draudimą gausi bet kokiu atveju. Gausi ir tada jeigu į tave įvažiuos ir neapsidraudęs, ir jei girtas įvažiuos ir todėl jo draudimas negalios, vis tiek tu išmoką gausi. Jeigu pats esi neapsidraudęs, negausi ir būdamas nekaltas. Jeigu tavo mašina vairuos asmuo negalintis vairuoti pagal draudimo sutartį, tai tas pats kas ir be draudimo.

_________________
Citroën C5 Estate 2HDi 2006 m.


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: komikas iš BTA
StandartinėParašytas: Gru 23 2013, 20:12 
Atsijungęs
Plepys

Užsiregistravo: Bir 24 2009, 15:01
Pranešimai: 3220
Miestas: Kaunas
Tamstai su galva viskas gerai? Nepersivalgėte per adventą?

Nes tvirtinimai, kad jei mano mašiną vairavau ne aš ir į ją kažkas atsitrenkė, tai aš negausiu draudimo, tai čia taip jau stipriai pasakyta. Na, nebent tamsta BTA dirbi.

_________________
VW Multivan
Xsara
Kabrioletas Reno
Konsultacijų neteikiame ir nuotoliniu būdu neremontuojame.


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: komikas iš BTA
StandartinėParašytas: Gru 23 2013, 20:16 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Vas 12 2011, 14:09
Pranešimai: 762
Miestas: Vilnius
ukw rašė:
Tamstai su galva viskas gerai? Nepersivalgėte per adventą?

Nes tvirtinimai, kad jei mano mašiną vairavau ne aš ir į ją kažkas atsitrenkė, tai aš negausiu draudimo, tai čia taip jau stipriai pasakyta. Na, nebent tamsta BTA dirbi.

Jei vairavo žmogus turintis teisę, viskas tvarkoje, jeigu ne, draudimas negalioja. Todėl ir klausinėja.
Tamsta, kaip ten nesisektų su draudimų, bet priminsiu, kad mandagumas nieko nekainuoja, bet labai daug perka. Tad apie konkorėžius, galvas, pesyvalgymus geriau nerašyk... nerimta, nesolidu.

_________________
Citroën C5 Estate 2HDi 2006 m.


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: komikas iš BTA
StandartinėParašytas: Gru 23 2013, 20:29 
Atsijungęs
Plepys

Užsiregistravo: Bir 24 2009, 15:01
Pranešimai: 3220
Miestas: Kaunas
Koks draudimas negalioja......... Ką tu kalbi..... Jei mano mašiną vairavo Petras ir į ją atsitrankė koks nors ALGIS, tai nori pasakyt kad Algio mašinos draudimas jau negalioja.....

Mandagumo ir atsiprašymo nesulauksi, kol nenustosi nusikalbėti.

_________________
VW Multivan
Xsara
Kabrioletas Reno
Konsultacijų neteikiame ir nuotoliniu būdu neremontuojame.


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: komikas iš BTA
StandartinėParašytas: Gru 23 2013, 20:50 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 20 2008, 18:54
Pranešimai: 8943
Miestas: UKMERGE 867082552
Mašina mano, ją vairuoti gali kiekvienas, kuriam aš patikėjau jos raktelius ir kuris turi teisę vairuoti tos kategorijos automobilį.[/quote]
Va čia gali būt kad klysti ,jei apsidraudęs be tų visų niuansų -gali vairuot tik tu :!: ,aš kai draudžiu tai pastoviai liepiu įrašyt kad gali vairuot visi ,nes jei reikia kokia grebelką :) pasiimt tai imu švogerį, tėvą arba dukterį ,žodžiu yra toks niuansas :taip: , draudimą aišku gausi šiuo atveju ,nes kaltininkas ne tu

_________________
CITROEN NAUDOTOS DALYS
C5 2,0 HDI-2004 ,paskutinis pirmukas :)
Xantia break 00m,2.0HDI ex Grumlino
Xantia break 99m,2,0HDI devil :doom: Red


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 46 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1 2 3 4 Kitas

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007