WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Bal 29 2024, 21:45

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 17 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1 2 Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: :P
StandartinėParašytas: Lie 11 2005, 08:18 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 12 2004, 11:35
Pranešimai: 997
Miestas: Kaunas
Line rašė:
hehe visi Vovka malonumai kainuoja :roll: , ka padarysi :P


Puikiai žinau ;) Tatos gali pasiklaust :P Čia aišku kainas rašiau be aparatūros ;) labai priklauso ką nori susimontuoti. Ką į priekį, ką į galą ir t.t. Nuo to priklauso stiprintuvų kiekis, palangės perdarymas ir pan. Reikėtų pradėti spręsti kiek tam pinigų gali skirt, o tada galvoti ką montuoti.

_________________
Vovka
C4 Grand Picasso exclusive +
Troleibusas 4x4


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: :P
StandartinėParašytas: Lie 11 2005, 08:21 
Vovka rašė:
Line rašė:
hehe visi Vovka malonumai kainuoja :roll: , ka padarysi :P


Puikiai žinau ;) Tatos gali pasiklaust :P Čia aišku kainas rašiau be aparatūros ;) labai priklauso ką nori susimontuoti. Ką į priekį, ką į galą ir t.t. Nuo to priklauso stiprintuvų kiekis, palangės perdarymas ir pan. Reikėtų pradėti spręsti kiek tam pinigų gali skirt, o tada galvoti ką montuoti.


nu jei pvz 1000 auksiniu pinigeliu? :roll: ce labai mazai? ar normalu? :roll:


Į viršų
   
 Pranešimo tema: Re: :P
StandartinėParašytas: Lie 11 2005, 09:00 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 12 2004, 11:35
Pranešimai: 997
Miestas: Kaunas
Line rašė:
nu jei pvz 1000 auksiniu pinigeliu? :roll: ce labai mazai? ar normalu? :roll:


Magas - apie 400 Lt (puse velnio)
Stirpiakas 4 kanalų - apie 400 Lt
Kolonėlės komponentinės į priekį - apie 350 Lt (pusėtinos)
Subwoferis gale - apie 200 Lt

Viso - 1350 Lt

Instaliavimas apie 200 - 300 LT

Taigi 1650 Lt

:P kaip ir mažoka ;) Čia skaičiuota su minimaliom kainom. Programa minimum :lol2:

_________________
Vovka
C4 Grand Picasso exclusive +
Troleibusas 4x4


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: :P
StandartinėParašytas: Lie 11 2005, 09:11 
Vovka rašė:
Line rašė:
nu jei pvz 1000 auksiniu pinigeliu? :roll: ce labai mazai? ar normalu? :roll:


Magas - apie 400 Lt (puse velnio)
Stirpiakas 4 kanalų - apie 400 Lt
Kolonėlės komponentinės į priekį - apie 350 Lt (pusėtinos)
Subwoferis gale - apie 200 Lt

Viso - 1350 Lt

Instaliavimas apie 200 - 300 LT

Taigi 1650 Lt

:P kaip ir mažoka ;) Čia skaičiuota su minimaliom kainom. Programa
minimum :lol2:


aciuuuu :roll: :roll: :) teks taupyt :evil:


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lie 11 2005, 09:15 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 09 2004, 12:53
Pranešimai: 577
Miestas: Alytus
Man tik uz perdejima, nes visa aparatura turejau, tai kainavo ~ 600 lt., ar tai kokybiskai paklauskite Xamo jis truputi mate :wink: Cia iskaiciuota stiprintuvo, CD keitiklio idejimas-pajungimas, komponentiniu su krosoveriais idejimas + podiumu darymas, ir boso idejimas su daline dezes korekcija, deze turejau !

_________________
PaveikslėlisC4 Picasso 2.0HDi '08
PaveikslėlisC8 2.2HDi '03


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lie 11 2005, 09:33 
Marijonas rašė:
Man tik uz perdejima, nes visa aparatura turejau, tai kainavo ~ 600 lt., ar tai kokybiskai paklauskite Xamo jis truputi mate :wink: Cia iskaiciuota stiprintuvo, CD keitiklio idejimas-pajungimas, komponentiniu su krosoveriais idejimas + podiumu darymas, ir boso idejimas su daline dezes korekcija, deze turejau !


nieko nesupratau ce tuose terminuose, kas galit paaiskinti ka ten istikro reikia daryti ? :oops:


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lie 11 2005, 09:46 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 12 2004, 11:35
Pranešimai: 997
Miestas: Kaunas
Line rašė:
Marijonas rašė:
Man tik uz perdejima, nes visa aparatura turejau, tai kainavo ~ 600 lt., ar tai kokybiskai paklauskite Xamo jis truputi mate :wink: Cia iskaiciuota stiprintuvo, CD keitiklio idejimas-pajungimas, komponentiniu su krosoveriais idejimas + podiumu darymas, ir boso idejimas su daline dezes korekcija, deze turejau !


nieko nesupratau ce tuose terminuose, kas galit paaiskinti ka ten istikro reikia daryti ? :oops:


Nu čia jau aukštasis pilotžas ;) dėžės perdarymas, podiumų darymas..... Galima ir paprasčiau. Kaip jau anksčiau rašiau kad aš skaičiavau minimaliomis kainomis ;)

_________________
Vovka
C4 Grand Picasso exclusive +
Troleibusas 4x4


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lie 11 2005, 10:05 
Vovka rašė:
Line rašė:
Marijonas rašė:
Man tik uz perdejima, nes visa aparatura turejau, tai kainavo ~ 600 lt., ar tai kokybiskai paklauskite Xamo jis truputi mate :wink: Cia iskaiciuota stiprintuvo, CD keitiklio idejimas-pajungimas, komponentiniu su krosoveriais idejimas + podiumu darymas, ir boso idejimas su daline dezes korekcija, deze turejau !


nieko nesupratau ce tuose terminuose, kas galit paaiskinti ka ten istikro reikia daryti ? :oops:


Nu čia jau aukštasis pilotžas ;) dėžės perdarymas, podiumų darymas..... Galima ir paprasčiau. Kaip jau anksčiau rašiau kad aš skaičiavau minimaliomis kainomis ;)

aciu :wink:


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lie 11 2005, 10:12 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 09 2004, 12:53
Pranešimai: 577
Miestas: Alytus
Vovka rašė:
Line rašė:
Marijonas rašė:
Man tik uz perdejima, nes visa aparatura turejau, tai kainavo ~ 600 lt., ar tai kokybiskai paklauskite Xamo jis truputi mate :wink: Cia iskaiciuota stiprintuvo, CD keitiklio idejimas-pajungimas, komponentiniu su krosoveriais idejimas + podiumu darymas, ir boso idejimas su daline dezes korekcija, deze turejau !


nieko nesupratau ce tuose terminuose, kas galit paaiskinti ka ten istikro reikia daryti ? :oops:


Nu čia jau aukštasis pilotžas ;) dėžės perdarymas, podiumų darymas..... Galima ir paprasčiau. Kaip jau anksčiau rašiau kad aš skaičiavau minimaliomis kainomis ;)
Aukstasis pilotazas ar neaukstasis bet kai gerai skamba tai visi gerai supranta :!: :D

_________________
PaveikslėlisC4 Picasso 2.0HDi '08
PaveikslėlisC8 2.2HDi '03


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lie 11 2005, 10:16 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 12 2004, 11:35
Pranešimai: 997
Miestas: Kaunas
Marijonas rašė:
Aukstasis pilotazas ar neaukstasis bet kai gerai skamba tai visi gerai supranta :!: :D



Taip su tuo sutinku. Galima ir už 20000 lt aparatūra susidėti ir nebus dar riba, bet galima ir paprastai, bet gerai ir sąlyginai nebrangiai susidėt ;) :P

_________________
Vovka
C4 Grand Picasso exclusive +
Troleibusas 4x4


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lie 11 2005, 10:20 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bir 16 2004, 12:21
Pranešimai: 1656
Miestas: Kaunas
Nu, aš be mago ir subo, kurį darys atskirai, galvoju įtilpt į 1000 lietuviškų. Nepagailėt pinigų laidam, instaliacijai, izoliacijai.....

_________________
Land Rover Range Rover 3,6 2010
ex XM 98' 2.9 V6 24v LPG APD
ex XM 98' 2,1td APD Break
ex XM 92' 3.0 V6 APD Break


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lie 11 2005, 10:24 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 09 2004, 12:53
Pranešimai: 577
Miestas: Alytus
Vovka rašė:
Marijonas rašė:
Aukstasis pilotazas ar neaukstasis bet kai gerai skamba tai visi gerai supranta :!: :D



Taip su tuo sutinku. Galima ir už 20000 lt aparatūra susidėti ir nebus dar riba, bet galima ir paprastai, bet gerai ir sąlyginai nebrangiai susidėt ;) :P
Cia ir as jau sutinku su jumi tam reikale ribu nera, kai sake vienas kolega : Ar zinai iki kada tavo aparatura gerai skamba ? O gi iki tada kol isgirsti kita geriau skambancia :cry: :wink: :D

_________________
PaveikslėlisC4 Picasso 2.0HDi '08
PaveikslėlisC8 2.2HDi '03


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lie 11 2005, 17:30 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgp 11 2004, 15:38
Pranešimai: 2045
Miestas: Vilnius
Nu del bum bum, tai nezinau be pas mane automobilyj imontuota:

CD/Mp3 grotuvas "Proology" 4x45W kana apie 300-400 lt. (padovanojo gimtadienio proga, parveze is Maskvos)
Priekyje - gamyklines koloneles kaina - 0Lt reikes tik filtriukus pastatyt zemiems dazniams nuimti.
Gale - Du blynai ir dvi "piscialkes" pajungtos per krosoverius (kaip ir komponentai) - Kaina 92 litai.
Laidai kolonelems 10m po 80 ct. gavosi 8 Lt.
Subo nera nes pastoviai prikraunu visko i bagazine - vietos nera :)
Beje to kas yra man pilnai pakanka, nors su laiku koki aktyvu suba uz 300-400 ir isimesiu.

_________________
Saulius
Xsara Picasso '00 1.8 LPG (Debesėlis)
Vilnius


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lie 11 2005, 20:03 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 06 2005, 10:22
Pranešimai: 224
Miestas: Kaunas
Vien laidam patariama skirti apie 10% aparaturos kainos. Jie turi didele reiksme, teko paciam isitikint. Kita vertus, jie garso nepagerins, o tik dar labiau jo nesugadins (jei bus rimti laidai). Man i BX "suejo" apie 18 metru laidu (panele, dureles ir galas). Mokejau po 2Lt uz metra, tai cia dar labai mazai... Rimtesni laidai gaminami bent jau is bedeguoninio vario. Piscialkom didelio skersmens nereikia, o subam dedami 6mm ir 8mm... Zodziu, cia daug galima kalbet :)

_________________
Evasion '01 2.0HDi 16v
Xantia Activa '98 V6


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lie 11 2005, 21:30 
Su aparatūra man labai pasisekė, mat maitintojas iš hansų mašinas varinėja. Taigi per eilę metų visą aparatūra susirinkau. Magas Sony 4*50, stiprintuvas 2 kanalų 300W, iš kurio 4 pioneer, 18 cm. Priekyje, duryse pioneer 13cm ir piscialkos pioneer. (dar turiu ir subą, bet jo nereikia, nes 4*18cm, gaunasi sodrus bosas). Viską dėjau pats, užtrukau apie 4 dienas.


Į viršų
   
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 17 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1 2 Kitas

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 21 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007