WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Bal 27 2024, 20:55

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 35 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2 3 Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Spa 22 2007, 15:42 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Geg 23 2006, 18:55
Pranešimai: 5595
Miestas: Kaunas
Aš tokios tokia kaina vienareikšmiškai neimčiau :roll: O traukti už BX TD silpniau ir turi; variklis trečdaliu silpnesnis.


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Spa 22 2007, 16:02 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 24 2005, 14:54
Pranešimai: 1359
Miestas: Vilnius
Jei neturėčiau šiuo metu rūpesčių-gal ir jamčiau.Nepasakyčiau,kad ji tragedija,bet yra akivaizdžių ir ausiaigirdžių :lol: dalykų,kurie jau negeri,o jei dar pasigilinti,kas nesimato-juk iš apačios dar nežiūrėjau,o jei dar kokią diagnostiką gilesnę padaryt(kompresija,kompiuterinė,kondicionieriaus patikra,išsamus kėbulo patikrinimas-beje-pastebėjau galinį sparną perdažytą ir galinį buferį truputį kreivą-gal buvo daužta.Puikiai suprantu,kad mašinai 11 metų ir nestovėjo ji kokiam akvariume.Paulius mane pavadino optimistu-toks ir esu.O kaip be jo gyventi?Optimizmo turi būt,bet aš stengiuos žiūrėt realiai.Kaina-nelabai gąsdina,bet...dar pajieškosim.
Patiko pardavėjas,kai pradėjo aiškinti,kad hidraulinis skystis yra bendras ir vairui,ir stabdžiams,ir pakabai,-užgavo mane :lol: .Pasakiau,kad man daugiau tokių dalykų nesakytų.
Dar kažkas su centriniu-užsirakina,bet ne iš kart atsirakina.Jei dar būčiau pradėjęs tikrinti visokius valytuvus,apipūtimus ir t.t.,gal dar ką blogą rasčiau,o gal ir ne.Sakė,kad dar keitė abi priekines atramas bei sferas.

_________________
860122334.
BX 1.9 GTI.
Xantia Activa 2.0 16V.
XM 2.5 turboD.
Xantia, BX, XM dalimis.


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Spa 22 2007, 16:22 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Geg 23 2006, 18:55
Pranešimai: 5595
Miestas: Kaunas
Su tokiais gedimais dar padoriai atrodančią Xantiją1 1.9D rastum ir už 4,5klt; jei ieškosi su daugiau gedimų-tai ir dar pigiau.

Už tiek pinigėlių Xantija1 jau turėtų būti absoliučiai ledinė, o ne reikalaujanti dar gero tūkstančio lt ir poros savaičių krapštymosi prie jos.
Todėl ir sakau-brungu.


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Spa 22 2007, 19:39 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 01 2006, 13:09
Pranešimai: 2358
Miestas: Vilnius
proffanas rašė:
Su tokiais gedimais dar padoriai atrodančią Xantiją1 1.9D rastum ir už 4,5klt; jei ieškosi su daugiau gedimų-tai ir dar pigiau.

Už tiek pinigėlių Xantija1 jau turėtų būti absoliučiai ledinė, o ne reikalaujanti dar gero tūkstančio lt ir poros savaičių krapštymosi prie jos.
Todėl ir sakau-brungu.
...Ir dar iš Šveicarijos :?...ten gerų, nenuvaikytų mašiniukų labai retai pasitaiko - tai faktas...Kalnų serpantinais pavarinėta pastoviai, perkrovos ir t.t. Proffano tiesa :wink:

_________________
`89 exBX 14RE,1.9RD,`02 exMazda Demio
`99 exXsara
'06 C5 Kombi HDi 135
'07 Peugot 307 SW HDi 135
AM/FM Canva 278 ASQ Farun JBA 230 - 66


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Spa 22 2007, 19:58 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Lap 10 2006, 16:01
Pranešimai: 1244
Miestas: Kaunas
proffanas rašė:
Su tokiais gedimais dar padoriai atrodančią Xantiją1 1.9D rastum ir už 4,5klt; jei ieškosi su daugiau gedimų-tai ir dar pigiau.

Už tiek pinigėlių Xantija1 jau turėtų būti absoliučiai ledinė, o ne reikalaujanti dar gero tūkstančio lt ir poros savaičių krapštymosi prie jos.
Todėl ir sakau-brungu.


Kad cia man rodos 1.9TD, o ne 1.9D, nes ir skelbime 66kW uzrasyta, ir komplektacija kaip paprastam dyzeliui per gera (HA berods nekomplektuodavo i 1.9D), o ir uzrasas ant sono, jei neklystu Turbo-D. O ir pagal viska '96 1.9D negamino, tik 1.9SD. Jei ten tikrai TD, tai kaina visai teisinga.

_________________
Peugeot 206 SW '04 2.0 HDI Quicksilver
<< Xantia '94 2.0i VSX - buvo...


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Spa 22 2007, 21:17 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Geg 23 2006, 18:55
Pranešimai: 5595
Miestas: Kaunas
Taip, ten tikrai TD; deimantukas išsiaiškino vietoje. Ir nusprendė nejamti. Ten bent tūkstantis litų sunaudota salono kvepalams ir variklio lakavimui, o to kaina įskaičiuota į pardavimo... O hidraulika ir važiuoklė apleista. Lai pardavinėja toliau.


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Spa 22 2007, 22:52 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Lap 10 2006, 16:01
Pranešimai: 1244
Miestas: Kaunas
Na idealia dyzeline Xantija rasti ne taip paprasta. Kazkur per tris menesius pasyvaus ir tris aktyvaus ieskojimo taip ir nepasiseke nieko panasaus i padoru dyzeliuka surast (cia kai sau ieskojau) - arba atvirai lupena, arba isblizginta lupena. Net uz didelius pinigus kazko padoraus nebuvo - jei gera bukle, tai prasta komplektacija. Uz <2000 Euru tik nudroztom sedynem, perplysusiom atraminem gumom ar dar kokiais ryskiais neprieziuros apsireiskimais - galu gale nusispjoviau ir nusipirkau benzinine.

_________________
Peugeot 206 SW '04 2.0 HDI Quicksilver
<< Xantia '94 2.0i VSX - buvo...


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Spa 27 2007, 17:33 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 24 2005, 14:54
Pranešimai: 1359
Miestas: Vilnius
Labai aciu Pauliui uz pagalba ieskant ir renkantis Citroen Xantija,o dabar jau gal ir XM :) .

_________________
860122334.
BX 1.9 GTI.
Xantia Activa 2.0 16V.
XM 2.5 turboD.
Xantia, BX, XM dalimis.


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Spa 27 2007, 18:50 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 06 2004, 10:18
Pranešimai: 2355
Miestas: Vilnius
Kowno awto baznycioj nei vienos Xantia vertos savo kainos taip ir nebuvo rasta! Perka jas ar kaip suprasti, kad nera?

_________________
Paulius
mob. 8-610 39922


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Spa 27 2007, 19:32 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Geg 23 2006, 18:55
Pranešimai: 5595
Miestas: Kaunas
Buvot Kaune? Tegu ir savaitgaly, bet turėjot visvien pastebėti, kad golfų mieste bemaž nebėra; vienos Xantijos! :lol: Paklausa arba gimdo pasiūlą, arba sukelia kainą...


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Spa 27 2007, 20:34 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 06 2004, 10:18
Pranešimai: 2355
Miestas: Vilnius
proffanas rašė:
Buvot Kaune? Tegu ir savaitgaly, bet turėjot visvien pastebėti, kad golfų mieste bemaž nebėra; vienos Xantijos! :lol: Paklausa arba gimdo pasiūlą, arba sukelia kainą...

nors vizos ir neemem isanksto, bet buvom!!!

_________________
Paulius
mob. 8-610 39922


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Spa 30 2007, 08:29 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 24 2005, 14:54
Pranešimai: 1359
Miestas: Vilnius
Užvakar Utenoj man labiau patiko-ten ir nusipirkom.Xantijų tikrai buvo nemažas pasirinkimas.Nemažas po Kauno,o kaip ištikrųjų-nežinau,nes turguose esu retas svečias.

_________________
860122334.
BX 1.9 GTI.
Xantia Activa 2.0 16V.
XM 2.5 turboD.
Xantia, BX, XM dalimis.


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Spa 30 2007, 10:13 
deimantukas rašė:
Užvakar Utenoj man labiau patiko-ten ir nusipirkom.Xantijų tikrai buvo nemažas pasirinkimas.Nemažas po Kauno,o kaip ištikrųjų-nežinau,nes turguose esu retas svečias.


Tai kodėl gi neatvažiavot iki manęs? Būtumėt mano apžiūrėję, tuo pačiu būčiau rekomendavęs kur geriau ieškot. :? Įdomūs žmonės..


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Spa 30 2007, 12:40 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 25 2006, 21:37
Pranešimai: 394
Miestas: Utena-europa
Socrat rašė:
Aurutis rašė:
deimantukas rašė:
Gal kas nors is jusu,ka nors zinot apie sita Xantija?
http://www.autogidas.lt/skelbimas.html?01.3714515



Kaina didele pagal metus :roll: bet jei uz 1400e atiduotu gal ir galima susigundyti :roll:


Ot ekspertas.. Tai jau kainas pagal metus nustatinėji? Kiek pvz kainuoja '93, arba '00 tavo fiksuotom kainom? :lol:



Zinai pries kokius metus tai tikrai galejau pasakyt,kai pats sau ieskojau xantijos,ir dar dedei :roll: :lol: turguose utenos beveik gyvenau :D buvo ne viena desimtis ju apziureta,sulaukta ant tralu ir pan :lol: ir galu gale labai geras variantas nupirktas uz labai gera kaina :good: :good: :good:


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Spa 30 2007, 16:03 
Aurutis rašė:
Zinai pries kokius metus tai tikrai galejau pasakyt,kai pats sau ieskojau xantijos,ir dar dedei :roll: :lol: turguose utenos beveik gyvenau :D buvo ne viena desimtis ju apziureta,sulaukta ant tralu ir pan :lol: ir galu gale labai geras variantas nupirktas uz labai gera kaina :good: :good: :good:


Jei ką nors sako, mūsų šeimyną tam biznyje 15 metų..


Į viršų
   
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 35 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2 3 Kitas

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 27 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007