WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Bal 29 2024, 07:59

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 19 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1 2 Kitas

Kodėl įsigijote savo pastarąjį "Citroen" automobilį?
Įkalbėjo kiti (draugai, pažįstami, kolegos, etc.) 4%  4%  [ 2 ]
Pamačiau ir įsimylėjau 24%  24%  [ 12 ]
Patiko kaina ir komfortabilumas / priedų gausa 31%  31%  [ 15 ]
Imponavo techninės charakteristikos 0%  0%  [ 0 ]
Nebuvo pirkti kitų mašinų 8%  8%  [ 4 ]
Esu citroligonis(-ė) nuo anksčiau 33%  33%  [ 16 ]
Viso balsų: 49
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Kodel zmones perka << ?
StandartinėParašytas: Vas 11 2004, 01:13 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 06 2004, 08:41
Pranešimai: 729
Miestas: Vilnius
Kokia jusu nuomone? Mano supratimu esama triju variantu:

    1. Beprociai / menininkai / marginalai.
    2. Veikejai, kurie iesko pigios ir komfortabilios masinos, bet veliau susidure su tuo, jog ja, pasirodo, reikia ir REMONTUOTI, ima visaip kaip keikti.
    3. Tie, kurie jau yra tureje bent viena >> (dazniausiai patenka i kategorija nr. 1).

_________________
malgis
<< Berlingo Multispace 7 seater '11
Rinkis prekę lietuvišką - http://www.gaminama.lt


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 11 2004, 11:14 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 07 2004, 12:13
Pranešimai: 229
Miestas: Kaunas
Pavyzdziui as pirkau XM dėl :
1. Ju nevagia
2. Grazus
3. Komfortiskas
Apsispresti padejo 1 punktas nes jei buciau pirkes panasios kainos A6 (apie ka visai rimtai galvojau) tai uz signalizoka buciau 4 kartus daugiau sumokejes ir kiekvienais metais uz kasko draudima 2 kart daugiau sumokejes(cia jei masinu verte vienoda).
Taip islaikymas kainuoja siek tiek brangiau(nors labai sunku lyginti) bet sumoje sudejus gaunasi kolkas gal net pigiau

taip kad nepatenku i tavo kategorijas

1999 m XM 2.1 TD pirkau 2002 m. pravaziavau jau 80000 m ir esu patenkintas :lol:
va ir zmonai po truputi ieskau ZX pirkti

_________________
Raimis
Citroen C4 1,6 BlueHDI Shine
Alfa Romeo Stelvio 2,2 Q4


Paskutinį kartą redagavo 1 RaimisD. Iš viso redaguota 0 kartus.

Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 11 2004, 18:07 
kol turejau Audi Coupe 2.23 l, i << net neziurejau ir kazkaip net nepastebedavau, bet kai susiruosiau pirkti nauja tacka ir nieko gero neradau, o pamaciau XM 91 m. su 3.0 l varikliu tiesiog susilydziau. dabar turiu Xantia 2.0 i, [siek tiek gailiuosi], bet jei saziningai daugiau citrininiu nenoreciau 8)


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 11 2004, 19:18 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 06 2004, 08:41
Pranešimai: 729
Miestas: Vilnius
turi cp servise zx'iuka 2.0 16v - smagus aparatas. ir dar siandien ten maciau xantia activa 3.0 V6-24, kur posukiuose nepasvyra. cp sake, kad savininkas nori pardavineti. jei netingi uzsiimti, tai aparatas vertas demesio, tik tiek, kad kai kurios dalys labai egzotiskos.

_________________
malgis
<< Berlingo Multispace 7 seater '11
Rinkis prekę lietuvišką - http://www.gaminama.lt


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 11 2004, 20:06 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 12 2004, 11:35
Pranešimai: 997
Miestas: Kaunas
O mano istorija galite paskaityti cia PASAKA

_________________
Vovka
C4 Grand Picasso exclusive +
Troleibusas 4x4


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 11 2004, 22:22 
Na nezinau, as tai saves kitame automobilyje net neisivaizduoju. Netikiu kad isaus diena kai atsikelsiu ir prie namu stoves ne citroenas


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 12 2004, 13:16 
o man patiko komfortabilumas, exterjeras, interjeras, variklio ekonomiskumas, ir paskutinej vietoj - kaina. Siaip pripazistu tik dvejus gamintojus: >> ir antroj vietoj "subaru".


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 12 2004, 23:50 
msxm rašė:
o man patiko komfortabilumas, exterjeras, interjeras, variklio ekonomiskumas, ir paskutinej vietoj - kaina. Siaip pripazistu tik dvejus gamintojus: >> ir antroj vietoj "subaru".


pas mane sheimoje buvo kazhkada toks derinys - pas mane Citroen XM, pas mano broli Subaru Legacy :)

Daba jau kitaip


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 13 2004, 15:11 
Komfortabilus ir funkcionalus auto.


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 15 2004, 14:29 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 06 2004, 10:19
Pranešimai: 2227
Miestas: Kaunas
Visada norisi isbandyt uzdrausto vaisiaus, nors po to vistiek zinai kad laukia pragaras :twisted:

_________________
Citroen C2 Style 1.4 HDi '05
Citroen C5 2,0 HDi, 2010 Onyxas


Į viršų
 Pranešimo tema: ED
StandartinėParašytas: Vas 15 2004, 22:56 
Atsijungęs
Pastovusis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 10 2004, 22:10
Pranešimai: 130
Miestas: Kaunas
As kaip zmogus, kuris norejo visko vienoje masinoje, gana ilgai rinkausi kol nusprendziau, kad man tiktu XM V6.24 nuo 1992m. Po to gal puse metu tokios pardavime ieskojau. jau visai buvau vilties netekes, nes tai buvo pries kokius 5 metus. Kol atsitiktinai radau. Tam paciam mieste, pas perekupa, kuris buvo ja sau pasilikes. Kainavo ji man viso labo 1300$ !!! (pabreziu pries 5 metus, net nesiderejau) Buvo zalias perlas, visais navarotais, stoglangis, sildomos sedynes... Nei dauzta, nei remontuoti ka reikia. Pravazinejau su ja apie du metus, bei pardaviau uz 2100$

Pirkau tu paciu metu XM TD su oda ir pan. Bet buvau maziau ja patenkintas, pardaviau nes teko isvykti i uzsieni. Sekanti buvo BX TRD 89 metu.Niekaip negalejau resti tinkamo XM,o nes jau norejau naujo modelio. Nors ir padroztas buvo, bet irgi nesigailiu, suzinojau kaip reikia citroenus remontuoti.

Jau apie metus turiu naujo modelio 94.11 XM Sidabrinis, TD ir dar automatas. Gana daug privalumu, nors odos ir nera. Bet naujo nodelio patikimumas daug geresnis uz seno, gal tai ir rida savo daro (150000km).

Sekancios masinos nezinau kokios noriu, nes krutesniu citroenu nera...

P.S. Puse metu esu Detroite. Vazineju su 97 metu Dodge Grand Caravan, ir gailiuosi kad cia nera Citroenu.


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: ED
StandartinėParašytas: Vas 16 2004, 01:31 
P.S. Puse metu esu Detroite. Vazineju su 97 metu Dodge Grand Caravan, ir gailiuosi kad cia nera Citroenu.

Nemanau, kad reiktu tamstai gailetis, juk gera laiva vairuoji... 8)


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 16 2004, 12:06 
Kad jau visi raso, tai ir as parasysiu, kaip XMa nusipirkom. Vaiksciojom su zmona po turgus ir niekaip neradom normalios masinos. Japonkes buvo brangios ir siaip man ju vidus nepatinka, kvaila gal, bet mane truputi erzina. Vokiskos tipo Audi ir VW buvo kazkuo per lievos. Mes ieskojom butinai dyzelio ir pageidautina universalo. Veike ir tas faktorius, kad Audi ir VW labai vagiamos buvo. Mersas uz tuos pinigus buvo kiek per senas. Apie Citroen beveik nieko nezinojau, bet turguj zmona vis kalbinau eit XMa pasiziuret, kas per paukstis. Zmona pamacius is sono XMa pasake: -NIEKADA! Bet viena nerezultatyvia turgauj diena as visgi isitempiau zmona i XMa. Ten buvo nuostabus seno dizaino salonas su visais/beveik visais pricindalais. Zmona pasedejo, pamaige mygtukus ir su didziausia sypsena veide pasake: - NORIU! Ta karta mums netiko masina, bet nuo tada ieskojom tik vienos masinos XM Break 2.1 TD. Taip ir nusipirkom nuo tralo nematu beveik nezinodami nieko apie Citroen specifika, tik bendrais bruozais. Nusipirkom irgi su ivykiais, bet cia jau visai kita istorija. Pasakysiu tik tiek, kad zmona net verke ir buvo puolusi i isterija, kai paaiskejo, kad nuziuretas auto gali mums ir neatitekti. Galima sakyti, kad jos atveju buvo taip: Pamaciau ir isimylejau. Bjaurusis anciukas tapo gulbe. Tai va taip issikalbejau. Tai gal ir baigsiu. Remis


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 17 2004, 12:35 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Vas 09 2004, 17:43
Pranešimai: 241
Miestas: Kaunas
Mano motyvai irgi labai analogiski RaimioD motyvams, ypac pirmajam - ju nevagia. Dizainas man taip pat patinka. O visa kita - ateitis parodys, dar tik 20tkm ribose skaitliukas suka.

_________________
Vytis
Twizy Z.E.


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 17 2004, 12:51 
grazus! ekonomiskas! daug navarotu! komfortas! trumpiau sakant negeda jau pas bobas varyt!!! :twisted:


Į viršų
   
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 19 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1 2 Kitas

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 34 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007