WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Kov 28 2024, 17:16

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 90 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Kauno "Propanas"
StandartinėParašytas: Bal 03 2008, 12:23 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Spa 08 2007, 10:37
Pranešimai: 541
Miestas: Kaunas
Linas rašė:
Vyrai (klausimas daugiau būtų skirtas kauniečiams, nes firma, kuria domiuosi, yra Kaune).. ką žinote apie dujas montuojančią firmą Kaune "Propanas" (Drobės gt. nr. 71). Jie oficialūs BRC įrangos importuotojai Lietuvoje.

Gal turite kokių teigiamų/neigiamų atsiliepimų, iš patirties? Užsirašiau pas juos į eilę dujoms montuot..., bet kol kas dar galėčiau apsigalvoti, nes eilė ilga, laukti teks beveik mėnesį. (Pas juos visada tokia eilė, vasarą, eilė būna net dviems mėnesiams į priekį..)

p.s. asmeniškai esu apvažiavęs visus Kauno servisus, kurie montuoja dujas. Tačiau rimtesnių atsiliepimų apie Kauno dujininkų firmas kaip ir nėra. Labiausiai padarė įspūdį minėtasis "Propanas", ADS - Panerių gt. 222, t.y Autodujos (deja, Kaune nebedirba), bei "BUKANTO IĮ", Kalniečių g. 151.
Eilės smulkesnių firmų jau nebėra... :x


Jei domina, galiu pasakyti vieną garažą, kur pats dėjausi dujas ir apie kurį girdžiu tik gerus atsiliepimus. Garažo savininikas daug metų montavo dujas Alte. Tiesa, aš pats šiek tiek vargstu, bet įtariu, kad kalti aukštos įtampos laidai ir žvakės, o ne dujinė įranga. Beje, ten galima pasirinkti norimą įrangą. Pigiausiai (apie 2200 - 2300 Lt) kainuoja lenkiška su kai kuriais itališkais elementais. Galima ir kažko rimtesnio paprašyti. Tiesa, eilės ten irgi apie 3 savaites.

_________________
<< C8 2.2 HDi '06
Ford Mondeo Turnier 1.6 TDCi '12
Renault Grand Scenic 2.0T '07


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bal 03 2008, 12:28 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 07 2005, 17:29
Pranešimai: 2373
Miestas: vilnius-elektrenai
Zeus rašė:
Ne į temą, o kas kiek laiko reikia keisti dujų filtrą sekvencinei įrangai?

cia kaip ir su oro filtru, labai daug faktoriu lemia. Priklauso kokios kokybes dujas piliesi. Mano garantiniam lape irasyta, kad butina keisti kas 10k km, aisku cia labai per daznai. Manyciau kas 20 reiktu, jei garantinis nepraso. Kada filtras uzsikisa galima atskirti taip: uzmini gazas dugnas, ir jei persijungia ant benzo, lyg dujos baigdinetusi, o ju dar tikrai yra nemazai, tai filtrui jau tikrai chana.

_________________
97' XM 16V + LPG ex
98' BMW 540i + LPG ex
02' BMW 530d touring ex
06' BMW X5 4.8is ex
11' BMW 335i 6mt ex
09' BMW 335xi


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bal 03 2008, 13:09 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgp 11 2004, 15:38
Pranešimai: 2045
Miestas: Vilnius
Zeus rašė:
Ne į temą, o kas kiek laiko reikia keisti dujų filtrą sekvencinei įrangai?


Man aiskino kad kas 40 000 km

_________________
Saulius
Xsara Picasso '00 1.8 LPG (Debesėlis)
Vilnius


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bal 03 2008, 13:26 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Geg 18 2006, 11:21
Pranešimai: 726
Miestas: Klaipėda-Kėdainiai-Krakės
Kosmoz rašė:
Paneriu 222 tikrai geras meistras dirba, dabar jie atsiskyre nuo ADS. Paklausinek kokia iranga ir uz kiek jie sumontuotu. Ir pats propanas nera prasta firma. Pats dejausi Vilniuje, ADS'e, nors gyvenu kaune. Aisku nepatogumas yra, kad kas 10k km reikia i vilniu lekti garantiniam aptarnavimui, nu ir jei neturi pazistamu vilniuje, tai visa diena, kol dujas montuotu, gautum po akropolius prasitampyti :D


Nu vat ten aš ir dėjausi dujas. Daugiau ten dėtis tik pikčiausiam priešui patarčiau. Visa laimė, kad susidėjau BRC ir toliau visą jų privirtą košę srėbė "PROPANAS" kaip garantinį. Visa laimė, kad jie sutiko tai daryti. Išsrėbė ir net išlaižė. Po jų su automobilio dujų įranga neturėjau bėdų. Tiesa, vasarą buvo parėjęs purkštukas, tai labai operatyviai Kretingoje, atstovybėje, man viską pataisė. Ir nė lito nepaėmė, nors keičiau dar ir dujų filtrą.

Manau, Linai, sulauk eilės "PROPANE" ir vargo neturėsi. O jei ir turėsi, tai jie nesinervindami, mandagiai ir visaip kaip viską sutvarkys ir gero kelio palinkės.

_________________
05' Toyota Avensis (darbinis)
ISUZU TROOPER TR3 bolidas
Dar vienas PROTO TR3 bolidas
96' Volvo 850 TDI universalas (šeimai)


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bal 03 2008, 13:29 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Geg 18 2006, 11:21
Pranešimai: 726
Miestas: Klaipėda-Kėdainiai-Krakės
Saulius rašė:
Zeus rašė:
Ne į temą, o kas kiek laiko reikia keisti dujų filtrą sekvencinei įrangai?


Man aiskino kad kas 40 000 km


Su lietuviškom dujom tiek važiuoti nepatariu. Man po 30000 km tas filtras buvo tokiais maurais apaugęs, kad baisu darėsi. Gaila fotkių nepadariau, kai išardžiau.

_________________
05' Toyota Avensis (darbinis)
ISUZU TROOPER TR3 bolidas
Dar vienas PROTO TR3 bolidas
96' Volvo 850 TDI universalas (šeimai)


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bal 03 2008, 14:19 
Atsijungęs
Pastovusis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgs 27 2006, 23:31
Pranešimai: 95
Miestas: Vilnius
mano duju filtras maurais apauga jau per 10 tukstanciu km. Piluosi belekur, nes dujos vienodai šūdinos visur. Nepastebiu jokio sanaudo skirtumo niekad, nuvaziuoju tiek km, kiek mazdaug tikiuosi

_________________
Citroen C3 Exclusive, 2004m., 1.4i (+IV k. LPG)


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bal 03 2008, 14:48 
Nu, pas mane tai, sakyčiau, pati mašina laaabai reaguoja į dujų kokybę. Lygiame kelyje jokio skirtumo, bet mieste... Statoilo dujų išvis negali pernešt, trūkčioja, banguoja laisvos apsukos etc., Lukoilo vidutiniškai, o geriausiai — Viloktos... Tik ten ir pilu... :roll:


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bal 03 2008, 14:49 
Atsijungęs
Pastovusis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgs 27 2006, 23:31
Pranešimai: 95
Miestas: Vilnius
Viloktos su priedais pili ar paprastas?

_________________
Citroen C3 Exclusive, 2004m., 1.4i (+IV k. LPG)


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bal 03 2008, 14:52 
Tik paprastas. Kiek teko girdėti iš dujininkų, tai tas priedas nepasiskirsto toygiai po visą dujų tūrį ir neretai kemša purkštukus. Tadum juos tenka keisti neprognozuojamai... Kita vertus, vieną kartą buvau įsipylęs tų jų PRO dujų, tai nei sąnaudų, nei traukos skirtumo nepajutau... :roll: O ir pigiau paprastos. :D


Į viršų
   
 Pranešimo tema: dujų kokybė
StandartinėParašytas: Bal 03 2008, 17:03 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Kov 17 2008, 23:11
Pranešimai: 546
Miestas: Jonava
o kas nors pilasi buvusiame "valdiškos" degalinės tinkle? (čia ta, kur dar sovietiniais laikais buvo, dabar, kaip ten vadinasi...? "suskystintos dujos" :?:

Į seną tėvuko VW Jetta, nuolatos pilu to tinklo degalinėje Jonavoje. Tai visada, pilant baką, taiko 10 cnt. nuolaida. Ir užpila realiai, tiek, kiek ir priklauso. Ir visada žinai kiek nuvažiuosi ir nuvažiuoji. O užsipilk Jonavos Lukoile..., pripūs tų dujų tiek, kad vos ne daugiau išeina nei paties baliono tūris... :lol:

Ir Lukoilo benzinu nelabai džiaugiuosi, visad po litriuką "dapila". Iš išvažiuoto bako, vietoj turimų pripilti 36,6 litro gryno užpylimo (esu pasiskaičiavęs kada ir kiek turi prisipilt iki automat.sustabdymo) Lukoil mielai man 37,6 l. privarvina... (paskut.kartą, prieš savaitę, Lukoilo degalinė (čia ta kur už Karmėlavos, prieš pat Kauną, atvažiavus Jonavos keliu) - privarvino priedo net beveik du litrus ... :?


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bal 03 2008, 22:43 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 07 2005, 17:29
Pranešimai: 2373
Miestas: vilnius-elektrenai
na tam paneriu 222 tai keitesi meistrai n + k kartu. pradzioje ten buvo CIAMPAS, dviem musu masinom ir vienai dedes masinai jie dejo dujas, viskas normaliai. Paskui patapo ADS'ais jie, paskutinemis ju gyvavimo dienomis garantini atlikau tenai, sureguliavo normaliai, purkstukus pakeite naujais, moketi nereikejo. Dabar kai buvau, tai meistrai tie patys, kur po ADS vardu paskutinemis dienomis buvo, bent jau pagrindinis meistras tas pats, tik jie jau ne ADS ir ADS montuotai irangai garantinio nebedaro.

_________________
97' XM 16V + LPG ex
98' BMW 540i + LPG ex
02' BMW 530d touring ex
06' BMW X5 4.8is ex
11' BMW 335i 6mt ex
09' BMW 335xi


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bal 04 2008, 17:09 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Geg 18 2006, 11:21
Pranešimai: 726
Miestas: Klaipėda-Kėdainiai-Krakės
Na, aš dėjausi, kai dar buvo Čiampas, tačiau po kelių savaičių patapo ADS...

_________________
05' Toyota Avensis (darbinis)
ISUZU TROOPER TR3 bolidas
Dar vienas PROTO TR3 bolidas
96' Volvo 850 TDI universalas (šeimai)


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bal 05 2008, 22:24 
Atsijungęs
Pastovusis

Užsiregistravo: Sau 17 2008, 13:05
Pranešimai: 196
Miestas: Kaunas
pas mane ROMANO irurskimas ,dejau Kaune Masiulio g.,jau 8 men.kolkas patenkintas.pilu dujas bet kur,jokio skirtumo nejauciu.kaina buvo 4t

_________________
C5 V6 3L.+viskas-šalti foteliai


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bal 09 2008, 19:48 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Kov 17 2008, 23:11
Pranešimai: 546
Miestas: Jonava
na, jei dujų sistema kainuoja 4000 LT, (kaina, pan. kaip ir PRINS sistemos) - tada tai turi būti geras ir be menkiausių priekaištų variantas..., kitaip, meistrus reikėtų ....:)


Paskutinį kartą redagavo 1 magnetukas. Iš viso redaguota 0 kartus.

Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bal 10 2008, 08:19 
Saulius rašė:
Zeus rašė:
Ne į temą, o kas kiek laiko reikia keisti dujų filtrą sekvencinei įrangai?


Man aiskino kad kas 40 000 km

Man vakar, va, sakė dujininkai, kad kas 10 000 km.


Į viršų
   
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 90 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 Kitas

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 4 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007