WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Kov 28 2024, 17:06

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 102 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2 3 4 5 ELLIPSIS 7 Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Kaune: Mindaugas
StandartinėParašytas: Kov 31 2008, 15:16 
Gedas rašė:
Meistras Mindaugas 867390810 , jokiu nusiskundimu dar neturiu.Keiciau dirzus,lhm,tepalus,vandens pompa pas ji, veliau kai reiks tvarkyt tai varysiu irgi pas ji :)

Anksciau pas ji tvarkydavau savo XM ...praktiskai tvarkiau viska...nusiskundimu tikrai neturiu del atliekamu daru...kaina puiki...pailsejes metelius nuo citroeno, vel sugrizau..ir 8d. vel vaziuoju pas mindauga


Į viršų
   
 Pranešimo tema: Re: kaunas mindaugas
StandartinėParašytas: Bal 21 2008, 08:06 
Atsijungęs
Pastovusis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Kov 31 2004, 12:25
Pranešimai: 190
Miestas: Ramučiai
rakas rašė:
man teko pas ji keleta kartu lankytis tai net nesileido y kalbas ir net nestate y eile,tai man toks vaizdas susidare kad tik pazistamiem veidam jis remontuoja,tai net sunku daugiau ka ir pasakyt.


Gal rekia susitarti priesh vazhiuojant gydytojas irgi nedaro apzhiuros pries operacija nesusitarus. Beto jei zmonishkai bendrauji su visais galima susitarti. Beto manau kad pasake del ko nerasho i eile nes jis labai kulturingas ir pareigingas ir be priezasties niekada nemeta kliento uz duru.

Su Mindaugu bendrauju jau kokie 3 metai niekada nebuvo bedu.

_________________
Polas
Renault Scenic 2003 1.9dCi - Sutinus Megane :)
<< 96 Xantia 1.8 16v - Viola


Į viršų
 Pranešimo tema: Re:
StandartinėParašytas: Geg 29 2008, 10:49 
mariuz333 rašė:
Keite vairo traukes antgali ir 2 sailenblokus. Apie atlikta darbo kokybe galiu pasakyti tik :good: :)

deja man buvo kitaip. atvaziavau salenblokus pakeisti. kai isvaziavau kazkas dauzesi. po keliu dienu grizau. ziurejo, ziurejo, sako nezinau kas yra, kazkas atsiverze, bet nerandu. as nuvaziavau pas toki meistra Raimi, kuris is visu matytu meistru apie citreonus ismano geriausiai ir jis is karto pasake, kad ten kazkas blogai pritvirtinta salenblokuose. ir taip per menesi pasikeiciau du kartus salenblokus. vaziuosi, tik pas Raimi ir jokiu kitu meistru. zinoma klaidu pasitaiko visiems ir kitus darbus jis man atliko kokybiskai.


Į viršų
   
 Pranešimo tema: Re: Kaune: Mindaugas
StandartinėParašytas: Bir 02 2008, 00:30 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 07 2005, 17:29
Pranešimai: 2373
Miestas: vilnius-elektrenai
ge2sia rašė:
Kosmoz rašė:
Paskutinis apsilankymas pas ji buvo perdetai ilgas, nu bet kolkas darbu broko neislindo. Masina palikau 4dieni 8:30, pasiemiau 5dieni 19:00. Reikejo sutvarkyti varvancia vairo kolonele, tiksliau reduktoriu koloneles, vidines granatos guma pakeisti, vairo kryzme pakeisti.

Bet toks jausmas kad Tavo vienintele Auto buvo pas Mindauga :lol: ir jis tik prie jos vargo visa para :appl:
O tu zinai kiek darbo yra prie vairo koloneles :roll:

ir kiek ten to darbo prie jos? Darbus reikia PLANUOTI o ne prisiimti simtapenkiadesimt masinu ir jas bandyti padaryti po truputi. Dvi dienas masina prabuvo pas ji, per tiek laiko man variklio kapitalke padare Corollai.

_________________
97' XM 16V + LPG ex
98' BMW 540i + LPG ex
02' BMW 530d touring ex
06' BMW X5 4.8is ex
11' BMW 335i 6mt ex
09' BMW 335xi


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Kaune: Mindaugas
StandartinėParašytas: Bir 02 2008, 08:53 
Atsijungęs
Pastovusis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Kov 31 2004, 12:25
Pranešimai: 190
Miestas: Ramučiai
Matai jei nori kabintis tai rasi prie bet ko prisikabinti, o tokį ilgą mašinos laikymą aš galečiau vertinti tik kaip kliento nesugebėjimą susitarti, jis pasako, jei daug darbo turi, kad gali ilgiau mašinos remontas trukti ir tavo reikalas ar sutikti su ilgesniu remontu ar pasirinkti kitą datą ar meistrą.

Važiuok pas Alvydą tai galėsi kavos pagerti ir pabendrauti kol lauksi savo eiles ir galiausai kol baigsis darbai :) Man visai patinka kai turiu laiko kokiom 5 valandom atitrūkti nuo pasaulio ir pasinerti į tepalo ir salerkos kvapo oazę :)

Taip kad su Minde viskas gerai ir tik kiekvieno bendravimo sugebėjimai padeda (ne)išvengti nesusipratimu ir laiko gaišaties ;)

_________________
Polas
Renault Scenic 2003 1.9dCi - Sutinus Megane :)
<< 96 Xantia 1.8 16v - Viola


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Kaune: Mindaugas
StandartinėParašytas: Bir 02 2008, 10:20 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Sau 27 2008, 18:16
Pranešimai: 67
Miestas: kaunas
as pas Mindauga isvis nepriejau jau rasiau sitam forume,bet kad sailenblokus normaliai nesugebejo pakeisti tai jau tik per skubejima,cia juk nera sudetingas darbas.

_________________
Peugeot 407 SW 2010-11-25


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Kaune: Mindaugas
StandartinėParašytas: Bir 02 2008, 11:27 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 03 2005, 12:52
Pranešimai: 1420
Miestas: Kaunas
Polas rašė:
Taip kad su Minde viskas gerai ir tik kiekvieno bendravimo sugebėjimai padeda (ne)išvengti nesusipratimu ir laiko gaišaties ;)

Tikrai taip. Dabar aš palieku savo mašiną savaitei (prieš tai susitaręs) pas jį - turės laiko sutvarkys. Bet žinau, kad ekstra atveju visada padės iškart. Nereikia lipti žmogui ant galvos ir bus ramybė.

_________________
Nusibodo rutina ? Pirk Citroen...


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Kaune: Mindaugas
StandartinėParašytas: Bir 02 2008, 13:06 
Atsijungęs
Pastovusis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Kov 31 2004, 12:25
Pranešimai: 190
Miestas: Ramučiai
rakas rašė:
kaip kam patogiau cia nuo zmogaus priklauso,as pavyzdziui maksimum 1dienai palikt galiu,todel kitur tenka remontuotis,ta valanda atvarai priima is kart,ta ir ta valanda atsiimi ir leki sau svilpaudamas.


Jei tai tikrai ekstra reikalas tai ir Minde, kad ir per nakti, padarys. Kaip ir minejau bendrauti reikia. Mėšla reikia ne ant patikimų žmonių drebti o an laukų :) (Copyright Meškėla)

_________________
Polas
Renault Scenic 2003 1.9dCi - Sutinus Megane :)
<< 96 Xantia 1.8 16v - Viola


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Kaune: Mindaugas
StandartinėParašytas: Bir 02 2008, 17:53 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 07 2005, 17:29
Pranešimai: 2373
Miestas: vilnius-elektrenai
o kodel palikes masina ACSam ar proffanui zinai, kad ja iskarto DARO? Pvz 6dienio rytuj buvau sutares su proffanu kad jis paims mano XM galo remontui bet penktadienio vakare dvejojau ar neteks jo apvilti ir nukelti remonto tolesnei datai, nervingai ziurinejau i telefona ir valandas ir laukiau mindaugo skambucio. Tikrai ne darbu apimciai, kuri su dalimiskainuoja 350lt, atlikti reikia poros dienu. Be masinos dvi dienas buvau, o kasdien marsiruoju po visa miesta, ir i paskaitas, ir i darba, ir apsipirkti, su visuomeniniu oj kaip nesaldu daug vazinetis. Paciu darbu kokybei priekaistu kaipo ir neturiu, bet su darbu planavimu galetu ir pasitempti.

_________________
97' XM 16V + LPG ex
98' BMW 540i + LPG ex
02' BMW 530d touring ex
06' BMW X5 4.8is ex
11' BMW 335i 6mt ex
09' BMW 335xi


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Kaune: Mindaugas
StandartinėParašytas: Bir 02 2008, 19:27 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Sau 27 2008, 18:16
Pranešimai: 67
Miestas: kaunas
bent jau as asmeniskai nesiskundziu acs'ais ,jeigu uzraso kad ta diena ir ta valanda,ir visuomet priima ir sutvarko,o jeigu mato kad darbais uzsiverte ar remontas sudetingesnis tai ir raso y eile tada,jau penkti metai pas juos remontuojuos ir niekad nebuvo problemu,o kas liecia ekstra gedimus taip pat jiems esu be galo dekingas visada priima ir dazniausiai ta pacia diena netgi sutvarko,ko kitur nera.

_________________
Peugeot 407 SW 2010-11-25


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Kaune: Mindaugas
StandartinėParašytas: Bir 02 2008, 20:24 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Geg 23 2006, 18:55
Pranešimai: 5595
Miestas: Kaunas
Mindaugas ekstra atvejais priima ir be eilės; kas ir gali būti priežastimi to, kad kiek delsiama sutvarkyti jau sulaukusius eilės.
Visiems geras nebūsi; keiks arba už tai kad nepriimi be eilės, arba už tai, kad tempi gumą stovintiems eilėje. O ekstra atvejų nepriplanuosi ir nenumatysi... :(


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Kaune: Mindaugas
StandartinėParašytas: Lie 09 2008, 14:55 
visa laika savo XM vezdavau pas Mindauga ir problemu nebudavo. Aisku ir eiles buvo daug mazesnes.
Paskutini karta variau pas ji, kad atstatytu isvirtusi galini rata ir sudetu rankinio trosus nu ir sakau jei turesi dar kuro filtra pakeisk (cia tarp kitko).
Matomai dave remontuot tam savo darbinykui su isdergtu antru golpu. Tai rata atstate. Aisku kele masina pastate donkrata ne ant ausies, o salia (ausis laike puikiai, pries savaite duslerke virino). Taigi sulankste slenksti. Kita diena ziuriu, kad po mano masina balute. LHM kapsi taip nuo dusios. Nu galvoju kazkaip netaip dirbta. Tai Dr. Alvydas Amortika jau pakeite. Nes nekyla noras vaziuot bartis aiskintis ir prap*sinet diena ir vel nezinia ka padarys.
Aisku rankinio trosu ir filtru visai nepakeite. Pamirso pasirodo...

Tai va kol rimtas meistras pats daro, tai ir padaro kaip reikalas. Kai jau paduoda savo shudrankiam tai sh*das ir gaunas...


Į viršų
   
 Pranešimo tema: Re: Kaune: Mindaugas
StandartinėParašytas: Lie 09 2008, 17:42 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Sau 27 2008, 18:16
Pranešimai: 67
Miestas: kaunas
kazkas gerai buvo sakes darbus reikia planuot,o ne prisiimt ju virs galimybiu ribos,o paskui ir gaunas tai pamirsau tai neuzteko laiko ir .t.t

_________________
Peugeot 407 SW 2010-11-25


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Kaune: Mindaugas
StandartinėParašytas: Lie 09 2008, 18:03 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bir 14 2004, 14:47
Pranešimai: 1045
Miestas: Vilnius
Nu tiesa... ale tiek kurie moka organizuot ir planuot darbus ne iš chaltūrų garažėliuose duoną valgo :roll:

_________________
Pole
Toyota Avensis 1.8 CVT Luxury 10'
XM 2.1 TD 91' mėtosi kažkur...niekam nereikia?


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Kaune: Mindaugas
StandartinėParašytas: Rgp 19 2008, 20:02 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Bir 06 2007, 23:14
Pranešimai: 11
Miestas: Kaunas
Xm'a pas Mindaugą taisiau iš kart po pirkimo ir dar kokius metus po to.
Po kiekvieno jo liapsuso vis galvojau - na nieko, pasitaiko. Bet galų gale sumečiau, kad iš kokių 7 kartų 5 kartus padaryti darbą "chaltūrnai" yra blogo meistro vizitinė kortelė.

Nesu tikras ką jis gali GERAI daryti.

Pvz. po XM'o pirkimo paprašiau, kad patikrintu ir papildytų sferas, pakeistų lhm'a. Patikrino, papildė.
Iš kart po to Xm'as pradėjo labai greitai ant pilvo sėst. Na dzin, gal sutapimas. Po dvieju-triju savaiciu slegio reguliatorius pradejo klaksėt kas 3 sek. Itariau akumuliacinę sferą, bet juk ką tik tikrinta ir pildyta?! Papildžius dar kartą - ramu jau metai.Na čia irgi tarkim sutapimas.

Taisė išlužusį lango pakėlėją. Blogai uždėjo durelių apdailą. Smulkmena, bet negražiai atrodo ir braška.

Cypė siurblio dirželis. Jis ne tik cypė, bet ir šiaip ne pirmos jaunystės. Paprašiau, kad pakeistų jį ir generatoriaus dirželį. Siurblio dirželį tik paveržė - tipo laikys, o generatoriaus dirželį "pamiršo".

Netiksliai persijunginėjo pavaros. Paprašiau kad sutvarkytų, jei įmanoma. Sakė, kad viskas normos ribose. Pats po kiek laiko pažiūrėjau iš duobės. Akivaizdžiai vienos traukės guminis šarnyras išplyšęs ir laikėsi ant plauko ar garbės žodžio. Pasikeičiau servise, originali traukutė kainavo apie 100 lt + darbas 20 litų.

ABS'as neveikė. Mindaugas patikrino, sakė, kad daviklis galinio dešinio rato blogas. Man reik nusipirkt atsivežt ir jis pakeis. Nuvažiavau pas Aldividą į Vilnių. Po jo patikrinimo paaiškėjo, kad visi davikliai geri, o bloga tik relė. Ją iš kart ir pakeitė. Abs dabar veikia puikiai. P.s. ABS tvarkymui nuoširdžiai rekomenduoju Aldividą.

Asmeniškai aš jau daugiau nei pusę metų pas Mindaugą neberemontuoju ir neatlieku profilaktinių darbų savo xm'ui ir tuom labai džiaugiuosi. Pas jį nėra nei pigu, nei gerai, nei greitai. Aš visada linkęs, kad galiotų nors vienas punktas.

_________________
XM, V6


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 102 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2 3 4 5 ELLIPSIS 7 Kitas

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 16 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007