WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Kov 28 2024, 20:29

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 37 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2 3 Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: nuseda c 5 galas
StandartinėParašytas: Vas 25 2009, 12:49 
Atsijungęs
DUK moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 25 2005, 19:54
Pranešimai: 630
Miestas: Vilnius
CITRINA C5 rašė:
man patinka kai masina buna tvarkinga,neduok dieve jei isvaziuotum i gamta o ten galas nusileis ir nepasikels.jei tau patinka vazinet su netvarkinga masina tai cia tavo bedos
Jei čia skirta man, tai mano mašina, tvarkinga ;) Galas visada pasikelia. Matau, niekaip nesugebi atskirti dviejų dalykų: hidraulikos problemos (kai mašin nusėda) ir elektronikos (tai kad mašina pasikelia, kad ji gauna SIGNALĄ).

_________________
Mjo, ir reikėjao man pirkti ta Citroena...


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: nuseda c 5 galas
StandartinėParašytas: Vas 25 2009, 13:06 
Atsijungęs
DUK moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 25 2005, 19:54
Pranešimai: 630
Miestas: Vilnius
Bandu aiškinti dar kartą:
1. Mašina nusėda. Jei nusėda laaabai žemai TAI YRA PROBLEMA. Jei nedaug - papraščiausias nusidevėjimas. Ar vienu ar kitu atveju tai yra HIDRAULINĖS SISTEMOS PROBLEMA.
2. Citroenas padarytas taip: Kai automobilis stovi neksploatuojamas, jis, panašiai kaip kompas, miega. Kada tu jį pažadini, jis "pasiruošia darbui", t.y. jei buvo nusėdęs, tai pasikelia iki reikiamo, normalaus, darbinio lygio. "Pažadinti" autmobilį galima keliais būdais:
A. Išjungus signalizaciją (jei prieš tai ji buvo įjungta). Nuspaudus knopkę, pultas nusiunčia signalą automobiliui, kad pereina šeiminikas ir tuoj reikės važiuoti. Automobilis puola daryti šiuos dalykus: Atjungia signalizaciją, Atrakina duris, SUREGULIUOJA PAKABOS AUKŠTĮ.
B. Kitas būdas: atidaryti duris. Jei prieš tai auto buvo paliktas neįjungus signalizacijos ir nusėdo, tai, atidarius duris, kompui siunčiamas tas pats signalas, kad "šeimininkas (ar vagis) jau lipa į mašiną ir tuoj reikės važiuoti. Kadangi duris jau atrakintos, signalizacija nebuvo įjungta, lieka dar vienas paruošiamasis darbas: SUREGULIUOTI PAKABOS AUKŠTĮ.
Ar aiškūs bendri principai?
Komentuojant tavo pirmą postą, galiu pasakyti (ką tau ir pasaskė pirmieji atsakymai), elektra pas tave tvarkoj, nes mašina PASIKELIA, gavusi signalą. Jei manai, kad nukrenta per daug - ieškok problemos HIDRAULIKOJE.
Problema su elktronika būtų tada, jei paspaudus signalizacijos išjungimo knopkę, ar atidarius duris auto NESIKELTŲ.
Ar pasidarė aiškiau?

_________________
Mjo, ir reikėjao man pirkti ta Citroena...


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: nuseda c 5 galas
StandartinėParašytas: Kov 03 2009, 09:37 
viskas pas mane gerai,pasirodo anksciau buvo kazkas su elektra blogai kad masinos galas nenusesdavo.kaip ir tu paaiskino kad masina buna miego rezimu ir turi nusest .nes jei pastoviai dirbs hidraulikos siurblys tada po kokios savaites issikraus akomas


Į viršų
   
 Pranešimo tema: Re: nuseda c 5 galas
StandartinėParašytas: Geg 31 2010, 01:16 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Lie 27 2009, 12:39
Pranešimai: 504
Miestas: Vilnius-Panevėžys
Sveiki, manajam C5 neužvestai mašinai vis kilnojasi galas, aukštyn žemyn (visą laiką) gal kas žinote dėl ko taip yra?

_________________
Citroen C5 '07 2.2Hdi biturbo exclusive break
Citroen C5 '02 2.0Hdi black break
Citroen Xsara '01 1.9D (ex)
Toyota corolla '92 1.8D (ex)


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: nuseda c 5 galas
StandartinėParašytas: Bir 02 2010, 12:14 
Atsijungęs
Pastovusis

Užsiregistravo: Lie 19 2006, 15:23
Pranešimai: 106
Miestas: kaisiadorys
Phantom- rašė:
Sveiki, manajam C5 neužvestai mašinai vis kilnojasi galas, aukštyn žemyn (visą laiką) gal kas žinote dėl ko taip yra?

Taip turi būti :) Jei auto įlipi ,išlipi keičiasi svoris ir pakaba reguliuoja aukštį.
Pas mane tos gliukas įlipus nuspaudi stabdį tada atleidi tai galas pašoka net, o po to nusileidžia žemyn staigiai (ilgai nevažinėjus). Užvedus viskas susireguliuoja.

_________________
c5 2.2 hdi 2002m. exclusive 4hp20 automatine deze


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: nuseda c 5 galas
StandartinėParašytas: Bir 02 2010, 17:01 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Rgp 25 2008, 21:36
Pranešimai: 471
Miestas: Kupiškis
Jei atrakini ar atidarai duris turi atsistatyt aukštis, bet palikta ramybėje mašinytė neturi kilnotis. Kaip supratau, kolegai Phantom- taip darosi.

_________________
<< C5 2.0 HDI 04' break'as
<< C3 1.4 HDI 02' kibiriukas
ex C5 2.0 HDI 03' break'as
ex XM 3.0 V6


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: nuseda c 5 galas
StandartinėParašytas: Bir 25 2010, 00:56 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Lie 27 2009, 12:39
Pranešimai: 504
Miestas: Vilnius-Panevėžys
taip, kilnodavosi visą laiką, ne tik stovėdama (užgesintu varikliu ir neliečiama), bet ir važiuojant, tačiau kilnodavosi tik važiavimo ir paaukštintose padėtyse ( žiemiausioje ir aukščiausioje , ne). O bėda buvo aukščio korektoriuje, jis stovėjo kažakaip ne taip kaip turi ir kompas neapsispręsdavo kokiame aukštyje yra mašinos galas. Remonto kaina (kompiuterinė diagnostika ir korektoriaus pastatymas į vietą su reguliavimu) 60lt, dabar stovi kaip įkalta :appl:

_________________
Citroen C5 '07 2.2Hdi biturbo exclusive break
Citroen C5 '02 2.0Hdi black break
Citroen Xsara '01 1.9D (ex)
Toyota corolla '92 1.8D (ex)


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: nuseda c 5 galas
StandartinėParašytas: Rgs 11 2011, 17:14 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Rgp 30 2011, 12:54
Pranešimai: 23
Sveiki, pas mane jauciu biski rimciau nutiko, masina dirbo puikiai tik staiga "suspension foulty" ir uzhkilo galas pilnaj, po kokiu poros valandu staiga galas visiskai nukrito o priekis pakilo :) girdisi dirba siurbliukas, LDS'o pilnai pakanka, kontaktaj tvarkoj :( gal kam teko susidurt? manau teks i diagnostika vezt , kad zvilgteltu :) P.S. iki to maina nedaug bet tai jausdavosi kad vaziuoji lyg ant spyruokliu, su senu peugeot'u ir tai minkschiau vaziuodavau :)


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: nuseda c 5 galas
StandartinėParašytas: Spa 16 2011, 19:07 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Rgp 30 2011, 12:54
Pranešimai: 23
nembuski rašė:
Sveiki, pas mane jauciu biski rimciau nutiko, masina dirbo puikiai tik staiga "suspension foulty" ir uzhkilo galas pilnaj, po kokiu poros valandu staiga galas visiskai nukrito o priekis pakilo :) girdisi dirba siurbliukas, LDS'o pilnai pakanka, kontaktaj tvarkoj :( gal kam teko susidurt? manau teks i diagnostika vezt , kad zvilgteltu :) P.S. iki to maina nedaug bet tai jausdavosi kad vaziuoji lyg ant spyruokliu, su senu peugeot'u ir tai minkschiau vaziuodavau :)

Na va problema ispresta,sprendesi labai ilgai visa menesi garazhe :) rezultatas pareje abu is karto aukschio reguliavimo davikliai, tiek ir tos bedos :)


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: nuseda c 5 galas
StandartinėParašytas: Spa 16 2011, 19:21 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Kov 25 2008, 23:00
Pranešimai: 3604
Miestas: Kaunas
Abu iskarto.....neatrodo itartinai? Gal yra tam priezastis kazkur kodel jie abu ir iskarto nuduso?? :roll:

_________________
<< Citroen C5 X7 2.0 HDi 100kW 08'
P407c 2.7HDi 07' 150kW


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: nuseda c 5 galas
StandartinėParašytas: Spa 17 2011, 11:28 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Rgp 30 2011, 12:54
Pranešimai: 23
Vycius rašė:
Abu iskarto.....neatrodo itartinai? Gal yra tam priezastis kazkur kodel jie abu ir iskarto nuduso?? :roll:

zinok tiek man tiek ir meistruj tai pasirode itartina na bet ne taip paprasta rasti kame saknys pavazinesiu truputi ir bus matyt kas ten gaunasi :)


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: nuseda c 5 galas
StandartinėParašytas: Gru 18 2011, 12:09 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Rgp 17 2011, 09:22
Pranešimai: 9
Miestas: Kaunas
Sveiki, atsirado tokia bėda - per naktį galas atrodo visiškai nusileidžia. Išjungus signalizaciją, pakyla vėl į normalų aukštį, viskas lyg ir tvarkoj. Bet jei jau per naktį nukrenta visiškai, tai turbūt nelabai gerai :) Kur turėtų būt bėda?

_________________
Citroen C5 2.2 HDi Exclusive '01


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: nuseda c 5 galas
StandartinėParašytas: Gru 28 2011, 21:18 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Sau 20 2010, 16:59
Pranešimai: 45
Miestas: Vilkaviskis
Phantom- rašė:
taip, kilnodavosi visą laiką, ne tik stovėdama (užgesintu varikliu ir neliečiama), bet ir važiuojant, tačiau kilnodavosi tik važiavimo ir paaukštintose padėtyse ( žiemiausioje ir aukščiausioje , ne). O bėda buvo aukščio korektoriuje, jis stovėjo kažakaip ne taip kaip turi ir kompas neapsispręsdavo kokiame aukštyje yra mašinos galas. Remonto kaina (kompiuterinė diagnostika ir korektoriaus pastatymas į vietą su reguliavimu) 60lt, dabar stovi kaip įkalta :appl:


Sveiki,
Kažkas pnašaus ir man buvo, meistras pareguliavo aukščio daviklį, po kurio laiko keičiau galinių svirčių guolius tai
aukščio daviklio padėtų teko atstatyti į ankstesnę padėtį ir viskas ok.

_________________
C5 2,0 benzinas '02 break"as


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: nuseda c 5 galas
StandartinėParašytas: Sau 23 2012, 21:52 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Kov 23 2010, 20:53
Pranešimai: 6
Mano patirtis tokia - neseniai rudeni pradejo sesti mano pirmos kartos C5galas. Is pradziu po truputi, kai po nakties atidarai duris, isijungia siurblys ir pakelia. Veliau vis daugiau, kol eme nusedinet net ir palikus prekycentrio aikstelej - kol vaikstai po parduotuve, jau kazkiek seda, o po nakties apskritai nusileidzia pilnai i zemiausia padeti... Tiesa, vaziuot galejau.
Bandziau diagnostika, taciau ji tiek ir teparode, kad sferos geros, amortizatoriai veikia, o problema - siurblio voztuvu bloke.
Beveik moraliskai nusiteikes pakeisti siurbli, nuvaziavau i servisa (ne pas oficialus), ten pasiule pabandyt isardyt ir isplaut siurbli ir voztuvus, na, ir isardzius nusprest, ka daryt toliau. Vnz., ardymas + plovimas + naujas skystis dave toki efekta, kad dabar net ziema kelias dienas pastovejusios masinos galas lieka absoliuciai ten, kur ir buvo paliktas :)


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: nuseda c 5 galas
StandartinėParašytas: Lap 03 2012, 16:23 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Rgs 24 2012, 22:37
Pranešimai: 7
Na man irgi taip pat nusileidzia galas per nakti, rektu pabandyt isplaut siurbli su vostuvais,
Bet dar naujokas su citroenais tai dar nespejau susipzint , kur kas randasi.
Taigi gal galit paaiskint kur jie randasi, siurblys ir vostuvai
C5 2005m 1,6 hdi
Dekui is anksto

_________________
Alfa Romeo 156 2,4 tdi 2001m
C5 2005 1,6hdi


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 37 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2 3 Kitas

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 18 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007