WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Kov 29 2024, 00:13

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 90 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2 3 4 5 6
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Dujos į Citroen C2
StandartinėParašytas: Vas 19 2010, 15:38 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Kov 17 2008, 23:11
Pranešimai: 546
Miestas: Jonava
Taip, tik garaže...

_________________
Citroen C2, 1,1l.benzinas+LPG Paveikslėlis
(ex Fiat Multipla, 1,6 l.benzinas; 76 kw.)


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Dujos į Citroen C2
StandartinėParašytas: Vas 19 2010, 20:11 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 07 2005, 17:29
Pranešimai: 2373
Miestas: vilnius-elektrenai
lt079if rašė:
Taip, tik garaže...

kitas reikalas, ziemos metu nesusalusi, mazai to benzo reik isdegint, kol pasiekiama reikiama dujoms temperatura. Plius, skirtingi dujininkai skirtinga duju persijungimo temperatura nustato. pas mane nustatyta +30 reduktoriaus tepmeratura, kuriai esant jungia dujas. Spidometre tuo metu matau 60-65 laipsnius variklio darbines temperaturos. del to ir kurenu to benziniuko ne tiek mazai.

_________________
97' XM 16V + LPG ex
98' BMW 540i + LPG ex
02' BMW 530d touring ex
06' BMW X5 4.8is ex
11' BMW 335i 6mt ex
09' BMW 335xi


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Dujos į Citroen C2
StandartinėParašytas: Vas 20 2010, 09:48 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 14 2004, 15:45
Pranešimai: 3087
Miestas: AUKSTADVARIS/SIAULIAI
5-6 litrai benzo "ant uzvedimo" per 4-6 men...? :shock: :shock:
Mano V6 darzine per savaite tiek litru benzo ziema pasiima "ant uzvedimo", nors ir taip stengiuosi rankiniu budu i dujas perjungt kuo anksciau, t.y. ilgai netempt...Ramiai, dujos pacios paprasciausios...I kartos..:)
Vasara gi, kai drasiai ant duju kuriu, toki kieki benzo isnaudoju per koki menesi....

_________________
XM'93 2.0iLPG-Mad Max...Amen..:(; XM'91V6 LPG; XM'98turbo LPG
Ex: XM'90 2.0iLPG; XM'92 V5 LPG; XM'96 V6 APD LPG; XM'93 V6 APD LPG; XM'00 2.5td
Visada su XM...


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Dujos į Citroen C2
StandartinėParašytas: Rgp 03 2010, 13:36 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Kov 17 2008, 23:11
Pranešimai: 546
Miestas: Jonava
ką tik atlikau nedidelį bandymą... kelis kartus ėmiau ir užsipyliau ne po pilną dujų balioną, o po daug mažesnį kiekį dujų (kaskart nuo 4,5 iki 5,6 l.)... ir rezultatai gavosi tokie, jog pasirodo, kad 100 km. atstumą pakankamai nesunkiai įveikiu ir su 6 l./100 km. sąnaudomis... (O tas - tikrai pakankamai malonu :) ) Deja, asmeniškai man kyla klausimas... kodėl mano c2 dujų sąnaudos šių metų vasarą yra mažesnės už pernykščias...? ir kodėl su mažesniu kiekiu dujų (proporcingai imant) nuvažiuoju daugiau nei kad su pilnu balionu ? (praeitų metų sąnaudos buvo pakankamai didelės ir praktiškai visą laiką, viršijo 7 l./100 km., o važinėjama buvo tikrai pakankamai ramiai, gal net kiek palankesniu režimu nei šiemet; t.y pernai, be sustojimo, didesnius atstumus važiuodavau dažniau nei šiemet; o oro sąlygos pernai buvo kaip ir panašios šių metų vasarai... tik buvo ne taip karšta)

mano nuomone, galimi kokie trys variantai: pirmasis, man būtų labiausiai priimtinas... t.|y įtarimas jog degalinės, kuriomis dažniausiai naudojuosi, šiek tiek apsukinėja dujų užsipilantį vartotoją ir pareguliuoja apskaitos prietaisus savo naudai prie didesnio užpilamų dujų kiekio; antrasis - oro sąlygos pernai buvo mažiau palankios nei šiemet (gal pernai vasara buvo kiek labiau vėjuota ir nuolatinis gūsingas vėjas turėjo tam įtakos...; kita vertus, kas čia dabar pasakys koks buvo vėjo stiprumas pernai kai aš važiavau ten ir ten... ? aš ir pats nepasakyčiau... :D).

Yra ir trečiasis variantas - labai įmanoma, kad vairuotojas, pildamasis pakankamai nedidelį kiekį dujų žymiai geriau suvokia kokį atstumą nuvažiuos su tuo kuru (ir kiek norėtų nuvažiuoti) ir žymiai atidžiau stebi savo darbą su akseleratoriumi nei kad rezerve turėdamas pilną balioną dujų... (tiesa, jei tik gerai pamenu, kolegos forume apie tai kalba priešingai, jie teigia, kad su mažesniu kiekiu dujų nuvažiuoji ne didesnį, bet kaip tik mažesnį km. skaičių; nes esą pačio užpylimo metu, dažniau pilantis, dujų lauk išeina daugiau, nei kad vieno užpylimo metu; ar pan. ? :)

Naujausi mano c2 dujų sąnaudų paskaičiavimai : http://www.spritmonitor.de/en/detail/296719.html

_________________
Citroen C2, 1,1l.benzinas+LPG Paveikslėlis
(ex Fiat Multipla, 1,6 l.benzinas; 76 kw.)


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Dujos į Citroen C2
StandartinėParašytas: Rgp 03 2010, 15:10 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Kov 17 2008, 23:11
Pranešimai: 546
Miestas: Jonava
p.s.: bendrai imant, tokiu būdu, su pilnu balionu dujų (t.y. apie 37,8 l.) būčiau įveikęs 605-620 km. atstumą... (ir 1 litras būtų = 16-16.5 km.) :shock:


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Dujos į Citroen C2
StandartinėParašytas: Rgp 09 2010, 09:56 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Geg 23 2006, 18:55
Pranešimai: 5595
Miestas: Kaunas
lt079if rašė:
kodėl mano c2 dujų sąnaudos šių metų vasarą yra mažesnės už pernykščias...?

Versijos- trys.
Viena, aišku, susijusi su tuo, kad ši vasara gerokai karštesnė už pernykštę. Variklį mažiau tenka šildyti.
Antra versija susijusi su dujų užpylimu. Gal tikrai kažkiek fušeruoja kolonėlės; gal neteisingai įvertinai dujų likučius bake; gal kažkiek turi įtakos ir karščiai (dujų plėtimosi skirtumai etc.).
Trečia versija... Nugi, kokių naujų tauponominių fintikliuškų prisiinstaliavai? :D

Abejoju, ar šiuo atveju pavyks tiksliai nustatyti priežastį. Paprasčiausiai mėgaukis tokiomis sąnaudomis, kol šilta :) .


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Dujos į Citroen C2
StandartinėParašytas: Lap 05 2010, 13:48 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Kov 17 2008, 23:11
Pranešimai: 546
Miestas: Jonava
kiečiausias koks gali būti smart... Smart Fortwo + LPG, BJ 2001, 40 kW (54 PS), Halb-Automatik
Gasanlage: BRC Sequent 3 Zyl. Turbo mit 32l Radmuldentank.
User: Max666

esu sužavėtas :appl:
p.s.: kaip matau, jo kuro sąnaudos (tiek benzinu, tiek dujomis) labai panašios į maniškes... t.y benzinu apie 5,5 l./100 km., o dujomis - apie 7l./100 km. BRC dujų įranga įmontuota dar nuo 2006-ųjų...: http://www.spritmonitor.de/de/detailansicht/137892.html :!:

_________________
Citroen C2, 1,1l.benzinas+LPG Paveikslėlis
(ex Fiat Multipla, 1,6 l.benzinas; 76 kw.)


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Dujos į Citroen C2
StandartinėParašytas: Rgs 23 2012, 11:00 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Rgs 21 2012, 22:57
Pranešimai: 10
gal kas pasakys koks didziauses telpa duju bakas y c2. turiu stag dujine yranga,ir planuoju pirkti c2


Į viršų
 Pranešimo tema: Re:
StandartinėParašytas: Rgs 23 2012, 20:47 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Rgs 21 2012, 22:57
Pranešimai: 10
magnetukas rašė:
kol kas sunku apskaičiuoti realias dujų sąnaudas :)
paskutinis dujų bako daviklis pradėjo mirksėti nuvažiavus 380 km. Buvo užpilta 32l. dujų. (bet dujų dar buvo, nes sistema į benziną pati nepersijungė). Dabar užpylė 28,6 litro (tarsi turėjo užsipilti daugiau, nes dujų užpylimą ribojančio klapano suveikimo garso kažkaip neišgirdau...)

žiūrėsiu, kokie bus sekantys rezultatai
jei 32l./380 km., (o t.y: 8,4l/100 km.) tai ne kažin kokia ekonomija.
pagal mano optimistinius paskaičiavimus tikėtasi išsisukti su 7l./100km. užmiestyje :lol:


As su bmw 318is trasoi vaziuoju su 7l duju tai su c2 mazute ir mazu litrazu kaskoks apsurdas kad tokios pacios sanaudos. Man mieste 10l duju ima,trasoi 7l,draskantis max 15l,bet jau is dusios pjaunant.


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Dujos į Citroen C2
StandartinėParašytas: Rgs 23 2012, 20:59 
Atsijungęs
Pastovusis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Lie 25 2011, 15:13
Pranešimai: 149
Miestas: Klaipeda
as tai 13l pilu simtui misriu rezimu kaip sknt mieste uzmindamas :mrgreen:


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Dujos į Citroen C2
StandartinėParašytas: Rgs 23 2012, 21:47 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Rgs 21 2012, 22:57
Pranešimai: 10
Svetnas rašė:
as tai 13l pilu simtui misriu rezimu kaip sknt mieste uzmindamas :mrgreen:


koks variklis? tai bisky dagokai valgo c2 :D o gal valina gerai kad tokie apetingi :lol:
Prie to pacio kiek kainuoja c2 1,6l greiciu dezes remontas,randu dauk su defektais uz 1t svaru


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Dujos į Citroen C2
StandartinėParašytas: Rgs 24 2012, 13:24 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Kov 17 2008, 23:11
Pranešimai: 546
Miestas: Jonava
jo, bmw'istai mėgsta pasigirti savo tačkių ekonomiškumu...
tik aš kažkodėl tuom nelabai tikiu... (ypač kai žinom kad koks paprastas smart ima vos ne daugiau...;
o čia - bmw..., su 1,6l.)

p.s.: išeitų, bmw, 1,6 l. motoras trąsoje 5,5 l. benzo /100 km. ima
nu nu :roll:


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Dujos į Citroen C2
StandartinėParašytas: Rgs 24 2012, 21:09 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Rgs 21 2012, 22:57
Pranešimai: 10
magnetukas rašė:
jo, bmw'istai mėgsta pasigirti savo tačkių ekonomiškumu...
tik aš kažkodėl tuom nelabai tikiu... (ypač kai žinom kad koks paprastas smart ima vos ne daugiau...;
o čia - bmw..., su 1,6l.)

p.s.: išeitų, bmw, 1,6 l. motoras trąsoje 5,5 l. benzo /100 km. ima
nu nu :roll:


As tikrai ne bmw fanas,tiesiog tuo metu papuole gera kaina nupirkt 318is cupa,ir tikrai trasoi ima 7l duju aiskiu ramiu vazevimu,nes benzo trasoi imdavo apie 7l,tiesioginiu duju sanaudos juk beveik turi nesiskirt nuo benzo sanaudu jaigu gerai sureguliuota.
Crx turejau tris net,tai y darba vaziuojant trasoi susisugdavau ir y 5l benzo,aisku pencininko rezimu :mrgreen: ,ir dar ne vienas atvejis yra kai duju imdavo kitos auto max 7l. todel ir keista kad 1,1l palyginus daugokai ima.
Nors irgi gal todel kad silpnokas variklis?Nes ne vienas atvejis yra kur didesnio litrazo variklis kuro ima maziau.

Mane labai domina citroenas c2 1,4 -1,6l seip grazi faina masinyte,o kas svarbiause taxai metam kapeikas kainuotu,ir draudimas 6 kategorija butu,ir seip po miesta trintis butu pats tas .


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Dujos į Citroen C2
StandartinėParašytas: Rgs 24 2012, 21:30 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Rgs 21 2012, 22:57
Pranešimai: 10
Tiesa magnetukas norejau paklaust. skaiciau,kad megejas ismegint taupymo visokiu niekuciu.
O pas tave dar yra katalizatorius?Kiek lemda zondu?
As kiek turejau auto visom mesdavau laukt,ne karta yra sutaupyta 1l kuro :wink:


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Dujos į Citroen C2
StandartinėParašytas: Rgs 27 2012, 09:39 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 06 2004, 10:19
Pranešimai: 2227
Miestas: Kaunas
As kiek turejau nei vienai neismeciau nei zondu nei katalizatoriu, nei chekai dege nei ka. Jei auto tvarkingas nieks ten nesidaro, kuro sanaudos greiciau nuo tapkes priklauso, ir kur dazniausiai vazineji, nes Vilnius nelygu Balbieriskiui. Naujesniu auto per daug zondai su komputeriu bendrauja, jau geriau ivore/perejima i katalizatoriu isukt, kad zonda atitraukt, maziau reaguos i ismetima.

_________________
Citroen C2 Style 1.4 HDi '05
Citroen C5 2,0 HDi, 2010 Onyxas


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 90 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2 3 4 5 6

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 5 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007