WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Kov 28 2024, 15:10

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 17 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1 2 Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: Rgp 07 2014, 18:29 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Vas 09 2004, 17:43
Pranešimai: 241
Miestas: Kaunas
Pasirodo šviesų reguliavimas prieš TA yra pinigų išmetimas į balą. TA vyrukai duoda atsuktuvą ir net pasako kada sustot sukt :) Dėkui jiems.

O aš pabandžiau susireguliuot prieš (žinojau, kad žemai šviečia, po buferio nuėmimo). Tanagroj-A1 kažką pasukiojo, palikau už tai 30Lt, ir vakare oer TA viską teko persisukiot pačiam, nes švietė stipriai per žemai. Bet įdomiausia, kas vyko kitą dieną, pareiškus pretenzijas. Buvau apkaltintas visokiom melagystėm, net du kartus patys tikrino ir aiškino, kad dabar per aukštai šviečia etc. Priminė senus laikus pas ACSus, kai už bet kokią pretenziją paversdavo vos ne nusikaltėliu, bet ir tai jie darydavo kiek mandagiau....

Vieta aplenkti iš tolo - TANAGRA A1, Žemaičių pl. 60c, Kaunas

_________________
Vytis
Twizy Z.E.


Į viršų
StandartinėParašytas: Rgp 07 2014, 18:33 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 11 2007, 19:07
Pranešimai: 10926
Miestas: Kaunas
Prieš TA reguliavęs šviesas esu nebent pats - pagal tangentą prieš lygią sieną. Šiaip visada vietoj leidžia pasireguliuoti, jei ant gero vyro pataikai, o dauguma jų yra geri :) Vienąkart ir rakčiuką davė, kai pamiršau įsimesti.
Taip yra todėl, kad visi stendai skirtingai rodo, o dar ir visi meistrai skirtingai "teisingai" tą stendą pastato.
Bet po TA reguliavimo dažniausiai neblogai šviečia, tik mano subjektyvia nuomone, kartais kiek per aukštai, kartais kiek per žemai :D

_________________
Visokių Citroen bėdų remontas ir priežiūra.
C15 RD 89-Kablukas
BX16TGI 91-Lemąnas
ZX 92
P406 2.0HDi 99
Suzuki DR650RSE 96
Ex: 3BX, 2ZX, C5 I, Xantia, Audi 80


Į viršų
StandartinėParašytas: Rgp 07 2014, 20:21 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Vas 09 2004, 17:43
Pranešimai: 241
Miestas: Kaunas
Tik va tas Tanagros žaltys man porino, kad nesąmonę sakau, kad TA leidžia pasireguliuot. Nors šalia stendo stovi stalas su keliais atsuktuvais, čia Chemijos pr. Kaune.

_________________
Vytis
Twizy Z.E.


Į viršų
StandartinėParašytas: Rgp 07 2014, 20:45 
Atsijungęs
Plepys

Užsiregistravo: Rgs 28 2009, 20:54
Pranešimai: 2276
Miestas: Kaunas
Zinau keleta skyriu kur netgo oficialiai yra nurodymas sureguliuoti sviesas. Jei zhmogus atvazhiavo i TA ir sviesos blogai sviecia yr airankiai ir vyrukai sureguliuoja, aishku nereguliuoja luzhenu ar su lempechkom klishom, jei nedaug reikia pasuka varzhtelius ir pareguliuoja.

_________________
Naujos auto dalys.
Hidraulika ir pneumatika.
konsultacijos 865766726


Į viršų
StandartinėParašytas: Rgp 07 2014, 21:17 
Atsijungęs
Plepys

Užsiregistravo: Bir 24 2009, 15:01
Pranešimai: 3220
Miestas: Kaunas
Dabar aš jums vyručiai papasakosiu, kaip su tom šviesom. Kaunas. Vičiūnų Peugeot salonas. Veiksmas kokiais 2007 metais. Visa serviso įranga nauja ir sertifikuota Peugeot. Tame tarpe ir šviesų stendas.

Nuvažiuojama su mašina į tech apžiūrą. Jūsų lempos blogai šviečia, susireguliuokite. Važiuojama pas Peugeot kolegas (tais laikais dirbau Yamaha salone, kas yra Vičiūnų padalinys). Meistras pažiūri, sureguliuoja, atspausdina lapą. Važiuoju į pakartotinę. Išveja lauk, tipo vis tiek blogai, niekas nereguliuota. Važiuoju atgal į Peugeot. Meistras kraipo galvą, keikiasi. Nedaro nieko, sako VISKAS YRA GERAI, TEGUL JIE TEN NEKNISA SMEGENŲ. Važiuoju vėl į apžiūrą. Pažiūri šviesas, o sako, dabar viena lempa gerai, o kita blogai, per žemai. Važiuoju vėl pas Pežus, meistras sėda į mano mašiną, važiuojam į apžiūrą (prie lempų nelindo). Vėl susimoku, privaro tą savo aparatą. Blogai. Ta lempa kur buvo gerai, dabar blogai. Ta kur buvo blogai, dabar jau gerai. Čia meistras ir pratrūko..................


p.s. Po šiai dienai, lempų nereguliuojam. Nei už pinigus, nei dykai. Kolegos iš RA serviso irgi pardavė savo stendą, nes bėdos jau paminėtos aukščiau.

Problema yra tech. apžiūroj, o ne visuose servisuose, kurie turi daugiau ar mažiau geras ir sertifikuotas įrangas.

_________________
VW Multivan
Xsara
Kabrioletas Reno
Konsultacijų neteikiame ir nuotoliniu būdu neremontuojame.


Į viršų
StandartinėParašytas: Rgp 08 2014, 06:57 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 20 2008, 18:54
Pranešimai: 8943
Miestas: UKMERGE 867082552
Vytis rašė:
Tik va tas Tanagros žaltys man porino, kad nesąmonę sakau, kad TA leidžia pasireguliuot. Nors šalia stendo stovi stalas su keliais atsuktuvais, čia Chemijos pr. Kaune.

Ukmergėj tas pats ,viena blogai biški buvo ,tai paėmė nuo staliuko šešiakampį ir pasuko šiek tiek ,jokių problemų :appl:

_________________
CITROEN NAUDOTOS DALYS
C5 2,0 HDI-2004 ,paskutinis pirmukas :)
Xantia break 00m,2.0HDI ex Grumlino
Xantia break 99m,2,0HDI devil :doom: Red


Į viršų
StandartinėParašytas: Rgp 08 2014, 08:28 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgp 11 2004, 15:38
Pranešimai: 2045
Miestas: Vilnius
sunkiausia yra rasti pakankamai lygia vieta sviesu reguliavimui. Jei tokia randi tai bent jau auksti galima paciam be problemu susireguliuot be irangos. Bet siaip TA visada leisdavo pasireguliuot. Pamenu xantijoj buvo sugede abu reguliatoriai tai visa lempa nuo kronsteinu atsukes buvau ir uzkisinejau is anksto paruostas tarpines kol taip sureguliavau. Pasijuokem su TA meistru bet suprato zmogus kad kitos iseities nera.

_________________
Saulius
Xsara Picasso '00 1.8 LPG (Debesėlis)
Vilnius


Į viršų
StandartinėParašytas: Rgp 08 2014, 19:43 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Vas 09 2004, 17:43
Pranešimai: 241
Miestas: Kaunas
Panašu, kad čia su tais reguliavimais yra problema, visgi servisas paima 30Lt realiai už orą, nes gi patys žino, kad čia yra marazmas, mane apkaltina, kad meluoju, kad TA leidžia pasireguliuot, bet čia aiškiai visur įprasta praktika TA centruose. Anksčiau taip nebuvo, nes prieš N metų mane buvo prametę, kad priešrūkinės šviečia per žemai Xantijoje...
Dabar net netikrino...

TA lempų aparatas važinėja ant bėgelių, ir grindys ten aišku lygintos atitinkamai, todėl aš rinkčiausi tikėti jų aparatu, nei servisų. Juolab, kad po buferio nuėmimo ir perdažymo pats mačiau, kad lempos šviečia labai žemai (todėl ir vežiau), o Tanagros vyrukas suko tik kampo varžtą, o ne aukščio.

Labai keista, kodėl šviesos spindulį galima išmatuoti taip netiksliai, greičiausiai arba pačio aparato aukštis nuo grindų netikslus, arba atstumas nuo aparato iki matuojamos lempos netikslus, kitų parametrų kaip ir nėra?

_________________
Vytis
Twizy Z.E.


Į viršų
StandartinėParašytas: Rgp 08 2014, 21:09 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 05 2012, 14:25
Pranešimai: 3132
Miestas: Kaunas
Kiek zinojau tai priesrukines apskritai turi but minuse ir viskas...

_________________
Renault Laguna IIIFL 2k11 2.0i 16V BOSE


Į viršų
StandartinėParašytas: Rgp 08 2014, 21:28 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgp 16 2012, 21:44
Pranešimai: 416
Aš kai ėjau TA man ten pats vienas vyriokas atsinešė raktą ir pareguliavo vieną žibintą, pagal tai kaip jau ten pas juos turėjo būt. Na žinokit po to reguliavimo tas žibintas visiškai į dangų šviečia, net sustojus už kito automobilio, matau tik vieno žibinto atspindį, kitas kažkur į dausas išsisklaidęs. Dažnai tenka pagalvot, negi žibinto lemputė perdegė...

_________________
NEXT car - on the way from USA
Peugeot 207 GT line (draugės)
Citroen C5 X7- 3.0 V6 HDi 2018/09 PARDUOTA
Citroen Xsara 2L HDi pas Brolį


Į viršų
StandartinėParašytas: Rgp 08 2014, 21:59 
Atsijungęs
Plepys

Užsiregistravo: Rgs 28 2009, 20:54
Pranešimai: 2276
Miestas: Kaunas
Seip tai buciau dares taip:
Sureguliuoja servizas sviesas, varai TA jei pravaro del sviesu, vazhiuoji pas tuos pascius bukagalvius,pateiki lapa su ishvadomis ir atsiimi pinigus. Viskas manau elementaru :)

_________________
Naujos auto dalys.
Hidraulika ir pneumatika.
konsultacijos 865766726


Į viršų
StandartinėParašytas: Rgp 09 2014, 07:57 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 20 2008, 18:54
Pranešimai: 8943
Miestas: UKMERGE 867082552
kokonas rašė:
Seip tai buciau dares taip:
Sureguliuoja servizas sviesas, varai TA jei pravaro del sviesu, vazhiuoji pas tuos pascius bukagalvius,pateiki lapa su ishvadomis ir atsiimi pinigus. Viskas manau elementaru :)

Jei tą pačią dieną taip ,po to manau nieko nepasieksi

_________________
CITROEN NAUDOTOS DALYS
C5 2,0 HDI-2004 ,paskutinis pirmukas :)
Xantia break 00m,2.0HDI ex Grumlino
Xantia break 99m,2,0HDI devil :doom: Red


Į viršų
StandartinėParašytas: Rgp 10 2014, 23:22 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 11 2007, 19:07
Pranešimai: 10926
Miestas: Kaunas
Vytis rašė:
Panašu, kad čia su tais reguliavimais yra problema, visgi servisas paima 30Lt realiai už orą, nes gi patys žino, kad čia yra marazmas, mane apkaltina, kad meluoju, kad TA leidžia pasireguliuot, bet čia aiškiai visur įprasta praktika TA centruose. Anksčiau taip nebuvo, nes prieš N metų mane buvo prametę, kad priešrūkinės šviečia per žemai Xantijoje...
Dabar net netikrino...

TA lempų aparatas važinėja ant bėgelių, ir grindys ten aišku lygintos atitinkamai, todėl aš rinkčiausi tikėti jų aparatu, nei servisų. Juolab, kad po buferio nuėmimo ir perdažymo pats mačiau, kad lempos šviečia labai žemai (todėl ir vežiau), o Tanagros vyrukas suko tik kampo varžtą, o ne aukščio.

Labai keista, kodėl šviesos spindulį galima išmatuoti taip netiksliai, greičiausiai arba pačio aparato aukštis nuo grindų netikslus, arba atstumas nuo aparato iki matuojamos lempos netikslus, kitų parametrų kaip ir nėra?

Aparato auštis nuo grindų ir atstumas nuo aparato iki automobilio - būtent tie parametrai, kuriuos nustato tikrintojas ranka ir akimi. Va čia ir reikalas. Man kartą buvo viena lempa truputį per žemai, jo nuomone. Tai pasakiau, kad čia 5s ir bus pareguliuota. Matės, kad jau darbo gale 19H visai pavargęs, tai patingėjo laukt, paleido aparatą žemyn ir stendas į kompą jau pasiuntė gerus galutinius duomenis...

_________________
Visokių Citroen bėdų remontas ir priežiūra.
C15 RD 89-Kablukas
BX16TGI 91-Lemąnas
ZX 92
P406 2.0HDi 99
Suzuki DR650RSE 96
Ex: 3BX, 2ZX, C5 I, Xantia, Audi 80


Į viršų
StandartinėParašytas: Rgp 31 2016, 10:14 
Atsijungęs

Užsiregistravo: Rgp 31 2016, 09:29
Pranešimai: 1
Miestas: Vilnius
Paskaitai postus ir net nežinai kaip elgtis žibintų susireguliuoti... Gal žinot TIKRAI gerą servisą, kur sureguliuos taip, kad TA praeisi 100%?.A ,esmė tame kad aš asilas reklameris :labas:


Į viršų
StandartinėParašytas: Rgp 31 2016, 11:19 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 11 2007, 19:07
Pranešimai: 10926
Miestas: Kaunas
Saulynai, trinkit :)

O šviesos reguliuojamos pačios TA metu. Išsitrauki reikiamus įrankius ir pagal kontrolieriaus prašymą sukinėji varžtelius. Dar nei karto nebuvo, kad neleistų bent minimaliai pasukinėti. Neprivalo leisti, bet dauguma kontrolierių tikrai geranoriški ir leidžia. Buvo net įrankį paskolinę, kai pritrūkau. Bet patys nėra įpareigoti ir sertifikuoti atlikti šitą reguliavimo darbą, todėl savo nagų nekiša, nes automobilio savininkas paskui turi teisę jį apkaltinti, jei reguliavimo metu kažkas lempoje sulūžtų. O taip, sakė vienas kontrolierius man, tikrai pasitaikydavo, kol dar būdavo geranoriški ir reguliuodavo.

_________________
Visokių Citroen bėdų remontas ir priežiūra.
C15 RD 89-Kablukas
BX16TGI 91-Lemąnas
ZX 92
P406 2.0HDi 99
Suzuki DR650RSE 96
Ex: 3BX, 2ZX, C5 I, Xantia, Audi 80


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 17 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1 2 Kitas

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 22 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007