WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Kov 28 2024, 22:28

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 24 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1 2 Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: Bal 28 2007, 09:49 
Sveiki norejau pasiteirauti, gal kas buvo susidures su tokia proble kaip mano. vazineju c5 hdi 2001,pirma karta pildziau kura, tai parodymai nepasikeite, nei rodykles nei kompo, kaip rode 100km iki benzokolonkes taip rodo, rodykle irgi ties puse ketvircio pakrypus,bet kaip pirkau ratus tai tiksliai maciau kad parodymai buvo tvarkingi ir kompas gerai rode pagal rodykle,tiesa rodykle buvo ant puses bako zymos ir kompas rode iki dagalines apie 400km.tik ipylaiu ir nieko nerodo man pagausejimo.


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bal 28 2007, 10:18 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Rgs 27 2006, 18:27
Pranešimai: 64
gal per mazai isipilei ,arba [girdejau] kad jei piliesi neisjungus varikliui tai buna kad nepripazista.

_________________
C-5 HPI 2001 EXCLUSIVE


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Geg 02 2007, 08:51 
Atsijungęs
Pastovusis

Užsiregistravo: Vas 28 2005, 09:02
Pranešimai: 86
Miestas: Vilnius
karolisv13 rašė:
kad varikli buvau isjunges.ir kokia 20litru uzpyliau,bet ne degalinej is kanistros pyliau,kuras kokybiskas.kad ir kompas su rodykle kaip susitare neparodo kad papilnejo bakas.kur yra tie davikliai? kompiuterio. as dar pries papildydamas pas meistriuka vaziavau visus filtrus keisti (kuro,oro,tepalu) gal ten irgi kaip nors keiciant reik viska pagal biblija daryti,gal nuo to keitimo cia bludavoja?


Buvo taip ir man, tada pakėliau visa Statoil, nes pas mane pakilo kuro rodyklė ne tiek kiek kuro įsipyliau ir maniau, kad statoilas su oru pripute kuro. Bet kitą dieną ar vėliau, kai kurą pyliausi, pradėjo rodyti normaliai :D

_________________
C5, 2002 m. 2.2 HDI Exclusive (mechanika)


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Geg 02 2007, 10:38 
buna, kad kai nedaug pili taip buna


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Geg 03 2007, 22:13 
andriuskaun rašė:
karolisv13 rašė:
kad varikli buvau isjunges.ir kokia 20litru uzpyliau,bet ne degalinej is kanistros pyliau,kuras kokybiskas.kad ir kompas su rodykle kaip susitare neparodo kad papilnejo bakas.kur yra tie davikliai? kompiuterio. as dar pries papildydamas pas meistriuka vaziavau visus filtrus keisti (kuro,oro,tepalu) gal ten irgi kaip nors keiciant reik viska pagal biblija daryti,gal nuo to keitimo cia bludavoja?
man irgi taip buvo kelis kartus,jai pili kura neuzgesinus variklio gali pripylti pylna baka,bet parodymai nesikeicia,tenka kelis kartus is naujo uzkurtu varikli :idea:

Ir aš vieną kartą pyliausi degalinėj neužgesines variklio (per didžiuosius šalčius salone mažas vaikas buvo), tai pripylus pilną baką nepakito nei kompas nei rodyklė. Rodė, kad tuščias bakas. Nepadėjo net variklio užgesinimas ir užvedimas, bet kitą rytą užvedus jau rodė pilną baką.


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Geg 04 2007, 21:33 
ar pas visus c5 2001,yra rakinami bakai,nes pas mane,kaip pas ziguliuka,ateini su pirstu atkrapstai ir atsidaro,o kamsti,tai irgi,taip pat


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Geg 05 2007, 22:06 
Atsijungęs
Pastovusis

Užsiregistravo: Rgs 26 2006, 20:05
Pranešimai: 85
Miestas: Klaipeda
pas mane rakinamas su raktu

_________________
2008 peugeot 407 2.0 HDI ex
2004 BMW530d ex
2005 C5 2.0hdi ex
2009 c4 GP ex
2008 bmw 530d ex
2011 peugeot 508 2.0hdi


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Geg 14 2007, 21:07 
Efka rašė:
karolisv13 rašė:
ar pas visus c5 2001,yra rakinami bakai,nes pas mane,kaip pas ziguliuka,ateini su pirstu atkrapstai ir atsidaro,o kamsti,tai irgi,taip pat


Pas mane irgi tas pats :(


O pas mane rakinasi su centriniu. Ta prasme ijungi signalizoką ir užsirakina. :roll:


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 14 2008, 22:02 
pas mus kai pirkome buvo jau idetos dujos, tiesioginis ipurskimas.. tipo kuriasi ant benzo ir paskui persijungia ant duju. bet tai iki siol nesuprantam kaip veikia, nes bako rodykle nesamones rodo. vaziuojant ilgesnius atstumus rodo, kad benzas naudojasi :roll: net buvo uzsidegusi lempecka.. sustojam, uzvedam is naujo ir vel rodykle toje pacioje vietoje :lol: ale gerai taip oru vazinet :P


Į viršų
   
 Pranešimo tema: Re:
StandartinėParašytas: Vas 28 2013, 13:44 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgp 28 2006, 08:36
Pranešimai: 1304
Miestas: Utena
ernexe rašė:
pas mus kai pirkome buvo jau idetos dujos, tiesioginis ipurskimas.. tipo kuriasi ant benzo ir paskui persijungia ant duju. bet tai iki siol nesuprantam kaip veikia, nes bako rodykle nesamones rodo. vaziuojant ilgesnius atstumus rodo, kad benzas naudojasi :roll: net buvo uzsidegusi lempecka.. sustojam, uzvedam is naujo ir vel rodykle toje pacioje vietoje :lol: ale gerai taip oru vazinet :P


Pas mane irgi tas pats, vaziuojant dujomis krenta ir benzino rodykle. Erzina sitokia nesamone :evil:

_________________
2006 m. Citroen C5 II Break, 2.0 HDi (RERHRH), 100 kW/136 AG
2011 m. Citroen C4, 1.6, 88 kW
2014 m. Citroen C3, 1,2


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Re:
StandartinėParašytas: Bir 18 2017, 14:53 
Atsijungęs

Užsiregistravo: Bir 18 2017, 14:34
Pranešimai: 1
Miestas: Klaipėda
Citrusas rašė:
ernexe rašė:
pas mus kai pirkome buvo jau idetos dujos, tiesioginis ipurskimas.. tipo kuriasi ant benzo ir paskui persijungia ant duju. bet tai iki siol nesuprantam kaip veikia, nes bako rodykle nesamones rodo. vaziuojant ilgesnius atstumus rodo, kad benzas naudojasi :roll: net buvo uzsidegusi lempecka.. sustojam, uzvedam is naujo ir vel rodykle toje pacioje vietoje :lol: ale gerai taip oru vazinet :P


Pas mane irgi tas pats, vaziuojant dujomis krenta ir benzino rodykle. Erzina sitokia nesamone :evil:


Sveiki,
pas mane analogiška situacija. Važinėju dujomis - krenta benzino rodyklė. Vieną dieną mašinos nebeužkūriau.
Pamaniau - baigėsi benzinas. Parsitempiau 10 litrų - nepadėjo. Patikrinau ar veikia siurbliukas - pasirodo nudusęs. Pasikeičiau, važinėju toliau...
P.S. Naujos temos nekuriant, norėčiau sužinot, gal kas pritaikėte kokį "emuliatorių" (pvz: https://www.drive2.ru/l/288230376152891702/ ) ar kt. kokį variantą, kad mašina benzino kuro likutį bent rodytų? Labai jau nepatogu nežinot kiek bent apytiksliai kuro bake... o siurbliuko suėst nesinori, 60 eurų nesimėto


Į viršų
StandartinėParašytas: Bir 18 2017, 18:17 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 11 2007, 19:07
Pranešimai: 10926
Miestas: Kaunas
Išeitis - kas mėnesį įsipilt iki pilno, ir tiek.
O šiaip tai kai kurie emuliatoriai veikia, kai kurie neveikia, kai kurie kartais veikia. Kai kurie meistrai padaro, kad veiktų, kai kurie, kad neveiktų, kai kurie, kad kartais veiktų. Dar ten žmonės su varžomis ir relėmis buria, ir tuomet irgi būna veikia, būna neveikia, būna kartais veikia :D

_________________
Visokių Citroen bėdų remontas ir priežiūra.
C15 RD 89-Kablukas
BX16TGI 91-Lemąnas
ZX 92
P406 2.0HDi 99
Suzuki DR650RSE 96
Ex: 3BX, 2ZX, C5 I, Xantia, Audi 80


Į viršų
StandartinėParašytas: Bir 20 2017, 19:33 
Atsijungęs
Plepys

Užsiregistravo: Kov 27 2014, 23:21
Pranešimai: 1579
Miestas: Kaunas
apie ta kuro dorykle kitoje temoje diskutuojam. isidedi varzele su relyte prie bako ir isprendi problema.

_________________
C5 III 1,8 E95 . Be hidraulikos
:doom:


Į viršų
StandartinėParašytas: Bir 20 2017, 19:54 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 11 2007, 19:07
Pranešimai: 10926
Miestas: Kaunas
Tik kad ne iki galo išsisprendžia, ar ne? :)

_________________
Visokių Citroen bėdų remontas ir priežiūra.
C15 RD 89-Kablukas
BX16TGI 91-Lemąnas
ZX 92
P406 2.0HDi 99
Suzuki DR650RSE 96
Ex: 3BX, 2ZX, C5 I, Xantia, Audi 80


Į viršų
StandartinėParašytas: Bir 21 2017, 11:19 
Atsijungęs
Plepys

Užsiregistravo: Kov 27 2014, 23:21
Pranešimai: 1579
Miestas: Kaunas
dabar as pasidares su varzele. Nera tobula bet gyventi galima :D To benzino man i menesi 2 litrus sueda.

Kas keisciausia tai per lexia matau kiek litru yra bake bei kiek litru atvaizduojama ekranelyje.

_________________
C5 III 1,8 E95 . Be hidraulikos
:doom:


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 24 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1 2 Kitas

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 29 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007