WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Kov 28 2024, 20:57

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 1141 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 ELLIPSIS 64 65 66 67 68 ELLIPSIS 77 Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Gal kam ką paremontuot?
StandartinėParašytas: Sau 11 2018, 00:52 
Atsijungęs
Plepys

Užsiregistravo: Bir 24 2009, 15:01
Pranešimai: 3220
Miestas: Kaunas
tadas1991 rašė:
ukw rašė:
Beje, EGR naujas kainuoja 75 pinigus. gal neverta žaist?

Maciau, Valeo netgi pakuote, bet gamintojas turbut Sagem. Pakeist galiu, tik jei rupi mano nuomone, tai grieztas ne. Nei jis bent puse tiek laikys, kiek orig., nei variklis cia naujas :)

Kai tu dar nebuvai gimęs, turėjEu aš telefoną SAGEM. Buvo toks daiGtas, kad tik pavydėt...

_________________
VW Multivan
Xsara
Kabrioletas Reno
Konsultacijų neteikiame ir nuotoliniu būdu neremontuojame.


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Gal kam ką paremontuot?
StandartinėParašytas: Sau 11 2018, 10:37 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Rgp 09 2007, 17:17
Pranešimai: 528
Miestas: Kaišiadorys-Sweden
Ja ja, kaip mano pažįstamas mobilnykų meistras sakydavo- niekada nepirk Mitsubishi, Alcatel ir Sagem...

_________________
C5 Break '07 2.0HDi-Rise Of Evil
Jumpy '02 2.0HDi-darbui
Xantia Break '95 1.9 TD-jau R.I.P.


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Gal kam ką paremontuot?
StandartinėParašytas: Sau 12 2018, 02:19 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 11 2007, 19:07
Pranešimai: 10926
Miestas: Kaunas
ukw rašė:
tadas1991 rašė:
ukw rašė:
Beje, EGR naujas kainuoja 75 pinigus. gal neverta žaist?

Maciau, Valeo netgi pakuote, bet gamintojas turbut Sagem. Pakeist galiu, tik jei rupi mano nuomone, tai grieztas ne. Nei jis bent puse tiek laikys, kiek orig., nei variklis cia naujas :)

Kai tu dar nebuvai gimęs, turėjEu aš telefoną SAGEM. Buvo toks daiGtas, kad tik pavydėt...

Turėjo mano klasiokas kažkokį Sagem, kai kokioj šeštoj ar septintoj klasėj buvom. Labai rimtas prancūziškas daiktas atrodė. Aš tuo metu turėjau Ericsson GA628, irgi labai geras. Dar esu turėjęs Philips Savvy.
O šiaip Sagem labai daug komponentų gamino visokiom Xantijom, paskui jau apmažėjo kažkaip to logotipo pas naujesnius, viskas link Valeo, Siemens...
O dabar Sagem visokių įdomesnių projektų turi
https://en.wikipedia.org/wiki/SAGEM_Sperwer

_________________
Visokių Citroen bėdų remontas ir priežiūra.
C15 RD 89-Kablukas
BX16TGI 91-Lemąnas
ZX 92
P406 2.0HDi 99
Suzuki DR650RSE 96
Ex: 3BX, 2ZX, C5 I, Xantia, Audi 80


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Gal kam ką paremontuot?
StandartinėParašytas: Sau 12 2018, 09:51 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Gru 30 2012, 20:45
Pranešimai: 629
Miestas: Raseiniai
tuo metu kai tik mobilus atsirado teko is ju pardavinejimo duona valgyt, tai tiek visokiu SAGEM, Alcatel ir kitokiu kad ir Lietuvoj nelabai populiariu rageliu (pvz NEC) turet teko kad ojojoj...
Dar vienas "geresniu" buvo Siemens A35 su savo standartine beda- "N" raide pries tinklo pavadinima, kas reiksdavo kad nei paskambinsi, nei parasysi SMS nei tau priskambins ar SMS parasys...
Arba Softo upgrade Nokia'i 3310 i Nokia 3410...
Smagus buvo laikai :)

_________________
C5 2005 1.6 HDI
Raseiniai


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Gal kam ką paremontuot?
StandartinėParašytas: Sau 12 2018, 13:26 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Rgp 09 2007, 17:17
Pranešimai: 528
Miestas: Kaišiadorys-Sweden
Po šiai dienai turiu Nokia 8310, 2002 metais nauja kainavo beprotiškus 1800 lt, tai tik keletą batareikų nuo to laiko pakeičiau, o šiaip veikia idealiai ir, skirtingai nuo dabartinio šlamšto, jokiais užprogramuotais senėjimais neserga, vot...

_________________
C5 Break '07 2.0HDi-Rise Of Evil
Jumpy '02 2.0HDi-darbui
Xantia Break '95 1.9 TD-jau R.I.P.


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Gal kam ką paremontuot?
StandartinėParašytas: Sau 27 2018, 16:12 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgp 18 2007, 11:11
Pranešimai: 456
Miestas: Kaunas
Nenorėjau kurt temos, bet gal kas pasidalins mintim. Gerb. ponai ukw ar Tadas.. Senukas mano MB. vakar bevažiuojant išmetė baterijos/gegnratoriaus klaidą ir po truputi pradejo mest kitas klaidas, ko pasekoje teko sustot ir kvietis pagalbą. Pirma mintis generatoriius. Pasirodo ne taip paprastas surast, kas šitam varikliui i meistrus, kas išims/idės. Visi tik tvarko atvežtus. Atrastas, tik kadaise mane nuvylęs servisas Lukšio g 16. Ten nuvažiavus , užkurūs ant laidų, pamatavus krovimą, viskas kuo puikiausia. Kadangi man jų darbų kokybė nelabai ir pačiam meistrui čia panašu pasirodė į blogą akumą, grižau namo. Šiandien išvažiavau pasibandyt, vėl tas pats. Kuriant su laidais- kuo puikiausia. Klausimai:

1. Ar gali būt tikrai defektuotas akumas?
2. Nupuvę laidas, saugikliai, dar kažkas?
3. Rekomenduokit meistrus Vilniuje :)

_________________
BX 1.4 1990 out
XM V6 1996 out


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Gal kam ką paremontuot?
StandartinėParašytas: Sau 27 2018, 19:31 
Atsijungęs
Plepys

Užsiregistravo: Bir 24 2009, 15:01
Pranešimai: 3220
Miestas: Kaunas
Taip, gali būti trumpinantis akumas, gali būt ir minusai, pliusai, gali dar koks gliukas būti.
Kas apie tai, kad daugumoj remontuoja tik išimtus generatorius/starterius, tai viskas susiveda į finansinę logiką.
PVZ: Fiat 500, kur 1,4 benzas, tai norint išimti generatorių, reikia nuimti traversą. Tuo metu, mašina ant keltuvo, užima vietą. Generatoriaus remontas gali trukti valandą, gali ir pusdienį, jei kas rimčiau. Kai pasakysi klientui, kad genero remontas 30 eur, o išėmimas+įdėjimas dar 70 eur, tai gausi tik spjūvį į veidą, kad KITUR TAI REMONTAS 30 EUR (ir visai pofik, kad ten reik atvežt nuimtą).

_________________
VW Multivan
Xsara
Kabrioletas Reno
Konsultacijų neteikiame ir nuotoliniu būdu neremontuojame.


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Gal kam ką paremontuot?
StandartinėParašytas: Sau 27 2018, 20:16 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgp 18 2007, 11:11
Pranešimai: 456
Miestas: Kaunas
Tai as ta suprantu. Noreciau atrasti zmogu, kuris atrastu gedima, o ne pradetu nuo galbut to, galbut ano, ko visai net nereikejo tvarkyt,kad rezultate bus isleisti keli simtai, o problema liks :) man taip yra buve :) Zodziu rekomenduokit zmogu, kuriuo galeciau pasitiket

_________________
BX 1.4 1990 out
XM V6 1996 out


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Gal kam ką paremontuot?
StandartinėParašytas: Sau 27 2018, 20:59 
Atsijungęs
Plepys

Užsiregistravo: Bir 24 2009, 15:01
Pranešimai: 3220
Miestas: Kaunas
ai,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,patylėsiu

_________________
VW Multivan
Xsara
Kabrioletas Reno
Konsultacijų neteikiame ir nuotoliniu būdu neremontuojame.


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Gal kam ką paremontuot?
StandartinėParašytas: Sau 27 2018, 21:08 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Vas 12 2011, 14:09
Pranešimai: 762
Miestas: Vilnius
Autoelektrikas Vilniuje Karolis 86526trys013. Vieną kartą teko lankytis, geras įspūdis. Kiti kas lankėsi irgi pagyrė.

_________________
Citroën C5 Estate 2HDi 2006 m.


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Gal kam ką paremontuot?
StandartinėParašytas: Sau 27 2018, 21:26 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgp 18 2007, 11:11
Pranešimai: 456
Miestas: Kaunas
Bivainis rašė:
Autoelektrikas Vilniuje Karolis 86526trys013. Vieną kartą teko lankytis, geras įspūdis. Kiti kas lankėsi irgi pagyrė.


Dėkui, bandysiu skambint

ukw rašė:
ai,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,patylėsiu


:vv:

_________________
BX 1.4 1990 out
XM V6 1996 out


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Gal kam ką paremontuot?
StandartinėParašytas: Vas 07 2018, 03:45 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 11 2007, 19:07
Pranešimai: 10926
Miestas: Kaunas
edge rašė:
Nenorėjau kurt temos, bet gal kas pasidalins mintim. Gerb. ponai ukw ar Tadas.. Senukas mano MB. vakar bevažiuojant išmetė baterijos/gegnratoriaus klaidą ir po truputi pradejo mest kitas klaidas, ko pasekoje teko sustot ir kvietis pagalbą. Pirma mintis generatoriius. Pasirodo ne taip paprastas surast, kas šitam varikliui i meistrus, kas išims/idės. Visi tik tvarko atvežtus. Atrastas, tik kadaise mane nuvylęs servisas Lukšio g 16. Ten nuvažiavus , užkurūs ant laidų, pamatavus krovimą, viskas kuo puikiausia. Kadangi man jų darbų kokybė nelabai ir pačiam meistrui čia panašu pasirodė į blogą akumą, grižau namo. Šiandien išvažiavau pasibandyt, vėl tas pats. Kuriant su laidais- kuo puikiausia. Klausimai:

1. Ar gali būt tikrai defektuotas akumas?
2. Nupuvę laidas, saugikliai, dar kažkas?
3. Rekomenduokit meistrus Vilniuje :)

Na mačiau aš tą generatorių, kai jam sankabėlę keičiau, Apžiūrėjau iš viršaus, apačios, priekio, galo, ir nutariau, kad kažkaip gal užteks vietos tą sankabėlę ir vietoje pakeist. Pasimeldžiau, su bulgarke patrumpinau savo galvutę, kad neapgadint radiatoriaus ar ko ten, atsisuko... Pradžioj galvojau 100proc. išiminėt, kaip Citriams ar pežukams, ir spaustuvuose pakeist bet vat apžiūrėjęs ir persigalvojau. Šeštadienis prieš Velykas buvo, visi norėjom greičiau į šiltus jaukius namučius pasiekti ir pinigų iš po mašinų remontų kad kiaušiniams dar liktų :)
Bet tai jei reikia išimt, tai ir išsiima. Čia visks pagal piginus gi. Citroen C5 pirmokui dvilitriui dyzeliui sankabą pakeist kainuoja 120eur, nes išsitraukia taip dėžė. Antrokui gal daugiau, nes dvimasis smagratis is SAC sankaba, tai daugiau rizikos ir super tikslaus darbo su sunkiais objektais. Trečiokui reikia traversą arba bent jos priekį imt, kaip ir 407, bet nu reikia ir nusiima. O va Honda Accord 8 irgi reikia traversą imti, bet ten japoniška mašina, kur variklio pagalė nusiima atsukus 17vnt. varžtų, dar prie tos traversos prisisuka šiek tiek vamzdelių ir kito chlamo, žodžiu pusę dienos tą traversą nuiminėji ir paskui pusę atgal dedi, tai sankabos keitimas kainuoja nuo 200eur. Lancia Lybra 2,4JTD traversa ne kvadratinė, bet vistiek per mažai vietos, kad dėžę numaut. Nuleidus traversą, vistiek sunkiai, bet šiaip taip nusiima. Nu bet traversą nusileist valanda, o atgal uždėt pusvalandis darbo, tai tikrai ne tragedija ir tada kainuoja tik 150.
Viską galima padaryt, bet ne visada savininkas skiria tau pakankamai laiko ir pinigų. Kolega vasarą taisė opelį su fiato dyzeliniu varikliu. Sunkiai kuriasi arba nesikuria mašina. Sinchronizacijos klaidos. Aišku, pirmiausiai diržas - vietoj. Davikliai apačia ir viršus, nežaidžiant sudėti nauji - nieko. Magnetinių žiedų ten nėra, matuoja metalo gabalus, tai nebent kas primaišyta, bet viskas dar nuo gamyklos originaliai prisukta. Laidai iki kompo nuskambinėti ir išvynioti apžiūrėt - viskas gerai, atvedus šone naujus irgi rezultato jokio. Galiausiai po kokio mėnesio mašinos prastovėjimo garažo kampe, nieko nedarant, kilo mintis visgi pabandyti pakeisti starterį. Nes lyg lėtokai suka. Apsukų užteko užvedimui, kuro slėgio irgi pakankamai, bet lyg norėtųs greičiau. Ir tiek ir tereikėjo. Senas starteris, pasirodo, trumpino ir mušė įtampą tiek, kad davikliams nebepakako įtampos teisingai nuskaityti kiekvieną impulsą.
Tai čia meistro kompetencijos trūkumas ar kaip tik netrūkumas?
Yra dar Mondeo kampe, kur sutaisyti purkštukai ir pakeistas siurblys, bet nedirba ir dūmina baisiausiai. Kompresija visuose cilindruose 28-30bar. Garantuotai kokia durna priežastis bus, bet kaip ją surast?

Dabar pas mane klubo senbuvio citriukas stovi. Rašiau jau berods C5 temoj. Žodžiu, purkštukai suremontuoti ir veikia (rytoj darkart pertikrinsi, šiandien tik neveikiančio cilindro patikrinau - veikia), o variklis vistiek nedirba. Kompresija 21,5 22 19,5 21. Mažokai, bet RHR varikliui turėtų pakakti. Gal užvedimui sunkiau, bet dirbti tikrai turi, o nedirba, ir nedirba vienu cilindru. Na, gal ir daugiau, bet baisiausiai užkoreguoja būtent tą, ir klaidą irgi ant jo meta. Aišku, tuo, kur 19. Kas ten blogai? Su kameryte žiūrint blogai atrodo tik tiek, kad stumoklis visas blizga, nuplautas į jį teškiamu dyzeliu. Kas pasakys bėdą be variklio ardymo? O variklį išardyt kiek kainuoja? Ir jei klientas atsisako remontuoti, tai ar už variklio išardymą ir atidavimą nesurinkto (mašina važiavo ir nebevažiuoja, nes pvz nuimta galva) reikia imti pinigus, ar nereikia? Dabar kolegai tokį atvarė vienas tėvukas. Evasion HDI su trūkusiu diržu. Kažkas remontavo, bet kažkodėl nebaigė, tai mašina prastovėjus ant lauko su nuardytu galvos viršum. Į variklį pribėgo vandens, į kuro sistemą irgi pribėgo vandens, paskui dar prisnigo. Noris pykt ant meistrų, bet gal ne meistrai kalti, nes kai apžiūrėjom ir pasakėm, kad kaina su tokia padrika būkle (dalys visoj mašinoj išmėtytos, gal net ko ir trūksta) kainuos vien darbas nuo 400, ir dar dalys, tai pasakė, kad per brangu ir ieškos ar kur pigiau, ar gal kas tokią nupirks. Tai stovi kieme turbūt dvi savaites jau. Prieš tai stovėjo dvi savaites iki apžiūros, tai pradėjo paskui jau skambinėt, kad gal jau galėtumėt pažiūrėt, jau gi reikia mašinos. O dabar tai jau nebereikia :lapux:

O su generatoriais tai yra dažnai taip, kad tie, kuriem nuimt jį nesunku, tai neremontuoja generatorių ir net nemoka normaliai patikrint, o tie kur remontuoja, tai nelabai keltuvų ir kitokių super patogių priemonių nuėmimui turi. Tai taip ir gaunasi. Aš visada bandau naują gamykliškai restauruotą įsiūlyti, kad nereiktų vežiot per įstaigas, kurios juos taiso, ir laukti, vietą užėmus.

_________________
Visokių Citroen bėdų remontas ir priežiūra.
C15 RD 89-Kablukas
BX16TGI 91-Lemąnas
ZX 92
P406 2.0HDi 99
Suzuki DR650RSE 96
Ex: 3BX, 2ZX, C5 I, Xantia, Audi 80


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Gal kam ką paremontuot?
StandartinėParašytas: Vas 07 2018, 09:13 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 06 2004, 10:19
Pranešimai: 2227
Miestas: Kaunas
Tadai, tai taip su Artes C5 galu ir nerandat? Poliariniz ezys saliarka geria vienam cilindre?

_________________
Citroen C2 Style 1.4 HDi '05
Citroen C5 2,0 HDi, 2010 Onyxas


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Gal kam ką paremontuot?
StandartinėParašytas: Vas 07 2018, 11:43 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 11 2007, 19:07
Pranešimai: 10926
Miestas: Kaunas
xamas rašė:
Tadai, tai taip su Artes C5 galu ir nerandat? Poliariniz ezys saliarka geria vienam cilindre?

Tai žinių kolkas tiek, kiek prisėst prie to spėjau. Apie purkštukus papasakojau jau, bet dar pažiūrėsim. Kompresija pamatuota per purkštukus (susitvert purkštukinį antgalį šitam varikliui teko, nes kitaip tik žvakinius tinkamus antgalius turim, o per žvakę ten...). Dar šiandien va pažiūrėsiu kažką, kiek suspėsiu.

O surast tai surastume tikrai, nes stebuklų gi nebūna, bet aš ryt anksti ryte (dar naktį) išvažiuoju pusantros savaitės, nes Ventspily keltas šikančių nelauks, o bilietas nupirktas prieš mėnesį ir ten anoj pusėj kiti lėktuvu atskrenda ir manęs laukia juos paimančio ir vežančio kur reikia. Blogiausiu atveju ir variklį pakeisčiau, ir tuo pačiu būtų galima ir sankabą normaliai sutvarkyti nuimtam, nes ten kažką vyrai pridirbo arba kažko nesužiūrėjo. Bet sakė, kad nebelabai nori dar laukti, nes kažkas prieš mane dar mėnesį pralaikė. Pasikalbėsim asmeniškai dar su juo :)

Čia yra ir mano problema, nes būna tos mašinos stovi ilgai, tikrai taip, bet dažniausiai, jei gauni pakankamai laiko, tai atiduodi su pabaigtu darbu. Ir kitaip, jei imtum tik vieną mašiną ir kitos neimtum, kol šitos nepataisytum, vienas dirbdamas taip neišsilaikyčiau, nes būna per dieną pataisai tris, o būna per tris savaites vieną, o gedimų simptomai visų panašūs, kalbant telefonu. Labai sunku planuotis, tai imi pagal vidurkį, ir kažkam atiduodi trim dienom anksčiau, kai kam dviem savaitėm vėliau. Bet sankabos visvien nesu keitęs ilgiau savaitės :)

_________________
Visokių Citroen bėdų remontas ir priežiūra.
C15 RD 89-Kablukas
BX16TGI 91-Lemąnas
ZX 92
P406 2.0HDi 99
Suzuki DR650RSE 96
Ex: 3BX, 2ZX, C5 I, Xantia, Audi 80


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Gal kam ką paremontuot?
StandartinėParašytas: Vas 07 2018, 12:47 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgp 18 2007, 11:11
Pranešimai: 456
Miestas: Kaunas
Kad jau prisiminta mano beda, tai parasysiu, kad buvo generatoriaus defektas, sutvarke easy-peasy toliau mersiukas rieda, bet toliau tesiamos x7 ar dabar jau p508 paieškos :)

_________________
BX 1.4 1990 out
XM V6 1996 out


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 1141 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 ELLIPSIS 64 65 66 67 68 ELLIPSIS 77 Kitas

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 25 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007