WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Kov 28 2024, 12:28

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 115 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2 3 4 5 ELLIPSIS 8 Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: Vas 26 2018, 15:34 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Gru 07 2015, 16:17
Pranešimai: 982
Miestas: Kaunas
tadas1991 rašė:
Kiek jūs galit tą fanatizmą dyzelių/benzinų/dujų tarpusavy skleist? Tegul žmonės patys renkasi. Visi turi savo privalumų ir visada sau pačiam jie yra viršesni, nei kito žmogaus. Vienos tiesos niekad nebuvo ir nebus. Su tiek energijos geriau būtų eit emigrantus kultūringus atgal į Lietuvą prikviest. Bet kad vis sunkiau tai darosi, kai Vokietijoje viskas jau kainuoja seniai pigiau, nei pas mus, o dabar Švedijoje buvom, tai maisto kainos panašios, kai kas netgi pigiau, tai pradėjome artėti prie Norvegijos 8) Yra ir privalumų, nuvažiavęs į Norvegiją jau nebesijaučiu, kad ten viskas uberbrangu ir perkamoji galia nebeatrodo ubermaža :mrgreen:


as Tadai labiau noreciau kad imigrantes gryztu :D
sunku nurungti skaiciais ar asmenine patirtimi (neigiama/teigiam) benzindujine masina vs dyzelis. aisku atskiri variantai buna( bet tokiu varikliu mazuma- subaru, kai kurie fordai, japonai keli) primenu mes kalbam apie senus automobilius kuriems jau virs 2-3metu,kai kuriems jau ir virs 10metu. naujo automobilio vienintele problema -koki pakaitini auto duos. naudoto- kaip as nuvziuosiu siandien kazkue kai...

is tikro as ilgusm metus buvau prisiekes benzino myletojas, ir dabar benzinas man geriausias variantas, bet dujos idomiau, smagiau, pigiau,ilgiau.

_________________
Past: C5 X7/1.8i LPG ,up to 2013 spec
Now: XFR-S, 307 2.0i, C4GP 1.8, 407 1.8


Į viršų
StandartinėParašytas: Vas 26 2018, 15:54 
Atsijungęs
Plepys

Užsiregistravo: Bir 24 2009, 15:01
Pranešimai: 3220
Miestas: Kaunas
Navanas rašė:
Tai, kad taksistas porino, kad už remontą mokėjo po 200 eurų, bet pas jį škoda... Už naujus gal ir mokėčiau, jei pigiau nerasiu:), kol kas automobilis vėl važiuoja, tik man ten kalenimas toks nemalonus girdisi, gal ir anksčiau jau buvo, bet dabar jau paranoja kažkur girdėjau, kad purkštukai gali kalenti, bet pirma pažiūrėsiu ar tepalo variklyje išvis yra :D


Taxistas sakė, škoda....... Bliot bliot....

_________________
VW Multivan
Xsara
Kabrioletas Reno
Konsultacijų neteikiame ir nuotoliniu būdu neremontuojame.


Į viršų
StandartinėParašytas: Vas 26 2018, 16:46 
Atsijungęs
Plepys

Užsiregistravo: Bir 24 2009, 15:01
Pranešimai: 3220
Miestas: Kaunas
Ai, dar prie viso to. Kuro filtras už 10eur. Tai čia koks? SCT ar Bugus? O gal JCPremium

_________________
VW Multivan
Xsara
Kabrioletas Reno
Konsultacijų neteikiame ir nuotoliniu būdu neremontuojame.


Į viršų
StandartinėParašytas: Vas 26 2018, 17:11 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Geg 27 2014, 16:33
Pranešimai: 329
Miestas: Ukmergė
ukw rašė:
Ai, dar prie viso to. Kuro filtras už 10eur. Tai čia koks? SCT ar Bugus? O gal JCPremium

Nu nesipisinėk, galvojau, kad filtras nepadės, filtronas filtras....

_________________
Navanas, Ukmergė, C5 (x7)


Į viršų
StandartinėParašytas: Vas 26 2018, 17:16 
Atsijungęs
Plepys

Užsiregistravo: Bir 24 2009, 15:01
Pranešimai: 3220
Miestas: Kaunas
Ok, sėkmytės toliau taupant. Ir neberašyk, jei tik gali.

_________________
VW Multivan
Xsara
Kabrioletas Reno
Konsultacijų neteikiame ir nuotoliniu būdu neremontuojame.


Į viršų
StandartinėParašytas: Vas 26 2018, 17:30 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 20 2008, 18:54
Pranešimai: 8943
Miestas: UKMERGE 867082552
Navanas rašė:
ukw rašė:
Ai, dar prie viso to. Kuro filtras už 10eur. Tai čia koks? SCT ar Bugus? O gal JCPremium

Nu nesipisinėk, galvojau, kad filtras nepadės, filtronas filtras....

Filtron ,tokion mašinon :shock:

_________________
CITROEN NAUDOTOS DALYS
C5 2,0 HDI-2004 ,paskutinis pirmukas :)
Xantia break 00m,2.0HDI ex Grumlino
Xantia break 99m,2,0HDI devil :doom: Red


Į viršų
StandartinėParašytas: Vas 26 2018, 17:44 
Atsijungęs
Plepys

Užsiregistravo: Bir 24 2009, 15:01
Pranešimai: 3220
Miestas: Kaunas
Saulynas rašė:
Filtron ,tokion mašinon :shock:


Dabar galim dar paprašyt, pažiūrėt Laimono krištolinį rutulį, jei neapšarmojęs. Kažin, kaip pakeitė :)

_________________
VW Multivan
Xsara
Kabrioletas Reno
Konsultacijų neteikiame ir nuotoliniu būdu neremontuojame.


Į viršų
StandartinėParašytas: Vas 26 2018, 18:22 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Geg 27 2014, 16:33
Pranešimai: 329
Miestas: Ukmergė
ukw rašė:
Saulynas rašė:
Filtron ,tokion mašinon :shock:


Dabar galim dar paprašyt, pažiūrėt Laimono krištolinį rutulį, jei neapšarmojęs. Kažin, kaip pakeitė :)

Ką čia reiškia ir kokia iš šito posto nauda? gal nerašyk.....

_________________
Navanas, Ukmergė, C5 (x7)


Į viršų
StandartinėParašytas: Vas 26 2018, 18:44 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Geg 27 2014, 16:33
Pranešimai: 329
Miestas: Ukmergė
Pas diagnostiką važiuosiu pinigų atsiiminėt, negalima tokių nesąmonių prisvaigt, tai čia po to, kai pripasakoji kaip gerai išmanai diagnostiką, koks asas esi kiek visko matęs ir patyręs ...... (aš tokiu atveju pinigus grąžinčiau ir dar jausčiau begalinę gėdą), tiek prisvaigt ir net nepagalvot , kad filtras užsikišęs...... :x B....t piktas, negaliu....
O dar varot ant manęs , kad meistrais nepatenkintas. Kaip , kokiu būdu .... nu nemoki nedaryk, mokaisi, pinigų, būk malonus neimk, džiaukis, kad aš dar nepaprašau už mokymus. NU trūksta man žodžių, ar čia tik man taip atrodo, ar aplinkui vien durniai :D :D (juokauju) , bet gal tikrai su galva negerai, Negerai?

_________________
Navanas, Ukmergė, C5 (x7)


Į viršų
StandartinėParašytas: Vas 26 2018, 18:44 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Geg 27 2014, 16:33
Pranešimai: 329
Miestas: Ukmergė
Kaip jums iš šono situacija atrodo? Klausiu ne apie filtrus, ne apie priežiūrą automobilio klausiu apie diagnostiko darbą....
Trumpai papasakosiu, kaip buvo su ta diagnostika:
Paskambinu, sako atvažiuok, valandą daro diagnostiką, sėdžiu ant kėdutės nematau ką jis ten daro. Atspausdina lapus, su flomasteriu papaišo, paaiškina kokios klaidos, kol kas viskas gerai man net labai patiko, ir tada pareiškia, kad blogi purkštukai, pareiškia , kad jis kliento purkštųkų net naujų nedės, apie dėvėtus ar remontuotus net kalbos negali būti, nes jis tik su savo dalim garantuoja kokybę. Pasakė iškarto , kad toks remontas virš 1000 eurų. Sakau, tokiu atveju geriau aš automobilį parduosiu su defektu, nei jį taisysiu, jis aišku skiedžia apie naujom dalim sutaisytą automobilį etc, nu požiūrių skirtumas už tai smerkti negalima (per tą valandą kaip tik tokią knygą paskaičiau :D ) . Bet kaip, kokiu būdu, šitam diagnostikui praslydo pro ausis mano pasakojimas, kad automobilis visada vedasi gerai, ant laisvų dirba lygiai gražiai (pats netgi matė), jokio dūmo nemeta nei šaltas nei karštas nei su gazu nei be gazo? Kaip? Čia taip normalu? būčiau jam palikęs auto, būtų jis tikrinęs purkštukus, kas už tai sumokėtų, nes jie geri? O jei būtų iškarto užsakęs, jau turbūt važinėčiau su naujais purkštukais, o maniškiai sandėly ant lentynų lauktų kliento-neblogas biznis-ir klientas patenkintas ir uždarbis neblogas.... Ot būčiau kietas su kuro filtru už 1000 eurų a? :D
O filtrą tai galima ir geresnį įdėti, kai jau aišku, kad automobilio parduoti nereikia, kai dėjau , tai gi galvojau, kad reiks parduot, nes nematau prasmės tokios pinigų sumos kišti į auto, tuo labiau, kad gi žinau , kaip jis eksploatuiojamas. Tas jūsų puolimas ne laiku ir ne vietoje, būna skirtingų situacijų, todėl ir detalių visokių yra :D Kuras pas mane tik iš degalinių, nedaug ten smėlio (tikrai smėlio) buvo po 4-erių metų:D
Kas dėl taupymo, tai visų pirma reikia turėti ką taupyti , o visų antra, tai yra ir daugiau būdų pinigam išleist ne tik automobilių dalim:D

_________________
Navanas, Ukmergė, C5 (x7)


Į viršų
StandartinėParašytas: Vas 26 2018, 18:52 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Geg 27 2014, 16:33
Pranešimai: 329
Miestas: Ukmergė
To ukw:
Citata iš tavo parašo: "Konsultacijų neteikiame ir nuotoliniu būdu neremontuojame."
Tai tada išnyk išvis. Ko čia rašinėji? Apie tavo bobutę ar vaikus, tai čia ne tas forumas .

_________________
Navanas, Ukmergė, C5 (x7)


Į viršų
StandartinėParašytas: Vas 26 2018, 18:54 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgp 18 2007, 11:11
Pranešimai: 456
Miestas: Kaunas
pamiršk šitą reikalą.. važiuok tikrint purkštukų, kitąskyk labiau prižiūrėk mašiną ir susitaikyk, kad meistrų kaip ir vairuotojų yra visokių..

_________________
BX 1.4 1990 out
XM V6 1996 out


Į viršų
StandartinėParašytas: Vas 26 2018, 18:57 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Geg 27 2014, 16:33
Pranešimai: 329
Miestas: Ukmergė
Va tavo ukw postai, susikišk gal tu juos į.....:

Nu ir kas iš to stendo. Nei jie moka padaryt -20, nei +150.
Man visada patinka tas skundimasis, kad va, automobilis senas, o detalės ir darbas kaip už naujo.
Jo, inžinieriai ***, pridaro visokių lempučių įspėjamųjų.
Galiu sporint iš ricinos aliejaus bonkutės, kad ir po 200 nemokėsit už naujus purkštukus.
Taxistas sakė, škoda....... Bliot bliot....
Ai, dar prie viso to. Kuro filtras už 10eur. Tai čia koks? SCT ar Bugus? O gal JCPremium
Ok, sėkmytės toliau taupant. Ir neberašyk, jei tik gali.

_________________
Navanas, Ukmergė, C5 (x7)


Į viršų
StandartinėParašytas: Vas 26 2018, 19:03 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Geg 27 2014, 16:33
Pranešimai: 329
Miestas: Ukmergė
tadas1991 rašė:
Kuro filtras nekeistas 4 metus? :shock:
Greitai į gerą naują keiskit. Mann, Purflux, Knecht, Bosch...
EGR neatsidaro pagrinde tada, kai būna sugedęs, arba kai būna sugedusi oro srauto matuoklė. Tada nusikeikia kompas ant EGR arba ant srauto matuoklės ir nustoja judinti EGR išvis. Dar būna, kad mechaniškai užstringa. Bet jei tikrai neatsidaro, o ne visada atidarytas, tai turi važiuoti normaliai, tik būti klaida, keiktis, gal net avarinį rėžimą įjungt, bet tikrai nesupurtyt ir nesitampyt. Atjunkit EGR fiškę ir pabandykit užkurt pavažiuot. Delphi kiek pamenu į avarinį rėžimą nejungia. Truputį trauką apriboja, bet ne esminai, ir turi važiuoti visai pusėtinai. Jei vistiek negerai, tai EGR nekaltas arba užstrigęs atviras. Šiaip jei su EGR vožtuvu bėdos, tai arba dėti naują, arba išprograminti reikia. Jei užstrigęs atviras, tai dar zagluškę pagaminti, bet lengvai šitam varikliui gaminasi. Greit kuro filtrą keist !

Bet aš kai kurių žmonių klausau, nors ne visai :lol:

_________________
Navanas, Ukmergė, C5 (x7)


Į viršų
StandartinėParašytas: Vas 26 2018, 20:08 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Rgp 09 2007, 17:17
Pranešimai: 528
Miestas: Kaišiadorys-Sweden
Navanas rašė:
Pas diagnostiką važiuosiu pinigų atsiiminėt, negalima tokių nesąmonių prisvaigt, tai čia po to, kai pripasakoji kaip gerai išmanai diagnostiką, koks asas esi kiek visko matęs ir patyręs ...... (aš tokiu atveju pinigus grąžinčiau ir dar jausčiau begalinę gėdą), tiek prisvaigt ir net nepagalvot , kad filtras užsikišęs...... :x B....t piktas, negaliu....
O dar varot ant manęs , kad meistrais nepatenkintas. Kaip , kokiu būdu .... nu nemoki nedaryk, mokaisi, pinigų, būk malonus neimk, džiaukis, kad aš dar nepaprašau už mokymus. NU trūksta man žodžių, ar čia tik man taip atrodo, ar aplinkui vien durniai :D :D (juokauju) , bet gal tikrai su galva negerai, Negerai?

Čia man labai primena vieną istoriją, kai dar buvau jaunas studentas ir mikriukais važinėdavau...
Kaunas, važiuojam nuo Urmo bazės iki "kino teatro" (nu, kur dabar "Savas"). Pakeliui įšoka toks gerokai pavargęs pilietis ir klausia vairuotojo- ė, ar už "poltinniką" paveši? Tipo, už 50 ct (važiavimas tada kainavo 1 litą). Vairuotojas nepiktybinis, sako, važiuok, ką su tavim darysi...Pilietis pavažiuoja, kiek jam reikia, ir sako- ė, palauk, ne į tą "mikrą" įsėdau, sustok...Vairuotojas sustoja, pilietis sako- ė, atiduok "poltinniką"...........................................................

_________________
C5 Break '07 2.0HDi-Rise Of Evil
Jumpy '02 2.0HDi-darbui
Xantia Break '95 1.9 TD-jau R.I.P.


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 115 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2 3 4 5 ELLIPSIS 8 Kitas

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 19 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007