WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Kov 28 2024, 20:43

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 115 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 ELLIPSIS 4 5 6 7 8 Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: Kov 01 2018, 19:00 
Atsijungęs
Plepys

Užsiregistravo: Bir 24 2009, 15:01
Pranešimai: 3220
Miestas: Kaunas
Navanai, tu konkretus de bi las!
http://www.menuliokalendorius.lt

_________________
VW Multivan
Xsara
Kabrioletas Reno
Konsultacijų neteikiame ir nuotoliniu būdu neremontuojame.


Į viršų
StandartinėParašytas: Kov 01 2018, 19:59 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Rgp 09 2007, 17:17
Pranešimai: 528
Miestas: Kaišiadorys-Sweden
Navanas rašė:
Man atrodo, mes truputį nesusikalbam. Bet čia jau grynos blevyzgos.
Kad viskas stotų į vietas: Kas mano, kad meistras , konkrečiu mano atveju, darbą atliko gerai? Nors vienas toks atsiras? :doom:
Kodėl aš nepatenkintas jo darbu jau rašiau: Atvažiavau įtardamas fap filtrą, išvažiavau su žinia, kad reikia KEISTI (ne tikrinti, o keisti) du purkštukus o pasirodo, kad kaltas kuro filtras :shock: . Ir tik nepradedam apie linkusius švaistiklius yra konkreti situacija. Darbą atliko gerai ar ne? Taip ar ne?

Man atrodo, gerbiamasis, kad tuoj nebus kam tamstos bolidų remontuot...Nepamenu, kad kada nors koks nors meistras ar naudotų dalių pardavėjas būtų tamstai ką gero padaręs... Kempo normaliai nesutvarkė, X.u.j.dajui generatorių pardavė bile kokį, dabar už Sythoeno dEAgnostiką afigienas bapkes nurovė, o pasirodo, kad neturėjo tam teisės :roll: Kaip sakoma, nori pasidaryt gerai-daryk pats (kad nėra laiko ar sąlygų-čia ne pasiteisinimas)...
Siūlau rakint temą.

_________________
C5 Break '07 2.0HDi-Rise Of Evil
Jumpy '02 2.0HDi-darbui
Xantia Break '95 1.9 TD-jau R.I.P.


Į viršų
StandartinėParašytas: Kov 01 2018, 21:09 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgs 04 2010, 09:29
Pranešimai: 1668
Miestas: Klaipėda-Mažeikiai
Navanas rašė:
tadas1991 rašė:
Beje, klaidos as nepadariau, nes apie viska buvo pakalbeta ir aptarta, kad nebutinai cia vien purkstuku beda, ir galim pabandyt suremontuot ir ziuret, kas bus toliau.
Va todel ir sakiau, kad nelabai noreciau su jumis dirbti. Kalte kazkam ipaisyti, nezinant aplinkybiu - nelabai malonu.

Pas mane viskas paprasčiau: sutaisei- gerai, nesutaisei-kaltas . taškas.

Navanai, seip idomu kuo gyvenime uzsiimat? Ta prasme koks jusu darbas kad taip paprastai ziurit i viska? Galiu spet tikrai ne is tiksliuju mokslu srities ir niekaip su ja nesusijes?

_________________
<< C5 Tourer 2008 2.2HDI 125kW (čipuotas Tauriaus ~150kW)


Į viršų
StandartinėParašytas: Kov 01 2018, 21:09 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 20 2008, 18:54
Pranešimai: 8943
Miestas: UKMERGE 867082552
valdas 76 rašė:
Navanas rašė:
Man atrodo, mes truputį nesusikalbam. Bet čia jau grynos blevyzgos.
Kad viskas stotų į vietas: Kas mano, kad meistras , konkrečiu mano atveju, darbą atliko gerai? Nors vienas toks atsiras? :doom:
Kodėl aš nepatenkintas jo darbu jau rašiau: Atvažiavau įtardamas fap filtrą, išvažiavau su žinia, kad reikia KEISTI (ne tikrinti, o keisti) du purkštukus o pasirodo, kad kaltas kuro filtras :shock: . Ir tik nepradedam apie linkusius švaistiklius yra konkreti situacija. Darbą atliko gerai ar ne? Taip ar ne?

Man atrodo, gerbiamasis, kad tuoj nebus kam tamstos bolidų remontuot...Nepamenu, kad kada nors koks nors meistras ar naudotų dalių pardavėjas būtų tamstai ką gero padaręs... Kempo normaliai nesutvarkė, X.u.j.dajui generatorių pardavė bile kokį, dabar už Sythoeno dEAgnostiką afigienas bapkes nurovė, o pasirodo, kad neturėjo tam teisės :roll: Kaip sakoma, nori pasidaryt gerai-daryk pats (kad nėra laiko ar sąlygų-čia ne pasiteisinimas)...
Siūlau rakint temą.

Nerakinsiu :!: ,kitaip forumui chana :) ,o čia nors viena tema aktyvi

_________________
CITROEN NAUDOTOS DALYS
C5 2,0 HDI-2004 ,paskutinis pirmukas :)
Xantia break 00m,2.0HDI ex Grumlino
Xantia break 99m,2,0HDI devil :doom: Red


Į viršų
StandartinėParašytas: Kov 01 2018, 21:47 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Geg 01 2012, 14:34
Pranešimai: 970
Miestas: Kaunas
Na va nai su si de gink.
uz fi sai jau


Į viršų
StandartinėParašytas: Kov 01 2018, 22:17 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Gru 07 2015, 16:17
Pranešimai: 982
Miestas: Kaunas
Navanas nenurims kol nejaus musu palaikymo ir supratimo ir absoliutaus meistro pasmerkimo.

man si istorija pamokanti - supratau kad nepaisant savo "keistu" remontu ir uzgaidu (pries 5 dienas serviso vadovas klause "siaip nesikisu bet smalsu,kokio velnio jus keiciat visa traversa jei beda rieboklsyje uz 8 eurus") esu gana geras klientas.

aisku ne toks geras kad tikciau ukw (cia du ekstremumai- navanas- klientas galvojantis kad 88% meistru yra piktosios visatos jegos, ukw galvojantis ta pati apie uzsakovus, tiesa tik 35% ) bet ir ne toks blogas kad manes nepriimtu pvz laimonas ar tadas. su citroenu aisku, :)

_________________
Past: C5 X7/1.8i LPG ,up to 2013 spec
Now: XFR-S, 307 2.0i, C4GP 1.8, 407 1.8


Į viršų
StandartinėParašytas: Kov 01 2018, 23:32 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Geg 27 2014, 16:33
Pranešimai: 329
Miestas: Ukmergė
valdas 76 rašė:
Navanas rašė:
Man atrodo, mes truputį nesusikalbam. Bet čia jau grynos blevyzgos.
Kad viskas stotų į vietas: Kas mano, kad meistras , konkrečiu mano atveju, darbą atliko gerai? Nors vienas toks atsiras? :doom:
Kodėl aš nepatenkintas jo darbu jau rašiau: Atvažiavau įtardamas fap filtrą, išvažiavau su žinia, kad reikia KEISTI (ne tikrinti, o keisti) du purkštukus o pasirodo, kad kaltas kuro filtras :shock: . Ir tik nepradedam apie linkusius švaistiklius yra konkreti situacija. Darbą atliko gerai ar ne? Taip ar ne?

Man atrodo, gerbiamasis, kad tuoj nebus kam tamstos bolidų remontuot...Nepamenu, kad kada nors koks nors meistras ar naudotų dalių pardavėjas būtų tamstai ką gero padaręs... Kempo normaliai nesutvarkė, X.u.j.dajui generatorių pardavė bile kokį, dabar už Sythoeno dEAgnostiką afigienas bapkes nurovė, o pasirodo, kad neturėjo tam teisės :roll: Kaip sakoma, nori pasidaryt gerai-daryk pats (kad nėra laiko ar sąlygų-čia ne pasiteisinimas)...
Siūlau rakint temą.

Svarkę sutvarkė, neprašytas ir užplėšė kainą iš lubų, ji nauja tiek kainuoja, nemokėjau. Hujdajui genero nepirkau nes ne tokį kišo, o važiavau porą šimtų km. Citroeno diagnostika ne dėl bapkių nepatenkintas, o dėl organas diagnostikos..... Kas dar neaišku?
Aš jau rašiau, kad nebūsiu tas veršis pjaunamas, kur tik ašarotom akim žiūri. O jūs kaip norit. Beja į klausimą neatsakei, valdai (beveik mano metų) :D

_________________
Navanas, Ukmergė, C5 (x7)


Į viršų
StandartinėParašytas: Kov 01 2018, 23:33 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Geg 27 2014, 16:33
Pranešimai: 329
Miestas: Ukmergė
Elviukai123 rašė:
Navanas nenurims kol nejaus musu palaikymo ir supratimo ir absoliutaus meistro pasmerkimo.

man si istorija pamokanti - supratau kad nepaisant savo "keistu" remontu ir uzgaidu (pries 5 dienas serviso vadovas klause "siaip nesikisu bet smalsu,kokio velnio jus keiciat visa traversa jei beda rieboklsyje uz 8 eurus") esu gana geras klientas.

aisku ne toks geras kad tikciau ukw (cia du ekstremumai- navanas- klientas galvojantis kad 88% meistru yra piktosios visatos jegos, ukw galvojantis ta pati apie uzsakovus, tiesa tik 35% ) bet ir ne toks blogas kad manes nepriimtu pvz laimonas ar tadas. su citroenu aisku, :)

Kaip pirštu į akį.

_________________
Navanas, Ukmergė, C5 (x7)


Į viršų
StandartinėParašytas: Kov 01 2018, 23:40 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Geg 27 2014, 16:33
Pranešimai: 329
Miestas: Ukmergė
kad neatrodytų, kad viskas blogaim tai žinokit, aš apie gerus darbus nerašau, nėra ką rašyti ir tiek . Ir ko jūs taip asmeniškai priimat, aš gi sakau, kad tas rožių gatvėje suklydo, kokios bėdos, jūs galvojat kitaip? nors vienas . UKW pasakytk, taip ar ne?
Ai, jau visai į pievas nuvarėm.

_________________
Navanas, Ukmergė, C5 (x7)


Į viršų
StandartinėParašytas: Kov 01 2018, 23:41 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Geg 27 2014, 16:33
Pranešimai: 329
Miestas: Ukmergė
Bet jei ryt dar rasiu, kad fap filtras pragręžtas arba jo nėra .... tai.... jau bus kažkam labai negerai .... (man) :lol:

_________________
Navanas, Ukmergė, C5 (x7)


Į viršų
StandartinėParašytas: Kov 01 2018, 23:41 
Atsijungęs
Plepys

Užsiregistravo: Bir 24 2009, 15:01
Pranešimai: 3220
Miestas: Kaunas
Ant šio svieto yra 3 aukos. Jėzus, Paksas ir Navanas.

_________________
VW Multivan
Xsara
Kabrioletas Reno
Konsultacijų neteikiame ir nuotoliniu būdu neremontuojame.


Į viršų
StandartinėParašytas: Kov 02 2018, 00:02 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Geg 27 2014, 16:33
Pranešimai: 329
Miestas: Ukmergė
nerimka rašė:
Na va nai su si de gink.
uz fi sai jau

Taigi neskaityk :lol:
Bet jau čia gaunasi kaip apysaka kokia, koks aš durnas ,nes supratau, kad meistras debilas. Bet žinokit dar galim pablevyzgot, nes jei VMI nesiims to meistro veiklos tikrinimo, tai skųsiu VMI tik dar nežinau kam :lol: Nesakyk, gi vis įdomiau nei pusmečio senumo postus vartyti :lol:
Dar norėjau tiems bosch partneriams skųstis, bet nerandu kas jie tokie :lol: gal jie neegzistuoja ?
Nu nepykit aš jau linksminuos, praėjo jau piktumas...bet jegu fap filtras.... tai vėl :doom:
Tema tai visai nuvažiavo....

_________________
Navanas, Ukmergė, C5 (x7)


Į viršų
StandartinėParašytas: Kov 02 2018, 00:04 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Geg 27 2014, 16:33
Pranešimai: 329
Miestas: Ukmergė
ukw rašė:
Ant šio svieto yra 3 aukos. Jėzus, Paksas ir Navanas.

Jei ką geresnio parinktum vietoj pakso į kompaniją ,tai visai sutikčiau :lol:
Net alaus nereikia :lol:

_________________
Navanas, Ukmergė, C5 (x7)


Į viršų
StandartinėParašytas: Kov 02 2018, 00:06 
Atsijungęs
Plepys

Užsiregistravo: Bir 24 2009, 15:01
Pranešimai: 3220
Miestas: Kaunas
Priešpilnis. Tai kas bus po šeštadienio??????

_________________
VW Multivan
Xsara
Kabrioletas Reno
Konsultacijų neteikiame ir nuotoliniu būdu neremontuojame.


Į viršų
StandartinėParašytas: Kov 02 2018, 00:07 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Geg 27 2014, 16:33
Pranešimai: 329
Miestas: Ukmergė
Elviukai123 rašė:
Navanas nenurims kol nejaus musu palaikymo ir supratimo ir absoliutaus meistro pasmerkimo.

man si istorija pamokanti - supratau kad nepaisant savo "keistu" remontu ir uzgaidu (pries 5 dienas serviso vadovas klause "siaip nesikisu bet smalsu,kokio velnio jus keiciat visa traversa jei beda rieboklsyje uz 8 eurus") esu gana geras klientas.

aisku ne toks geras kad tikciau ukw (cia du ekstremumai- navanas- klientas galvojantis kad 88% meistru yra piktosios visatos jegos, ukw galvojantis ta pati apie uzsakovus, tiesa tik 35% ) bet ir ne toks blogas kad manes nepriimtu pvz laimonas ar tadas. su citroenu aisku, :)

Dar kartą perskaičiau :lol: , šitas geras , geriausias gal net :lol:

_________________
Navanas, Ukmergė, C5 (x7)


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 115 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 ELLIPSIS 4 5 6 7 8 Kitas

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 19 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007