WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Kov 28 2024, 10:41

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 48 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1 2 3 4 Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: Gru 06 2018, 11:13 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Gru 06 2018, 11:06
Pranešimai: 5
Miestas: Vilnius
Sveiki,

Peržiūrėjau keletą temų, bet konkretaus sprendimo neradau.

Automobilis C5 x7 2008m. 2L HDI 100kW. Jau kuris laikas sunkiai vedasi, sunkiai vedas imašina ir prie +30 vasarą, užsiveda tik iš kokio 6-7 starterio prasukimo ir šiek tiek patrūkčioja pradžioje, žiemą pradėjo dar sunkiau vestis (jau panašiau į žiemos simptomus t.y. žvakes). Tačiau, kas keisčiausia, jei mašina buvo užkurta ir po 6-7 valandų stovėjimo užsiveda kaip bitutė, tačiau prastovėjus ilgiau kokį 12-14 h, vėl tas pats, pradeda sunkiai sukt, nesvarbu koks sezonas. Matosi kuro šlangutėje iki kuro filtro eina maži burbuliukai, kai mašina pastovi ten aukščiausiam taške susidaro didesnis oro burbulas.

Nuvaryta mašina buvo pas meistrus, greituoju būtų patikrino purkštukus, sako, kad vienas šiek tiek daugiau išpurškia, tačiau abeoju, kad minimlaiia streikuojantis purkštukas galėtų sukelti tokias kūrimosi problemas, kuro filtras buvo keistas. Kame gali būti bėda, gal kam teko susidurti. Ačiū!


Į viršų
StandartinėParašytas: Gru 06 2018, 14:17 
Atsijungęs
Plepys

Užsiregistravo: Bir 24 2009, 15:01
Pranešimai: 3220
Miestas: Kaunas
Koks kuro slėgis kūrimosi metu ir kiek apsukų?

_________________
VW Multivan
Xsara
Kabrioletas Reno
Konsultacijų neteikiame ir nuotoliniu būdu neremontuojame.


Į viršų
StandartinėParašytas: Gru 06 2018, 14:27 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 20 2008, 18:54
Pranešimai: 8943
Miestas: UKMERGE 867082552
ukw rašė:
Koks kuro slėgis kūrimosi metu ir kiek apsukų?

:? tu neklausinėk o sutvarkyk :D

_________________
CITROEN NAUDOTOS DALYS
C5 2,0 HDI-2004 ,paskutinis pirmukas :)
Xantia break 00m,2.0HDI ex Grumlino
Xantia break 99m,2,0HDI devil :doom: Red


Į viršų
StandartinėParašytas: Gru 06 2018, 14:36 
Atsijungęs
Plepys

Užsiregistravo: Bir 24 2009, 15:01
Pranešimai: 3220
Miestas: Kaunas
Aš šiandien savo mašiną sulaužiau (nusukau pakaitinimo žvakę saroj). Va bus man bauda, daryt Tado darbus. :doom: :doom: :doom: :doom: :doom: :doom: :doom: :doom: :doom: :doom: :doom: :doom: :doom:

_________________
VW Multivan
Xsara
Kabrioletas Reno
Konsultacijų neteikiame ir nuotoliniu būdu neremontuojame.


Į viršų
StandartinėParašytas: Gru 07 2018, 10:33 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 06 2004, 10:19
Pranešimai: 2227
Miestas: Kaunas
Pradek nuo starterio.....

_________________
Citroen C2 Style 1.4 HDi '05
Citroen C5 2,0 HDi, 2010 Onyxas


Į viršų
StandartinėParašytas: Gru 07 2018, 11:47 
Atsijungęs
Plepys

Užsiregistravo: Bir 24 2009, 15:01
Pranešimai: 3220
Miestas: Kaunas
xamas rašė:
Pradek nuo starterio.....


Taigi sukasi.

_________________
VW Multivan
Xsara
Kabrioletas Reno
Konsultacijų neteikiame ir nuotoliniu būdu neremontuojame.


Į viršų
StandartinėParašytas: Gru 07 2018, 14:04 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Gru 06 2018, 11:06
Pranešimai: 5
Miestas: Vilnius
Starteris sukasi, žvakės problemu nekelia, nes tas pats buvo ir vasarą. Man galvoje sukasi du variantas, kuro sistema gaudo orą, dėl to per didesnį laiko tarpą kuras nusėda ir nesikuria, tikrinau kuro sistemą iki filtro, na lyg ir viskas tvarkoje. Klausimas ar gali oro prigaudyt per kuro filtro dėžę ar purkštukų tarpines ar dar kažkurioje vietoje nuo filtro iki įpurškimo ir dėl to nesikurti?

Ar čia labiau skamba kaip purkštuko bėda, nes man atrodo, kad jei būtų purkštukas, tai ir važiuojant turėtų jaustis? Taip pat jei būtų purkštuko bėda manau sunkaii kurtūsi ir po valandos? Delphi sistema.


Į viršų
StandartinėParašytas: Gru 07 2018, 14:55 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 11 2007, 19:07
Pranešimai: 10926
Miestas: Kaunas
chiochix rašė:
Starteris sukasi, žvakės problemu nekelia, nes tas pats buvo ir vasarą. Man galvoje sukasi du variantas, kuro sistema gaudo orą, dėl to per didesnį laiko tarpą kuras nusėda ir nesikuria, tikrinau kuro sistemą iki filtro, na lyg ir viskas tvarkoje. Klausimas ar gali oro prigaudyt per kuro filtro dėžę ar purkštukų tarpines ar dar kažkurioje vietoje nuo filtro iki įpurškimo ir dėl to nesikurti?

Ar čia labiau skamba kaip purkštuko bėda, nes man atrodo, kad jei būtų purkštukas, tai ir važiuojant turėtų jaustis? Taip pat jei būtų purkštuko bėda manau sunkaii kurtūsi ir po valandos? Delphi sistema.

Jūsų klausė, kokiu greičiu starteris suka variklį tuo metu, kai sunkiai kuriasi?
Beje, 6 apvertimai yra labai normalus kiekis Commonrail sistemos užvedimui. Čia ne traktor-dyzel ir ne pumpedūzĖ.
Per filtro dėžė gali leisti, jei ji sulūžusi arba jei kokie abugeliai kuro filtrą keitė. Dar jei pradegęs šildytuvas, bet šitiem taip dar neteko sutikti. Bet kai sėda kuras, šitie kuriasi ir gęsta, o ne nesikuria. Purkštukai neturi jokių tarpinių, kurios sandarintų kurą juose. Grįžtamosios žarnelės tiesiog taip užsimauna.

_________________
Visokių Citroen bėdų remontas ir priežiūra.
C15 RD 89-Kablukas
BX16TGI 91-Lemąnas
ZX 92
P406 2.0HDi 99
Suzuki DR650RSE 96
Ex: 3BX, 2ZX, C5 I, Xantia, Audi 80


Į viršų
StandartinėParašytas: Gru 09 2018, 18:42 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Geg 27 2014, 16:33
Pranešimai: 329
Miestas: Ukmergė
Nežinau, kaip jūs tuos apsukimus skaičiuojat, bet jei taip , kaip aš, tai 6 apvertimai ne visai normalu hdi varikliui . Man kuriasi 2-3 apvertimai ir dirba, taip buvo su 2,0 hdi 103 kw, taip yra is su 1,6 hdi 66 kw. O dažniausiai apskritai iš pusės apsukimo.

_________________
Navanas, Ukmergė, C5 (x7)


Į viršų
StandartinėParašytas: Gru 09 2018, 19:16 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgs 04 2010, 09:29
Pranešimai: 1668
Miestas: Klaipėda-Mažeikiai
Navanas rašė:
Nežinau, kaip jūs tuos apsukimus skaičiuojat, bet jei taip , kaip aš, tai 6 apvertimai ne visai normalu hdi varikliui . Man kuriasi 2-3 apvertimai ir dirba, taip buvo su 2,0 hdi 103 kw, taip yra is su 1,6 hdi 66 kw. O dažniausiai apskritai iš pusės apsukimo.

Viskas buvo gerai, kol nepasakei puse apsisukimo...

_________________
<< C5 Tourer 2008 2.2HDI 125kW (čipuotas Tauriaus ~150kW)


Į viršų
StandartinėParašytas: Gru 10 2018, 08:33 
Atsijungęs
Plepys

Užsiregistravo: Bir 24 2009, 15:01
Pranešimai: 3220
Miestas: Kaunas
Koks pas poną ten starteris, kad iš pusės apsukimo padaro minimum 150rpm ir koks siurblys, kad iškart duoda 160bar ????

_________________
VW Multivan
Xsara
Kabrioletas Reno
Konsultacijų neteikiame ir nuotoliniu būdu neremontuojame.


Į viršų
StandartinėParašytas: Gru 10 2018, 08:43 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 20 2008, 18:54
Pranešimai: 8943
Miestas: UKMERGE 867082552
HeLLmiX rašė:
Navanas rašė:
Nežinau, kaip jūs tuos apsukimus skaičiuojat, bet jei taip , kaip aš, tai 6 apvertimai ne visai normalu hdi varikliui . Man kuriasi 2-3 apvertimai ir dirba, taip buvo su 2,0 hdi 103 kw, taip yra is su 1,6 hdi 66 kw. O dažniausiai apskritai iš pusės apsukimo.

Viskas buvo gerai, kol nepasakei puse apsisukimo...

Laikrodžio ciferblate sekundinė rodyklė :) ,kokie jūs nesupratingi

_________________
CITROEN NAUDOTOS DALYS
C5 2,0 HDI-2004 ,paskutinis pirmukas :)
Xantia break 00m,2.0HDI ex Grumlino
Xantia break 99m,2,0HDI devil :doom: Red


Į viršų
StandartinėParašytas: Gru 10 2018, 11:59 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgs 04 2010, 09:29
Pranešimai: 1668
Miestas: Klaipėda-Mažeikiai
Saulynas rašė:
HeLLmiX rašė:
Navanas rašė:
Nežinau, kaip jūs tuos apsukimus skaičiuojat, bet jei taip , kaip aš, tai 6 apvertimai ne visai normalu hdi varikliui . Man kuriasi 2-3 apvertimai ir dirba, taip buvo su 2,0 hdi 103 kw, taip yra is su 1,6 hdi 66 kw. O dažniausiai apskritai iš pusės apsukimo.

Viskas buvo gerai, kol nepasakei puse apsisukimo...

Laikrodžio ciferblate sekundinė rodyklė :) ,kokie jūs nesupratingi

Jo maty cia DS tas laikrodis kur paneleje integruotas analoginis, tai pagal sita :) as savo tripaka turiu sukt kelis kartus kol uzsikuria :)

_________________
<< C5 Tourer 2008 2.2HDI 125kW (čipuotas Tauriaus ~150kW)


Į viršų
StandartinėParašytas: Gru 11 2018, 08:12 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Spa 26 2016, 14:29
Pranešimai: 5
Miestas: trg
Panaši bėda, iš po nakties sunkiai vedasi, cx 7 103 kw hdi. Viskas prasidėjo kai buvau pats išsiėmęs purkštukus patikrinimui (buvo įtarimu kad jie streikuoja dėl kitų dalykų). Taip pat nuo kuro bako iki filtro ateidovo kuras su daug oro. Nuvariau pas meistrus, jie sutvarkė kad nebegaudytų oro. Buvo dvi žvakės mirusios ir pakaitinmo rėle užsilenkusi. Taip pat ištikrino viską kas aplinkui: starterį, akumo talpą ir slėgius vedant ir t.t.. Bet bėda neišsisprendė. Ryte vedant užsiveda iškarto ir užgesta, poto jau ilgėliau pasukti starteriu reikia.


Į viršų
StandartinėParašytas: Gru 11 2018, 08:17 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Gru 06 2018, 11:06
Pranešimai: 5
Miestas: Vilnius
airiss rašė:
Panaši bėda, iš po nakties sunkiai vedasi, cx 7 103 kw hdi. Viskas prasidėjo kai buvau pats išsiėmęs purkštukus patikrinimui (buvo įtarimu kad jie streikuoja dėl kitų dalykų). Taip pat nuo kuro bako iki filtro ateidovo kuras su daug oro. Nuvariau pas meistrus, jie sutvarkė kad nebegaudytų oro. Buvo dvi žvakės mirusios ir pakaitinmo rėle užsilenkusi. Taip pat ištikrino viską kas aplinkui: starterį, akumo talpą ir slėgius vedant ir t.t.. Bet bėda neišsisprendė. Ryte vedant užsiveda iškarto ir užgesta, poto jau ilgėliau pasukti starteriu reikia.


Na man irgi šiandien ryte panašiai buvo, kurimo metu apie 100rpm, užsikūrė ir iškart užgeso. Po to jo nebeužsikurė ir ilgai sukant su starteriu. Toks jausmas, kad kažkur kuro sistemoje užsipompavo oro, nežinau ar tai įmanoma.


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 48 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1 2 3 4 Kitas

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 11 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007