WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Kov 28 2024, 10:27

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 26 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re:
StandartinėParašytas: Spa 26 2008, 10:22 
Gedas.va rašė:
vikis rašė:
... jei greitai važiuojant, kai ant kelio daug smulkių nelygumų - stabilizatoriaus traukės antgalis ar kaip jis ten. O čia, jie jie pakeisti, ko gero belieka amortizatoriai...


Matyt, kad reikia pradeti ieskoti amortizatoriu. Pavasariop pasikeisti.
Tiesa sakant, as taip pabumsedanas vazineju gerus metus. Atsibodo. Kiek nenuvaziuoju i servisus pasitikrinti pakaba - meistrai patampo ir teigia, kad pakaba ideali. Nezinau kiek ten idealumo, bet per ta laika ir TA praejau (ne puse zodzio del kokio nors blogumo nesake). O, garsas nei padidejo, nei sumazejo. Tikriausiai amortizatorius turi kazkoki liufta (nedideli) ir tik veliau pradeda gaudyti.

Kur amortizatoriu Picasiukui geriausia ieskoti, kad nusipirkti imanomai pigiau ir imanomai gerus???
__________________________
Picasso 2001m. 1.8i 16v


galiu pasiulyt nuo savo ardomo 2008m pikaso. priekiniai amortikai su guoliais ir spyruoklem 250 lt (amortikai gamykliniai, prabege 4k myliu)


Į viršų
   
StandartinėParašytas: Spa 27 2008, 09:11 
pas mane vel kazkur barska, po variklio paduskes sutvarlymo kaip ir buvo vsiks ok, po 2 savaiciu vel pievos, barskejimas dideja, pakeista puse masinos jau,, servisa nuvarai tai nieks nieko nerada, sake su vaziukle visks ok. Laukiam kol islys dar kazkas :(


Į viršų
   
StandartinėParašytas: Lap 17 2008, 14:52 
PROBLEMOS TESINYS: na va kaire puse leidzia neaiskius garsus, per duobutes barska, visi kas paziuri sako visks ok, pradejo vel girgzdet atraminis, nuvariau i servisiuka, paliaku, pokiek laiko nueinu, sako su vaziuokle vsisk ok, isarde iki atraminio, sako su juo irgi viskas, ok, bet sako sita padarem, nebebarska, na isvaziuoju viskas istirko ok, jokiu pasaliniu garsu, skambinu meistriukui sakau ka padaret, o jis juokisai, sako po ar ant (tiksliai nepamenu) atraminiu saiba padejom :cry:, dabar kaip ir vsiaks ok, tai va kolkas tiek ziniu rytu fronte.


Į viršų
   
StandartinėParašytas: Sau 25 2012, 12:37 
Atsijungęs
Pastovusis

Užsiregistravo: Rgp 19 2011, 19:08
Pranešimai: 131
seip amortiko beda ,pas mane stokas viduje buvo atsisukes,o barska bliudas i atramini dauzosi


Į viršų
 Pranešimo tema: Re:
StandartinėParašytas: Lap 23 2018, 19:48 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Vas 13 2017, 11:27
Pranešimai: 51
Miestas: Vilnius
Gedas.va rašė:
Jo, as irgi pasidejes priekines pakabos paveisliuka ismasciau, kad mano auto bumseti gali 3 vietos. Atramins guolis, stabilizatoriaus balkis (stabilizatoriaus traukeliu keitimas nepadejo) ir patys amortizatoriai. Tiesa 3 servisuose nerado bedos. Reikia vaziuoti pas tuos kurie turi purtykla.
Bumsi labai idomiai. Kai vaziuoji letai per duobeta kelia ir masina visa kraiposi - nieko. Bet kai vaziuoji normaliu greiciu asfaltuotu keliu ir ratai papuola i duomele kartais buna toks bum.
Dar vienas keistas dalykas, kad kai salta (salciau nei -5-7 laipsliai) tai pradzioje bumsejimo nebuna. Veliau kazkam isilus ar prasimankstinus vel jis atsiranda.
Del to jauciu, kad gali buti patys amortizatoriai kalti. Bet kaip juos patikrinti? :?: Siaip, kai rankiniu budu siubuoji masina jie puikiai siubavima gaudo. Stabilumas vaziuojant irgi puikiai.
__________________________
Picasso 2001m. 1.8i 16v

jo butent tokie simptomai ir pas mane jauciasi,kas tai gali buti?


Į viršų
StandartinėParašytas: Lap 23 2018, 19:50 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Vas 13 2017, 11:27
Pranešimai: 51
Miestas: Vilnius
asas100 rašė:
seip amortiko beda ,pas mane stokas viduje buvo atsisukes,o barska bliudas i atramini dauzosi

tai teoriskai uztenka ta stoka uzsukt kad vel butu viskas ok?


Į viršų
StandartinėParašytas: Lap 23 2018, 19:55 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Vas 13 2017, 11:27
Pranešimai: 51
Miestas: Vilnius
asas100 rašė:
seip amortiko beda ,pas mane stokas viduje buvo atsisukes,o barska bliudas i atramini dauzosi

o tai ta stoka uzsukt galima is virsaus nenuimant amortiko? nes pas mane irgi tos pacios bedos.


Į viršų
StandartinėParašytas: Lap 24 2018, 04:43 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 11 2007, 19:07
Pranešimai: 10926
Miestas: Kaunas
ogiogi rašė:
asas100 rašė:
seip amortiko beda ,pas mane stokas viduje buvo atsisukes,o barska bliudas i atramini dauzosi

o tai ta stoka uzsukt galima is virsaus nenuimant amortiko? nes pas mane irgi tos pacios bedos.

Galima

_________________
Visokių Citroen bėdų remontas ir priežiūra.
C15 RD 89-Kablukas
BX16TGI 91-Lemąnas
ZX 92
P406 2.0HDi 99
Suzuki DR650RSE 96
Ex: 3BX, 2ZX, C5 I, Xantia, Audi 80


Į viršų
StandartinėParašytas: Gru 15 2018, 16:49 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Vas 13 2017, 11:27
Pranešimai: 51
Miestas: Vilnius
Buvau servise dėl to stoko sako kad reikia nuiminet amortizatorius kitaip nepaversi jų. Kokios dar nuomonės?


Į viršų
StandartinėParašytas: Gru 15 2018, 17:39 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Vas 13 2017, 11:27
Pranešimai: 51
Miestas: Vilnius
Sako kad atraminiai bus blogi ir ten niekas iš viršaus nesiveržia. Briedas kažkoks pats bandžiau pasukt ta veržlė, nepadejo.


Į viršų
StandartinėParašytas: Gru 16 2018, 17:01 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 11 2007, 19:07
Pranešimai: 10926
Miestas: Kaunas
Tai keisk atraminius tada

_________________
Visokių Citroen bėdų remontas ir priežiūra.
C15 RD 89-Kablukas
BX16TGI 91-Lemąnas
ZX 92
P406 2.0HDi 99
Suzuki DR650RSE 96
Ex: 3BX, 2ZX, C5 I, Xantia, Audi 80


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 26 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 3 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007