WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Kov 28 2024, 16:43

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 252 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 ELLIPSIS 13 14 15 16 17
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: C-Crosser 4x4 Citroenas
StandartinėParašytas: Kov 12 2019, 13:31 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Lie 31 2018, 12:39
Pranešimai: 17
Miestas: Radviliškis
Siuo metu c5 III vairuoju noretus didesnes masinos c5 man patinka exclusive komplektacija uztenka visko ,tad galvoju pasiemus sita crosa su geresne komplektacija nebus didesne darzine ir viskas.


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: C-Crosser 4x4 Citroenas
StandartinėParašytas: Kov 12 2019, 20:51 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Geg 01 2012, 14:34
Pranešimai: 970
Miestas: Kaunas
bandet atsisest i ds5? ties ta vieta ir stabdykim ir prateskim jau kai bus. piguva
o c crosser'is yra pigesnis outlanderis, kas yra parketinis visureigis nevaziuojantiems is miesto, t.y. honda cr-v civicas tik biski geresnis.
uz c5 nebus geresnis, tik c6 buvo kazkada geriau. dairykites i ne citroen jei norai dideli


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: C-Crosser 4x4 Citroenas
StandartinėParašytas: Kov 12 2019, 21:53 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 11 2007, 19:07
Pranešimai: 10926
Miestas: Kaunas
Onepack rašė:
Siuo metu c5 III vairuoju noretus didesnes masinos c5 man patinka exclusive komplektacija uztenka visko ,tad galvoju pasiemus sita crosa su geresne komplektacija nebus didesne darzine ir viskas.

C-crosser nebuvo geresnes komplektacijos uz C5, tai jei taikot i komforta, o ne dydi(sedejimo altitude) ar didesne prosvaisa ar pravazuma, tai geriau nekeist

_________________
Visokių Citroen bėdų remontas ir priežiūra.
C15 RD 89-Kablukas
BX16TGI 91-Lemąnas
ZX 92
P406 2.0HDi 99
Suzuki DR650RSE 96
Ex: 3BX, 2ZX, C5 I, Xantia, Audi 80


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: C-Crosser 4x4 Citroenas
StandartinėParašytas: Kov 12 2019, 21:54 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 02 2005, 00:44
Pranešimai: 79
Kuo outlanderis skiriasi nuo crosserio? Jeigu abu yra su 4B12MIVEC ir CVT?


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: C-Crosser 4x4 Citroenas
StandartinėParašytas: Kov 12 2019, 22:08 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 02 2005, 00:44
Pranešimai: 79
[quote="tadas1991"]
C-crosser nebuvo geresnes komplektacijos uz C5, tai jei taikot i komforta, o ne dydi(sedejimo altitude) ar didesne prosvaisa ar pravazuma, tai geriau nekeist[/quote]
Pritariu, kad tai tik vidutinis komforto lygis, aš dėjau apie 20kg garso izoliacijos po Fordo triukšmas stogą rovė, tai ne vokietis su gera garso izoliacija, bet gi ir vėl už viską reik mokėti. Mano ūgis 192 ir kai pirkau svėriau 120 todėl mažos mašinytėsan netinka, bagažinė erdvi ten komfortiškai jaučiasi mano labradoras, o taip pat suaugęs žmogus gali patogiai sėdėti už manęs, mane užknisa kai dėl vietos stokos vairuotojas su keleiviu daužosi alkūnėmis, arba už vairuotojo sėdintis neturi kur kojų dėti ir keliais spardo i nugarą. Be to tai aukštai atsisėsti visada patogiau, beabėjo tai ne drifto automobilis. Be to reikia pžymėti kad jo max komfortiškas greitis 130. Žviegint ir degint asfaltą irgi nerekomenduotina ir nelabai išeina, galiu daug čia apie jį pasakoti ...


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: C-Crosser 4x4 Citroenas
StandartinėParašytas: Kov 13 2019, 04:46 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 11 2007, 19:07
Pranešimai: 10926
Miestas: Kaunas
Ewas rašė:
tadas1991 rašė:
C-crosser nebuvo geresnes komplektacijos uz C5, tai jei taikot i komforta, o ne dydi(sedejimo altitude) ar didesne prosvaisa ar pravazuma, tai geriau nekeist

Pritariu, kad tai tik vidutinis komforto lygis, aš dėjau apie 20kg garso izoliacijos po Fordo triukšmas stogą rovė, tai ne vokietis su gera garso izoliacija, bet gi ir vėl už viską reik mokėti. Mano ūgis 192 ir kai pirkau svėriau 120 todėl mažos mašinytėsan netinka, bagažinė erdvi ten komfortiškai jaučiasi mano labradoras, o taip pat suaugęs žmogus gali patogiai sėdėti už manęs, mane užknisa kai dėl vietos stokos vairuotojas su keleiviu daužosi alkūnėmis, arba už vairuotojo sėdintis neturi kur kojų dėti ir keliais spardo i nugarą. Be to tai aukštai atsisėsti visada patogiau, beabėjo tai ne drifto automobilis. Be to reikia pžymėti kad jo max komfortiškas greitis 130. Žviegint ir degint asfaltą irgi nerekomenduotina ir nelabai išeina, galiu daug čia apie jį pasakoti ...

Dėl ūgio aplamai yra reikalų. Man ir su 185cm ne kiekviena netgi nemaža mašina leidžia pilnai patogiai įsitaisyt elementariai dėl to, kad sėdynė neatsitraukia tiek, kad pilnai ištiest kojas iki pedalų. Mieste ar tarp miestų čia vietoj Lietuvoj pavažinėti ok, bet ilgose distancijose tampa labai nebepatogu. Pvz iš didesnių tai Xantia ir C5 I/II neužtenka sėdynės eigos pilnai. Pas X7 jau užtenka. Pas XM irgi užtenka. Kas įdomiausia, dar pas ZX užtenka, nors tai irgi kaip ir mažoka mašina. Apie BX ar C15 išvis nėra kalbos, girdėjau jiems senais laikais lietuviai gamindavo kažkokius prailginimus sėdynės tvirtinimų.

_________________
Visokių Citroen bėdų remontas ir priežiūra.
C15 RD 89-Kablukas
BX16TGI 91-Lemąnas
ZX 92
P406 2.0HDi 99
Suzuki DR650RSE 96
Ex: 3BX, 2ZX, C5 I, Xantia, Audi 80


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: C-Crosser 4x4 Citroenas
StandartinėParašytas: Kov 13 2019, 07:52 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 02 2005, 00:44
Pranešimai: 79
Čia dar reikėtų įvertinti tai, kad SUV sėdynės yra aukščiau, tai ilgio atsiranda ne tik per horizontalę bet ir į viršų ir tas jausmas kai esi aukščiau kitų daug geresnis nei sėdint sedane.


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: C-Crosser 4x4 Citroenas
StandartinėParašytas: Kov 13 2019, 10:11 
Atsijungęs
Plepys

Užsiregistravo: Kov 27 2014, 23:21
Pranešimai: 1579
Miestas: Kaunas
pusbrolis turi C-Crosser tai kietokas man vaziavimas atrodo.

_________________
C5 III 1,8 E95 . Be hidraulikos
:doom:


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: C-Crosser 4x4 Citroenas
StandartinėParašytas: Kov 13 2019, 11:14 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 02 2005, 00:44
Pranešimai: 79
Tai čia visiems niekada neitiksi, vieniems minkšta pakaba siūbuoja, nestabilu, o kai SUV tai ir visai nesuderinama kitam per kieta, tai tie perka amerikos rinkai skirtus ten minkštas mėgsta, o vokiečiams kietas duok kaip kam, faktas oro pagalvių nėra kaip pvz X5.
Geriausia pačiam išbandyt. Man ji tinka ir patinka, bet kitą ko gero pirksiu Volvo. Viskas priklauso nuo vairavimo ypatumų, tai ne sportinis automobilis, bet kai visi arkliai nubunda stojasi piestu ir tada jau reikia kelia gaudyt. Kas dėl kietumo tai aš i galą dėjau sustiprintas spyruokles nes standartinės buvo per minkštos, dar buvo dar kietesnės, bet pabūgau, kad visai kaip vežime pasijusiu. Taigi speskiye patys ko norite limuzino, miniveno ar suv
Beje pas mane 7 vietų :)
Kai pasakiau pirkdamas kad aš nenoriu tų papildomu vietu lai pasiima, tai man atšovė, kad reiks dar tuomet apie mėn laukti ir kainuos brangiau :)


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: C-Crosser 4x4 Citroenas
StandartinėParašytas: Kov 14 2019, 00:23 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Lie 31 2018, 12:39
Pranešimai: 17
Miestas: Radviliškis
nerimka rašė:
bandet atsisest i ds5? ties ta vieta ir stabdykim ir prateskim jau kai bus. piguva
o c crosser'is yra pigesnis outlanderis, kas yra parketinis visureigis nevaziuojantiems is miesto, t.y. honda cr-v civicas tik biski geresnis.
uz c5 nebus geresnis, tik c6 buvo kazkada geriau. dairykites i ne citroen jei norai dideli


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: C-Crosser 4x4 Citroenas
StandartinėParašytas: Kov 14 2019, 14:05 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Lie 31 2018, 12:39
Pranešimai: 17
Miestas: Radviliškis
Onepack rašė:
nerimka rašė:
bandet atsisest i ds5? ties ta vieta ir stabdykim ir prateskim jau kai bus. piguva
o c crosser'is yra pigesnis outlanderis, kas yra parketinis visureigis nevaziuojantiems is miesto, t.y. honda cr-v civicas tik biski geresnis.
uz c5 nebus geresnis, tik c6 buvo kazkada geriau. dairykites i ne citroen jei norai dideli



Neteko ,bet butu idomu ,nes masina is isvaizdos man grazi ,bet ja daug kas pekia.


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: C-Crosser 4x4 Citroenas
StandartinėParašytas: Kov 14 2019, 14:20 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 02 2005, 00:44
Pranešimai: 79
O kas su ja negerai ? Žinoma visada yra geriau, jei tik pinigo galima skirti daugiau galima vokišką kokį SUV rinktis iš japonų Lexus. Bet jau kitos kainos.
Aš nesiruošiu parduot tidėl neturiu jokio tikli jos kažkaip aukštinti ar peikti todėl galiu vertinti tik iš savo patirties nea su ja važinėju jau beveik 10 metų nuo 2009.


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 252 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 ELLIPSIS 13 14 15 16 17

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007